Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Wrrr...

Chodzi też o to żeby nikt nie miał pełnego roku i by mu się nie należała tzw. 14 pensja. Dla firmy to oszczędności i tym samym następne 76.000 zł nagrody dla "Góry" i nieco mniej dla zarządu . A co to za podziały przy tych zwolnieniach - 3 miesięczna odprawa się należy dla wszystkich !

Gorol

Od Róży to się odp...ol, świetna dziewczyna która jako jedyna ogarnią tą całą chołote na Zofi! Pozdrowienia dla Róży, nie przejmuj się tym debilnym komentarzem

obserwator wszystkiego !

te wierszyki na poziomie ! i takie prawdziwe ... Mam nadzieje , że ich będzie więcej . O Róży coś możesz napisać bo jest taka daremna zamiast robić to się zajmuję tym co nie trzeba " rachunki płaci w pracy ";/

as

panowie !!! ale sanie przejechały ;]

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Wierszopisarz

Choć nie jestem Czysty wcale Czuję się wręcz doskonale Wiem że straty przynosimy Ale robić coś musimy Na Zofiówce w biurze siedzę I pogłębiam swoją wiedzę Może kiedyś dzięki temu Trafię do KGHM'u Lecz na razie tu i teraz Waży się moja kariera Znowu metrów jest za mało Ludzi zwolnić by się zdało Tak niedługo już się stanie Że przyjdziecie na wezwanie Tam każdy będzie zwolniony Prezes już zadowolony Zostaniecie bez niczego Ale mi już nic do tego Bo ja dzięki tym zwolnieniom Dogadany jestem z Henią Pani Henia to jest szycha Wciśnie mnie gdzieś do koryta Ustawiony będę dalej Chociaż niepotrzebny wcale

Załąmany

Panowie trzeba jasno to powiedziec, decyzja o likwidacji ZRG została już podjęta, w piątek 17-ego rada nadzorcza ma zaakceptowac listę pierwszych 200-stu osób do zwolnienia grupowego, myślę że z końcem roku pozbędą się kolejnych 200-stu. Pracujący od 1 do 8 latu w JZR dostaną odprawy 2-miesięczne, ci pracujący powyżej 8-lat dostana 3-miesięczne. Pozostaje tylko nadzieja że znajdziemy zatrudnienie w SIG... A tak wierzyłem w tą Firmę, w pewnośc zatrudnienia i dobre zarobki... Ahhh

i tyle

http://jastrzebieonline.pl/news,6577,pracownicy-jzr-chca-interwencji-premier-kopacz.html Jak informuje JSW, górnicy z Jastrzębskich Zakładów Remontowych będą zatrudniani w spółce JSW Szkolenie i Górnictwo. Już teraz pracuje w niej 65 osób z JZR. W chwili obecnej trwa proces ustalania list osób przeznaczonych do zwolnień, a w dniu 17 października Rada Nadzorcza Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. ma zaakceptować zakres pierwszej fali zwolnień grupowych - piszą w piśmie.

zona docenionego

Oczywiscie, że będzie lepiej. Zlikwidują ZRG i Prezes ze swoją armią wezmą dwa razy większą premię.

Witam bardzo się ciesze ze zwolniłem się z JZR bo z tego co wiem to dół jeszcze chwile będzie i są fanatyki tak jak na KWK BUDRYK co wieżą ze będzie lepiej , a raczej tak nie będzie i jest to mydlenie oczu , a propo ludzie szukajcie sobie nowej roboty bo jak was wypłaty nie wykończą to prezes . Pozdrawiam szczęśliwy ze się zwolni .

Żona pracownika

Drogi Panie Prezesie. Od pewnego czasu Pańskie komunikaty doprowadzają mnie do śmiechu a raczej litości dla Pana osoby. W jakim celu pisze Pan Pracownicy przez duże P skoro i tak wiadomo, że ma Pan ich w głębokim poważaniu? Panie Prezesie czy naprawdę myśli Pan, że Wszyscy pracownicy JZR to bezmózgi? Czy myśli Pan, że metan uderzył im do głowy? Otóż wielu z nich doskonale rozumie sytuację jaka zapanowała w "ich" firmie. Pańskie komunikaty są nie tyle śmieszne co żałosne. Cytuję "w dobie niełatwej dla nas sytuacji", " dalsze finansowanie nierentownego obszaru działalności rodzi zagrożenie dla stabilności Spółki". Czy w dobie niełatwej sytuacji i zagrożenia stabilności Spółki przyznaje się premie w wysokości bagatela 76000 zł? Czy w taki sposób mobilizuje Pan pracowników do zaangażowania i efektywności pracy? W komunikacie odnosi się Pan do sposobu wynagaradzania wskazując, że powinien on być uzależniony właśnie od zaangażowania i efektywności pracy. Doprawdy zaskakujące. Wnoskuję, że skoro spółka kierowana przez Pana jest nierentowna a więc i efekty Pańskiej pracy są mizerne to jakie miał Pan podstawy do pobrania tak wysokiej premii? Kontynuując, skoro wynagrodzenie zależne jest od wspomnianych wyżej składników to dlaczego z miesiąca na miesiąc mój mąż zarabia mniej? Znam niewielu ludzi zaangażowanych w swoją pracę tak jak mój mąż. Czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że jego praca nie kończy się " na dole", nawet w domu wykonuje liczne telefony do przełożonych i pracowników. W zamian dostaje w okolicach 10-ego zimny prysznic w postaci wynagrodzenia. Panie Prezesie dość mydlenia oczu, powszechnie wiadomo, że zapadła już decyzja o likwidacji ZRG. Jeszcze jedna kwestia. W swoim komunikacie wspomina Pan o wysokim poziomie satysfakcji pracowników JZR. Śmiem przypuszczać, że ankietę przeprowadził Pan wśród członków Rady Nadzorczej (dostali niewielkie premie bagatela 67000 zł). Jeśli ma Pan mimo wszystko wątpliwości zachęcam do lektury niniejszego forum. Z pozdrowieniami. Żona docenionego za zaangażowanie i efektywność pracownika.

fachowiec
@Żona pracownika

Witam wszystkich gornikow, pracowalem w JZR prawie 4 lata i zostalem doceniony w postaci zwolnienia chcialbym sie podzielic pewnymi uwagami .Jaskierski to facet ktory jest kumplem Zagorowskiego i jemu nigdy nie zalezalo na ZRG bo sie na tym kompletnie nie zna sam mi to powiedzial traktowal to jako zlo konieczne, jemu sie wkoncu powiodlo doprowadzic do likwidacji oddzaly dolowe, to teraz pasuje wiec wy tez powinniscie miec serdecznie w czeloladowym tunelu. Drugi oszolom do kolekcji to Brudny ten dopiero nacpany mialem nieraz okazje z nim rozmawiac i zawsze mnie bralo na smiech sposob w jaki patrzy ,niewatpliwie jest na prochach .Pewnego razu wezwal mnie do siebie i zapytal co zrobic aby zwiekszyc postep przodka no to powiedzialem ze to jest wylacznie wina Bezpalczastego . Jak mozna bylo takiego glaba awansowac to jest kapus , alkoholik, i brzydko smierdzi.Na kazdym kroku widac bylo ze jest ciemny byk, ale do ukarania pracownika to byl numer jeden. Ma swoich kapusi na oddziele co mu o wszystkim donosza a sa i tacy co przynosili mu gorzalke bo zalatwial im lewe dniowki, mam nadzieje ze w koncu jego tez zwolnia to mu sie nalezy,i niech wraca z powrotem do PRG razem ze swoimi przydupasami.

Mr White
@fachowiec

Hah to żeś pojechał, ale niestety wszystko prawda! Pozdrawiam

Wierszopisarz

Siedemdziesiąt sześć tysięcy Ile dla Was to miesięcy Ciężkiej pracy tam na dole Ja prezesem być se wolę Kupię auto sobie nowe Stare sprzedam za połowę Na wakacje se pojadę Nic już na to nie poradzę Straty ciągle przynosicie Nic już robić nie musicie Wasza przyszłość jest mi znana PUP otwarty jest od rana Właśnie tam na Was czekają I już ręce zacierają Bo robotę pewną mają Od Was lepiej zarabiają I na koniec jeszcze dodam Że mi jest Was bardzo szkoda Trzymam kciuki jednak bracia Żeby była dla Was praca

A gdzie Pniówek z Kępką i Gurgulem, Tam też rządzą stare c.h.u.j.e. Z dyrektorem jeżdżą na dół głowę spuszczą i po mruczą. Oddziałowych jest tu dwóch, gdzie roboty koniec Tu.

Wieszopisarz

W ZRG już wszyscy spięci Choć do pracy mają chęci Coraz więcej mają obaw Że to już początek końca A nasz nowy oddziałowy Na Boryni jest wesoły Dookoła wszystkim woła Że on kurcze awansował! Na Zofiówce zaś kierownik Wygląda jak zwykły rolnik Wodogłowie nieleczone Tak tu władze są dzielone A następny z wyższą rangą Ten co sytuacją nagłą Stracił palce w swojej nodze Do logopedy dojść nie może Tak to właśnie tu wygląda Że gdy na dół jedzie szola Tam na górze sobie siedzą A Ty robisz na nich za nic I jak tu ma być lepiej Jak tych strat uniknąć Kiedy szarym pracownikiem Rządzi rolnik który został kierownikiem?

mali

Majkrzak odpowiem ci coś jeszcze,to forum jest otwarte,więc twoja prośba abym się tutaj nie udzielał jest dla mnie co najmniej zwisająca.Ale ty jako konfindent masz się czego obawiac.Jeżeli koledzy z twojego oddziału cię zdekonspirują,marny twój los.Powodzenia konfidencie.

Majkrzak
@mali

No cóż... Ciebie nie wolno obrazic ale ty możesz ? nazywając ludzi z JZR "życiowymi nieudacznikami" a swoje chore mądrości wylewaj do lustra !

hero
@mali

Aleś się człowieku wypowiedział co wiedział. To co piszesz to właśnie oblicze twojej inteligencji. W Jzr-ach pracują ludzie dość wykształceni i znający języki obce także i także ci którzy zainwestowali w siebie w przeciwieństwie pewnie do ciebie znający z języków obcych pewnie tylko minetę. Ludzie tu piszą bo to normalne że gdy idą zmiany a być może duże, zawsze są obawy. Ty pewnie jako bezrobotny na zasiłku państwa możesz spać spokojnie nie mając nikogo kto może martwić się przyszłością. Wejdź sobie może lepiej na PUDELKA i tam pisz swoje mądrości.

niewiem

(usunięte przez administratora)a kto to jest tranzystor.Takie coś moja babcia miała w telewizorze z ZSRR.

mali

Widzisz mały teletubisiu poziom twojej wypowiedzi jakoś mnie nie zaskoczył.Jak się nie ma argumentów,to się obraża.Typowe dla ryla.Ty zapewne jesteś tym co teraz wypisuje hasła w stylu"panie prezesie proszę mnie nie zwalniac,ja mam kreche na mieszkanie,a podrodze jeszcze kilka innych rat,co ja biedny teraz pocznę".Wyszczekany jesteś tu na forum,ale jak trzeba gębe otworzyc przed dyrektorem albo prezesem to stoisz zapewne jak kundel ze zwieszonym łbem.

jeszcze_JZR
@mali

Człowieku czytam właśnie twe pełne nienawiści i pogardy posty wobec górników z JZR i tak sobie myślę za co cięypier....lili że aż tak tryskasz jadem. Ciekawe szmatławcu co ty prezentujesz swoją osobą by być aż tak dumny z swoich sukcesów życiowych. Pewnie puchy zbierasz na Zofiówce po Coli. Jesteś ostatnim w łańcuchu pokarmowym. Fee!

mali

Tak to jest,gdy nie robi się nic w kierunku własnego rozwoju,tylko siedzi się na (usunięte przez administratora) i JZR-y dadzą,bo w JZR-ach fajnie jest.Ale to już było panowie,ktoś wam kręci wałek na żywca,a wy siedzicie na dupskach i wylewacie swoje żale bo nie macie perspektyw na przyszłośc.Co świat się wam zawalił?A trzeba było inwestowac w siebie,w języki,jakieś nowe kwalifikacje.Ale nie,bo przecież JZR-y będą istniec do końca świata.Typowa polska mentalnośc-ktoś da,ktoś załatwi.Wcale mi was nie żal,bo w tym przypadku,jesteście życiowymi nieudacznikami.

Majkrzak
@mali

Słuchaj no panie Błyskotliwy "Mali",skoro zainwestowałeś już w siebie,języki to zainwestuj jeszcze w stringi i zostań królem porno ! Ty za to jesteś życiowym szczęściarzem ze sznurkiem w tyłku. PS. proszę nie wchodz tu więcej bo "tranzystory" nie są mile widziane na tym forum.

Alibaba

17.10 według oświadczenia ZZ Jedność gdzie pismo poszło do Wawy pierwsza tura grupowych zwolnień. Prezesiki z JZR biorą sobie premie za wypracowane zyski średnio po 70 tysi.Chłopaki z kredytami za kwadrat i zapierd......olem w przodku zarobek 2100--2400 i wegetacja cały miesiąc bo opłaty trzeba zrobić i dzieciom jeść dać a pseudoprezesi malinowo konta pełne i już planują autko i wyjazdo na Majore moje zdanie jest takie że trzeba by było rozpier.......dolić ten kur.........wi.......dołek.Ktoś z załogi spotkał jednego z prezesów czytaj pseudo i po konkretnym zadaniu pytania o zwolnieniach zbiorowych jego odpowiedzia było że on nic nie wie .Gość nawet nie ma cywilnej odwagi powiedzieć że firma się rozpier........dala my czekamy dalej co nastąpi z dzieciątkiem spółki firme zajechali wciągu roku ciekawie co z tym fantem zrobia jak na bruk pójdzie tyle ludzi .odpowiednim echem powinno się to odbić w prasie i mediach.Na działania związków chyba faktycznie już jest zapóżno tak na (usunięte przez administratora) napisałem co mi lezy na duszy .Pozdro dla dołowców z JZR

Obserwator

Reklama "Jedności" ruszyła na całego ! he,he... Trochę pózno na udawaną walkę o sprawy pracowników ! Działac trzeba było dużo wcześniej a nie czekac aż dojdzie sytuacja do stanu krytycznego.Daliście czas szefostwu na opracowanie i wdrożenie dla nich wygodnej strategi by w ten sposób mogli zniechęcic do Was ludzi i udało się to im niemal idealnie - gratuluję.Załoga się od was odwraca bo już Wam nie wierzy jak kiedyś a oto właśnie chodziło od p. Dyrektora w górę.Piszę właśnie o "Jedności" bo w ten związek wierzyłem i szanowałem a jeśli chodzi o ZZG to zwykłe nieroby i pajace z przewodniczącym na czele...!

hero

Panowie z ,,jedności'' Życzę Wam sukcesów w walce o nasze wspólne dobro. Mam także nadzieję że jak dotąd nie skończy się na popierdółkach i podpalaniu atmosfery. Pokażmy czy jesteśmy jeszcze potrzebni tej firmie i Panu Zagórowskiemu.

stiv34
@hero

Sie ma HERO ja myślałem że ty jesteś w JEDNOŚCI

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.