Opinie o Ampool w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ampool. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ampool na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampool w Wrocław

czerwony kapturek .

Czy ktoś mający technika masazyste czy studia to malo wykrztałcona obsługa ? [usunięte przez moderatora] najpierw sie zorientuj kto jest pracownikiem i jakie ma wykrztałcenie a potem pisz /.

Andrzej Machalski

Jak jestes taki dobry to spróbój sił - małe szanse. Tylko uczniwi maja pracę nieroby i lesery pisza takie wpisy,

janosik44

uwaga!! ampool wraca na rynek, trzeba uważać na ich ofertę, znowu szukają ludzi do masażu - wystarczą im po kursach i bez doswiadczenia czyli proponują niski standard usług - i wszystko jasne

ANDRZEJ Machalski

[usunięte przez moderatora] podpisz się jak masz coś do napisania a za reklamę dziekuję Jeśli chodzi o kielce to ładne miasto. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Brałeś udział w rekrutacji do Ampool. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Teraz pan [usunięte przez moderatora] pojawił się w Kielcach i tu próbuje wykorzystywać ludzi. Wciska ludziom kity, opowiadając, że startuje na Prezydenta Polski i jest menagerem zespołu ICH TROJE. Dla mnie tacy ludzie to mniej niż zero. Proponuje dziewczyną 20 zł za godzinę i wycieczki po całej Polsce. Widzę, iż w innych miastach się na nim poznali to do Kielc się dziad przeniósł. Podobno ma drużynę piłkarstą i Lewandowskiego chciał wykupić, ale mu 10 tysięcy zabrakło, haha... żałosne. Ręce mi opadają.

PREZES ZARZADU ANDRZEJ MACHALSKI

JESLI TU CZYTASZ O MNIE TO LEPIEJ ZADZWON I POZNAJ MNIE OSOBISCIE - NIE ZATRUDNIAM SLABYCH LUDZI TAKICH JAK DOKTOR Z [usunięte przez moderatora] - NIE ZATRUDNIAM LUDZI MALEJ WIARY - NIE ZATRUDNIAM LESEROW JESLI JESTES JEDNYM Z NICH TO ODRAZU ZREZYGNUJ BO DOLACZYSZ DO GRONA BEZROBOTNYCH (usunięte przez administratora) KTORZY MOWIA ZE JESTEM [usunięte przez moderatora]. ZAWSZE BEDE OSZUSTEM DLA PALANTOW KTORZY NIE MAJA JAJ ABY SIE PODPISAC - WPISY PEZ PODPISU SA TYLE WARTE ILE WY PROSTAKI NIE OBRAZAJCIE LUDZI PRACY A SAMI POKAZCIE CO POTRAFICIE JA MAM SIE DOBRZE I CIESZE SIE ZE MAM WAS [usunięte przez moderatora] Z ROKU 2010 BO JESTESCIE MOIM KAPITALEM. ZOBACZYCIE ILE KOSZTUJE OSZUKIWANIE PRACODAWCE. POLECAM SIE [usunięte przez moderatora] TEL. [usunięte przez moderatora]

ANDRZEJ Machalski

INFORMUJE O AKTUALNYM TELEFONIE DO SZEFA FIRMY AMPOOL [usunięte przez moderatora] ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT WSPOLPRACY [usunięte przez moderatora]

komornik

UWAGA na tą firmę! Posiada długi na spore sumy i jakakolwiek współpraca z nimi wiąże się z dużym ryzykiem! Nie polecam nikomu, bądźcie naprawdę ostrożni.

wema

W maju 2012 firma ampool otwiera spa,zabiegi we włocławku daje do pośredniaka oferty pracy dla 18 ludzi niepełnosprawnych.Szef to widać że [usunięte przez moderatora]

xyz

dawno oszukani - 2010-04-25 22:07:16 do Kale-Kala i innych. Trzeba czytac uwaznie nasze opinie. Pisalismy wyrażnie ze robią w jajo wszystkich pracowników, przerobili ich już ze stu jak nie więcej. Wy tez wdepliście w to (usunięte przez administratora) jakim jest Ampool i dobrze że wcześniej z niego uciekacie a nie tak jak my po kilku miesiącach niepłacenia i obiecanek. Te gadki że jutro będzie przelew to wypowiada co dzień wszystkim. A oddziały masażu i rehabilitacji wszędzie otwierali pozostawiając długi za czynsze, długi za wyposazenie, długi za wypłaty i inne obiecanki. Tak było z punktem we Wrocławiu Chełmie Katowicach i innych miastach. Teraz [usunięte przez moderatora] robią w Legnicy i Kielcach. Może jak ktoś to czyta z Kielc i usłyszy od szefa że mu jutro przelew puści :))))))))) to ucieknie jeszcze szybciej niz my he heMasz 100%racje ale my się nie damy i pobicia i inne rzeczy ktore sie w naszym pkt zdarzały są zgłoszone na policje... Żałuje że wcześniej nnie dotarło do mnie że to co piszecie to prawda.........

Magda

Ja wole tu już nie pisać.

Magda

Ale widzę, że tu jeszcze nikt z właścicieli się nie wypowiedział. Ciekawe czemu. Ta wypowiedź jakiejś [usunięte przez moderatora] to kto inny, bo ta szefowa to inaczej się nazywa. Jakby tak mnie ludzie opisywali to bym nie wytrzymała. A oni nic tu wam nie piszą. Zastanawia mnie to.

Ampool pozywa pracowników do sądu. Kilku moich współpracowników w tym, [usunięte przez moderatora], otrzymalo wezwania do sądu. Ampool, który się z nami nie rozliczył z nami chce teraz odzyskać swój towar zatrzymany przez nas na konto rozliczenia. Więcej informacji na bieząco o procesie na [usunięte przez moderatora] Kiedy skończy się tern prtoces i nasi koledzy zostaną uniewinnieni, składamy pozew zbiorowy. Proszę poszkodowane osoby o zgłaszanie się. [usunięte przez moderatora]

kajtus

Witam ,tez pracowałam w tej firmie w 2008 roku , krótko około 2miesięcy. Firma juz wtedy miała kłopoty finansowe, ale jezeli chodzi o mnie to nalezną pensje otrzymałam w całosci , tylko w pózniejszym terminie.

O dziwne ,co za głupoty ,że trzy lata pracuje .Ja pracowałam w 2008 roku , i nie pamietam że ktos wczesnij pracował. Pracowałam przy ul. [usunięte przez moderatora]

Jak ktoś pisze, ze dobrze zarabia w Ampool to chyba tylko sam właściciel. wiem, że pracuja tam 4-y osoby. Jakoś nie wszystkim się przelewa. Jak można nazywać ludzi nierobami i leniami jak pracują tylko po to, żeby właściciel i jego rodzinka mieli pełne [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] Tutaj mozna domagac sie swoich niewyplaconych naleznosci od firmy ktora zekomo zna sie na interesach . Chyba na tym jak oszukiwac i kradac ludzi .

Agnieszka Korpalska

prosze nas tak nie oczerniać nie znacie sie na interesach jesteśmy niewinni

[usunięte przez moderatora] tutaj masz dane do kontaktu ..o ile sa jeszcze aktualne , bo może znów nie zapłacili za czynsz i musieli wiac jak szczury z tonącego statku

Witam, mam pytanie jak można sie skontkatować z firma , ponieważ potrzebuje zaświadczenie o wyskości przychodów za rok 2009 ... prosze o szybka odpowiedz . Pozdrawiam wszystkich byłych pracowaników... byłych tzn wszystkie świetne dziewczyny , które pracowały od wrz. do gr. :* -były pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampool - Wrocław

Ampool
  • Balzaka 16 lok. 7