Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

jo

JoJo ty rolach swojej:)

jojo

bez górnika razem z jego 3dniowym kursem zatwierdzającym to cieniutko w sigu, ani przodek ani wydobycie

Mam pytanie mam w Jzr ponad 4 lata dołu a ogólnie z powierzchnią ponad 10 lat no i jak pójdę do Sigu(teraz 21 podpisuję umowę ) z ciągłością ale jak narazię bez Górnika ( bez kwalifikacji) lecz mam inne uprawnienia . Jakich mogę się spodziewać zarobków ?? (nie wiem jeszcze na jaki oddział) . Dziękuje za odpowiedz

Bd

jesli mam slusarza. Na jaki oddział mogę tradic?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Bd

Mniej więcej jakie zarobki? bez stażu, gdzie mnie mogą ciepnąć na początek? Opłaca się tam isc?

elektryk
@Bd

Zarobki bez kwalifikacji koło 2000 netto za miesiąc obojętnie na jakim oddziele w sumie. Z dodatkiem stażowym elektryk przodkowy 3500

tak ,w Lutym

mnb

Z tą 14-stką to poważnie mają ją płącić dopiero w lutym??

sig

Sig to drugie JZR takie place ze szkoda gadac.

fredi kruger

niech ktoś ich w końcu odstrzeli bo poumieramy z głodu!!!

zofiowka

Gdzie jest 14-tka (usunięte przez administratora) premie wyrabia z odsetek naszych pieniedzy... Złodziej !!!!!!! I co lepsze zakaz wydawania urlopu i magazyn odziezowy zablokowany zero wydawania ubran kpina !!! Nowa nazwa JZR to (usunięte przez administratora) -Zofiówka :)

fenix
@zofiowka

ja magazyn na arbajty , pewnie to te co lecieli w pręta na Krupie i u nas... na tym też ci... lają i to jak, a wydawać się, że ktoś pomyślał choć raz... ale jak zwykle, trza sie oblekać w ten syf!!! i taki sam syf je na SIG... kiła , mogiła a my robole z samymi obowiąskami a zapłata jak widać

Majkrzak

Wypłaty za grudzień to kpina !!! Złodzieje rąbią nas z kasy na koniec ile się tylko da !!! Czternastki też podobno w lutym dopiero wypłacą a nie w styczniu bo z odsetek sobie premie powypłacają i nagrody !!!

Borynia

koledzy jak nasz kochany pracodawca wam zaplacil... zadowoleni ? u mnie z miesiaca coraz mniej . Dobrze ze teraz podpisuje umowe ze Sigiem . Bynajmniej tam bedzie 3 tys . Pozdro Sigole i nie dajmy sie !

sig

panowie ja pracuje w sigu i powiem wam że wszyscy jebiemy jak psy do najgorszych robót tu niema miodu popychadła i tyle.przydział do oddziału to kpina.Bo lecisz tam gdzie potrzebują.....!!!!!!!!

gornik

Ha ha się odezwał specjalista. Znam górników co 2 lata robią i robią to pięć razy lepiej i szybciej niż stare ryle. Także zamknie dziób bo pewnie jesteś jednym z Tych ryli, cwaniak za dych!

tez Boryniok

Nie martw się, do mnie też narazić nie dzwonili i z tego co wiem to do jeszcze kilku osób się nie odezwał. Tez jestem Górnikiem ze stażem 4 lata dodam że na rewia żadko chodze. Zadzwonię w środę albo czwartek, może coś pomieszało bo w końcu ok 70 telefonów musieli wykonać. Najlepiej tam zadzwoń w środę. Pozdrawiam. Szczęść Boże!

murarz dołowy
@tez Boryniok

he górnicy z 4 letnim stażem i to specjaliści - porobili górników a kombajnu na oczy nie widzieli a z wykształcenia tynkarze budowlani :-) wielcy fachowcy a kapy dźwignąć nie potrafią! papierek to nie wszystko pany! a to ze masz górnika nic nie znaczy bo co niektórzy tacy specjaliści wylądowali na pyłowym z takim papierkiem i co Wy na to?

3 lata górnik...

Borynia

tak dzwonili i idziemy na psycho w Czwartek . A ile robisz i jakie masz papierki ?

Boryniok

Ponawiam pytanie, dzwonili do was chopy? Bo zaczynam się martwić ;/

Boryniok

Szczęść Boże koledzy. Czy do wszystkich z G-1 Boryni juz dzwonili? U mnie na razie cisza...

tygrys
@Boryniok

tak nagle 80 chłopa z Boryni wezmą. Coś taki niecierpliwy - czekaj na swoją kolei. Biorą tylu na ile jest zapotrzebowanie - widać, że co niektórzy o mało jaja nie zniosą, nie pękaj przyjdzie i na Ciebie czas! Trzeba roboty pokończyć tak jest w umowie... Wszyscy tylko zamieszanie robią - dziś się dowiedziałem, że cały Pniówek idzie pod SiG a KPP nic o tym nie wie i nie ma żadnej listy. Będziesz potrzebny zadzwonią i powędrujesz - Nie zaśmiecaj forum takimi komentami i nie siej paniki! Wiem, że biorą losowo odpowiednio pod papierki jakie posiadasz, więc nie ma znaczenia czy ktoś jest lepszy fachowiec czy gorszy :-)

miły
@tygrys

do tygrys - to jest forum i kazdy ma prawo się tu o coś zapytać lub wypowiedzieć,co do pniówka to na razie plotka.

boryniok
@tygrys

Tygrys ciekawe jakie roboty bedziesz konczył jak prawie wszyscy z Boryni idą pod SiG. Wez se kilof i uderz w łeb a papierki jakie posiadasz to wykorzystaj w kiblu, bo liczy sie to co potrafisz. Na szczęście takich nieudołów w SiGu szybko poznają i pojdziesz tam gdzie twoje miejsce czyli sam wiesz gdzie.

Borynia

tak , mi dzwonili w Środe(wczoraj)ze Sigu ale nie wiem czy na odzialy idziemy czy jako przodeek............................

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.