Opinie o Ampool w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ampool. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ampool na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampool w Wrocław

blondzia

Nie wiem kto takich bzdur naopowiadał żę firma ampool jest super ,nie wywiązują sie z umów nie wypłacają wypłat na czas pracowniką. Miałam okazje poznac [usunięte przez moderatora]ę wcalę ona nie jest miła. Jest tak samo pusta jak jej [usunięte przez moderatora]. Tych ludzu powinni zamkna w zakladzie psychiatrycznym z jakiej oni sie planety urwali, oni dbaja o siebie zeby miec kase na wlasne potrzeby. Znam pare osob krore sie z nimi procesuja .Nie dajcie się na brac na tę ich obiecanki oni tylko naciagaja ludzi a sprzedaja szmelc wiem dobrze bo u nich pracowalam

am

Pana sekta sie nie powiększy. A Panem Panie [usunięte przez moderatora]zaopiekuje się mój adwokat. Bo klamac mozna w sekcie i moze ktos bedzie chetny sluchac. Sprawdzi Pan sobie pamiec i u kogo Pan pracował. Powodzenia pseldo ksieze

Witam (do[usunięte przez moderatora]wspolwasciciela Ampool Wroclaw) [usunięte przez moderatora] jeszcze nie wiem jak Cie ugrzyc... 1.Wiem juy o kilkunastu zawiadomieniach do PIP o nieuczciwosci wzgledem pracownikow 2. Wiem o kilku zawiadomieniach do prokuratur rejonowych o popelnieniu przestepstwa. 3. Zastanawiam sie tez po co Ci[usunięte przez moderatora] bylych pracownikow w sprawie pieniedzy ktore regularnie przeplywaly do was? 4. I tak sobie mysle ze zbierzemy sie we gronie poszkodowanych, ustalimy kokretnie i : -wszyscy pojdziemy do PIP -zlozymy indywidualnie i zbiorowo zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa do Prokuratury -wynajmiemy prawnika i wytoczymy ci proces z powodztwa cywilnego Cieszysz sie ? ... Ja tez bo dzien gdy nikogo nie bedziesz mogl nikogo skrzywdzic jest blisko... :)))) Popelniles blad uderzajac w Chrzescijan -mamy szerokie plecy :) Organizowanie sie poszkodowanych przez Ampool Wroclaw http://groups.google.pl/group/ampool-forum Pozdrawiam Cie [usunięte przez moderatora]- do zobaczenia w sadzie ps Nie uzywajcie polskich liter tu na forum + krzaki sie robia.. JT

hog

Coś mi się zdaje , że ty [usunięte przez moderatora], sam się broni , troche pokory , bo ludzie odeszli przez wasze finansowe przekręty !!!! FIRMA TO NIE SZEFOSTWO ALE LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ- PRACOWNICY!!!! JAK PRACOWNICY ODCHODZĄ TO ZNACZY , ŻE RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY - CZYTAJ PSEUDO FIRMA!!!! Pozdrawiam wszystkich którzy odeszli, trafny wybór......

Brałeś udział w rekrutacji do Ampool. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Ta firma to nic innego jak bezpośrednia sprzedaż bubli wciskanych starszym ludziom za duże pieniądze!!! ostrzegajcie wszystkich kogo tylko możecie niech nie będą naiwni .Dorabiają się na ludzkiej naiwności!!!

prawda

Panie [usunięte przez moderatora] Prosze sie zgodzic na wykrywacz klamstw,wtedy juz nic wiecej nie trzeba mowic!

oszukana

[usunięte przez moderatora]!nic soba nie reprezentujesz,nie masz szans z taka rzesza [usunięte przez moderatora] ludzi,mysleliscie z Wielorybami,ze tak to bedzie wam na sucho wiecznie uchodzi?niezle sie bawiliscie w tej Bułgarii na koszt ludzi ktorym nie wypalciliscie pieniedzy..

Mariola 2010

Nierób i Pieniacz - długi trzeba spłacać

am

Osoba która pisze te brednie o Pani [usunięte przez moderatora] napewno spotka się w sądzie i te wszystkie wpisy będą dowodem do odszkodowań za pomówienia i brednie. Wpisy w internecie to nie anonimy i wszystkie adresy id będą wykorzystane w sadzie. Nie ujdzie tej osobie to na sucho. Ja pracowałem w firmie ampool u Pani [usunięte przez moderatora] i nie mam i nie miałem problemów z wynagrodzeniem. Wiem, że nikt za darmo nie płaci. Proszę zmienić pracodawce i cieszyć się do momentu jak się pracodawca zorjętuje co sobą reprezentujecie. Wielu dobrych pracowników przez was Nieroby musiało odejść. Szkoda niektórych. Podziękujcie tylko tym pieniaczom i Nierobom. Bo tak ich tylko mogę nazwać Pozdrawiam

Mam nadzieje że Pani [usunięte przez moderatora]czyta opinie. Ja przeczytaÅ�am wszystkie. Znam firmÄ� Ampool ale wiem również że wspólnicy prowadzÄ� dziaÅ�alnoÅ�c pod różnymi firmami wiÄ�c trudno za nimi nadÄ�żyÄ�. Generalnie po przeczytaniu opnii nawet odrzycajÄ�c 50% nasuwa siÄ� jedno sÅ�owo[usunięte przez moderatora] Szkoda bo sÄ� mi winni gotówkÄ� i pozostaje mi sÄ�d. Jeszcze jedna uwaga nikt w tej firmie oficjalnie nie pracowaÅ�a dÅ�użej niz rok - chyba że na czarno a to też [usunięte przez moderatora]

była pracowniczka

witam wszystkich. Nareszcie brudy wychodzą i może filma ampool poniesie kleske, bo na tyle zasluzyli. [usunięte przez moderatora]pracownikow nawet tych ktorzy niby tyle dla nich zrobili... nie wyplacaja wszystkich pieniedzy i sa zalosni. Nie wiem jak mozna tak bezczelnie wypisywac po kilka komentarzy i podpisywac sie niby za aktualnych pracownikow. Ktos tam napisal ze pracuje 3-4 lata, zalosne, bo firma nawet tyle nie istnienie, ale byloby milo poznac taka osobe, pewnie istnieje tylko w wyobrazni pana[usunięte przez moderatora] ;/ zalosne jest tez podpisywanie sie imionami bylych pracowniczek, ze niby zostawiaja dobre komentarze... ten komentarz od 'kaja' jest idiotyczny. Pracowala w firmie tylko jedna[usunięte przez moderatora] i kazdy zna jej zdanie na ten temat. Podpisalaby sie pod tym, ze sa [usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora]pracownikow. Oby poniesli kleske bo to im sie nalezy.

to znowu ja

tak, szukają frajerów do pracy w Legnicy a biuro na Wiązowej we Wrocku. Już w Legnicy się na nich poznaja bo śledzimy każdy ich ruch, żeby nie krzywdzili nowych pracowników lub co gorsza osób z Pefronu. Pip Zus i Pefron już ich trzepie. Ktoś im podobno wysłał na wiązowa pampersy :)

ewa

juz napisany jutro do sądu i zobaczymy co dalej pozdrawiam w grupie siła jak do legnicy nie są juz na wiazowej czy jakos tam??

do sądu !!!!!!!!!!!!!!!!!

my tez zgłaszamy do sądu, niech każdy tak zrobi a nie pierdzi w stołek. przenieśli się teraz do legnicy, tam szukaja pracowników hi hi do czasu

EWA

witam jestem chyba ostatnią osobą która chciała załatwić sprawę płatności osobiscie powoli bez sądu ale nie dało się :(( nasz kochany [usunięte przez moderatora] powiedział mi że nie interesuje się byłymi pracownikami i mam rozmawiać z [usunięte przez moderatora] lub[usunięte przez moderatora] gdy zadzwoniłam do firmy(błagam hi hi)[usunięte przez moderatora]dała tel [usunięte przez moderatora]i niestety nie odzyskałam oczywiście pieniędzy powiedziałam że pójdę dop sądu on się zgodził I SPYTAŁ CZY ON MI JUŻ WSZYSTKIEGO NIE WYPŁACIŁ OCZYWIŚCIE ŻE NIE. PODSUMOWUJAC ZA LISTOPAD 380 GRUDZIEŃ 1200+100 ZA TĄ S...PREMII+300 ZA ŚWIĘTA +100 ZA ŚWIĘTA+ STYCZEŃ CZEKAM I NIE ODPUSZCZĘ!!!! PROPONUJĘ SPOTKANIE W AMPOOLU WSZYSTKICH BYŁYCH PRACOWNIKÓW I RAZEM DOJDZIEMY DO KOŃCA Z TĄ FIRMĄ WIDMO. [usunięte przez moderatora]A TY SOBIE NIE MYSL ŻE MY SIĘ CIEBIE BOIMY I ŻE JAESTEŚMY TAKIE GŁUPIE ŻE NIC Z TYM NIE ZROBIMY BO NIE WIESZ CI POTRAFI ZROBIĆ ZAWZIĘTA KOBIETA POZDRAWIAM WIELORYBY NA POKŁADZIE:)))) I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH SNÓW BO JUŻ NIEDŁUGO HUUURAA A ŻÓŁTE PAPIERY TO NIE WYMÓWKA CAŁUJĘ GORĄCO EWA

wkurzona

tu byłam, tam byłam, wszędzie są juz znani i ich podejście do pracowników. Są już we Wrocku słynni w urzędach, już nie muszą inwestować w sport dla reklamy :) Kanalie

Kochani mam propozycje !!!! Przestańcie wypisywac , marudzic , bo to nic nie daje , marnujecie czas , nerwy ,zdrowie . a to i tak nic dobrego ie wnosi do sprawy . Zacznijcie po prostu działac , jest masa instytucji ,które tylko czekaja ,zeby sie wykazac i ukaracć takich pracodawców jak Ampool. Kilka z nich to PIP. Urzad Skarbowy , ZUS , PFRON , SAD PRACY no i PROKURATURA . Zacznijcie działac , Cisza jest bardziej niepokojąca niz wypowiedzi na forum ,. DZIAŁAJCIE

Wpisy tutaj to czysta prawda,przestan chrzanic dziadu o pracy,bo krew mnie zalewa jak lzesz jak pies,piszac takie brednie ze jestes fanatykiem pracy,zalosny psychol,Ty jestes ponizej krytyki!!!

Praca praca praca PONIŻEJ KRYTYKI WPISY. ja pracuje i ciesz� sie dobr� opini�.

Nowa

ciekawe dlaczego nikt z tej firmy nie odpowiada na wasze opinie? każdy normalny, który jest nazwany [usunięte przez moderatora]" i [usunięte przez moderatora]by się bronił przed takimi oszczerstwami. O co tu chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Ampool - Wrocław

Ampool
  • Balzaka 16 lok. 7