Delta City Dorota Błaszczyk

Opinie o Delta City Dorota Błaszczyk

xyz 2017-02-15 15:42
haha i gdzie są ci co jeszcze 2 dni temu pisali ze kasa jest i co wyszło teraz ze Robert to przydupas i pisze tylko ściemy żeby wolontariat się kręcił
Robert 2017-02-15 16:57
Nie jestem żadnym przydupasem. Uważam, że wszyscy poszkodowani powinni podjąć odpowiednie kroki prawne zamiast szczekać bezsensownie na forum. Masa idiotycznych, po części wymyślonych historyjek, nic nie wnosi. Nie mam zamiaru nikogo bronić. Właściciele Delty rozłożyli firmę na łopatki podejmując masę błędnych decyzji. Jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy o zarządzaniu należy otaczać się mądrzejszymi od siebie zamiast zatrudniać krwiopijców. WIELKA SZKODA
klient 2017-02-15 17:17
kalisz dzisiaj nie wyjechał, kasy nie dostalismy
No nieźle 2017-02-15 17:59
Większość oddziałów od jutra zaczyna strajk, tylko głupcy i naiwniacy będą jeszcze jeździć :D
donald 2017-02-15 19:35
Ile tu krzyku znowu rzucą wam ochłapy i się zamkniecie więc po co biadolicie od roku żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kierowca 2017-02-15 19:45
Większość ? można dowiedzieć się jakie ?? :)
kierowca 2017-02-15 19:59
pewnie i tak wszyscy wyjadą !! i po co Tyle pisania ...??
Znawca 2017-02-15 20:16
Krakow tez stoi.
Klient 2017-02-15 21:19
Panie Robercie ten sie nie myli kto nic nie robi. Nie mozna robic biznesu ze wspolnikiem ktory ma ,le intencje.
Robert 2017-02-15 21:40
Kto niby miał złe intencje? A no tak był jeden. Wyłożył kasę i dostał kuksanca w nos bo Panu Michałowi zamarzyl się nowy inwestor i bajki o kilkudziesięciu milionach. Gdyby M podjąłby inną decyzję w 2016 roku delta byłaby w zupełnie innym położeniu niż dzisiaj. Trzeba doceniac co się ma a nie gonić za mrzonkami.

ja sam ty sama błaszczyki nie maja siana 2017-02-15 21:49
Czy wy tez dzisiaj usłyszeliście bajki od kierowników ze przelewy nie wyszły z winy banku? ponieważ coś zle wprowadzono?jutro PODOBNO maja wypłacić
Klient 2017-02-15 22:02
Inwestor go przekonal bo chcial przejac tba i wyszlo mu to bokiem. Teraz nie bardzo ma pomysl co dalej.
melepeta 2017-02-15 22:14
kolego to nie bank dał dupy tylko inwestor i jego ludzie jedna wielka bajka
madry 2017-02-15 22:40
Przeciez ja sie z tego smieje w kureierce juz troche siedze I znam te bajki
Obserwator Podwykonawców Delty 2017-02-15 22:43
Prostaki co piszecie te brednie nowy inwestor niema nic wspólnego z tba gość który wkłada kasę to bardzo poważna osoba zapytajcie swoich dyrektorów większość wpisów które się tu pojawiają nie pochodzą od pracowników niedługo ruszają duże firmy a to tylko dlatego że osoba która wykłada sianko nie jest x i w internecie dokładnie jest opisana praca i to jak zdobył kapitał który teraz pompuje w Delte......
madry 2017-02-15 23:05
Kolego piszesz niedlugo wchodza nowe firmy ale ktorego roku gdzie jest kasa na wyplaty gdzie są przedstawiciele inwestora na magazynie w warszawie kolega co przyszedł z impostu miał być co tydzień na magazynie sam to obiecał minęło pare tygodni i nie pokazał się wytłumacz to
Załatwione 2017-02-15 23:29
Strajku nie będzie, bo pieniądze przyszły, wracamy płakać z bólem odbytu już po 10 marca ;)
Maciek 2017-02-16 04:43
a swistak zawija w papierki
Duduś 2017-02-16 06:12
Sami znawcy się tu zgromadzili... szczekajcie sobie dalej, straszcie nie wiadomo czym- tylko to potraficie
miliard 2017-02-16 15:14
haha i jak tam Wasze miliony wypłacone ...?
współpracownik 2017-02-16 16:55
Tak niedowiarki jeszcze wam łyso będzie jak DELTA wypłynie i stanie na nogi jest aż dwóch investorów bardzo silna grupa podpisali umowę to pewne niestety dla tych co plują tu na Błaszczyków gały wam wyjdą jak Panowie wpompują kase i Delta stanie na nogi nie będzie lekko ale damy rade powalczymy trochę ale damy radę!!!!!!

APEL DO KLIENTÓW

Dajcie szanse tej nowej firmie nie bójcie się kasa jest dla niedowiarków potwierdzam a jak jest kasa to i servis się utrzyma wiadomo potrzeba czasu ale damy radę !!!!!!

A wiem co pisze bo jestem w tej firmie też mi wiszą dużo kasy ale wytrwałem do momentu krytycznego i teraz płacą odają długi !!!!
Tytan 2017-02-16 17:36
Prawda :) i popieram ten optymizm!! Nie patrzmy na pełne zawiści i zazdrości komentarze tylko róbmy swoje najlepiej jak się da
poznań 2017-02-16 17:38
to dziwne Poznań nie otrzymał ani złotówki
abc 2017-02-16 17:43
Częstochowa LIPA ! Dajcie spokój z tym gów...
propaganda 2017-02-16 18:10
ale kwas jak w prl pomożecie pomożemy uśmiałem się do łez słabe to ................................
Pipi 2017-02-16 18:51
Przestań .
gdn 2017-02-16 19:42
Gdańsk też pusto znowu będą coś sciemniali ta firma nie ma kasy miesiąc i będzie wspomnieniem
Nozyczki 2017-02-16 20:57
Dorotko, stokrotko. Daj spokoj. Piszesz chyba po butelce lub dwoch.
Prtwatny 2017-02-16 22:15
kiedy zaczną płacić podwykonawca ?
SPM 2017-02-16 22:28
Co do odzyskiwania w sądzie to trzebaby mieć jakieś dokumenty, a nie pół etatu i reszta pieniędzy pod stołem. Jak ktoś nie ma roboty to można przyjść, ale: zero wkładu własnego (podwykonawcy na benzynę nie dostaną) no i nie do działu handlowego (rz będziesz firmował swoją twarzą złodzieja, to drugi raz nikt Ci nie uderzy).
Uff 2017-02-16 23:46
Na szczęście ja swoje pieniądze dziś dostałem i skończyłem przygodę w DELCIE ;)
xyz 2017-02-17 04:49
Mase ludzi zostalo oszulanych w Polsce przez wykladowce
były klient 2017-02-17 08:30
Mi odpisali że jak zacznę z powrotem nadawać to zaczną mi zawracać pobrania ...

W życiu nie pójdę na taki układ i wam radzę postąpić tak samo !
podwykonawca 2017-02-17 14:26
Ludzie o co wam chodzi Błaszczyk szukał rozwiązania głównie aby siebie nie położyć i wszystkich przy okazji co wytrwali do końca prawie upadłości.

Przecież tak naprawdę mógł was nas wszystkich olać on by był w czrnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale przy okazji wszyscy do okoła klienci i powykonawcy i pracownicy nik by nie odzyskał kasy ja uważam że trzeba się cieszyć że walczył do końca i znalazł inwestora i jest nadzieja że firma pod nowym investorem przetrwa a to daje że wiele ludzi odzyska kasę.
Powinniście kibicować a nie jak mówią politycy hejtować tej firmy
Może się mylę ale uważam że Błaszczyk jest winny że doprowadził tą firmę do takiej sytuacji ale trzeba oddać że robi czy zrobił wszystko aby nie zgasić światła.
Ale tak naprwdę połowa firm jak nie większość w naszej kochanej Polsce ma problemy finansowe ledwie zarabia na koszty w państwie pis pokażcie mi albo zadajcie sobie pytanie kto niema dzisiaj problemów a będzie jeszcze gorzej
Dajcie tej firmie szanse nowej DELCIE
Rico 2017-02-17 15:26
czego ty się nabrałeś człowieku, walnij się w ten pusty sagan może zaczniesz myśleć !!!
Tatiana 2017-02-17 19:13
Nie rozumiem działań inwestora. Po co były te wszystkie spotkania w Warszawie ? Większość obietnic to puste słowa. Puścili trochę kasy ale to wszystko kropla w morzu potrzeb. Przesyłek mało. A miało być tak pięknie. Gdzie są nowi klienci? Gdzie ci co mieli wrócić? To jest istny cyrk.
Marek 2017-02-17 19:37
Gosc rozlozyl firme 40 razy wieksza od DC. Nie zrozumisz !
Bolek 2017-02-18 05:44
Delta city z każdym dniem będzie potęga
LA LA LA !!!!! 2017-02-18 12:21
Michał i Dorotko nie piszcie już to wm nic nie da wszyscy was już znają!!!!!!!!!!!!!
x 2017-02-18 12:25
Grygiel to niezły wredny typ frajer i też kłamca
wściekły 2017-02-18 13:35
jak nie zapłacą mi w poniedziałek zapakuje auto i odstawie na parking (zabezpiecze je aż wypłaca kasę wyjebane )a kierownikowi rozwale banie jak kasy nie będzie miał dla mnie
Tarnów 2017-02-18 14:05
Kolego, nie wiez z jakiego oddziału piszesz , ale wiem że juz od piątku oddziały wypłacają pieniędze i jest ok. A pozatym to co tutaj napisałeś to grożby karalne. Więc pewnie policja zaraz do Ciebie zapuka.
Znajdą cię po adresie IP

Pozdrawiam jak kasę dostałem i działamy.
Tarnów 2017-02-18 14:05
Znajdą cię po adresie IP

Pozdrawiam jak kasę dostałem i działamy.
Waldek 2017-02-18 15:01
zachowyjecie sie jak kurwy troche kasy wam sypnac i dymac na ostro !+!
zapytanie 2017-02-18 19:41
Witam czy coś sie zmieniło Płaca? prosze o odpowiedzi od podwykonawców/pracowników a nie tych podstawionych tak jak Tarnów ostatnio pisała warszawa ostrołeka ze niby płaca ale nikt nie otrzymał wypłat
Bywalec 2017-02-18 21:29
W czwartek były wypłaty(obciete) oddział Polska północna,pracownik.
zapytanie 2017-02-18 23:04
pytanie do bywalec co masz na myśli mówiąc obciete?i kiedy reszta coś mówią ?czy Państwo B są jeszcze w firmie ?pokazują się na magazynie w Warszawie ?nadawcy dostają zwroty Pobrań ?
kurier 2017-02-19 00:29
Czy Pan Blasczyk pokazal sie na magazynie w Warszawie I powiedzial ze juz zajmuje sie tylko sprzedaza ponoc umowa podpisana czy ktos od inwestora byl w warszawie I zrobil zebranie aby o tym poinformowac
Tatiana 2017-02-19 09:11
Ludzie a wy dalej wierzycie w bajki o umowie z inwestorem? Czekajcie niech pomyślę kiedy miała być podpisana? W listopadzie, grudniu, później po nowym roku. Zaraz koniec lutego a umowy dalej nie ma. Kasy też. Auta puste bez przesyłek. Równia pochyła w DÓŁ
kurier 2017-02-19 09:31
Pracownicy wierza w umowy z inwestorem czyli delta zatrudnia dzieci bo tylko dzieci wierza w bajki
Zostaw swoją opinię o Delta City Dorota Błaszczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City Dorota Błaszczyk