Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

nocoty

Oficjalnie to ty możesz zamknąc się w klopie i puknąc sobie kapucyna.

wróżbita maciej

Oficjalnie zamykam to forum!

krupniok

będą psychotesty i badania lekarskie przy przejściu do sigu???

do kolo

JZR nie mogą wysłać cię na urlop bezpłatny bo ten jest udzielany wyłącznie na wniosek pracownika i za jego zgodą art.174 K.P.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
antyhejter

Heh nie minęła nawet godzina a już jakiś kolanowiec który się podpisał 'elektryk z budryka' żyga jadem. Nie dajmy się skłócić Panowie hejterom mówimy NIE.

Pisior

Najpierw to sobie ciężko powinieneś zapracowac na umowę stałą a potem cię czegokolwiek domagac krzykaczu !!! na cudzych plecach się dorabiac a jak trzeba pomóc to głupa palic bo mnie to nie dotyczy - ja już dawno jestem w SIG-u niedawno pisałeś. Za trzy lata może dostaniesz umowę stałą bo wcześniej się na to świadomie zgodziłeś i podpisałeś umowę,przez ten czas może coś zrozumiesz że nie zawsze opłaca się byc hieną i pazernym,zazdrosnym,cwaniakiem...

elektryk z budryka

Szkoda tylko że dozór nieudaczniki wybili się na plecach robotników.Wisełka,Trzebuniak,Macura,Nielek,Ucherek,Czerwiński, Szymura

antyhejter

A ja mam najhrubszo baba i najmenij w ciulu i żech jest THE BEST. Hejterzy wylejcie trocha jadu to bardzo typowe w naszym kraju jak było prze.je.bane to się zjednoczyliśmy jak już jest trochę lepiej to plujecie jadem miernoty. Pozdrowienia dla kolanowców.

chrobok

Do slusarza: a ty mosz małego lulo*a i grubo baba joł

ryl

dlaczego zlikwidowali zdjecia ze strony zw jednosc z dołu ze strajku rano je ogladałem chciałem pokazać rodzinie a wieczorem juz ich nie ma a taki byłem z siebie dumny :(

wojtas

Spejson wiesz co masz robić!!!! hahahaha

encephalon

Ktoś wie jaką umowę będziemy podpisywać z SiG umowę o prace czy umowę przyrzeczenia?

@encephalon

Poczytaj ze zrozumieniem,czym jest umowa przyrzeczenia.Umowę przyrzeczenia możesz podpisac chocby 8 grudnia 2014,a umowę o pracę dopiero np.15 listopada 2015r,bo wtedy dopiero otrzymasz ofertę z sigu.Do tego czasu jesteś jak pies ogrodnika,nawet jak ci się trafi super oferta to i tak z niej nie skorzystasz bo jesteś uwiązany ową umową i jeżeli nie podejmiesz pracy 15 listopada będziesz bulił kaskę.A co się będzie z tobą działo między owym 8 grudnia a 15 listopada to już nikogo nie będzie interesowało.JZR-y mogą cię np.wysłac na urlop bezpłatny,postojowe,którego będziesz otrzymywał dajmy na to 1000 zl.itp.

@kolo

Nie do końca jest tak jak piszesz.Paragraf 1 Punkt 3 porozumienia o PDO wyraźnie mówi kiedy będą przejścia do SiG i kiedy się zakończą.

encephalon
@kolo

Jeżeli jest tak jak piszesz, to pracodawca, z którym podpisujesz umowę o przyrzeczenie nie ma przymusu dawać każdemu umowy o prace może odstąpić od umowy wypłacić 20 krotność wypłaty jako odszkodowanie tak czy się mylę.

@encephalon

Umowa w tym przypadku działa w dwie strony,tylko,jak myślisz,czy ktoś da Ci lekką rączką ok.60 tys.

pumpernikiel

Administrator powinien zablokować już te forum o pracodawcy JZR bo widać, że nikomu tutaj nie dogodzisz. Mamy robotę pewną na czas nieokreślony to jest sukces, wypłacą Nam 14-stkę i Branżówkę proporcjonalnie! To gdzie Nas przydzielą skąd możemy o tym wiedzieć - tam gdzie Cię wyślą tam pójdziesz robić i wszystko. Jeszcze tego brakowało, żebyście sobie wybierali tam gdzie chcecie pracować. Dostaniesz w SiG-u parę stówek więcej to będziesz miał na paliwo :-) Jeszcze pracujemy w JZR i nikt teraz na swieżo nie wie co i jak będzie. Więc dajcie spokój i czas zakończyć wojnę na tym forum! pozdrowienia dla Obserwatora w zielonych chełmie :-P

@pumpernikiel

Nikt sobie nie wybiera gdzie pójdzie robić,tylko pytamy czy coś w tym temacie wiadomo.

@pumpernikiel

Kolego pewną to na razie masz umowę na czas nieokreślony,a i to nie jest pewne,dopóki jej nie podpiszesz.Robota nie jest taka pewna,bo wystarczy,że podpadniesz,zachorujesz i szybciutko będziesz jej pozbawiony,bo w sigu się nie choruje.Pytanie o dojazd jest jak najbardziej zasadne,bo niby dlaczego ktoś ma dojeżdżac 70 km w jedną stronę,jeżeli ma kopalnie koło nosa i może na niej znależc się w pięc minut pieszo.Stówkami też tak nie szastaj,bo twoja pensja w dużej mierze będzie uzależniona od premii,a pozbawiony niej,może się okazac,ze będziesz zarabiał mniej niż teraz w JZR-ach.

emeryt

no właśnie a oni sie cieszą rzucą cie na szczygłowice i cienko będziecie piszczeć bo gdybym ja był prezesem to bym tak zrobił więc wszystko wyjdzie w praniu.

jok

Właśnie z powodu dojazdu się zastanawiam ,5 lat jeżdżenia na Budryk ,wielokrotnie sam to są jednak koszty Nie raz już chciałem to rzucić .

wróżbita maciej

I już się zaczyna -spekulacje -kolanienie bo pójde tu a może tu,ciesz się że będzie robota!

@wróżbita maciej

Jak będziesz musiał wydać na przejazd samochodem np.na kwk szczygłowice znaczną część wypłaty,to też będziesz o tym myślał jakie wybrać rozwiązanie. 150 km w obie strony.

@górnik jzr

A to faktycznie daleko może będzie możliwość wyboru trzymam kciuki pzdr.

górnik jzr

Może ktoś już wie czy po przejęciu przez SiG zostaniemy na swoich kopalniach, czy zostaniemy poprzerzucani na inne kopalnie.

on

Z tego co wczoraj mówił prezes (usunięte przez administratora)to odprawy są:)

jok

Może ma ktoś wiedze czy odprawa obowiązuje gdybym nie chciał prrzejść do SiG bo mam inną oferte Dzięki za info.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.