Opinie o Instytut Oze Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instytut Oze Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instytut Oze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Oze Sp. z o.o. w Kielce

Kasia1234

W ostatnim czasie, zauważalny jest wzrost zainteresowania "zieloną energią", w naszym wypadku są to Małe Elektrownie Wodne. Spółka Sądeckie Wodociągi szuka sposobu na zminimalizowanie kosztów wykorzystania energii elektrycznej, chcą zbudować małą elektrownię wodną na Dunajcu - przygotowaniem koncepcji dla nich zajmie się Instytut OZE.

@Kasia1234

Dużo osób pracuje nad koncepcją? Może potrzebujecie świeżej krwi do projektu? :)

@Anna

Potrzebujemy, szukamy i czekamy :)

Kasia1234

Mamy dużo powodów do dumy :) Grupa PGE pracuje nad budową największego magazynu energii w Europie. Projekt otrzymał, jako pierwszy w Polsce, promesę koncesji na magazynowanie energii. Celem strategicznym Grupy w obszarze magazynowania energii jest posiadanie 800 MW nowych instalacji magazynowania energii w Polsce w 2030 roku. Instalacje zapewnią bezpieczną integrację systemową nowych odnawialnych źródeł energii, przyczynią się do stabilizacji systemu elektroenergetycznego oraz poprawią bezpieczeństwo energetyczne kraju. Projekt magazynu energii w Żarnowcu wpisuje się w cele Europejskiego Zielonego Ładu w zakresie lepszej integracji energii elektrycznej z OZE oraz ograniczenia wykorzystania wysokoemisyjnych jednostek konwencjonalnych. Przygotowanie dokumentacji dla tej inwestycji zostało zlecone właśnie Nam :)

Obecnie firma Instytut Oze Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych. Czy ktoś składa CV?

Kasia1234

Na bieżąco wpływają Nam CV, szukamy osoby z doświadczeniem jako koordynator zespołu, ale również asystenta projektanta instalacji do wsparcia w tym zakresie. Ponad to, szukamy również asystenta projektanta konstrukcji budowlanych, projektanta do żelbetów, architekta i koordynatora projektów hydrotechnicznych. Wszystkie oferty są dostępne na naszej stronie www ioze pl. Również na LinkedIn na bieżąco je aktualizujemy, zachęcam do sprawdzenia :)

@Kasia1234

O, a ja akurat szukam pracy. Powiesz mi ile trzeba mieć lat doświadczenia jako taki koordynator zespołu?

@Anna

Idealnie byłyby chociaż 2, natomiast ogólnie oczekujemy wiedzy na takim poziomie, żeby druga osoba mogła czerpać wiedzę od koordynatora, a ten natomiast musi posiadać umiejętność prowadzenia projektów w jakimś stopniu, nie każdy ma takie predyspozycje, dlatego chętnie się spotkamy na rozmowie i porozmawiamy wstępnie, zapraszam do przesłania Cv rekrutacja@ioze.pl, ogłoszenie znajdzie Pani na naszej stronie internetowej i na Jooble

Kasia1234

Witam serdecznie, w związku z intensywnym rozwojem firmy, zapraszam do aplikowania na stanowiska projektantów, asystentów lub operatorów. Adres email rekrutacja@ioze.pl tel. 780 095 049 Obecnie szukamy: Projektant instalacji sanitarnych / przemysłowych Projektant / asystent projektanta branży elektrycznej Asystent ds. hydrotechniki Koordynator projektu Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pozdrawiam Dział HR Kasia

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instytut Oze Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko zatrudnimy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Ktoś pracował jako Konsultant w Instytut Oze Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Kasia1234

Drogi Administratorze ;) nie mamy w firmie takiego stanowiska jak Konsultant. zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności na naszej stronie ioze.pl. Znajdują się tam również aktualne oferty pracy.

Instytut Oze Sp. z o.o. oferowała średnie zarobki 5400 na stanowisku Kierownik. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

Kasia1234

Drogi Administratorze, u Nas w firmie nie mamy z góry narzuconych stawek, zawsze decydujemy o tym po rozmowie z kandydatem, porównujemy jego oczekiwania z naszymi możliwościami, jego umiejętności z naszymi potrzebami i staramy się dopiąć tą kwestie dogodnie dla obu stron. Każde stanowisko ma swoją specyfikę pracy, asystenci, specjaliści i koordynatorzy, z każdym z nich będzie adekwatnie większe wynagrodzenie :)

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Instytut Oze Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Projektant?

Kasia1234

Możliwa jest, tylko w razie potrzeby, staramy się budować przyjazną atmosferę wśród zespołu, co nie do końca da się wspierać pracując zdalnie, nie znając ludzi, ich systemu pracy.

Instytut Oze Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Kielce. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Kasia1234

Czy warto? hmm.. jeśli ktoś szuka pracy, chce pracować, chce się rozwijać i posiada predyspozycje do pracy na danym stanowisku to oczywiście. Aplikować warto zawsze, to nic nie kosztuje, niezależnie od stanowiska, inaczej pracy nie znajdziemy, a na pytanie czy warto, można będzie odpowiedzieć po jakimś czasie pracy, po poznaniu firmy i Zespołu :) Atmosfera panująca w firmie jest czymś rzadko spotykanym na rynku pracy, super pracuje się w takich warunkach.

Dział Personalny

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski ze wszystkich wypowiedzi. Ze swojej strony chciałabym w tym otwartym wpisie przedstawić naszą firmę i zaprosić do kontaktu. Działamy na rynku już ponad 10 lat, w tym czasie od kilkuosobowego zespołu rozrośliśmy się do firmy liczącej prawie 100 pracowników (biuro projektowe, wykonawstwo, produkcja). Ten rozwój zawdzięczamy nie tylko ciekawej wizji, innowacjom i in., ale przede wszystkim ciężkiej pracy naszych pracowników. Oczywiście popełniliśmy wiele błędów, zarówno w zarządzaniu i organizacji struktur firmy, ale skutecznie wyciągamy wnioski z tych sytuacji i stale uczymy się jak być lepszym. Na pewno wiele przed nami, ale wiemy, że chcemy dalej się uczyć i być coraz lepszym pracodawcą. Duży nacisk w ostatnim czasie położyliśmy, na komunikację, ponieważ wiele niejasności, problemów, a nawet konfliktów, ma źródło właśnie w tym obszarze. Dużo również dzieje się w sferze rozwoju pracowników, planujemy szkolenia merytoryczne oraz menedżerskie, w ostatnim roku kilkoro naszych pracowników zdobyło uprawnienia budowalne oraz ukończyło studia podyplomowe. To tylko kilka elementów jakie oferujemy naszym pracownikom, więcej szczegółów o dodatkach i benefitach znajduje się na głównej stronie naszej grupy spółek „IOZE group” (ioze.pl) oraz na naszym profilu na portalu LinkedIn. Zachęcam wszystkich ciekawych pracy u nas do kontaktu z nami (również wielu naszych pracowników ma profile m.in. na LinkedIn więc można również bezpośrednio podpytać o szczegóły pracy), staramy się szczerze i obrazowo pokazywać pracę na danym stanowisku. Nie zawsze udaje się nawiązać czy utrzymać współpracę, często jednak wracają do nas byli pracownicy, z czego bardzo się cieszymy. Jest to dla nas sygnał, że idziemy w dobrym kierunku. Otwieramy się na dialog i prosimy o dodawanie opinii nt. współpracy z naszą firmą, zarówno tych niepokojących, jak również tych dobrych, bo z doświadczenia i rozmów z pracownikami wiem, że jest ich bardzo dużo. Proszę jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Szanujmy się wzajemnie, wyciągajmy wnioski i uczmy się, aby wspólnie dalej się rozwijać i być coraz lepszymi ludźmi, pracownikami, zespołami. Przy pozytywnej współpracy i otwartości wierzę, że jesteśmy w stanie bardzo dużo osiągnąć. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio ze mną. Z wyrazami szacunku dla naszych były, obecnych i przyszłych pracowników, Małgorzata Linowska Dział Personalny Tel. 888 148 669 E-mail: malgorzata.linowska@ioze.pl

Dział Personalny

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski ze wszystkich wypowiedzi. Ze swojej strony chciałabym w tym otwartym wpisie przedstawić naszą firmę i zaprosić do kontaktu. Działamy na rynku już ponad 10 lat, w tym czasie od kilkuosobowego zespołu rozrośliśmy się do firmy liczącej prawie 100 pracowników (biuro projektowe, wykonawstwo, produkcja). Ten rozwój zawdzięczamy nie tylko ciekawej wizji, innowacjom i in., ale przede wszystkim ciężkiej pracy naszych pracowników. Oczywiście popełniliśmy wiele błędów, zarówno w zarządzaniu i organizacji struktur firmy, ale skutecznie wyciągamy wnioski z tych sytuacji i stale uczymy się jak być lepszym ????. Na pewno wiele przed nami, ale wiemy, że chcemy dalej się uczyć i być coraz lepszym pracodawcą. Duży nacisk w ostatnim czasie położyliśmy, na komunikację, ponieważ wiele niejasności, problemów, a nawet konfliktów, ma źródło właśnie w tym obszarze. Dużo również dzieje się w sferze rozwoju pracowników, planujemy szkolenia merytoryczne oraz menedżerskie, w ostatnim roku kilkoro naszych pracowników zdobyło uprawnienia budowalne oraz ukończyło studia podyplomowe. To tylko kilka elementów jakie oferujemy naszym pracownikom, więcej szczegółów o dodatkach i benefitach znajduje się na głównej stronie naszej grupy spółek „IOZE group” (ioze.pl) oraz na naszym profilu na portalu LinkedIn. Zachęcam wszystkich ciekawych pracy u nas do kontaktu z nami (również wielu naszych pracowników ma profile m.in. na LinkedIn więc można również bezpośrednio podpytać o szczegóły pracy), staramy się szczerze i obrazowo pokazywać pracę na danym stanowisku. Nie zawsze udaje się nawiązać czy utrzymać współpracę, często jednak wracają do nas byli pracownicy, z czego bardzo się cieszymy. Jest to dla nas sygnał, że idziemy w dobrym kierunku. Otwieramy się na dialog i prosimy o dodawanie opinii nt. współpracy z naszą firmą, zarówno tych niepokojących, jak również tych dobrych, bo z doświadczenia i rozmów z pracownikami wiem, że jest ich bardzo dużo ???? Proszę jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Szanujmy się wzajemnie, wyciągajmy wnioski i uczmy się, aby wspólnie dalej się rozwijać i być coraz lepszymi ludźmi, pracownikami, zespołami. Przy pozytywnej współpracy i otwartości wierzę, że jesteśmy w stanie bardzo dużo osiągnąć. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio ze mną. Z wyrazami szacunku dla naszych były, obecnych i przyszłych pracowników ????, Małgorzata Linowska Dział Personalny Tel. 888 148 669 E-mail: malgorzata.linowska@ioze.pl

Wiecie, czy Instytut Oze Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kasia1234

Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba to oczywiście że tak. Można się kontaktować bezpośrednio z działem HR pod nr 888148669

Miłosz

Jak wyglądają początki w pracy dla osoby bez doświadczenia i wiedzy.

@Miłosz

Firma stawia na swój zespół, posiadamy możliwość organizowania szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych, mamy doświadczoną kadrę która chętnie wdroży nowe osoby jeśli tylko komuś na tym zależy. Natomiast pamiętajmy że niektóre stanowiska wymagają odpowiednich kwalifikacji potwierdzonych dyplomem.

Czy w instytucie Oze można liczyć na stabilne zatrudnienie bez obawy przed utratą pracy ze względu na aktualną sytuację albo problemy finansowe? Zdarzają się redukcje etatów związane z pandemią?

Nikt ważny
@Andrzej

Od czasu trwania pandemii nie było redukcji etatów związanych z pandemią. Jest wręcz odwrotnie, sporo osób zostało zatrudnionych.

Barbara
@Nikt ważny

A ja na stronie internetowej Oze czytałam o wielu benefitach, które oferuje firma. Chciałabym jeszcze dopytać o atrakcyjne wynagrodzenie, o którym jest również wzmianka. Ile ono wynosi dla specjalisty ds. hydrotechniki? Czy posiadane doświadczenie będzie dodatkowym atutem i dzięki niemu można liczyć na wyższą stawkę na start? :)

KK
@Barbara

3000 to raczej maks. Bardziej prawdopodobne trochę mniej :)

Dawid
@KK

I to już jest kwota z wszelkimi premiami itp? Jak w ogóle można tu uzyskać premię? Pytam bo jednak kwestia zarobków jest dość ważna, a ty orientujesz się jak to wygląda w Oze. :)

KK
@Dawid

Premie to raczej obce słowo w IOZE :)

Olga
@KK

Ja też uważnie czytam, co piszesz o oze ;) Czyli te 3000 to podstawa brutto, tak? I przed Bożym Narodzeniem nie skapnie żaden bonik, karta przedpłacona, paczuszka dla dziecka? :D

@Andrzej

Praca w Instytucie OZE to na pewno ogromne poczucie stabilizacji, ja właśnie tego szukałam zmieniając pracę, teraz nie mam najmniejszych wątpliwości że to odpowiednie miejsce, branża nie jest w żadnym stopniu zagrożona, wręcz przeciwnie, realizujemy co raz więcej projektów i cały czas rośniemy w siłę.

@Barbara

Oczywiście kwestie finansowe w dużym stopniu zależą od posiadanego doświadczenia :)

@Dawid

Mamy w OZE duży pakiet benefitów dla pracowników i cały czas wprowadzamy jakieś nowości, ostatnio np. dodatek za przyjazd rowerem do pracy, czy też opieka medyczna. Zależnie od stanowiska oferujemy również premie comiesięczne

@Olga

Raczej na rękę, oczywiście wszystko zależy od posiadanego stanowiska, na święta są Bony zawsze, przez cały rok organizujemy dużo eventów firmowych, spływy kajakowe, ogniska, kuligi i Mikołajki :P

Barbara

Czy pracownicy firmy Instytut Oze mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Jak naprawdę wygląda praca u niego?

manian

Witam, na jakie zarobki może liczyć Asystent z 4 letnim doświadczeniem ale bez uprawnień budowlanych?

Serio?

Pracownik solidny, zaangażowany i chcący pracować może mieć także nienajlepszą opinię o firmie np. jeśli źle się w niej traktuje ludzi (przykładowo tolerując skandaliczne zachowanie niektórych kierowników), nie docenia pracowników lub/i po wielu latach pracy wypłaca śmiesznie niskie pensje - tak niskie, że jakiś niby "obecny pracownik" sobie drwi z takich kwot. Spoko.

Zawsze uważam, że dobrą opinię o firmie może mieć pracownik solidny, zaangażowany i chcący pracować. Dla mnie firma jest spoko.

koala

Firma działa bez zmian? Jaki możecie mieć powód żeby przestać pisać na tym wątku?

@koala

Bo wszystkim już brakuje słów :) Najlepiej świadczy o tym że od początku roku odeszło z 20 inżynierów na 60 w firmie, z czego ponad połowa to byli doświadczeni ludzie robiący samodzielnie wielomilionowe projekty :) Aktualnie działy elektryczny i mechaniczny praktycznie się rozpadły, a dział budowlany mocno ucierpiał tracąc kilku doświadczonych ludzi :) Ale ile można robić milionowe projekty i zarabiać 2500 zł, jak ktoś chce zarobić jakieś poważne pieniądze to na pewno nie w tej firmie. Firmę polecam tylko osobą bez doświadczenia bo można się sporo nauczyć, a potem odejść gdzieś żeby zarobić pieniądze :)

Katarzyna

@Były pracownik Z tego co widzę Instytut Oze Sp. z o.o. nie prowadzi w tym momencie żadnych rekrutacji. Co chyba świadczy o tym, że sytuacja nie jest chyba aż tak zła jak piszesz. Może wiele się zmieniło od momentu kiedy pracowałeś w tej firmie. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w chwili obecnej u tego pracodawcy? Będę wdzięczna jeśli ktoś z aktualnie zatrudnionych w tej firmie mi odpowie.

@Katarzyna

Tutaj są aktualne oferty tego pracodawcy: (usunięte przez administratora) A sytuacja jest zła bo wciąż bardzo dużo znajomych osób tam pracuje :) Zarobki - osoba po studiach, bez doświadczenia zawsze dostaje najniższą krajową, po roku jest szansa na jakąś podwyżkę, projektanci z kilkuletnim doświadczeniem zarabiają od 2500-3000 netto. Tylko kierownictwo przeskakuje próg 3000 netto i to nie każdy.

Dominika

Też interesowały mnie właśnie te kwestie - zatem dzięki wielkie za informacje. Zarobki to oczywiście rzecz indywidualna - długo można o tym dyskutować. A co z dostępem do nieodpłatnej opieki medycznej? Czy Instytut Oze zapewnia ją pracownikom?

op

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć tą śmieszną firmę

Iwo

Myślę, że na forum często piszą osoby, którym nie udało się w firmie utrzymać albo nie radzą sobie z pracą.

lams
@Iwo

...albo osiągnęły sukces uciekając z tego bagna i znajdując pracę w normalnie funkcjonującej firmie i godnych warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Oze Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Instytut Oze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Oze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Oze Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Oze Sp. z o.o.