Opinie o Epstim Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Epstim Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Epstim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epstim Sp. z o.o. w Katowice

ciekawy pokrzywdzony

to gdzie teraz pracuje ex zarzad? bo mysle ze trzeb azrobic im wlasciwy PR

Dosc_czekania

Jakos nie zauwazylem, zeby umowa go do tego zmuszala. Za miesiac bedzie rok jak nie otrzymalem pensji za 2 przepracowane miesiace.

zło

nastepny nawiedzony ......nic nie wiadomo ??.....bylo tak cudnie...szefowie tacy cacy...trzeba czasu bo Epstim SA wypusci akcje....wszyscy beda zadowoleni....moze zdaza przed prokuratorem...Jezu pomocy...sprzedadza mieszkania....szybkie samochody...bedzie dobrze....oczywiscie...czekajmy ...czekania trzeba oszukanym głupcom....

Bylypracownik

Polecam zatem udac sie do KRSu w Katowicach i poprosic o akta spolki. Wszystko czarno na bialym, ja jestem po prawomocnym wyroku i nadal nie mam wyplat, bo komornik nie ma z czego wziac.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Epstim Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
news

wiadomo już co dalej? jak sprawa w prokuraturze?

Bylypracownikk

Niestety Panowie sie przeliczyli, sprawa w prokuraturze. Kwestia obligacji i nie tylko.

Bylypracownikk

Michal to chyba trafiles na zle forum, firma nie funkcjonuje, a listy i wezwania wracaja na poczte

@mikrofalka

@michał to dziwne bo z PR'owego punku widzenia brand spalony.no cóż ktoś nie odrobił lekcji

guru

Musze się poskarżyć na Bartosza.....Bartosz nie odbiera pozwów sądowych.....jak słup to słup

@mikrofalka

Ale to nie była nie wiadomo jak duża firma consultingowa! Epstim nie był rozpoznawalną marką nawet na śląsku! Bazowali na kontaktach ceo- ta firma to 90% marekingu i PR. Zebrali w obligacjach trochę środków finansowych ale projekty im nie wypaliły, a kiedy $ się skończyły na bieżącą działalność opracyjną to rezultat widzicie wszyscy

byly pracwnik

znowu kasowane opinie, ktore nie naruszaly regulaminu - wyplat nie ma od lutego, sprawy w sadzie!

jaderko

nie wiem, co poszlo nie tak, po prostu po rozmowie odezwali sie, ze nie moga zaoferowac mi posady. Aczkolwiek zapraszali do dalszego próbowania.

jaderko

Miałem tam pracowac, ale jednak nie wypalilo. Jak widze - dobrze dla mnie.

śmiech

widzicie i po co było pisać(do byłych pracowników) jaka to była super firma?? że mi tam wszytsko pasi itd. rozumiem lojalność, ale na litość...:)

gość

Proszę o kontakt na gentos1@interia.pl

aha

co ciekawe komentarzy z 16 i 17 marca wcześniej nie było na tej stronie..

lemur

Mi tam pasi wszystko! :)

oko

Ja tam nie narzekam, dowiedziałem się co tu ludzie wypisują i oczom nie wierze! Wiem, że firma zatrudnia część świeżaków, ale nie wiedziałem że aż takich… Wiadomo jak jest w firmach, ale ważne że do przodu, rozumiem różne kwestie i w porównaniu do poprzednich firm, jest nawet dobrze, a napewno lepiej. Koledzy i koleżanki (również byli) dorośnijcie trochę, bo będziecie na każdą firmę narzekać, a trochę latek pracy jeszcze przed wami! :)

serio?

"podejrzewam, że osoby piszące te niepochlebne opinie nie mają zbyt dużego doświadczenia zawodowego"-masz na myśli byłego prezesa zarządu?? "[...]nie doceniają plusów płynących z pracy w Epstim - prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego"- przecież to standard w spółkach, które chcą uchodzić za poważne

still_working

Pracuję w Epstim od dłuższego czasu. Wszędzie można dopatrzeć się plusów i minusów, jedni lubią się bardziej, drudzy mniej. Tak wygląda praca i podejrzewam, że osoby piszące te niepochlebne opinie nie mają zbyt dużego doświadczenia zawodowego, więc nie doceniają plusów płynących z pracy w Epstim - prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, wyjść na kolację kilka razy w roku, naprawdę ładnego biura, super współpracowników. A szef jest w firmie od tego, żeby dbać o jej interesy, a nie głaskać ludzi po głowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Epstim Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Epstim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epstim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epstim Sp. z o.o.?

Epstim Sp. z o.o.