Opinie o Ampool w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ampool. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ampool na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampool w Wrocław

Zastanawia mnie jedna żecz jak można nazywaÄ� tych ludzi Nierobami przecież dziÄ�ki tym " NIEROBOM " którzy pracowali solidnie w AMPOOLU ta firma miaÅ�a byt ale gdy pracodawca nie wypÅ�aca za odbytÄ� pracÄ� w terminie to jest logiczne że nikt za darmo pracowaÄ� nie bÄ�dzie !!!!! i odchodzi gdyż ma zobowiÄ�zania finansowe i szuka nowej pracy . A pracodawca jeÅ�li siÄ� nie rozliczyÅ� z pracownikiem z powodu kÅ�opotów finansowych to stara sie dogadaÄ� i w puźniejszym czasie rozliczyÄ� zawiesza dziaÅ�alnoÅ�Ä� by nie brnÄ�Ä� w dÅ�ugi szuka odpowiedniego rozwiÄ�zania dla swojej firmy. Tak robi każdy uczciwy czÅ�owiek , Wiem o tym bo sam prowadziÅ�em firmÄ� rodzinnÄ� a jak zaczeÅ�y nam siÄ� kÅ�opoty finansowe to zawiesiliÅ�my dziaÅ�alnoÅ�Ä� A wy JesteÅ�cie [usunięte przez moderatora] Pan pana[usunięte przez moderatora] obrażacie ludzi którzy na was pracowali i jeszcze zostali[usunięte przez moderatora]przez was zachowujecie siÄ� jaby to was los skrzywdziÅ� a to wy krzywdzicie uczciwych ludzi i to bez żadnych skrupuÅ�ów mam nadziejÄ� że już niedÅ�ugo dosiÄ�gnie was rÄ�ka sprawiedliwoÅ�ci (sÄ�d)

krokodyl

[usunięte przez moderatora]!bedziessz smazyl sie w piekle!

Nie ma co zalowac trolli [usunięte przez moderatora]!sa takie same jak on,w koncu jego[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]a.Jedna brygada motaczy i[usunięte przez moderatora],ktorzy mysla ze sa pepkiem swiata,ale juz ich czas sie konczy...nieublagalnie.....

sdfdsds

wszystko to co tu jest napisane na temat Ampoolu to prawda. Pozytywne komentare pisze [usunięte przez moderatora]. Są to ludzie bez jakichkolwiek skrupułów , resztą działajcie nie odpuszczajcie z tego co wiem jest juz pozew w sądzie pracy oraz w PiP . NIE PODDAWAJCIE wyrwijcie chwasta . Walczcie o Swoje niech mu [usunięte przez moderatora] w pudle !! Pozdrawiam !!!

Brałeś udział w rekrutacji do Ampool. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

(usunięte przez moderatora),to ty jestes nierobem,bo nie parasz sie uczciwa praca a (usunięte przez moderatora) niewinnych ludzi jakimis matami za marne grosze,Wez sie do roboty,tylko ze ty nic innego nie umiesz poza oszukiwaniem innych,uczciwych ludzi.Nikomu nie zycze zle,ale w twoim przypadku jest inaczej!!!!!

Bardzo trzeba uważać na tych ludzi, których natura pobłogosławiła talentem, ale do talentu nie dodała im rozumu. Ci bowiem są najgroźniejszymi rywalami każdej umiejętności i w ogóle ludzkiej wspólnoty. Można współpracować z człowiekiem mniejszego talentu, lecz rozumnym, natomiast z utalentowanym, ale (usunięte przez moderatora)- nie ma zgody. W ten sposób obdarowany i pokarany człowiek wiecznie podejrzewa, że coś wyjdzie na jaw i podejrzewa słusznie. W końcu naprawdę wychodzi na jaw, że jest(usunięte przez moderatora), i ten smutny defekt oddziałuje na jego dzieło i talent.(usunięte przez moderatora)

zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Ampoolu i właścicieli. To wszystko prawda niestety. Wiem że łączycie siły, to bardzo dobrze. Byli pracownicy którzy to czytają a nie mają kontaktu z innymi, nie mieli też umów tylko ustne zapewnienia niech kontaktują sie z innymi pracownikami, kierownikami i dyrektorami.

ampooil

Dziękuję za rady Nierobie bo tak mi się to spodobało jak ktoś takich jak ty nazwał. Widać, że sumienie cię gryzie. Nawet nie pytam kim jesteś. Ja mam odwagę się podpisać a ty. n i e r o b i e .

Nie umiesz się wysłowic, wypowiedziec porządnie, o pisaniu nie mówię nawet, w sądzie cie przetrzepią, nie zapomnij wziasc wizytówki KANDYDAT NA PREZYDENTA POLSKI, nawet dziennikarze w Legnicy z tego polewali. I jak ktoś czyta że 98% pracowników nie pracuje, bo nie płacisz i umów nie dawaleś o pracę, do zusu nie zgłaszałeś to myślisz że im zamydlisz oczy. Człowieku zostałeś z dwoma osobami na pokładzie to co ty piszesz. A my idziemy wespół-wzespól i nie damy sie !!!!. Będą Ci się śnić te wezwania do sadu po nocach-my chcemy TYLKO swoje pieniądze!!! Inni z daleka też się zgłaszaja. Oszukujesz nawet Pefron, i ludzi niepełnosprawnych zatrudniasz nie płacąc im. Leżysz i kwiczysz i TY O TYM JUZ WIESZ ŻE to koniec firmy.

Aga:)

. pewnie wszystkie te dobrze komentarze pisze Pan (usunięte przez moderatora) Wyobraźnie może on ma i to nawet spora ale poukładane w głowie to raczej nie. Macie racje Ci co pisze ze w firmie Ampool są (usunięte przez moderatora) tylko i wyłącznie jest nim Pan(usunięte przez moderatora)Przedstawiciele i nie tylko nie są niczemu winni

A CO SIE CZEPIASZ CZŁOWIEKU.TO TY ZROBIŁEŚ NAS W (usunięte przez moderatora) TY NAKŁAMAŁEŚ OBIECYWAŁEŚ SAME KŁAMSTWA ILE RAZY POLICJA BYŁA(usunięte przez moderatora)??? NIE WIEM JAK MOŻNA SOBIE W TWARZ SPOJŻEĆ TY MASZ DZIECI WIESZ O TYM!!!!I ONE PATRZĄ JAKIEGO MAJĄ ZAKŁAMANEGO OJCA!!!!!!!ODDAJ CO NASZE!!I PO SPRAWIE BO INACZEJ NIGDY SIĘ TO NIE SKOŃCZY!!!!!

No No , co za odwaga , na portalu , nawet nazwiska padaja ??!! Żałosne , a to kolejny dowód bezsilności Ampoolu , skoro wymieniają nazwiska byłych pracowników sadza ze ich zastraszą . żenada , brak słów !!!!!

andrzej machalski

Powodzenia Pani(usunięte przez moderatora) życzę. To ciekawe pracować i wiedzieć , ze się oszukuje. Ja jestem dumny z tego co robię i tylko Niektóre nieroby się muszą martwić. Ludzie uczciwi nie muszą się nikogo i niczego obawiać. A pisząc o sobie złodzieju to (usunięte przez moderatora)nie jest super. To co oszukiwałaś kogoś. Jeśli tak to w sądzie sięto przyda. A dla pozostałych proszę zapytać Pani(usunięte przez moderatora)ile nabrała zaliczek a potem niema za co żyć. Proszę zapytać waszej koleżanki (usunięte przez moderatora)KTO JEST DOUCZONY TO SIĘ PRZEKONAMY W SĄDZIE PANI (usunięte przez moderatora) Andrzej Machalski

KUCHENKA

PROSZĘ CIĘ (usunięte przez moderatora)CHYBA WAM NA GŁOWE PADŁO ALBO SERCE DO RUDEGO BIJE.BANDA (usunięte przez moderatora) NIC WIĘCEJ!!!!SZEF WYMAGAJĄCY CHYBA LASKI NA ZAPLECZU(usunięte przez moderatora)!!!SAMOCHODY MAJA I INNE ZBĘDNE DUPERELE ALE ZA PRACĘ TO NIE ŁASKA ZAPŁACIĆ TYLKO JESZCZE PRETENSJE MIEĆ ŻE SIĘ CZŁOWIEK O SWOJE UPOMINA.JAK TAK MOŻNA LUDZI TRAKTOWAĆ DZIEWCZYNY DZIECI MAJĄ KREDYTY A ON W(usunięte przez moderatora) WSZYSTKO MA!!!!(usunięte przez moderatora)JEST TEN KTO DOBRE SŁOWO O NICH PISZE!!!!!POZDRAWIAM ZESPÓŁ FIRMY ROKU AMPOOL!!!!!!!

hej prezes

spłacaj długi a nie wypisuj bzdur że pracownicy to cieniasy i zlodzieje, wypraszamy sobie

Sru Goo...

Jasne!jak ktos chce pracowac charytatywnie to niech sie zatrudni w tym (usunięte przez moderatora)Smieszne jest to ze ktos pracujac tam nie czekal na wynagrodzenie tylko pracowal bo lubi pracowac!

pamcia

Jak mozna takie brednie pisac,wiadomo,ze to banda tych naciagaczy z Ampoolu pisze sobie te pozytywne opinie,nie ma raczej takiej osoby ktora jest zadowolona ze wspolpracy z tymi naciagaczami!!!!!!!!(usunięte przez moderatora)!!Nieroby to wlasnie Wy.Ale oliwa zawsze sprawiedliwa!!!!!!mam nadzieje ze w tym ciezkim przypadku takze.

asia

. Pracowałam w firmie Ampool i nie miałam problemów. Wszystkim polecam. Wiem ze szef jest wymagający. Nie wszyscy lubią pracować. Ja pracowałam i nie czekałam na swoje wynagrodzenie, Pozdrawiam wszystkich pracowników AMPOOLU

Darek

Zadzwoń do kolegów(usunięte przez moderatora)i zapytaj jakie mają miny z wezwaniami przedsądowymi. uczciwi ludzi śpią spokojnie Nieroby czekają na kaszkę z nieba Ja tu pracuje i się ciesze z (usunięte przez moderatora), Zal ci nie. szkoda tak super pracy. szukaj moze znowu ktos sie zlituje hihihihihi.

kaja

Widocznie ty byłaś bardzo brzydka ze ciebie nie chcieli a ja premie mam za dobrą prace. Jak się nie chce pracować to premi nie ma. Premia jest dla najlepszych a nie dla NIEROBÓW.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampool - Wrocław

Ampool
  • Balzaka 16 lok. 7