Delta City Dorota Błaszczyk

Opinie o Delta City Dorota Błaszczyk

Marek 2017-03-27 11:48
Muszą bo właściciel ich wywalił za nie uregulowane faktury.
Poszkodowany 2017-03-27 11:56
Konkurs który z dyrektorów sprzedaży zostanie pierwszy odstrzelony

a) Michał

b) Paweł

c) Maciek
Macho 2017-03-27 14:04
Witam, czy to nie chodzi o Poznań?, bo pasuje jak ulał!.
Kierowca frachtowy 2017-03-28 17:55
Ja wszystko rozumiem, taka jest kolej rzeczy ale gdyby mieli dobrą wolę zapłacić to by to zrobili, a tam nie trzeba będzie płacić? A może znów się będą ślizgać kilka miesięcy i znów będą szukać czegoś nowego? Zapłacić zaległości i siedzieć na tyłku a nie przenosić się. Paczek jest teraz więcej wiec i zyski będą a tak jeszcze kilku magazynierow odejdzie bo będą musieli za free dojeżdżać dalej do Lućmierza. Zanim się wyszkolą nowi to będziemy wyjeżdżać o 4 a może nie zatrudnią? Po co, będziemy o 5 wyjeżdżać - byle wszystko tanim kosztem.
Marek 2017-03-28 21:27
Co takiego skłoniło Ciebie aby współpracować z tą firmą jeszcze ?
Pytam ponieważ niesamowite to jest jakie ryzyko ludzie podejmują. Jest tyle firm na rynku stabilnych finansowych a jednak pracujesz dla DC.
Kierowca frachtowy 2017-03-29 07:29
Mi szef płaci na bieżąco ale opiniuje firmę z którą współpracujemy, a dobrze to nie wygląda
Marek 2017-03-29 09:00
Ale szef musi mieć w tym interes przecież za dramo jeździć nie będzie.
Nom 2017-03-30 16:25
Ty , frachtowy zajmij się robotą a nie jak ten mędrzec parkingowy się udzielasz . Jesteś cep i nic tego nie zmieni
Ciekawy 2017-03-31 07:59
Na którym frachcie ?
Wojtek 2017-03-31 12:07
Maciuś rozmawia z ludźmi ale wszyscy mają wywalone jajca na niego. Myślał, że na krzywdzie innych zbuduje swoją markę palant.
Pipi 2017-03-31 19:45
Frachtowiec to na morzu chyba jest ?
to ja 2017-03-31 20:45
witam mi wisza kase od listopada br juz papiery sa w sadzie, to sa niepowazni ludzie zero odzewu na e mail zero na tel, porozmawiamy inaczej
ciekawy 2017-03-31 21:16
frachtowy na jakim kierunku Ty jeździsz że taki mądry i inteligentny jesteś ????? Ty masz jeździć i słuchać poleceń swojego szefa i kierownika , płacą Ci masz kasę na czas to siedź w szoferce, a jak Ci się nie podoba i tak wiedzą wielka tryskasz powinieneś może zawód zmienić ??? Co ty na to ? Za takie wpisy powinni wsiąść się za ws bo patrzycie szefom, kierownikom wszystkim w oczy a piszecie głupoty na tym portalu.... Nie tobie tu oceniać.....

pz
WOLF 2017-04-02 00:38
Wszyscy , narzekacie i dalej pracujecie , jestescie zalosni , zamiast wypisywac bzdury bierzcie sie za pozyskiwanie klientow a nie tylko czekacie tylko jak wam cos skapnie , ja to bym was wszystkich wywalil na sibir .
Darek 2017-04-02 09:55
Spadochrony typu Maciej czy Krzysiek powinni zostać raz na zawsze odizolowani od kurierki.
Ciekawy 2017-04-02 10:28
Dużo ich tam nie ma pod ta rampa tych frachtowców , tak ze znaleść go trzeba koniecznie i ładnie podziękować bo nie zajmie się swoją robota tylko głupoty pisze . Nie cierpię takich fałszywych gnoi, nie pasuje to szukam innej roboty i po temacie. Przez takich gnoi firma traci bo mądry wie jak jest a głupi pomyśli ze to prawda .

Pz
Igor 2017-04-02 10:31
ale się uśmiałem idź się leczyć człowieku sterują wami i będą sterować
ex 2017-04-03 22:06
Maciej znam i pracowałem jaki Krzysiek ???
krolik 2017-04-05 23:18
Blaszczyki nie maja juz nic do gadania. majac jakies marne kilkanascie% udzialow wiecie co mozna zrobic? byc figura na zebraniu wspolnikow podpisac liste i cicho siedziec. Panstwo B tak naprawde sa pracownikami we wlasnej bylej firmie . Zal mi ich. Pewnie niedlugo bo nowi pracownicy wyj...... ich z hukiem. A Waldek jeszcze pracuje.? pewnie tak bo gdzie on pojdzie majac tyle lat. trzyma sie Delty jak wesz kozucha.
Waldek 2017-04-06 07:56
Dobrze ze ktos przejzal na oczy. Czekamy na spadochrony i czekamy na wielkie fuzjie ha ha ha
Igor 2017-04-06 10:20
zazdroscisz ze Jablonski awansowal do zarzadu i wypisujesz takie dyrdymaly nie masz pojecia o zarzadzaniu wiec sie nie wypowiadaj.
serwer 2017-04-06 11:23
Igor , zazdroscil bym gdyby Jablonski zasiadal w zarzadzie np. Mercedes Benz Polska , DHL lub innej firmy o podobnym prestizu. Zasiasc w zarzadzie Delty to jawna degradacja.
Waldek 2017-04-06 17:25
Uwaga kasuja wpisy
poznan 2017-04-09 04:54
Te ciekawy kierowca tez ma prawo wyrazic zdanie co on inny ?? a ze pisze prawde to boli ......
Pawel 2017-04-09 20:04
Maciek pokaz wszystkim jak sie zarzadza.
Macho 2017-04-10 16:23
Witam, od tego miesiaca wyplaty miały byc na konta !, Jest 10- ty godz 16 :30 po 2 sesji elixiru i echo.Oni sa niereformowalni!!!
Abc 2017-04-11 12:40
Są wypłaty?
Macho 2017-04-11 16:15
Witam, jest juz 11-ty, po 2 -giej sesji elixiru a na koncie echo!!!,.W zyciu sie nie spotkałem z podobnym dziadostwem!!.Mam tylko nadzieje ze nie bedzie takiej sytuacji co w lutym, kiedy to w oddziale w Poznaniu otrzymalismy wynagrodzenie za styczen dopiero 24.02 i to po strajku!!!!.
Macho 2017-04-11 16:15
Malpa 2017-04-11 20:46
Ludzie po 3 miesiace nie otrzymyja kasy i nie strajkuja a ty juz pajacujesz.
Kk 2017-04-12 08:44
I co ? Kasę dostałeś to teraz siedzisz cicho ????
Napisz wszystkim, że pieniądze masz !!!
Klient 2017-04-12 09:48
Moze i ma ale bez odetek
noors 2017-04-15 08:51
witam.
to moze zastanowimy sie kto "uratowal" delte?
Arciszewski persona dosc tajemnicza i wlasciciel fimy dystrybuujacej wyroby amerykanskiej firmy NAC.
NAC jednovzesnie mial zostac klientem delty i dawac miesiecznie 600 -800 paczek. nie daje nawet polowy a sezon ogrodniczy juz sie zaczal.
i Nac i Arciszewski przelewaja jakas kase ale sytuacja nie jest tak rozowa jak ja przedstawiaja Blaszczyk, Bozek czy Jablonski. Ci inwestorzy nie beda pompowac pieniedzy w nieskonczonosc i kiedys beda chcieli ja odzyskac.. i co bedzie wtedy???albo sprzedadza firme albo zredukuja tych darmozjadow np. z dzialu handlowego ktory generuje koszty w postaci pensji , kwot placonych za niby przejechane kilometry do klientow a nie przynosi spodziewanych efektow
.Paczek jest malo do tego sa sprzedawane za niskie ceny. Probuja odzyskac klientow ktorych stracili w grudniu i styczniu przez pobrania i niedoreczone paczki obnizajac im ceny . Nie na wszystkich to dziala zachecająco. Do tego MB "sprzedal " czesc kluczowych firm do Patrona bo w ten sposob splaca im dlug jaki ma wobec wlasciciela Patrona ktorego po prostu chcial oszukac. To jeszcze potrwa .
W kazdym razie sytuacja nie jest brylantowa. A to co pisza to proba przefstawienia firmy w dobrym swietle. to nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia
Witek 2017-04-15 11:00
Gdyby Pan A. nie udupil tba to inpost zostalby zupenie inaczej wyceniony na rynku i prawdopodobnie by upadl. Wiec masz odpowiedz ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o dolary.
Jarek 2017-04-15 20:33
A co Arciszewski ma wspolnego z ta spolka ?
Nick 2017-04-15 20:55
A moze najpierw sie zastanowmy kto doprowadzil Delte prawie do upadku ? moze nad tym sie zastanowmy
Upadek Delty to wina jej wlascicieli D i M Blaszczyk. Dorota poczula kase i wydawala pieniadze bez pamieci . Buty po 1000zł ,torebki po kilkaset zł, najnowsze modele telefonow dla siebie i corki i to tez za duza kase , mimo ze obie korzystaly tylko z kilku funkcji i rownie dobrze moglyby sie poslugiwac modelem Nokii 3310 i raczej nie zauwazyly by roznicy. Wreszcie bardzo kosztowne wyjazdy wakacyjne . i wiele rzeczy na ktore wydawali dziesiatki tysiecy zlotych kiedy np. brakowalo na paliwo , na wyplaty , naprawy taboru w warsztatach gdzie potrafili zalegac po kilkadziesiat tysiecy itp. Zupelnie nie liczyli sie z niczym i nikim.
Michal natomiast robil inwestycje ktore mialy niby usprawnic dzialanie firmy a tak naprawde byly nie przemyslanymi i zupelnie nie mialy uzasadnienia ekonomicznego
Zatrudnienie w 2014 Jablonskiego i Bozka bylo najgorsza rzecza jaka zrobil Michal . To był poczatek konca Delty pod kierownictwem malzenstwa Blaszczyk
Ci dwaj wprowadzili balagan i ferment i do tego brali za to kolosalne pieniadze. Za co bierze pensje Bozek to naprawde nie wiem. Ten facet nie robi nic pozytecznego . Delta kiedys posuwala sie malymi kroczkami do przodu piela sie po szczebelkach w gore . Odkad Michal zaczal zasiegac opini i sluchac Jablonskiego i Bozka firma zaczela sie staczac do tego stopnia ze juz nizej nie mozna. Odbudowac wszystko bedzie bardzo trudno. dzis firma nalezy do funduszu a jutro moze nalezac do jakiegos Iksinskiego
Martin 2017-04-16 08:40
Delta zaczela sie staczac jak pojawili sie ludzie A. pytanie co dalej ?
ex 2017-04-18 09:43
Niedowiarką DC pokaże środkowy palec.
xxx 2017-04-20 10:54
pokazac to dc moze jedynie gola [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
full 2017-04-24 09:19
nic nikt nie pisze ?? czy to oznacza ze firma juz nie istnieje?
Macho 2017-04-24 10:44
Najprawdopodobniej cenzura pracuje na pełnych obrotach, całe to forum przez to staje sie smieszne!!!
koala 2017-04-24 20:17
Współczuję tym którzy tam jeszcze siedzą, oczekują tygodniami na wypłaty, żyją nadzieją... szczerze? Jak dla mnie to ta firma to patologia. Żal mi pracowników, sponiewieranie, mobbing na porządku dziennym, mógłbym wiele powiedzieć ale co to zmieni. Nawet bezdomnemu z ulicy bym nie polecał tam pracować...
Marek 2017-04-26 14:44
Tak gqdasz a skad niby wolumen paczek rosnie tak dynamicznie ?
Mariusz 2017-04-26 16:23
To głos zazdrości Koali... firma normalnie działa, wypłaty są wolumen rośnie ale niektórym to nie w smak. To konkurencja bo poprzednie wpisy niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Coś tam słyszeli ale nic dokładnie więc dopowiadają swoje i liczą na oklaski.
Jarek 2017-04-29 09:45
Brawo Delta tak trzymac !
JACEK 2017-04-30 23:22
Działają i to dobrze i pozyskują nowe firmy i odzyskują firmy które stracili.
Polecam i Pozdrawiam.

Zobaczymy za rok firma będzie duża a tutaj i tak głąby będę wpisywać wpisy.
idzie nowe 2017-05-10 14:54
Koniec delty jest blisko ale Blaszczyk jest jak gowno zawsze wypłynie na powierzchnie na pohybel smieciowi idzie nowe
Trol 2017-05-15 06:32
Zazdrosc przez ciebie przemawia
przewoznik 2017-05-23 13:29
witamy wszystkich leszczy pracujacych w DELCIE ja równierz do nich należe pytanie gdzie sa moje pieniadze 23 maj a przelewu dla przewozników nie widu .....................
HT 2017-05-23 13:37
Firma nawet tym "zatrudnionym" kurierom nie daje umowy o pracę żadnej a później jeszcze dorabiają ideologię i oskarżają ich o kradzież - znam kilka takich przypadków, pobrania zabierają kierownicy bez potwierdzeń a później składają pozwy do Sądów, że kurier się nie rozliczył z powierzonych pieniędzy lub dopisują przesyłki rzekomo wydane kurierowi do doręczenia. Nie polecam jak najdalej od tej firmy Poznań jako klient a tym bardziej jako pracownik.
Zostaw swoją opinię o Delta City Dorota Błaszczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City Dorota Błaszczyk