Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

jeszcze troche !!

Zobaczymy co związki powiedzą w Sobotę ! Mam nadzieje , że jakieś konkrety i pismo będzie co do Sig-u a nie gadka i gadka . Jak nie związki to sami musimy coś działać .

Waleczny

Nikt nie ma na piśmie że zostanie przyjęty! To jest tylko po to, żeby związki odpuściły! powybierają tych co mają najwięcej papierów a reszta do widzenia. Teraz chcą tylko przetrwać te 30 dni żeby rozpocząć zwolnienia i osłabić związki a pózniej jesteś zwolniony i żadne porozumienie cie już nie dotyczy! tak wiec panowie mamy 30 dni żeby coś zdziałać! pozdrawiam

jarząbek

Swoją drogą jestem ciekaw:gdyby to porozumienie było prawdą, ciekaw jestem,co zrobi ten nieudolny dozór (mam na myśli Pniówek), przecież w SiG-u dozoru nie ma?

abc

Takie porozumienie to fikcja. Jego celem jest zamydlenie oczu i stworzenie pozorów, że Zarząd coś w tym kierunku działa, ale to wszystko jest złudne i ma na celu wyłącznie odwrócenie uwagi od Zarządu i od całej tej sytuacji. Nie bądźcie naiwni... Najpierw twierdzą, że takie coś nie jest w ich gestii, a nagle podpisują takie porozumienie. Jakiś procent na pewno się dostanie do SiG'u, ale nie będzie to zasługa tego porozumienia, tylko szczęścia połączonego z doświadczeniem i papierami. "Priorytetowe potraktowanie pracowników...", to niestety nic nie znaczy i nic nie gwarantuje.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Pracownik JZR

Jest komunikat; Zarządy JSW Szkolenie i Górnictwo oraz Jastrzębskich Zakładów Remontowych podpisały porozumienie, w którym SiG deklaruje "priorytetowe potraktowanie pracowników części górniczej JZR wyrażających chęć podjęcia pracy w JSW SiG". Porozumienie zostało podpisane w związku z zapowiadanymi zwolnieniami w JZR. Pracujący tam górnicy, łącznie około 500 osób, ma stracić prace ze względu na "wygaszanie działalności górniczej". Podstawową działalnością w JZR są remonty i produkcja urządzeń górniczych. Działalność górnicza przynosi firmie straty. Jest jednak szansa, że pracownicy zostaną zatrudnieni w JSW Szkolenie i Górnictwo. SiG i JZR podpisały właśnie porozumienie, w którym mowa jest o priorytetowym zatrudnianiu byłych pracowników Jastrzębskich Zakładów Remontowych "o ile uzyskają oni rekomendację Prezesa Zarządu JZR".

byly niewolnik

witam panowie wie ktoś może konkretnie jak w sigu naliczona zostanie barbórka i kiedy bedzie zapłacona??

Majkrzak

Ochłońcie bracia... Ochłońcie i zaczekajcie ale bowiem zapaliło się światełko w tunelu i wszystko jest na dobrej drodze by nas SIG przejął. Módlmy się żeby tylko bez Dyr. B. bo długo tam nie pociągniemy...

pniówek
@Majkrzak

Może napisz coś więcej - skąd to światełko w tunelu

WALCZMY

Dokłanie ! nic nie mamy do stracenia !!! możemy prędzej coś zyskać . To co .. robimy jakiś strajk ? kto jest za czy wolicie odpuścić ? i przegrać wszystko ..

niedoszly emeryt
@WALCZMY

gorniczy stan niech zyje nam . chcialoby sie powiedziec ale niestety tak nie jest juz te oszolomy z PO o to zadbali na czele z kopacz ,piechocinski, i tego typu jelopy. Nie dosc ze dobili polskie gornictwo co wczesniej rozpoczal Buzek i Steihoff to oni w nagrode dostali sie do koryta w UE, a teraz jeszcze wychodzi na jaw ze sfalszowali wybory samorzadowe. A my w jzr bedziemy bez pracy z marnymi szansami na jakas godziwa robote, bo z tego co wiem tylko waska grupa ludzi dostanie sie SIGu. A my gornicy zostaniemy na lodzie . Czy wiselka ten palant robi co za tym ze wali w czajnik , i ryczy po ludziach , no i zalatwia za kase lewe dniowki swoim kapusiom, oby tylko nie wzieli go do nowej firmy bo tez ja wykonczy. My gornicy z Zofiowki musimy cos z tym zrobic , zacznijmy strajk co oni moga nam teraz zrobic , trzeba sie zjednoczyc niech inne oddzialy tez sie przylacza

donald

Zarzad JZR powiedział że w jego kompetencji nie leży kwestia zatrudnienia w sigu, wiec drodzy koledzy zostalismy na lodzie. Nie liczmy na jakie kolwiek pomoc z strony prezesa i jego zarządu nawet jeśli chodzi o odprwy zmniejszy do minimum. Weśmy swoją przyszłość w swoje ręcę i zróbmy zadymę przed dyrekcją niech poczują naszą siłę nie zwiazków nie nierobów takich jak brudny i jego nie roby, nie jest za póżno by walczyć o swoje pozdrawiam wszystkich kolegów z JZR

brat majkrzaka

co uradziły pewnie nic jak zwykle odroczone rozmowy żadnych konkretów a czasu coraz mniej i mniej .żwiązki chcą tylko wejść do sigu jako jedyne związki i pewnie spółke to boli a tym samym nietylko walczą w naszym interesie ale w swoim też .więc może być tak że do niczego niedojdzie przez te związki dostaniemy marne odprawy i co mi z tych odpraw ja chce mieć stała robote i tyle więc nie liczyć na kokosy bo może sie okazać mydleniem oczy dzisiaj nie można ufać nikomu :)

Majkrzak

I co tam uradziły " związki " w JSW na spotkaniu dzisiaj ???

Majkrzak

Ja też chcę pracowac w "biórze" !!!

fujfuf

Nie ma " Pszyjęć do biór "

Alibaba

Narazie oleju brakło heheheh nie ma jak odpalić ładowarki.Na WSK "noski" w holmanach połamane ,Brak materiałów rur do wydłużki tylko coraz lepiej do końca stycznia i Zofijke zamkną do Sigu chyba niebardzo nam załatwią kalfaktory po śmietnikach łażą żeby nam coś załatwić na magazynie nawet nam ciuchów niechcą dawać.Zrobili z nas Jastrzębskie Zakłady Żebrackie a Brudzio wyzywa przy panujących warunkach na E i Przekopie notabene termometr ratowniczy pokazywał 35.6 stopnia że jesteśmy nieudolni na E zaś woda nas zalewa z każdego miejsca.On jest za to zajefajny posadka na powierzchni przy kumplusiu i premia za zwolnienie 500 osób HWDP Brudziowi.

Ostatnie dni

Witam was wiecie coś? co dalej ..

mali

Jak tam mocarze.Jeszcze niedawno opluwaliście mnie na forum,a jednak wyszło na moje.Leżycie na kolanach i kwiczycie.Powodzenia wam życzę z nieosiągalnego dla was Luksemburga.

Mojkrzak
@mali

Tam przynajmniej się ujawnisz iż jesteś gejem,znajdziesz sobie przystojnego męża i będziesz mu gotował obiadki. Pamiętaj jeszcze by byc mu posłusznym bo cię zostawi i będziesz nieszczęśliwy... he,he....

JZR
@mali

My dorobimy nie w JZR to w innej firmie ale ty będziesz całe życie w kieracie. Jak koń! he,he,he. W Luksemburgu nie jesteś u siebie jesteś tam dziadem. Pamiętaj z kąt pochodzisz. Oby byli ci tak życzliwi jak ty dla ludzi. A teraz spadaj na magazyn palety układać masz na to 12 godzin dziennie. He,he,he. Ja za roczek wypasiona emeryturka. Napisz gdzie tyrasz to przyjadę popatrzeć może nawet ci współczuje.

opr

Kolego nie dowodzoł tylko dowodził jak już !!! to człowiek znający kunszt wojenny jak nikt !!! jest wyjątkowym strategiem nie tylko wojennym ale także górniczym !!! Chwała tobie Generale - jesteśmy z Tobą !!!

Ja już się pogubiłem... Jak Go wreszcie zwią ? Generał czy Asterix a może Gustlik ? bo podobno czołgami dowodzoł

Do fachowiec taki z ciebie fachowiec że cie wyjechali z jzr proszę cie rudy jest fałszywy pamiętaj o tym

górnik

PO CO TE REFERENDUM STRAJKOWE OD RAZU PRZYSTĄPIĆ DO STRAJKU SZKODA CZASU ŚWIĘTA IDĄ .MUSIMY WALCZYĆ O SWOJE WKUR..A MNIE TO JAK KTOŚ JEST OBOJĘTNY! ILE JESZCZE WYTRZYMACIE Z TYMI WYPŁATAMI ILE JESZCZE!!! A TE PRZYJĘCIA DO SIGU TO JAKAŚ LOTERIA PORAŻKA CZASAMI ŻAŁUJE ŻE WYBRAŁEM TĄ DROGĘ SZCZĘŚĆBOŻE GÓRNICY I POWODZENIA!!! WALCZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.