Opinie o ProKantor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ProKantor. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ProKantor o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ProKantor w Warszawa

Kasia Nowy wpis

Czy mówicie sobie w firmie po imieniu ?

podwykon Nowy wpis

Czy M O mieszka w Warszawie czy Krakowie ? Reprezentuję firmę, która była podwykonem dla jednej z jego spółek. Oczywiście kilka faktur pozostało niezapłaconych :). Dziwie się, że ktoś rozważa pracę w którejś z firm Pana Michała.

Iwona Nowy wpis

Ostatnie komentarze nie były zbyt przychylne dla firmy. A czy w ciągu ostatnich miesięcy coś się w niej zmieniło? Jak obecnie wygląda praca w ProKantor? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

qaz Nowy wpis
@Iwona

Dalej to samo droga pani, unikać!!!!!!

oszukany

Omijać szerokim łukiem wszystkie możliwe spółki tego krętacza z Krakowa - Prokantor, Ipłatności, Nestia i tym podobne twory. Zarówno on jaki jego przyjaciółka z tej samej gliny ulepieni. Najpiękniejsze jest to, że wszystko w życiu do Ciebie Michasiu wróci ze zdwojoną siłą:-)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ProKantor? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
efrg

@bartek weisz co wydaje mi sie ze ta oferta to byla w maju

phalcon

Prezes jest kiepski z matematyki, więc w połowie miesiąca kończą się pieniądze i nie ma na wypłaty dla pracowników(szczerze to na nic nie ma kasy). Bartek jak chcesz pracować z frajer to śmiało uderzaj do Prokantoru, Ipłatności, Nestii czy czego tam prezes sobie nie wymyśli.

ABC

Prezes MO to Oszust. MO nie wypłaca wynagrodzeń. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie!

pracownik2

Oprócz dobrej atmosfery która panuje w tej firmie nic więcej dobrego nie można powiedzieć! Oczywiście dobra atmosfera tworzona przez pracowników, prezes MO jest nieodpowiedzialną osobą która nigdy nie powinna prowadzić żadnej firmy! Oszust i krętacz ! Większej szui nie spotkacie nigdzie. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie! MO nie wypłaca wynagrodzeń, kłamie na każdym kroku!

xyz

nie dla dobrych stosunków chodzi się do pracy!! Głównym powodem jest wynagrodzenie, którego w tej firmie nie ma!! MO jest największym oszustem!!

byłypracownik

Witam, pracowałem tam jako programista i generalnie wytrzymałem 3 miesiące, nie otrzymałem ani grosza. Nikomu nie polecam, kłamstwa w żywe oczy, zero szacunku dla pracownika, brak kompetencji, firma blisko bankructwa

widac ze sami sobie pisza pozytywne komentarze - porażka !!

Porażka, M O jest tylko gościem ktory nie mowi prawdy, nie wypłaca pieniędzy ludziom,nie odbiera tel,juz kilka spraw sądowych ma za nie wypłacanie. Nie dajcie sie nabrać na jego gadanie!! Te niby dobre wpisy o firmie to on sam pisze!

pamiętam jak pracowałem tam to racja na początku byli klienci zadowoleni, potem się zmieniło jak cały zespół został przekierowany na jakieś inne projekty (które chyba zostały porzucone bo nic nie widzę na domenach), wtedy nic dziwnego że były reklamacje skoro zwyczajenie nikt nie robił a jeśli już ktoś robił to były nierealne terminy do wykonania przez 1 osobę ..Tak czy inaczej zarządzanie w tej firmie pozostawia wiele do życenia. Ciekawe że po roku nadal nie zmieniła się sytuacja jeśli chodzi o wypłay..

galaxy

Klienci zadowoleni??? śmieszne... Ani pracownicy ani klienci nie są zadowoleni, (usunięte przez administratora)Nie dajcie się nabrać na piękne słówka, bzdura bzdurę pogania...

an

firma niepowazna, majaca za nic kandydata. po ustaleniu terminu kontaktu nastapila wielka cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o ProKantor - Warszawa

ProKantor