Opinie o Instytut Oze Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instytut Oze Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instytut Oze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Oze Sp. z o.o. w Kielce

Firma rekordzista - rekordowo niskie zarobki. Wyzysk i tyra w nadgodzinach bez jakiejkolwiek zapłaty czy możliwości odbioru, NIE polecam, omijać szerokim łukiem.

Janusz

@JarosławK, jak konkretnie przedstawia się Twoje całe doświadczenie z Instytut Oze jako pracodawcą? Na pewno są osoby, które chciałyby zapoznać się z Twoją wypowiedzią na ten temat. Jakie warunki były podstawą Twojego zatrudnienia w tym miejscu?

JarosławK

Prawda o całej tej ‘’firmie’’ nie zmienia się od lat. Spójrzcie tylko na opinie z 2014r i 2015r. Dramat! Teraz jest identycznie. Miałem okazję tam pracować jakiś czas temu (niestety). Żałuję tego do dziś. Dramat! Słaba firma, słabi ludzie. Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Jeśli szukacie pracy to na pewno nie w Instytucie OZE w Kielcach. Dramat!

Janusz

@S, dziękujemy za Twój wpis, tak na tym forum oczekujemy przede wszystkim rzetelnych opinii oraz kulturalnych. Jesteś obecnie pracownikiem firmy Instytut Oze, proszę napisz nam coś o aktualnym rozwoju tej firmy? A może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie? Chętnie poznamy nowe wieści!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instytut Oze Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko zatrudnimy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
S

@Janusz Już od pewnego czasu jestem pracownikiem tej firmy. Chcialbym tylko zauważyć, że zarówno ja, inne osoby z mojego działu z jego kierownikiem włącznie a także kilka koleżanek i kolegów z innych działów nigdy nie słyszało o tego typu badaniach zadowolenia z pracy, identyfikacji z firmą itp. Owszem, były przeprowadzane kiedyś ankiety związane z aktualizacją dokumentów strategicznych firmy ale takich pytan tam nie było Dlatego też uważam, że tego typu dane publikowane na stronie firmy i przytoczone na tym forum są nierzetelne (jeżeli pomija się w nich np cały dział), niewiarygodne i stawiające firmę w wyidealizowanym świetle, co może wprowadzić w błąd potencjalnych nowych pracowników.

S

@Janusz Pozytywne strony w pracy dla tej firmy? Na myśl przychodzą mi dwie rzeczy: znaczny wzrost zadowolenia z pracy (o połowę, 40%) oraz duży zwrost identyfikacji z firmą (40%). ps. Janusz czy pisanie takich komentarzy masz w obowiązkach?

Janusz

@Specjalista Każda firma, której zależy na stałym podnoszeniu jakości, stara się poznać opinie swoich pracowników na jej temat. Dzięki temu pracodawca lepiej rozpoznaje potrzeby swoich pracowników i może stale udoskonalać miejsce pracy. Może jest to sygnał pozytywnych zmian w firmie Instytut Oze? Czy udało Ci się znaleźć jakieś pozytywne strony w pracy dla tej firmy? Na pewno czyta to forum kilka osób zastanawiających się nad pracą w Instytut Oze.

Specjalista

W jaki sposób zmierzono wzrost zadowolenia z pracy pracowników z 40% do 80% po zaprojektowaniu i wdrożeniu oprogramowania Intranetu? W jaki sposób zmierzono zwiększenie identyfikacji pracowników z firmą o 40%? Zdaje się, że zakładki "CSR" nie ma już na oficjalnej stronie firmy, jednak pytanie pozostaje... W internecie nic nie ginie. Więcej info można znaleźć tu: http://instytutoze.pl/csr/

@Specjalista

A nie, zakladka jest tylko nie wyswietla sie w wersji mobilnej. Fajnie jakby ktos odpowiedzial jak dokonano tych pomiarow.

Janusz

@Nick Czy możesz napisać o innych rzeczach w firmie Instytut Oze. Jaką umowę proponuje ta firma nowym pracownikom? Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z posiada inne wymagania i priorytety. Napiszcie coś więcej. Przyszli kandydaci poszukują aktualnych informacji na temat tego pracodawcy.

@Janusz

Bardzo proszę. Janusz, nie wiem jakie umowy proponuje ta firma nowym pracownikom, ale pisał o tym np. student (16.06.2017). W większości zatrudniane są osoby bardzo młode, zaraz po studiach, przeważnie bez doświadczenia. Średni wiek w firmie to z pewnością mniej niż 30 lat. Ludzi bardzo doświadczonych, starszych np. po 50 roku życia, które by tam pracowały na stałe po prostu nie ma. Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z tak jak inni płaci rachunki, wynajmuje mieszkania, obowiązują ich te same ceny w sklepach, a na to trzeba zarobić i po to się idzie do pracy. Znam przykłady specjalistów, którzy po kilku latach (3-4) zarabiali tam mniej niz 2000 zł na rękę. W zeszłym roku była mowa że będą premie roczne - docelowo kilka rocznie. Finalnie nie było ani jednej. Wśród pracowników kąży taka anegdota, jak to kiedyś jeden doświadczony pan z polecenia kandydował do pracy i po rozmowie, jak usłyszał ile zarobi, to chodził po wszystkich pokojach i mówił do pracowników, że jest takie odpowiednie w tej sytuacji francuskie słowo. Od tego czasu pracownicy mówili na niego "Pan żenua". I raczej nie zaproponowano mu "wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia", jak to się zwylke pisze. Tyle w temacie. pozdro

Bardzo niskie zarobki po wielu latach pracy.

Eryk

Podpowiedzcie jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się tu pracuje i nie ma narzekających??

Specjalista
@Eryk

Drogi Eryku, odpowiedź na Twoje pytanie jest dość banalna - szkoda czasu na pisanie o tej firmie. PS. Proszę zwróć uwagę, że ni stąd, ni zowąd wiele wpisów zostało usuniętych przez administratora... po latach (nie kojarzę, żeby wcześniej jakiekolwiek wpisy były usuwane). W dodatku, niektóre opinie wyglądają co najmniej dziwnie, nienaturalnie, co też wiele osób tu zauważa. Zupełnie tak, jakby pisał je ktoś związany z kierownictwem tej firmy. Nie wiem, być może się mylę. Jeśli jednak istnieje szansa, że takie osoby tu zaglądają np. związane z marketingiem czy HR, to chciałbym zadać pytanie: W jaki sposób zmierzono wzrost zadowolenia z pracy pracowników z 40% do 80% po zaprojektowaniu i wdrożeniu oprogramowania Intranetu? Informacja o powyższym fakcie znajduje się na oficjalnej stronie firmy w zakładce "CSR". Dla ułatwienia dodam, że chodzi o działanie 3.

student

Rotacja ogromna. Kiedy ja tam byłam (parę miesięcy) przewinęło się kilka osób. Umowa zlecenie, śmieszne pieniądze. Tak samo jak sama firma. Ludzie w porządku aczkolwiek kierownicy mają za duże mniemanie o sobie. Ludzie siedzą tam, mając kilkaset nadgodzin i nie mogą ich odebrać ani nie jest im zapłacone. Będąc tam na umowie zlecenie, płacili mi 1tys ... . I tak długo się tam było.. za długo. Nie polecam.

Truth

Firma dla ludzi z poczuciem humoru: zabawne zarządzanie i śmieszne zarobki.

Mgr inż.
@Truth

Bardzo niskie zarobki. Często zaczyna się od płacy minimalnej, która nie wzrasta wprost proporcjonalnie z rozwojem kompetencji, zadań i stopnia ich skomplikowania.

Al Bandy

Gwarantujemy rozwoj ,szkolenia inwestycje w siebie prace pelna wyzwan i ciekawych osiagniec bla bla bla bla osiagniesz wszystko ale za grosze mydlenie oczu nie polecam totalna porażka rozwoj powinien isc rownolegle z płaca a tam po cwaniacku wyzyskuja naiwnych ludzi

Jm

Ogólnie zastanawiam się czy ten oddział w Kielcach jeszcze działa czy może nie, bo widze że prawie rok nie ma nowych ofert, czym to jest spowodowane? No chyba że tym, że jest brak rotacji i wszystkie stanowiska są już obsadzone i nie jest to potrzebne

archikada

tak, ponoc wszyscy maja umowy o prace, tylko studenci maja zlecenia ale oni ponoc nie sa na pelny etat tylko na jakies godzinowoki przychodza miedzy zajeciami, cos chyba w rodzaju przyuczenia. Trzebaby dopytac. wiem ze cześć z tych praktykantów pozniej zatrudniaja normalnie.

tom

archikada, wiesz może czy daja umowe o prace?

archikada

dużo ciekawych projektów, wiele się dzieje. wiem że spore wyzwania mają w tym dziale . znajomy pracuje ale w innym dziale i polecal ogolnie firme, osobiscie wlasnie zastanawiam sie nad przeslaniem cv i moze przejsciem do nich, bo w mojej firmie zero rozwoju, a tam mozna robic uprawnienia. teraz maja kilka ofert, ponoc sporo projektow pozyskali i to chyba wlasnie dzial rozwoju sie tym zajmuje wiec sa jakies perspektywy. zycze powodzenia

tom

A jaki klimat w dziale Rozwoju?

skiel

rozmawialam ostatnio ze znajomym ktory tam pracuje, jesli sa z doswiadczeniem ludzie to maja zawsze umowy o prace, nie ma ponoc z tym problemów, mlodzi studenci ktorzy sa na przyszkoleniu, praktykach itp. i jesczze studiuja to sa na zleceniu, ale potem ponoc daja umowy o prace bez problemu tym ktorzy sie sprawdza. Ostatnio ponoć opłacają również studia, więc warto próbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Oze Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Instytut Oze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Oze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Oze Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Oze Sp. z o.o.