Delta City Dorota Błaszczyk

Opinie o Delta City Dorota Błaszczyk

abc 2017-06-23 14:59
Kur..... dowiedziałem się że Grygiel został członkiem zarządu - to chyba jakiś żart co w tym kraju się wyprawia. Przecież zobaczcie ile on już firm udupił !!!!
Jacek Katowice 2017-06-24 21:05
Czytam Czytam i nie wieżę, Ja z nimi działam od 3 miesięcy i jest ok.
Ja Polecam.

Jak widzę to tutaj albo piszą przewoźnicy albo byli pracownicy , którzy narzekają że jest źle ale na bieżąco są z informacjami z firmy. Więc tam pracują a jak pracują to znaczy że jest dobrze. Ale mentalność naszych pracowników jest taka zapłacić za nic ie robienie. Kara finansowa bo coś jest nie tak to od razu hejt w internecie.

Powyrzucać na bruk i tyle jak pobędą na bezrobociu to szybko zmienią zdanie.

Pozdrawiam Jacek Katowice
abc 2017-06-25 09:20
Jacek czego ty sie nacpales ?
Wolf 2017-06-27 23:50
Ty Jacek a ty na pewno jestes z katowic , czy moze ze Sosnowca , wiez sie walnij w ten leb
abc 2017-06-28 16:50
Dlaczego kasuja niewygodne wpisy ?
aaa 2017-06-28 21:23
to ich stala taktyka,zamiatamy sprawe pod dywanik,a jak problemiku nie widac to znaczy ze problemiku nie ma
abc 2017-06-29 08:16
Udzialy w tej firmie ma vesti sa firema ktora zostala zalozona 2 miesiace wczesnie. Ten ziomek to nowobogacki lisek.
klient 2017-06-29 15:20
Indywidualne podejście Delty do klienta objawia się tym, że nie przelewają należności z pobrań na indywidualne konta swoich klientów, kto wie, czy nie przelewają ich na Seszele... Rzetelność i uczciwość to w przypadku Delty puste słowa, 3 miesiące nie płacą nam 20 tysięcy złotych, zbywają, oszukują, wygadują niestworzone historie... Czas na policję i prokuratora...
też klient 2017-06-29 23:39
Dostałem od nich kalendarz, a na nim hasło "szanujemy twój czas i pieniądze". Pieniądze szanują tak bardzo, że nie mogą ich oddać. Potwierdzam, cały czas zwodzą, codziennie jest inny powód braku przelewów.
Master 2017-06-30 18:58
Czyli nic nowego, nie korzystać z dziadostwa polaczki gorsi od icków własną matkę by ogolili z kasy
party 2017-06-30 21:44
Jutro wielkie party, na którym padną kolejne obietnice, z których nic nie wyniknie. Delta straciła szansę, teraz to pudrowanie trupa.
abc 2017-07-01 10:16
Moze wkoncu prezesiatko wypelznie na swiatlo dzienne ha ha ha.....
Abc 2017-07-02 21:45
I jak impreza ? Udała się? Kto był?
Daria 2017-07-05 09:17
Beznadziejna firma, nie dotrzymany termin dostawy, powiadamianie codzienne o dostarczenie przesyłki od dn. 23.06.2017 do dnia 30.06.2017. Brak kompetencji, w oddziale Szczecin poinformowano, że przesyłka jest na samochodzie dnia 29.06.2017 a po rozmowie z kurierem okazało się to niezgodne z prawdą. W sumie po sześciu dniach i sześciu informacjach o dostawie przesyłki towar dotarł na miejsce. Nikomu nie polecam firmy kurierskiej Delta City.
abc 2017-07-05 10:41
Której firmy Delta City czy Delta Kurier ha ha ha ......
NOWE INFORMACJE 2017-07-05 19:40
Panowie i Panie
W firmie coraz lepiej, jest nowy prezes od lipca.
Pan Krzysztof człowiek z bardzo długim doświadczeniem w branży kurierskiej.

Od poniedziałku zmiany w firmie a dział handlowy i dział operacyjny zasuwają jak małe pszczółki.

Pozdrawiam i teraz tylko lepiej i do przodu
abc 2017-07-05 19:59
A pan Krzysztof ma kakies nazwisko czy sie wstydzi ?
truck 2017-07-05 21:28
Wiesz doskonale co to za typ. Od roku już siedzi za plecami tych panów i przebiera nóżkami ha ha ha ....
blascyk 2017-07-05 23:39
prezes to nie krzysztof,poza tym zaden prezes nie wyprowadzi tego bankruta na prosta bez usuniecia wszystkich sternikow ze starej delty z blaszczykami na czele.poki co firma jest pod kreska i sama zmiana nazwy nie pomoze.no tak,jest jeszcze nowa strona ale smrod nadal sie ciagnie.strumyczek z kasa sie skonczyl ale moze znajdzie sie naiwny ktory da nowa kase za 7 baniek kapitalu.
abc 2017-07-06 08:00
jak ma byc dobrze ogloszenie z wczoraj na olx ryczalt dla kuriera 500 zl za rozwiezienie 15 paczek. Koszt paczki 30 zl a klientow pozyskuja po 5.50 zl ?
Igor 2017-07-07 06:05
Nie ma kompletnie znaczenia kto jest prezesem i czy zmienicie nazwe czy nie. Powaznego biznesu nie zrobicie
Klient 2017-07-07 15:31
Czy tak było i jest cytuję ?

Powstaliśmy w 2001 r. w Warszawie jako rodzinna firma kurierska, a od 2014 r. działamy w całym kraju. Dostarczamy przesyłki szybko i niezawodnie dzięki sieci trzydziestu pięciu krajowych oddziałów i przedstawicielstw oraz naszej nowoczesnej sortowni w Łodzi. Obsługujemy ponad 1200 firm, w tym te nadające towary bardzo delikatne (np. szklane butelki), czy o niestandardowych gabarytach. Szczycimy się wysokimi odsetkami terminowych doręczeń i niską szkodowością przewozów.
walduś 2017-07-12 10:04
To g... jeszcze nie padło?Agonia trwa w najlepsze,ludzie uważajcie na tych oszustów.
Ramzes 2017-07-12 16:20
Po Twojej opinii widać, że też inteligencją nie grzeszysz.
Waldek 2017-07-13 16:03
A dlaczego miałaby paść ?
blady Nico 2017-07-14 14:28
cos sie dzieje prosze panstwa. podobno Doroty juz nie ma w zarzadzie spolki. prawdopodobnie zostana usunieci z firmy.
ku....a do czego to doszlo. byli wlascicielami a teraz nie beda nawet pracownikami..
czy mi ich zal???? tak zal bo nie potrafili zapanowac nad pieniedzmi i zaufali zlodziejom i oszustom. jeden taki pracuje od lipca lub sierpnia 2013 roku. zawsze chodzi pod krawatem i udaje kogos kim nigdy nie bedzie. Michal mu niestety ufal a moze i ufa nadal.
Nazwa "Delta City Dorota i Michal Blaszczyk " przeszla juz do historii
to byla naprawde fajna firma przed 2013 rokiem
Marek 2017-07-14 21:18
A może sprzedali swoje udział i będą żyć jako rentier.
Wowa 2017-07-15 04:58
Biznes to zarabianie kasy. To ze okradnie sie wlasciciela z jego firmy nie ma znaczenia. Co ma wspolnego Blikle exTba i exDelta City i inne firmy ?
prokurator 2017-07-15 22:46
Panstwo B zostali wyr.........ni. Pan dyrektor G. wywalil Dorote i pewnie zaraz to samo zrobi z Michalem. Kiedy pan G wezmie sie za tych dwulicowych darmozjadów i kretaczy w osobach Pawla J i Waldemara B, Krzysztofa D i jeszcze paru innych. Powinien zaczac wlasnie od nich.
Pani Doroto i Panie Michale oskarzam was o doprowadzenie fajnej firmy do upadku . oskarzam was o narazenie kilkudziesieciu osob na stres i niepotrzebne nerwy kiedy sie okazalo ze z firmy juz nic nie bedzie i nie bedzie inwestora ( styczen 2017 , rzutem na tasme w ostatniej chwili wszedl inwestor), oskarzam was o zle gospodarowanie majtkiem firmy na ktory ciezko pracowalo kilkadziesiat osob, oskarzam was o nie liczenie sie z nikim i niczym a zwlaszcza z ludzmi i ich potrzebami ( wyplaty). oskarzam was o ciagle oklamywanie wlasnego personelu i klientow , oskarzam was o doprowadzenie do odejscia z grona klientow, kluczowych firm ktorych obroty stanowily trzon wszystkich obrotów, oskarzam was o probe bycia na sile kims kim nigdy nie bedziecie i nie byliscie .
Uznaje was winnymi zarzucanych wam czynow i skazuje na banicje , na wyp........nie w kosmos do innej galaktyki zeby juz nigdy wasze nogi nie stanely na blekitne planecie
Robcie balagan w przestrzeni kosmicznej
krolik 2017-07-15 23:17
sadzisz ze az tyle "uciulali" zeby zyc jako rentierzy??
Nick 2017-07-15 23:35
to model ekonomiczny popierany przez Jablonskiego . ostatnio na zebraniu handlowcow nalegal zeby sprzedawac, sprzedawac aby tylko byl wolumen, No wiec sprzedaja po ile sie da nawet po 6.50 lub 7 zl. maja z tego jakas marna prowizje a ile firma musi zaplacic za dostarczenie przedstawicielowi to juz ich ch.... obchodzi . oni robia swoje.
zyczliwy 2017-07-16 19:24
szkoda mi Doroty. wyobrażam sobie jak ona musi to pszezywac. Jak bylo tak bardzo zle w zeszym roku i w tym tez to postażala sie o 10 lat na twarzy . nie spala nie jadla brala kupe prochow na nerwy,
Trzymaj sie Dorota . jakos to bedzie.
ss 2017-07-16 21:02
jeszcze zalezy na jakich papierach wyszla to wszystko nie jest kolorowe ale tak sie konczy jak sie zaczyna z niewlasciwymi ludzmi
zyczliwy 2017-07-16 21:44
na jakich by nie wyszla to jednak policzek . w koncu ona zakladalas wspolnie z Michalem Delte.
głos 2017-07-16 23:01
Adwokaci państwa B się znaleźli! Tak się kończy kiedy małżeństwo marnie wyedukowane bierze się za biznes, kiedy myli przychód z dochodem, kiedy ludzi ma za nic. Do dzisiaj nie wiem w jaki sposób udało im się uniknąć PIP. Ludzie pracowali tam bez umów, kasa z ręki do ręki. DB powinna być kierowniczką magazynu (bo takie ma kompetencje), a MB powinien być zwykłym handlowcem (bo takie ma umiejętności).
Dwa spady po Opku to balast Delty. Dwa pospolite cwaniaki, które nie są w stanie pojąć, że mamy XXI wiek. Oni nie byli, nie są i nigdy nie będą w stanie stworzyć jakiejkolwiek polityki handlowej. Mimo tego, że Delta sprzedaje na ślepo paczki po 7 złotych, wzrostu wolumenu brak. Ciekawe dlaczego. Dyrektorzy? Jeden startował do Geisa ale go jego dawny kolega nie przyjął, a drugi był już w Patronie ze wszystkimi klientami Delty.
Cała czwórka okłamywała pracowników i klientów. Cała czwórka jest odpowiedzialna za sytuację, w której jest Delta. Ktoś z tej czwórki, a może wszyscy, wyprowadzał ze spółki pieniądze.
Nie żałujcie ich! To są oszuści!
Brigadeiro 2017-07-17 12:20
te kilkanascie tysiecy to nic w poruwnianiu ile wyciagnal z Delty. rypnelo sie bo musialo sie rypnac.
Michala zgubila zachlannosc co sprytnie wykorzystaly Odpady z Opka
nie udalo sie z Alfa Postem to lapali sie kazdej deski ratunku. chyba sami nie sadzili taj latwo im pojdzie z Delta.
Mamili Michala obietnicami wielkich zyskow a on mial mocno wygorowane ambicje.
wakacje na Cyprze? moze pojechali tam przypuszczajac ze to ostatnue takie wypasione wakacje. to ich sprawa. do wakacji sie nie wtracam
ss 2017-07-17 19:26
Dwa wpisy były na temat tego co Grzegorz wyczyniał w siódemce i tba. Nie było nazwisk i w żaden sposób nie łamało regulaminu goowork a pomimo tego ktoś ubił wpisy. Prawda i tak wyjdzie na jaw !!!
sb 2017-07-17 20:31
a co ty piszesz co byli 1.5 roku temu napisz co Grzesiek nawywijal odkad delta odlaczyla sie od patrona. Napisz ile kasy wisicie patronowi !!!
dupa 2017-07-18 07:41
to zapytaj ile kasy patron wisi delcie taka jest rzeczywistość . patronek taki swiety to bajki ludzie to sa bajki co tu wpisujecie za grosz prawdy nie ma w tym ze delta wisi patronowi
bayerfull 2017-07-18 10:55
co By tu nie ( usunięte przez administratora ) to lepiej raczej nie bedzie. wszedl inwestor czy nawet dwoch ale nie wroze im zrobienia dobrego interesu ns Delcie. za duzo dobrych firm odeszlo. szkoda firmy bardzo
kogut 2017-07-18 19:44
Jeden znany na rynku kurierskim chciał wprowadzić swoich ludzi do firmy a drugi zorientował się o co chodzi i się sprzeciwił. Cyrk na kółkach !!!
AlfaPost,EastExpressXXIwiek 2017-07-19 00:46
Chciałem napisać kilka słów o człowieku, na którego widok w firmie Opek powstrzymywano z trudem śmiech - Waldemar, Waldipol lub tak jakoś...
Ciąg dalszy nastąpi.
Po zakończeniu tego serialu będzie coś dla miłośników podróży, czarnego lądu, ameryki południowej... W roli przewodnika wystąpi Paweł ponieważ Tony Halik ma urlop.
Kolejną pozycją na naszym forum będzie cykl szkoleń prowadzonych przez Dorotkę i Michałka. Tematyka szkoleń obejmuje: kłamstwo w praktyce, matactwo i przekręciarstwo, chamstwo stosowane.
Waldek 2017-07-19 06:59
Powiem tak w jednej firmie ciastkarskiej ktora istnieje 150 lat pojawil sie inwestor. Pierwszy cel przejac pakiet kontrolny, drugi cel usunac z zarzadu dotychczasowych wlascicieli. Profesora w spolce nie ma juz od 3 lat. Od tego czasu zostal wymieniony 4 razy zarzad bo nikt nie umie tego rozwijac. W spolce brakuje kasy na wszystko, jakosc produktow szoruje dno. Niestety na tym polega przejmowanie spolek. Nie ma osob idealnych ale tu mamy drugi etap dotychczasowych wlascicieli wykopano ze spolki.
Co bedzie dalej prawdopodobnie nic bo ludzie ktorzy znaja sie na kurierce i mogliby to pociagnac raczej nie wejda we wspolprace a konkurencja jest coraz mocniejsza. Najwazniejsze w biznesie wiedziec kto pociaga za sznurki a nie kto jest realizatorem zlecenia !!!
rrr 2017-07-19 17:49
Michala tez wywalaja z koncem tygodnia ?
Tadek 2017-07-19 18:22
Tak.
az 2017-07-19 19:15
Gosc z nak sie zorientowal wpore ze wspolnik go dyma i postawil na swoim. Teraz chlopki roztropki po tba beda szukali roboty bo nie zostali wciagnieci do delty !
sw 2017-07-20 16:53
Panie Grzegorzu kolejna firma rozłożona na łopatki !!!
ws 2017-07-20 23:43
Tak najłatwiej, zło się odnalazło, wróg namierzony. Zanim zło pojawiło się w Delcie, wszystko było w porządku?
Przypomnę. Kłamstwa Michała, Doroty, Pawła, Waldemara, Grzegorza P. (tego bez domu) - jutro zapłacimy, już zapłaciliśmy, oto potwierdzenie. Fałszowane były dokumenty. Potwierdzenia przelewów, raporty, sprawozdania - to był standard. Delta okradała klientów. Oni sami nie wiedzieli ile komu są dłużni. Podwójna księgowość, twórcza edycja danych w systemie.
Bezczelna windykacja zabrała samochody! Szczyt wszystkiego! Jakie informacje szły z góry? Nie martwcie się, schowajcie samochody, nic się nie dzieje.
Opóźnienia wypłat przekraczające miesiąc, nie płacony ZUS, lewe umowy to na s.c. (w tej chwili jest tam kolejka komorników) to na sp. z o.o.
I właśnie wtedy do tej świetnie prosperującej firmy przyszedł tajemniczy Grzegorz i rozłożył ją na łopatki. Kosmiczne myślenie!
Klientom doradzam szybkie zerwanie współpracy. Nic z tego nie będzie. Od kilku miesięcy Delta przejada pieniądze z inwestycji i chyba zjadła już wszystko.
kutas 2017-07-21 08:13
zapomniales napisac o dlugu 7 milionow w stosunku do patrona i wtedy zjawil sie tajemniczy inwestor na czele z Grzegorzem i zaczeli placic ludziom. Logiczne prawda ?
aa 2017-07-21 11:41
Kazdy inwestor bada firme przed zainwestowaniem. Proces trwa od 6 do 12 miesiecy. Wiec jesli Janusz inwestowal w maju 2016 to znaczy ze rozmowy byly prowadzone rok wczesniej.
Zostaw swoją opinię o Delta City Dorota Błaszczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City Dorota Błaszczyk