Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

johny

Pakujcie paczki do szop , garaży itp . A pustym autem wracajcie . Jak raz zobaczą że wypłaty nie muszą być w terminie to już się przyzwyczaja . Ale i tak już więcej wypłat nie będzie . Komornik , syndyk itp . KONIEC PRZEZ PREZESÓW GŁUPOTĘ

były
@johny

uwaga nie liczcie na syndyka Polskie państwo nie chroni pracowników na umowach zlecenie !!!! nie mają żadnych praw do zaległych wynagrodzeń !!! Umowy o pracę dostaną max około 3000 zł jeśli oczywiście są zarejestrowani na pełne kwoty większość nie jest i dostaje kasę pod stołem tak jak dostawałem ja!!!!

KRAU
@były

U nas nie ma zleceniowek ..... kto by sie na to zgodzil ???? Chyba bezdomni .

Fiona
@były

Jak nie maja zadnych praw nawet ci na zleceniu? Kodeks pracy jest taki sam nie wazne czy zleceniowka czy umowa o prace. Poczytaj troche na ten temat

były
@Fiona

jeśli chodzi o kodeks to owszem są podobieństwa jeśli chodzi o upadłość to niestety mam racje pracują u nas magazynierzy po tba żaden z pracowników kurier na warszawie i magazynierzy w kraju nie otrzymali wynagrodzeń zaległych tylko umowy o pracę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Syndyk nie wypłaca kasy zleceniobiorcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abc

Masz rację w 100%

Zapie rdalacz

Co z wypłatami???!!!!

Heros

Wypłat jak nie było tak nie ma a mamy już 11, nie liczą sie z człowiekiem z tym że ma się rachunki do zapłacenia, zero przestrzegania kodeksu pracy w związku z czym jutro idzie wniosek do sądu pracy, krótko i na temat...

Heros

Wypłat dalej nie ma jak nie było a mamy dziś 11 , nikt tu sie nie liczy z ludźmi, nie ważne że ma sie do opłacenia rachunki, zero przestrzegania kodeksu pracy więc jutro składam pismo do sądu pracy....

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
były klient

Delty już nie ma. Będą teraz robili kurierom wodę z mózgu i błagali, żeby jeździli do piątku, bo w piątek... Nie zapłacą ani w piątek ani w poniedziałek, bo nie ma z czego. Głupi będziecie jak wyjedziecie w rejon. Dzięki temu państwo "B" i ich przydupasy nadal będą oszukiwać. Ich przekręty firmujecie własnym nazwiskiem. "B" nie mają żadnej wiarygodności, kłamią, oszukują, fałszują dokumenty, nie płacą nikomu. Długi Delty sięgają kilkudziesięciu milionów. "B" są spaleni i nikt nie chce z nimi współpracować.

Klient
@były klient

Od listopada czekam na pobranie za doręczoną paczkę.Zbywaja mnie z uśmiechem i obiecują,że już już zaraz otrzymam wpłatę.I co? i nic! Złodzieje i oszuści! Zebrać się w kupę Panowie i Panie i demonstracja pod zarządem !!! Kolejny Alber Gold !!!

Abc

...co z Tą delta ....co z tą delta? Padła czy nie? Wyrzucą w końcu Blaszczykow?

Tatiana

Wygląda na to ze inwestor chce kupić firmę za złotówkę. Jak jeszcze trochę poczeka to właśnie tyle będzie warta. Firma wydmuszka. Klienci pouciekali. Mało przesyłek.....coraz mniej.

Maciek
@Tatiana

Ten inwestor to dziwna sprawa mial firme kurierska z prawdziwego zdarzenia w ktorej .... teraz nie wiadomo czego szuka na rynku a juz zupelnie nie rozumiem czego szuka a DC. Michal dal sie podejsc i bedzie tego zalowal.

Kurier Bartosz

Ja jak nie dostanę wypłaty do jutra do 16-stej to nie jadę na rejon w czwartek i piątek az dostanę moją ciężko zapracowana kase. A jak dostanę automatycznie pracuje jak zwykle . 10-Ty to dzień święty , i właściciele to powinni wiedzieć . Jak mam odebrać paczki to je odbieram a nie ze jutro czy za miesiąc , więc traktujmy się z szacunkiem wzajemnie . Wystarczy być szczerym i wpozatku a nie grać głupa . Więc macie czas do jutra bo ja zawsze byłem ok co do firmy . Ps. Jeśli tylko dostanę wypowiedzenie czy też tzw zwolnienie , to bierzcie pod uwagę że SĄD czy PIP zostaną od razu poinformowani wraz ze zdjęciami listy płac , i jak juz macie problemy to beda wieksze . Kurier Bartosz

@Kurier Bartosz

Masz rację Stary , bez kurierów ta firma leży pozdrawiam .

@Kurier Bartosz

takich jak ty jest na peczki

kurier

Takich jak ty - również

andre
@Jarek

Żebyś się nie zdziwił . Tak właśnie myśli cała firma Ale z takim podejściem nie ma się co dziwić ze mają plajte .

Bolek

Siano będzie czy nie bo ja chcieć siano za przedszkole muszę zabulic no i szkółkę konną córeczce Dorotce opłacić .Tylko proszę odpowiedzieć na moje zapytanie bo to wszystko powoli mnie (usunięte przez administratora) br /> I ja to pieprze w mordę Jeża .

erol

A moze by pan sie zajal hodowla dzdzownoc kalifornijskich bo firma kurierska pana przerosla. tam poprostu trzeba myslec a z tym to juz ma pan problem. Taki przyslowowy misio o bardzo malym rozumku Dzdzownicom nalezy zapewnic odpowiednie warunki czyli kompost i wilgoc i biznes sam sie kreci. tylko niech im pan nie zaluje wody bo i ten interes pan spie.........li. . Od wiosny jezdzi pan na gielde do Slomczyna i sprzedaje. pierwszy milion mozna juz zarobic po 10 latach oczywiscie zyjac skromnie a nie ponad stan

@erol

ty to chyba rolnik jesteś bo piszesz jak byś całe życie ziemniaki sądził

koleszka
@Jarek

a ty bronisz ich jak swojch rodziców pracowałem tam i wiem nie ma zadnych umów wynagrodzenia nie płacą jedni wielcy oszusci zimno na hali tak jak w łodz a ty jareczku tez tak dorabiasz na ludzkej krzywdzie siemasz wiktor

odajcie co moje
@koleszka

Bo Jarek to może Operacje :)

Faster

Hej. Jutro wypłaty w oddziałach czy na konto?

Jarek

Kto jest tchórz chyba ty to się podpisz z imieniem a nie skrótem ja się podpisałem na imię mam Jarek i pracuję w pionie operacyjnym w Warszawie

kot

ludzie nie badzcie naiwni. zadnej umowy nie bedzie i nie mialo byc. dlaczego nie zbiora wszystkich pracownikow i nie powiedza prawdy. wszyscy by wiedzieli co robic dalej. oboje sa tchorzani

Faster

Witam Panowie, ludzie pracujący w delcie normalnie dostaną w tym miesiącu wypłatę ?

gls
@Faster

To jest dobre pytanie ale odpowiedzi brak .

@gls

A z jakiego oddzialu jesteś? Jutro wszystkie oddziały pracują? Łącznie z sortownia?

@Faster

O to jest dobre pytanie....Wypłatę dostają tylko Ci którzy przy korycie siedzą . Reszta pracuje w tym miesiącu za darmo - wolontariat

Robert
@Ext

Czy umowa z inwestorem została podpisana czy nie ? Mieli w czwartek podpisać. To jest kluczowa informacja dla dostawców, klientów i pracowników.

@Robert

Zapewniamy iż wszyscy otrzymają swoje pieniążki ponieważ firma otrzymała dofinansowanie ze strony inwestora a umowy są w trakcie podpisywania i dopinany szczegóły ...

obserwator
@Jarek

Jakie dopinamy szczegóły? Jak jest podpisana umowa, to szczegóły są już dopięte i wszystko uzgodnione - ale tak jest na prowincji...u was w Waw jest inaczej a reszta się nie zna na biznesie. Tak to potem wyglada jak spece podpisywali kwity a potem po łbach sie drapali...

Master

Ja w poniedziele nie robię , jest za zimno

Kurier
@Master

A ja będę pracował......

To jest ucho Dorotki

Ext

Umowy póki co nie podpisali, ale uwaga! Opowiadają bajki o tym że od wtorku zaczną spłacać zaległości w pobraniach. Wypłaty ? Niby mają być . Ale czy będą ? Jak nie będzie wypłat to i tak żadnego strajku kurierzy nie zrobią, ekipa nie zgrana. Gdyby tak wszyscy kurierzy zrobili strajk to było by trzęsienie ziemi.

Obywatel

Proszę państwa już pozamiatane, nie będzie już złotòwki. Mniej naiwni już dawno to wiedzą.

K_rier

Czy kurierzy zamierzają się zbuntowac jak nie będzie wypłaty na czas ???? Pozdrawiam wszystkich kierowców

Kurier Delty City

Panowie czy ktoś wie czy podpisali tą umowę bo na narty do Bukowiny jadę na narty i nie wiem czy rezerwacje mi nie przepadną jak sianko nie dostanę ....

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa