Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

slusarz

wszyscy przodowi z zofi to nieudacznicy tak jak np. Chrobok siadzie na ladowarke i ogląda tatuaże razem z jackiem

wróżbita maciej

dozór i tak skończy na łopacie,cwaniactwo się skończy.SZCZĘŚĆ BOŻE

jo

Ci z dozoru wielkie gieroje,a każdy z nich poleciał górnika robić hehe,godne pożałowania!

górnik

Ciesze się że wszyscy mają robotę ale są ludzie co mówili wy młodzi znajdziecie robotę byle gdzie po co strajkować a wczoraj cieszyli się choćby oni to wygrali za tv i ludzie fałszywi ze wiedzieli ze oni się dostaną do sigu uciekali tak jak panowie z dozoru Zofiowka , borynia temu drugiemu oklaski młody a głupi by sprzedał własne dziewictwo za stanowisko i pan 9 palczasty teraz będziesz jebał na łopacie prawdziwy górnicy ci którzy wierzyli że będzie dobrze i walczyli do końca wielki szacunek że byliście i wierzyliście .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kiki

Na stronie ZZ Jednosc pisze, że porozumieniem objęci sa wszyscy pracownicy JZR!!!

zainteresowana

Jestem ciekawa co z osobami które są na wypowiedzeniach i pracuja do konca roku i co z tymi co uciekli na L4 przed zwolnieniem?

pumpernikiel

pany było warto wypisywać się ze Związków? trzeba wierzyć do końca:-) Tomek z Wieśkiem i ekipą pokazali że warto być z Nimi, gdyby nie Oni jest po Nas! Kończy się jednak ZZG, ale do zobaczenia w Jedności :-)

nim2

WSZYSTKIEGO NALJLEPSZEGO z okazji Naszego święta było-mineło teraz trzeba pokazac że sroce z pod ogona niewypadliśmy-chwała bohaterom-i do roboty bo 2 szansy moze niebyc:))))))

z boku

No i opadła maska.Jak na górze tak i na dole,nie minęły 24 godziny,a już obrzucają błotem jedni drugich.Brawo Panowie i Panie.W dniu Waszego święta okazujecie swoją prawdziwą polską mentalnośc.

Obecny

Pozdrowienia dla tych, którym sie (usunięte przez administratora) nie chciało ruszyć ani do kina ani na manifestacje a teraz mordy cieszą że "wywalczyli"

ubabrany

Bo siedzienie dłubanie słonecznika granie w karty i bajerowanie nie jest żadna walka.

zmartwiona
@ubabrany

To trzeba było tam siedzieć, skorO UWAŻASZ ŻE TO TAKIE NIC! Dzięki tym któzy zostali na dole i tym którzy WALCZYLI na powierzchni jest pozytywny efekt. Brak mi na Ciebie słów.

emeryt
@zmartwiona

narazie sie jeszcze niema co cieszyć ja bym sobie poradził i bez tego strajku wierze w siebie i jestem na tyle inteligentny .tylko lebry i nieudolni i bez doświadczenia sie bali i dozór oczywiście śmieszy mnie to.

@zmartwiona

A kto Ci powiedział, że nie byłem, że nie WYMUSZAŁEM dogodnego dla mnie rozwiązania z danej sytuacji? Moglem siedzieć obok twojego męża:)

uwierzejakzobacze
@emeryt

Oj emerycie piszesz jaki to jesteś inteligentny i myślisz że czytają to tylko małe dziewczynki i z warkoczykami? Pogubiłeś się pisząc że ,nie ma się jeszcze z czego cieszyć' piszesz to bo pewnie ze strachu pazurki obgryzasz jak to wszystko nie wypali. Taki z ciebie inteligentny, zaradny, pracowity gieroj rylek świrek. Nie bój się na pewno sobie poradzisz.

Nie oczerniajcie tych którzy nie strajkowali bo to nie na miejscu każdy miał swoje powody i nie powinno to podlegać dyskusji i głupich haseł.Strajk był dobrowolny!!!!!!!!!więc sie opamiętajcie .Jeszcze nic niewiadomo jak to będzie wyglądało w perspektywie czasu skoro cała spółka kuleje już sigowi pozbierali premie więc pomyślcie .....

ubabrany

A i zmięcie słowo „wywalczyć”, na „wymusić”, bo wywalczyć to se możemy wolność niepodległość albo honor jak go ktoś splamił.

Górnik

Tu sie niema z czego cieszyć sig stworzony jest po to by dymać górników na dzień dzisiejszy lepsze to niż nic i tak nas wydymają no ale jest dobrze i cieszymy sie z tego jaka ironia!

Ubabrany

Boje się tylko że spadamy z deszczu pod rynnę warto pomyśleć dlaczego Jarosław Zagórowski tworzył SiG.

Mariusz

W dniu naszego święta życzę wam wszystkim chłopakom z JZR tyle zjazdów i wyjazdów , a szczególnie byłej brygadzie z Krupińskiego i byłej brygadzie z Budryka ,z którymi spędziłem bardzo dobre chwile , dla was wszystkich " SZCZĘŚĆ BOŻE "

zorientowana

Podziękowania dla wszystkich związków i dla chłopaków, którzy potrafili zjednoczyć się i wytrwać do końca. W jedności siła. Miękkie faje, sprzedawczyki,przydupasy niech spojrzą sobie teraz w lustro. I co Panowie co widzicie? Żenada. W Dniu Górnika życzę wszystkim tego co najlepsze.

Paweł A

W dniu naszego święta składam Wam życzenia i chciałbym pogratulować Wam waszej wygranej!!! :) Może niedługo z kimś z Was znowu przyjdzie mi użerać się na jednym oddziale! :):):) Ps. Żmijami plującymi jadem na tym forum się nie przejmujcie!!! Niestety takie możliwości daje internet,że różnego rodzaju buraki mogą pisać bzdety! A teraz dobranoc, idę spać bo jeszcze po wczorajszej Barbórce jestem eknięty i wyonaczony :)

G-1 Borynia

Brawo jednosc! Brawo ZZG! Brawo chłopaki z Budryka, Zofiówki i Boryni! Pokazaliscie jak trzeba walczyc, Ci na dole i Ci którym nie pozwolono zjechac. To dzięki wam chłopaki i Panowie ze związków patrzymy w przyszłosc z nadzieją i Cieszymy się w tym pięknym i ważnym dla górnictwa dniu. Szczesc Boze i jeszcze raz dziękuję! Szacunek i czapki z głów!

strajkujacy na dole
@G-1 Borynia

Moze leppiej by bylo zeby Cie zwolnili,wtedy nie musial bys sie martwic o dojad.

pniówek

Porozumienie jest OK, ale jak zawsze jest małe ale... Ciekawe na jakie kopalnie będą nas rzucać,bo jest nas kilkunastu chłopaków co dojeżdżamy już z daleka do jastrzębskich kopalń,a jak dostaniemy propozycję na kwk Szczygłowice czy kwk Budryk to lipa.Dojazd w jedną stronę to 65 do 75 km w jedną stronę,dużo czasu na dojazd,wysokie koszty przejazdu,a nie wszyscy będziemy się mogli zgadać i jeździć np.w trójkę samochodami.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.