Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

;/

co za .(usunięte przez administratora)usunoł linka . Tu można pisac co sie chce a nie ;/

stiv34

Sory Stefan to bła odpowiedz do iskierka nadziei

Stefan

Brawo "Jednośc" trzeba walczyc! Nie dajmy się poniewierac! Ludzie to nasza praca, nasze pieniądze, nasi koledzy, jeden za wszystkich wszyscy za jednego!

@Stefan

ZZ Jedność może nic nie zrobiła dla JZR-ów ale dla pracowników tak np:nie zgadzała się na jakieś tam dziwne zapisy w ZUZP W zwolnieniach nie których pracowników. Można by tu było trochę wymieniać tylko tu nie chodzi o chwalenie się tylko o nasze miejsca pracy i godny zarobek więc się zapisz w Jedności siła a nie patrzysz co zrobią za ciebie .chyba masz coś do powiedzenia pozdrawiam

iskierka nadziei!!!!!!!!!!

Jestem jak najbardziej z Wami ZZ Jedność jak już wszystko się ułoży to pierwszy się do Was zapisuje.Pokazać prezesowi i jego świcie gdzie raki zimują Pozdro

@iskierka nadziei!!!!!!!!!!

Kolega a czemu jak się ułoży teraz to ci szkoda paru groszy na składki czekasz aż Jedność ci wywalczy nasze przywileje Takich ludzi związek nie potrzebuje co się chowają za innymi pozdrawiam w jedności siła

iskierka nadziei!!!!!!!!!!
@stiv34

Jak mi odpowiesz kolego co ZZ Jedność zrobiło dla JZR przez te lata c o urzędują to jutro się zapisze bo jak narazie to od około trzech lat płace lecą na łeb ludzi zwalniają i nie macie się czym postrzycic ,Pozdro

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
pumpernikiel

No proszę - pięknie panie Prezesie pięknie :-/ temat: Skandaliczna sytuacja we władzach Jastrzębskich Zakładów Remontowych! We wrześniu br. Zarządowi JZR przyznano premię za wyniki finansowe, i tak Prezes JZR otrzymał 76 000 zł netto premii, a jego zastępcy po 67 000 zł (na rękę). Spółka JZR za I półrocze przynosi ok. 3 mln zysku. Równolegle trwa drastyczna obniżka pensji pracowników JZR oraz przygotowywany jest zamiar do rozpoczęcia zwolnień grupowych w Spółce. W celu ochrony miejsc pracy powołaliśmy Komitet Protestacyjny. Z.Z. „Jedność” wejdzie w spór zbiorowy w tej sprawie!

volt

najnowsze wiadomosci to takie do konca roku jzr bedzie mialo prace na 100% ja juz mam zalatwione przeniesienie do jsw 30.09 dalem wypwiedzenie z pracy

WALCZMY L

zastanówcie się póki jest jeszcze czas ... Strajk tak .. ale z kim ? jak każdy się boi ! trzeba pokazać , że nam zależy na robocie i nie chcemy jej stracić ! Jeśli chcą rozwiązać dół to niech nam zagwarantują prace w SIGU !! jesteśmy własnością JSW . Ludzie zróbmy coś bo zostaniemy bez niczego a wtedy się obudzicie

Ryl

Powiem Wam jedno chłopaki, wszędzie jest źle ale to co dzieje się w JZRach to jest apogeum nieudolności zrządzania i szczyt chamstwa ze strony zarządu. Czemu nikt nie reaguje, przeciez roboty są, na Zofi, na Pniówku i na Boryni roboty na przyszły rok są, nie mówiąc o Budryku bo tam mamy nawet swojego podwykonawce - PRG! Wydaje mi sie że ktoś tutaj celowo zmierza do zamknięcia ZRG! Z drugiej strony po co inwestujemy w nowe gąsienice do ładowarki? Po co info że w przyszłym roku będziemy miec ubrania z logiem JSW? Cos tu smierdzi. Ostatecznie okaze sie ze to straszak dla części ludzi żeby załogę uszczuplic. Trzeba walczyc Panowie o swoje, może faktycznie strajk ostrzegawczy coś wskóra? Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości! Szczęśc Boże

KK44
@Ryl

ja... na Krupińskim była już ekipa z nowa odzieżą, "po jakiś super tajnych testach" ale logo dalej JZR... nie zdążyli pomierzyć wszystkich i ...zamknęli oddział... kolejny pomysł który pieprznął o zola... tu się nic kupy ...upy nie trzyma, decyzja, zmiana, ciągły kit i makaron na uszy...

mali

Sory,ale taki mamy klimat badziewiaki.Przestańcie ujadac tu na forum,bo w poniedziałek i tak wsiądziecie do swoich kolasek i pojedziecie zapiżdżac metry.Ujadacie tu jak kojoty na pustyni,a jesteście zwykłymi lamusami.

qwert
@mali

oooo jaki bohater? to rozpocznij strajk, LAMUSIE

jzr

Panowie na pniówek zawsze przyjeżdża pewien kolega i mówi co słychać w firmie więc nie piszcie że nic nie wiecie zz jedność walczy i nigdy nas nie zostawi .należałem do innego związku i żadnych informacji nie miałem a jedność coś jednak robi Nie długo zobaczycie jak to ruszy

WALCZMY L

może każdy z każdej kopalni pogada z górnikami i coś zdziałamy ? co wy na to ? czy olejemy to i szybko stracimy robotę . Na ZWIĄZKI nie ma co liczyć !! tak jak kolega napisał uczniowie wyszli i wszystko wiedzieli a my też możemy wyjść i coś wiedzieć . CHLOPY ogarnijcie się tu chodzi o dzieci , rodziny ...

Alibaba

Panowie związkowcy jakieś konkrety? Zwolnienia,wypowiedzenia przejścia do SIGu nikt nic nie wie kto ma zadziałać jak nie Wy może strajk ostrzegawczy na wszystkich oddziałach bo to co się dzieje to taki sam bajzel jak bałagan korupcyjny w JSW.Po 20 awariach z gąsienicami na przekopie wkońcu zdecydowali się na zakup gasienic do NSU ,a może związki dostały kase żeby cicho siedzieć i mają zagwarantowaną robote gdzieby nie poszli a co z resztą załogi?Po co mamy do tej roboty chodzić jak na koniec roku się okaże że ani odpraw ani roboty nie będzie jest ktoś kto nad tym panuje napewno nie pan Bru.....dny i pan Szcz.....urek.Jest ktoś kto by poprowadził tą firme jeszcze oczekujemy konkretnych odpowiedzi anie tylko ile osób tyle wiadomości na temat JZR. Z każdym następnym dniem rodzą się następne pytania i tak cały czas do nicości.PZDR

N-0

sory to było odnośnie wypowiedzi war ale i tak dotyczy kazdego pracownika firmy

N-0

do walczmy: bez kitu chlopie uczniowie wyszli i krzykneli a w firmie stara utyrana górnicza załoga siedzi tylko na tyłku psioczy jak to zle się dzieje i co by to oni ze złości nie zroili komu by nie nagadali itp itd ..... ale tylko przy herbatce

WALCZMY L

działamy coś ...czy tylko piszemy i żalimy się ?

stiv34

dlaczego piszesz że związki nic nie wiedzą jak byli chłopy ostatnio na zofiówce i pniówku i mówili o co chodzi

@stiv34

Do walczymy ciekawe czy jak wejdziemy w spór to akurat ty nie pójdziesz na chorobowe .jak chcesz wiedzieć to ZZ JEDNOŚĆ zakłada komitet strajkowy i jak chcesz wiedzieć więcej to zadzwoń do jedności to ci odpowiedzą na każde pytanie pozdrawiam członek jedności

@stiv34

kolego stiv 34 ja nie z tych co odchodza lub się boja ! ja się zawsze odzywam itd . Jak piszę to piszę i chciałbym działać ale z kim ? jak każdy się boi .

@WALCZMY L

Z JEDNOŚCIĄ bo to jest konkretny związek w tych JZR-ach

War!

Macie Panowie rację! Skoro związki już nie istnieją w JZR-ach to musimy takie sprawy wziąć w swoje ręce a oni niech bawią się dalej w biuro turystyczne i sklepy z herbatkami. Żałosne! Powinniśmy sami ustalić w jakiej formie zaprotestować i wywalczyć rzeczywistą prawdę co dalej z naszą przyszłością. Ludzie codziennie spekulują, plotkują a żadnych konkretów wiarygodnych nie ma. Ja osobiście podejrzewam że sprawa JZR-ów jest przesądzona ale chciałbym by ktoś nas poinformował kompetentny skoro związki nie mają żadnej wiedzy. Uczniowie ZSG zrobili pikietę pod spółką i dowiedzieli się wszystkiego. Czas na nas !!!

WALCZMY L

Kolego jestem za tym aby wyjść z tym i coś działać bo na związki nie można liczyć . Tylko pytanie kto się pod tym podpisuje aby wyjść?? wolicie aby było jak było i z dnia na dzień stracić prace czy chcecie walczyć !!! ??? robimy coś czy jak (usunięte przez administratora) y siedzimy na (usunięte przez administratora) i czekamy aż sami nas zwolnią ?? stracić już nić do stracenia nie mamy . Pozdrawiam i czekam na jakaś reakcje od was ! Zgadajmy sie konkretnie i wstepnie gdzie i kiedy !

Załamany

Wczoraj przeczytałem info związkowe aby chętni na wypad do Warszawki zapisywali się u naszych przedstawicieli związkowych bo to również nasza sprawa i mógłbym się ztym zgodzic pod jednym warunkiem kiedy wreszczie my się dowiemy co z JZR bo jak narazie wszyscy milczą jak zaklęci a potem już będzie za pózno . Panie iPanowie członkowie związkowi macie wpływ na swoich góru to zróbcie coś z tym bo jak narazie to płacicie składki tak jakbyscie wyrzucali kesz w błoto . A może zamiast do Warszawki ze swoimi problemami podejdziemy pod zarząd spółki co wy na to panowie szlachta związkowa w koncu jestesmy w grupie kapitałowej a nie jak kmioty z 2 ba nawet 3 kategorii . Załamany a święta tuż tuż . Nie pozdrawiam bo was nie lubie !!!!!

hhh

niby maja nas wywalać a na zofiówce 4 przodek mają otwierać. prawda to?

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.