Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

exTBA

Zobaczcie jak ktoś pięknie się wyparł połączenia z Tba - tak samo będzie tu "ja z deltą nic nie mam wspólnego" ha ha ha Czytam taki art. w Rzeczpospolitej i robią z nas wariatów cytuję "Z naszych informacji wynika, że ze spółki wycofał się dotychczasowy inwestor. Ustalenie tego, kto nim był nie jest proste. Eksperci branży kurierskiej twierdzą, że udziały w Tba Express miał fundusz WSI Capital. – Nie potwierdzamy ani nie zaprzeczamy – usłyszeliśmy w funduszu. Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem miał być też Vinci Capital, fundusz zarządzany przez Janusza Arciszewskiego, byłego prezesa Aster City. Jego syn, Krzysztof, zasiadał w zarządzie Tba (w maju został wykreślony z KRS). Przedstawiciele funduszu zaprzeczyli nam jednak, by Vinci miało jakiekolwiek związki z Tba." Vinci oficjalnie na stronie jeszcze chwilę temu chwaliło się że jest inwestorem, każdy z Pracowników zna Pana Arciszewskiego i jego członków zarządu co obiecali wielkie inwestycje w kwietniu tego roku są na to e-maila a teraz udają że to nie oni ?

cichociemny...............

do kierowców firma DELTA CITY ZMIENIA nazwe na POLSKI KURIER taką nazwe ma posiadać spółka oraz auta oklejone logiem .Iwestor zaczoł dokapitalizować i zaczniemy walczyć znów o rynek ale z innym włascicielem .przelał na konta oddziałów po 1 mln zł czy to nie jest super.................

M.B
@cichociemny...............

Człowieku jaki rynek dla nich został co najwyżej jarmark.

M.B
@cichociemny...............

I jeszcze niech się ktoś dowie że ten Polski ( nie obrażajmy kurierow) h.... Ma coś wspólnego z Deltą to może następnego dnia tą firmę zamknąć no chyba że ktoś myśli że można jeszcze więcej ludzi oszukać i nakraść prawda Michaś.

Ponoć grubsze pieniądze przyszły dziś do kierowników oddziałów, auta co prawda w większości miast pozabierane, ale w najbliższym tygodniu przyjedzie nowa flota, a jak nie to koniec zabawy, bo nie będzie czym tych paczek niedobitków rozwozić.

JACEK

Panowie i Panie firma działa Polska i Warszawa , frachty wszyscy dostali pieniądze. Inwestor podobno wpłacił pieniądze 5 a niektórzy mówią że 10 milionów. Od poniedziłku ruszają z nowymi firmami i zwrot pobrań ma być w ciągu 2 dni. Nowe samochody, urządzenia dla kurierów wszystko super. Inwestycja ma wynieść 50 milionów . Szukają podwykonaców, handlowców,kurierów. Kibicujemy brawo szkoda tylko że tak długo to trwała. Pozdrawiam Jacek

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Warszawa kasę dostala

Huehuehue

To bankrut czy kutwa nie bankrut?

@Huehuehue

Drygiel to nie bankrut tylko daleko ma do banku po kasę bo idzie juz pare godzin i biedak nie może dojsc

Robert

To kolejna bajka Michała.

NADZIEJA ISTNIENIA

NO I CO NIEDOWIARKI LECIMY ŻYJEMY JEST PIERWSZY MILJON INWESTOR DAŁ DZIAŁA FIRMA DZISIAJ RUSZAMY NA NOWO I SZARO ŁYSO WAM WSZYSTKIE WASZE POPIERDUŁKI GÓWNO WARTE DELTA MA INWESTORA I KASE WŁAŚNIE PRZELEWAJĄ I JESZCZE POKAŻĄ GDZIE RAKI ZIMUJĄ !!!!!! NASTAŁ NOWY DZIEŃ NOWA ERA BŁASZCZYKI WAM WSZYSTKIM JESZCZE UDOWODNIĄ !!!!!!!!

Seba
@NADZIEJA ISTNIENIA

Co ty inwestor przelal nie milion a juz cztery miliony a ten milion to kroplowka w miare potrzeb. W sieci paczek 600 to poziom takiej mikro firmy lokalnej w serwisie miejskim bo wieksze lokalne maja okolo 2 tys dziennie. Ha ha ha .....

obserwator
@NADZIEJA ISTNIENIA

To się komornik ucieszy. Nie będzie miał chłop przynajmniej problemu ze ściągnięciem kasy.

Seba
@obserwator

Dlatego Pan Grygiel płaci ze swojego konta aby Komornik nie mógł tego zająć

@NADZIEJA ISTNIENIA

Obudź się co za bzdury piszesz na ta chwile Drygiel nawet do banku nie pojechał!!!!!!!!!

Waszstary

Niech to wreszcie piehdolnie

Kierowca frachtowy

Panowie dziś ruszamy, do zobaczenia pod rampą w Łodzi :-)

The end

Ludzie od zarzadzania maja w (usunięte przez administratora) co tu inni pisza. Oni maja swoje cele i koniec kropka. Po trupach do celu. Ps. Buliemu daj spokuj bo gosc nie mysli racjonalnie. Tyle dostal ostrzezen od samego poczatku aby z tej firmy (usunięte przez administratora) to juz dawno powinien sie ewakuowac. Masz przyklad Cyklocha ktory na dzien dobry powiedzial ide do delty do czasu kiedy nie znajde czegos innego. Siedzial 3 tygodnie. Masz przyklad troche wyzej kierownikow gdzie Michal co tydzien chcial ich sciagnac do pracy obiecujac gory rolowe a oni mu w oczy powiedzieli czlowieku pieprznij sie w ten zakuty ryj ty i wykladowcy nie macie zielonego pojecia i na nic wam cale know how i plan strategiczny ktory wyniesliscie z tba. Wykladowca myslal ze wprosty sposob polaczy dwie spoleczki i bedzie mial 80 tys paczek na koniec 2016 ale jego popaprancy wywalili fajnir zapowiadajaca sie spolke i teraz wszyscy maja problem.

@The end

Trzeba było się trzymać Szymanowskiego. Facet wywalił tyle kasy. Zaufał wlascicielom delty. Ale Michał poleciał jak dziecko do pana A. A teraz okazało się to wszystko mrzonki. Szkoda. ...szkoda. ...szkoda.

Abc
@Robert

A jednak firma nadal działa .... i o co tu chodzi?

Witek
@Abc

Prawdy i tak nie zrozumiesz a marketing sam znasz. Mniej wiesz lepiej śpisz.

Kim

Strasznie długo ta agonia trwała . A te inwestory to chyba jacyś wykładowcy , wykładają wszystko za co się wezmą

ex
@Kim

Ale to było dobre ale urwał

Jajacek

Ja rezerwuje laptopa i dwa telefony panstwa B.

poszukiwacz

szukam pracy... ktoś cos?

admin
@poszukiwacz

Zapraszamy do Patrona. Prosimy o kontakt z rekrutacją w Warszawie.

Inpost
@admin

Zapraszamy do Inpost rekrutacja w Warszawie.

TBA EXPRESS
@poszukiwacz

Zapraszamy do TBA express rekrutacja w Warszawie.

Rafał

W Poznaniu Firma Leasingowa zabrała wszystkie samochody !!!!!!!

@Rafał

Ja dostałem pismo od komornika. Muszę całą kasę za grudzień przelać na jego konto a nie do delty.

Mimi

To zostały wam jeszcze stare trupy, już dawno spłacone. Nie róbcie scen

Z PIERWSZEJ RĘKI

NO NIE NA FRACHTY NIE JEDZIEMY TO JUŻ DZISIAJ PEWNE NO I PACZEK JUTRO TERZ NIE ROZWOZIMY !!!!!!

kurierrr
@Z PIERWSZEJ RĘKI

Frachty nie wyjeżdżają, my jutro nie jeździmy... w poniedziałek też nie jeździmy i we wtorek i w środę ii.... już nigdy :) Delta City... tu nie mogło być happy endu... powodzenia w nowych firmach dla wszystkich kierowców :)

kierowca

czyli jutro nie jezdzimy ?

@kierowca

Nie. Ani jutro ani nigdy.

ALE JAJA

TO KONIEC BŁASZCZYKÓW KONIEC FIRMY DELTA CITY PRZESYŁKI DZISIAJ STOJĄ PO RAZ KOLEJNY !!!!!!!!!

@ALE JAJA

skąd takie informacje??

@ALE JAJA

Ludzie po co wy paczki od klientów odbieracie? Jaki jest sens to robić jeśli się ich nie wysyła ? To jest koniec. Teraz trzeba będzie spłacić wszystkich wierzycieli. O zarzutach karnych za przekręty juz nawet nie wspominam.

tomekprzewoźnikwarszawa

jak jest każdy widzi. Pieniądze nie płyną do przewoźników w terminach. Jednak gdyby firma miała się wyje... to już zrobiłaby to miesiąc temu. Cały zarząd stara się utrzymać na rynku tylko szkoda że o swoich ruchach nie informuje pracowników. Nikt nic nie wie, tylko same pogłoski. Inwestor wpłaci do końca tygodnia, potem do końca kolejnego i tak w kółko. Jakoś zaliczki na paliwo są wydawane a to świadczy o chęci utrzymania firmy. W pewnym momencie cierpliwość przewoźników się skończy jeśli tak dalej będzie. Ale pamiętajcie o jednym, zły ptak co do własnego gniazda sra. Olewanie roboty i bezsensowne posty tylko wpływają na negatywny wizerunek firmy. Jak były wypłaty z pobrań klientów to nikt nie narzekał bo była kasa a jak finansami zajęli się na poważnie i zaczęli ratować firmę przed upadkiem to się problemy porobiły. Sam mam 3 samochody w Delcie i za wszelką cenę staram się wspierać firmę w dążeniu do uzyskania płynności. Jest ciężko bo mam nie zapłacone raty kredytów i groźby wypowiedzeń umów ale wierzę, że gdyby ludzie przestali pier... na tym forum to firma miałaby łatwiej i szybciej stanęłaby na nogi. Skoro nie pasuje taka praca to czemu nie składacie wypowiedzeń? Idźcie do innych firm, na pewno będzie Wam lepiej.

klient
@tomekprzewoźnikwarszawa

Teraz to twoje lamenty nikogo nie interesuja. Skakaliscie w maju z radoscia do gory ze przejmujecie tba razem z Januszkiem ? Teraz spuszczacie kolejna firme [ firemke bo nie ma co porownywac skali dzialalnosci ] w szambo. Walic takich gisci jak wy i przestancie okradac ludzi !!!

@tomekprzewoźnikwarszawa

Pamiętaj zasada jest prosta, Pan MB dokładnie wie co robi i jak was skutecznie utrzymać przy sobie, to tak jak z firmami dlaczego były paczki w Delcie w październiku czy listopadzie, bo nie oddawali kasy klientom, a ci jakoś tą kasę chcieli odzyskać więc dawali paczki tylko bez pobrań. I tak samo jest z wami jak odejdziecie teraz to kasy nikt nie zobaczy, a tak cykają wam po parę groszy co jakiś czas, a wy się udzicie, że będzie dobrze. W ten sposób maja was w kieszeni i robią z wami co chcą. Znam kilkanaście osób jak nie kilkadziesiąt którzy zostali właśnie w ten sposób oszukani odeszli bo nie dostawali kasy albo zostali wyrzuceni z dnia na dzień bo za bardzo się upominali o swoje i do tej pory nie mogą odzyskać ani złotówki. Kolego powiem ci tak sam zostałem oszukany przez tą firmę i musiałem iść do banku po kredyt aby się ratować bo zobowiązania trzeba płacić. Do tego właśnie doprowadza Delta i jeszcze raz to powiem takich osób jest naprawdę dużo. Więc zastanówcie się co piszecie czasami bo widzę, że ci co to piszą to nie znają w ogóle pracy z Państwem B. A jeszcze chwilę i zacznę tu wpisywać konkretne firmy, przewoźników, podwykonawców czy np. warsztaty którym Delta jest winna naprawdę duże pieniądze.

Maciek

Większość osób na tym forum nie ma zielonego pojęcia na temat tego co na rynku kurierskim się dzieje i kto rozdaje karty. Jesteście tylko pionkami i góra wami steruje jak chce !!! Zawsze tak było i tak będzie - polaczek musi zarobić na garnitury.

Igor
@tomekprzewoźnikwarszawa

Masz 100 % racji jak ktos chce to wszystko moze. Ja postanowilem negocjowac z firma energetyczna zaplate za prad i mi sie udalo !!! Panowie zdjeli licznik i powiedzieli ze nie musze placic !!!

badu

a(usunięte przez administratora) nic nie ma do powiedzenia. zawsze jak do mnie dzwoni to jest taki rezolutny i lze jak ch..... . a to kasa bedzie dzis a to jutro a to dostaniesz tyle ale prosze rozwoz paczki. po co klamiesz lachu. wiesz jak jest na prawde i mimo wszystko wciskasz ludzion kit ,nie tylko mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa