Opinie o Inter Royal SA w Gdańsk Oliwska 21/23

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inter Royal SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Royal SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Royal SA w Gdańsk Oliwska 21/23

poszukujaca

Ja także byłam na rozmowie , a przede wszystkim czytałam wielokrotne ogłoszenia pisane przez Prezesa. Co zastanawiające opinia biorąca w obronę Prezesajest tak samo jak ogłoszenia ,pisana wielka literę- czy to coś mówi ??

Te które nie dostały się do pracy lub niewiele sobą reprezentują te panie piszą złośliwości .Jestem pracownicą w Inter Royal i sobie chwale prezesa i firmę .Pracy dużo, a panny nowe nic nie potrafią zrobić tylko siedzieć cały dzień. Prezes ma racje że wymaga bo przecież płaci to chyba logiczne .Tylko te kobietki przychodzą być a nie pracować Nie lubię pozorów w pracy Ciągłego udawania to dopiero nuda

wiarygodny

Pracowałem w tej firmie kilka lat .Nie mogę złego słowa powiedzieć na firmę i Prezesa .Cały zespół ludzi tez ok . wynagrodzenie godziwe ,ale trzeba było zadania wykonywać pilnowali mocno to fakt . Warunki socjalne bardzo dobre .Obiady gratis .paczki świąteczne i dodatkowe premie uznaniowe .Dużo się nauczyłem .Polecam .Nie mogłem tam dalej pracować bo mnie ścigał komornik i zabierał mi kasę z wynagrodzenia .Zawsze pensja był na czas na koncie .Nie mogłem narzekać .piszę szczerze .

doświadczona

Te informacje złośliwe na temat firmy Inter Royal i prezesa to od osób które wiecznie szukają pracy i zmieniają firmy co miesiąc inna . Widocznie się nie nadają do niczego w tych firmach .Proszę nie ufać osobom które same sobą nie wiele reprezentują i nie szanują pracodawców i współpracowników w pracy bo to widać na temat firmy Inter Royal tylko mają wysokie oczekiwania brać i nie wiele z siebie dać .Cała o tym prawda . Biorących i oczekujących jest dużo ,a dających mało . Doświadczona

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Inter Royal SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnimy pracowników fizycznych
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

JAK PRACUJE W FIRMIE INTER ROYAL KILKANAŚCIE LAT I BRZYDZĘ SIĘ OSOBAMI ,KTÓRE NIE OTRZYMAŁY PRACY W TEJ FIRMIE I PISZĄ SAME KŁAMSTWA NA TEMAT PREZESA ,FIRMY . OBSERWUJĘ KTO PRZYCHODZI DO PRACY DO BIURA I NIESTETY WIĘKSZOŚĆ Z TYCH PAŃ TO NIEPOWAŻNE MŁODE OSOBY NIE MAJĄCE DOŚWIADCZENIA WCALE I NAJGORSZE BRAK CHĘCI DO PRACY . SIEDZĄ I NIE NIE ROBIĄ CAŁY DZIEŃ PISZĄ SMS-Y ,INTERNET PRYWATNIE I DO DOMU .PREZES NIE LUBI TAKICH PRACOWNIKÓW DLATEGO OGŁOSZENIA JEGO SĄ PRECYZYJNE NASTAWIONE NA CECHY CHARAKTERU .JA TO ROZUMIEM .TYLKO KANDYDATKI NIE ROZUMIEJĄ ŻE SZUKA SIĘ NORMALNYCH OSÓB DO PRACY CHCĄCYCH WYKONYWAĆ PRACĘ .

Jestem zaskoczona głupim pisaniem i uczciwie nie dziwie się Prezesowi jeżeli szuka odpowiedniej osoby bo wie co robi .Poznałam charakter tej pracy osobiście dość krótko .Rzeczywiście praca tylko dla osoby pracowitej i dobrze zorganizowanej tak jak w ogłoszeniu . To plac budowy ,odpowiedzialność ,remonty .Dlatego omawianie i złośliwe pisanie o firmie jest niewłaściwe ponieważ to trudna ,ale dobrze płatna praca .Firma zapłaciła mi wszytko tak jak ustaliliśmy bardzo rzetelnie .Trzeba mieć trochę honoru w omawianiu

byłam na rekrutacji ,ładna firma ,ładne biura ,duże wymagania ,tylko dla doświadczonego pracownika ,kasa jak na początek ok .

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Royal SA - Gdańsk

• Jak się pracuje w Inter Royal SA?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Royal SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Royal SA?

Inter Royal SA
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.

Inter Royal SA