Opinie o HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. w Radom

Kasia????

Polecam Panią Agnieszkę .. . Rekrutacji. Miła sympatyczna pani. Mieszkanie bardzo ładnie czyste. Praca jest oki????????????????????????????????????

Agnieszka Rekruter
@Kasia????

Dziękuję Pani Kasiu . Cieszę się ,że udało się dopasować ofertę, która Pani odpowiada. Pozdrawiam, Agnieszka

Kajkoj jajko

Dzien w Pracy w biurze i zdalnie w @Pracodawca wygląda następująco :banda niedoszkolonych i niedoświadczonych Rekrutorow szuka osób do pracy na fatalnych warunkach(najczęściej przetwórstwa drobiu)kandydaci muszą spełniać 1 warunek , być nieświadomi, fajnie jak kandydat najlepiej chce jechać na kurczaki i zgodzi sie wszystko.Olga opiekunka fidesa śmieje się w biurze z jakim właśnie głupkiem rozmawiała, ale dobra zaakceptuje go na kurczaki do firmy Fides bo tam właśnie głupków szukają za 300e tygodniowe chociaz obiecują po 420e ale nie mówią że wyplata 420 to za 65 godzin w tygodniu w pracy w zimnie i smrodzie drobiowych trupów Uwaga świadomy kandydacie nie szukaj pracy za granicą w tym biurze, nie wierz w żadne słowo rekruterom, niestety większość z tego biura nie ma pojęcia o czym mowi Rekruterzy to nie wasza wina że nie wiecie co robicie i o czym mówicie, w końcu zero szkoleń albo szkolenie z osobami które nie potrafią rekrutować, brak jasnej sciezki rekrutacji, okrojone informacje z trzeciej ręki, śmieciowe umowy i zarobki. To jest przemyślana strategia Romualda co tydzień 20 nowych rekruterow to statystycznie 5 nowych (usunięte przez administratora) do Fides lub LIDERJOB, rekrutor świeżak nie zarobi,bo nie przekroczy progu więc całe euro w kieszenie szefa. To samo kandydaci co zdecydują się dojechać na kurczaki, nie wytrzymają w większości przypadków nawet tydzień i nie będą mieli zapłacone za to, ale godzinki dla biura zaliczone,personel nie musi się zgadzać tylko pula godzin, więc co tydzień szukane nowe osoby, te co dojadą to w 80 procentach wyjezdaja stamtąd po 2 dniach . Jestem byłym pracownikiem biurowym HJ , dzięki moim kompetencjom zarabiałem tam dobrze na tle innych chociaż nie wystarczajaco w przełożeniu na mój wkład czasu i zaangażowanie. Moja opinia jest negatywna ale rzetelna, najgorsze jest traktowanie innych w tej firmie każdy ponad każdym, i te złośliwe docinki odnośnie kandydatów ,komentarze i opowieści . Kandydacie który zgłaszasz się do Holandiajobs, miej świadomość "miła" rekruterka w biurze nawie cię debilem , patogia lub brudasem, taki brak szacunku do ludzi .Ten pośrednik ma najgorsze oferty z różnych biur , na fatalnych warunkach, oni są po to jak sam szef mówi żeby znaleźć dla pracodawców ten margines społeczeństwa...

Krzysiek

Wiele negatywnych komentarzy, te pozytywne przeważnie od rekruterów agencji. Czy znajdzie się tu jakiś pracownik, który pozytywnie ocenia współpracę z tą firmą? Albo inaczej - jakie plusy można znaleźć w ofertach proponowanych w HolandjaJobs Recruitment? Wypłata, benefity pozapłacowe, możliwość długotrwałej współpracy?

rekruter

Zdecydowanie odradzam. I powtórzę to by każda osoba zastanawiająca się nad rozpoczęciem "pracy" dla HJ - zdecydowanie odradzam. Stracicie tylko czas, dużo czasu, nic nie osiągnięcie, niczego nie zarobicie.

eksrekruter
@rekruter

Pozostaje jedynie się zgodzić. To, co się w tej firmie wyczynia zakrawa na żart. Kółko wzajemnej adoracji i wchodzenia właścicielowi w (usunięte przez administratora) w biurze w Radomiu, nic wiecej ich tam nie obchodzi. Trzepią kasę kosztem wszystkich innych pracowników. Śmieszny EMil, który po znajomości siedzi w tej firmie od ledwie pół roku a panoszy się gdzie tylko sie da- nic o tej robocie w zasadzie nie wie, a ośmiesza każdego po kolei kto w tej firmie pracuje dłuzej od niego. Stawki tak żenujaco niskie, że ludzie odchodzą z tej pseudoagencji stadami. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA!!!

Policja
@rekruter

Do Hollandia jobs zostanie wysłana PIP do skontrolowania tej firmy. ponad to Pracownicy, którzy są tam szefami zostaną zgłoszone do PIP w Holandii i wkrótce zostanie zamknięta ..jeżeli zostaną potwierdzone zastrzeżenia. to tyle w rym temacie. ps. Ludzie szukajcie pracy w firmach zaufanych nie agencjach pośrednictwa. ZAPAMIĘTAJCIE TO CO NAPISAŁEM

To
@Policja

Jak można oczekiwać od kogoś pracy minimum 8-16 albo więcej i nie płacić za to? Współczesne (usunięte przez administratora)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Jakie są warunki zatrudnienia w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Żadne. Brak umowy. Nimi powinien się ktoś zajść. Pracujesz za darmo. A wymagają od Ciebie ciągłej pracy. Ważne by tym w biurze było dobrze.

gzelek

Haga szklarnie, byłem, zobaczyłem i wróciłem. W dzień przyjazdu dowiedziałem się że w ciągu kilki dni ogarną mi prace ( mówiono mi przez telefon że praca będzie już następnego dnia). Mieszkanie dramat pokój może 3x3 dwu osobowy za 400e/msc nie zamykany na klucz. (usunięte przez administratora) i brud ale to wiadomo że zależy od mieszkańców.

Izabela

Witam, czy aktualnie pracuje ktoś na pakowaniu drobiu? Planuję wyjechać 1 kwietnia razem z kolegą, dziękuję za wszelkie komentarze. Pozdrawiam Poniżej zostawiam swój e-mail izabela_gregorczyk@o2.pl

Aga
@Izabela

Nie jedz tam, katastrofa. Jak najdalej od tej agencji

@Aga

Ogólnie to jak dużo kobiet jeździ? Zauważyłam, że w ostatnim czasie to one piszą tu opinie. Skoro odradzasz to wiecie może czy mają spadek w naborach? jeździ mniej osób niż np., w ubiegłym roku?

Upokorzony

Dwa miesiące, ponad 300h pracy, kilkaset złotych wynagrodzenia. Firma to jakiś żart, powinna zająć się nią inspekcja pracy, etc. Szkolenie, które nie ma terminu końca, współpracownicy podkradający zrekrutowane osoby, a na końcu szef wspaniały Romuald, który stwierdza że coś poszło nie tak i obcina Ci wynagrodzenie..

A wy co
@Upokorzony

A co wielkie kryminalisty nadal nic nie potraficie załatwić?

@A wy co

A te wspomniane obcięcia to za co tak właściwie jeśli już? i napiszecie coś z bieżącej relacji odnośnie tych szkoleń? z jakich przyczyn nie ma tych końcowych terminów i jak one mimo wszystko wyglądają?

Spawacz86Zs

Siema, pracują może tu spawacze? Podzielicie się uwagami na temat pracy ? warunkami zakwaterowania? Po opiniach dość słabo to wygląda a nie chce sobie robić wycieczki

Były rekruter

Pracowałam dla tej pseudo agencji prawie rok. Długo nie udzielałam się i nie wyrażałam opinii na jej temat. Wiadomo jak napiszę krytycznie to osoby pracujące od lat w tej pseudo agencji stwierdza iż nudzi mi się lub w życiu mi się nie poukładało dlatego wywalam swoje flustracje opisując co i jak. Z drugiej strony, mam koleżanki które nadal niby pracują , lub niedawno opuściły ten przeżytek… Do czego zmierzam ? Mianowicie , pracowałam rok , nie powiem byłam dobrze przeszkolonym na potrzeby tego biura rekruterem , obecnie wiem iż to co się nauczyłam na nic się nie zdało, jednak otworzyło mi nowe możliwości i lepszy start w podobnej dziedzinie. Generalnie powołując się na ustawę o RODO , ta pseudo agencja nie jest agencją zatrudnienia , każda osoba , która wysyła skany swoich dokumentów wyraża zgodę aby ta agencja Pośrednictwa pracy wykorzystywała wasze dane. Prawo Holenderskie nie pozwala na pozyskiwanie dokumentów w ten sposób , są za to duże kary. A Holandia jobs nie jest agencją pracy tylko pośrednikiem !!! Co za tym idzie nie ma prawa na pozyskiwanie czy też gromadzenie takich danych. Jedyną rzeczą jaką może prawnie i w ramach swego funkcjonowania pobierać jest CV. Kolejna kwestia … Mobbing w pracy , duże ciśnienie aby wysyłać na Fides , bo szef ma za mało pieniędzy. Ciągle tylko kurczaki i kurczaki , na zoomach tylko o tym. Bo to największa agencja z którą pracujemy. Czy ta agencja traktuje ludzi z szacunkiem , godnie ich lokując na zakwaterowania ? Otóż nie !!!! Jak już tam pojedziesz to pamiętaj inne agencje a w tym biurze współpracują z 40 toma agencjami w Holandii , nie mają prawa Cię zatrudnić nawet jeśli fides Ci nie zapłaci , trafisz do (usunięte przez administratora) , alkohol , narkotyki , był przypadek nożownika. Jak im nie przypasujesz, to Cię wywiozą poza zakwaterowanie , pobiją i zostawią jak psa… Inne agencje podobne jeśli chodzi o zakwaterowania , miałam kilka sprawdzonych , które godnie traktowały naszych obywateli. Dodatkowo, czy wiedzieliście że prawo holenderskie zabrania sprawdzania referencji? Były pracodawca nie może o pracowniku wypowiadać się w sposób negatywny , jedynie może poświadczyć iż pracował w takim i takim okresie. Co do pracy jako Rekruter …. Odradzam , chyba że będziesz zaślepionym głupcem wpatrzonym w guru Roland. Jest tak zmienny jak kobieta w ciąży. Jego nowe rządy czy cięcia na wypłatach działają wstecz - postanowi , od dziś nie ma płacone za kandydata tyle i tyle. Przychodzi wypłata za poprzedni miesiąc i masz ją obciętą , bo szef tak postanowił. Umowy , kolejna sprawa , nie mają mocy prawnej , więcej w nich mowy ile to ty jako rekruter kar zapłacisz niż informacji o tym ile sam zarobisz. Umowa zlecenie, zero stabilności , na umowę o pracę nawet nie licz , bo i tak na końcu cię wykiwa. Aby dostać umowę o pracę musisz wyrabiać normę iluś pracowników wysłanych ( jeśli nie to po 3 miesiącach zwolnienie) nadwyżka nie jest wypłacana , idzie do tzw. Skarbonki , czyli na te cienkie miesiące. Nowy rekruter nie zarobi , lub zarobi za 1 kandydata , a jego opiekun dostanie za to premię 400 zł , a rekruter nic bo za osobę dostanie 160-180 zł , co nie kwalifikuje się do wypłaty , minimalna wypłata w tej pseudo agencji to 500 zł !!!! Kolejna kwestia , proszenie się o pit 11 , jak już dostaniesz to z błędami. Na początku roku podpisujesz oświadczenie iż chcesz aby pracodawca płacił za ciebie podatek , jednak finalnie okazuje się że sam musisz zapłacić i to kilka tysięcy , tak się uzbiera przez rok!!! Część osób nawet nie zobaczyło pita 11 za 2022 r. licz to sam na podstawie wpływów na konto … Robota głupiego. Nie wspomnę także o tym iż dług szefa jest na sprzedaż wystawiony. Nie potrafić zapłacić 1000 zł dla dobrej opinii ? Dochodzi do tego kolejna szykująca się sprawa sądowa o nie opłacanie faktur wystawianych przez pracowników pracujących na B2B. Skąpstwo nie popłaca ! Jeśli zastanawiasz się nadal nad tym czy dać się wykiwać czy nie to myśl intensywnie , tu zniszczysz sobie psychikę , dobrą reputację i poczucie własnej wartości. Nie mając wypłaty od kilku miesięcy jak pewne osoby nadal siedzą tam , bo nie mogą iść pracować stacjonarnie z powodu dzieci lub innych sytuacji losowych. Pomyśl za co masz żyć ….

S.
@Były rekruter

Tak, za chwile dostanie ten wpis odpowiedź od nowego pracownika z biura, który próbuje się rządzić, że ktoś tu nie ma czasu i w ogóle co ma za życie, że swoje żale wylewa tutaj na opiniach. Nie szanowny Panie... ludzie uprzedzają przed waszą firmą. Co do umów - umowa wewnętrzna. Nie ma czegoś takiego, jest to zwykła umowa na czarno.

A wy co
@Były rekruter

Pobicie się pobicia ? No przecież w Holandii to wy same chojraki karane. Nadal porządku z nimi nie potraficie zrobić?

treść ogłoszenia

Przeanalizujmy sobie treść ogłoszenia, to co państwo oferują, a co pracownik dostaje. Oferujemy: (usunięte przez administratora) · Wynagrodzenie prowizyjne – prowizja za każdego kandydata, który rozpocznie pracę (średnia to 8 zrekrutowanych osób tygodniowo) - oprócz osób z biura i tych wyżej postawionych NIKT nie rekrutuje 8 osób na tydzień · Możliwość awansu - Słucham???? Awansu? Wy umowy zwykłej nie chcecie dać, a co dopiero awans. Awansować u was można co najwyżej jak się jest znajomym, bo wiadomo, że każdy z każdym w firmie jest powiązany, można to stwierdzić chociażby po udziałach w innych firmach jakie tworzą pracownicy, czy po zdjęciach sprzed lat · Niezbędne narzędzia do pracy - czyt. dostaniecie karte SIM i to wszystko proszę państwa · Otwartość na wdrążanie własnych pomysłów - tak, możecie proponować nowe pomysły, po czym nic z tego nie będziecie mieli, nawet słowa "dziękuję" · Pakiet dodatkowych benefitów - tutaj jedynym benefitem jest to, że dostaniecie nerwicy i nauczycie się jak traktować ludzi, czyli bez bez szacunku · Samodzielność w realizacji codziennych działań - A tak! to od początku, bo zostajecie rzuceni na wodę i musicie radzić sobie sami.

Jozeff
@treść ogłoszenia

Zapomniałeś dodać, że wg Holaniajobs musisz pracować więcej niż od 8-16 , generalnie całodobowo,nie masz prawa pracować gdzieś indziej i uwaga...TO JIE JEST PRACA DODATKOWA!

Halo
@treść ogłoszenia

Tutaj tak się wypowiadał Pan pracujący w tej firmie. Może odpowie na ten komentarz z opinią i to jak się ma praca w tej firmie, co do tego co jest obiecywane na rozmowach rekrutacyjnych? Nie wiem czemu pierwsza pozycja z "Oferujemy" jest usunięta przez administratora. Było tam, że oferujemy "R ó ż n e f o r m y w s p ó ł p r a c y". REKRUTERZY pracujący aktualnie, co z oferowanych rzeczy dostaliście od pracodawcy?

Człowiek, nie przedmiot ;)

Pan rekruter chyba pomylił pracę z towarzystwem, jakas kultura jest wymagana tym bardziej że to pan dzwoni do kandydata a nie kandydat do pana Pomijając już ton i całokształt "rozmowy"(o ile można tak to nazwać) wyśmiewa pan czyjś angielski to powodzenia w pozyskiwaniu pracowników, jak ma pan problemy w życiu to trzeba sobie wziąć wolne od pracy. Na dziesiątki agencji pierwszy raz trafił mi się taki cham. Nie pozdrawiam i zachęcam szefostwo do ingerencji w rozmowy telefoniczne.

human
@Człowiek, nie przedmiot ;)

Powiedz proszę jak się nazywa ten rekruter?

Olaf

Nie polecam pracy w HJ. Poszukują ludzi na akord. Biorą każdego jak popadnie, ważne by oni mieli zysk z nowego rekrutera, a potem wgl.się nim nie interesują. Pani Paulina mówi takie rzeczy na rozmowie kwalifikacyjnej że szok, a potem nawet nie raczy odbierać telefonów. Jedyne co umie powiedzieć to obrażać kogoś kogo nie zna za plecami że jestem głupi i nie nadaje sie do tej pracy. Zero wsparcia ze strony firmy.

Być może przyszły pracownik.

Jakieś nowe spostrzeżenia co do pracy rekrutera do ludzi na Holandie? Ktoś coś? Ciągle mają ogłoszenia na (usunięte przez administratora), ciągle kogoś szukają. Aż taka rotacja jest? Proszę o szczere opinie. Jak wygląda zarobek, czy zmieniło się coś, czy nadal cięzko zarobić, tak jak piszą ludzie niżej? Nie powiem, podczas rozmowy obiecują wiele. Pozdrawiam

@Być może przyszły pracownik.

Omijać to (usunięte przez administratora)pośrednictwo pracy szerokim łukiem .Stawki o kilka € niższe niż u konkurencji .Wypłata to śmiech na sali.Zarobisz 180 zł to będzie sukces.Nie ma ofert.Na każdą ofertę przypada ok 10 kandydatów.Co do rekrutacji na rekruterów.Tu jest jeszcze lepiej...(usunięte przez administratora)zarobisz bo cały hajs zgarnie jedna pani która kontroluje czy dobrze rekrutujesz .Czy twój kandydat się nadaje.Poświęcisz cały dzień na szukanie kandydatów a nic z tego nie masz...A jeśli już kogoś znajdziesz to całą śmietankę spija za Ciebie biuro . ty dostajesz ochłap...Podsumowując biuro bawi się kosztem tych, którzy chcą zarobić.Ty zapieredalaj a my będziemy popijać kawę..Potrzebujesz pomocy? Radź se sam.Nasze telefony milczą.

Emil

Wszyscy, którym się nie powiodło i nie mają pracy mają cholernie dużo czasu na siedzenie w internecie i wylewanie pomyj. Na wszystko! Politykę, służbę zdrowia, ligę piłki nożnej i niepowodzenia w sportach wodnych. No i w swym życiu. Na wylewanie pomyj nie tylko na nas - długoletnich pracowników jak i długoletnich rekruterów tej firmy ( wiele osób pracuje prawie 10 lat) . Życzę wszystkiego co najlepsze! :)

@Być może przyszły pracownik.

Obiecują wiele a nic nie dostaniesz.Szkoda czasu .Rotacji tam nie ma przyjmują jak leci.Nikt im nie będzie pracował za darmo poświęcając czas i własny sprzęt .Wyzyskiwacze jak jazda agencja pracy w Polsce .Szkoda mi tych ludzi których wysyłają do pracy bo często trafiają na miny .

Ty się nie zwolniłeś, a zostałeś zwolniony za swoje zachowanie a to jest znaczna różnica :)

Emil

Czy Ty się zawsze musisz tak czepiać? Zrobiłaś sie człowieku bardzo nieznośny w tej kwestii. Emil żadnej pracy się nie boi, wszak wielozadaniowość i wielopłaszczyznowość to jego specjalność :) No i jeszcze się nie nauczyłeś, że nie dasz rady mnie przegadać?

Olga

Do czego to było odniesienie? A raczej do kogo? I w zasadzie napiszesz wprost za co najczęściej dziękują tu ludziom za współpracę? Jacy współpracownicy mogą się tak naprawdę tam trafić?

Elo
@Olga

Za co dziękują za współprace? Za to że masz inne zdanie i chcesz zarabiać. Że chcesz zarabiać na takim samym poziomie jak ludzie z biura, bez wchodzenia w pupę. Że nie dasz się poniżać, za to, że walczysz o swoje, oraz za to, że potrafisz powiedzieć głośno co ci nie pasuje.

Były rekruter

W firmie pracowałem kilka miesięcy jako rekruter na szczęście zmieniłem pracę pozostając w zawodzie, chodz może dopiero w niego wchodząc prawdę mówiąc, przezez rekrutacja w hj nie ma nic wspólnego z prawdziwa rekrutacja nazwał bym to bardziej wynajęciem powierzchni handlowej na waszym fb i olx to nie rekrutacja a walka z innymi pracownikami bo zatrudniają każdego wiec ciężko trafić na grupę fb gdzie tej walki nie ma wzajemne podbieranie kandydatów brak programów wewnętrznych i praca tylko na prowizji co jest najśmieszniejsze można popracować ale tylko po to by w waszym cv znalazło się stanowisko rekrutera przy staraniu się o prawdziwa prace w rekrutacji

Nie polecam pracy w tej pseudo agencji. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony opiekunów agencji. Jesteś pozostawiony sam ze sobą. Pani Kasia W. - brak słów dla tej kobiety, mogłoby tu paść tylko słowa *** Pracę, które proponuje ta pseudo agencja dla osób wyjeżdżających do Holandii jest marna... tylko kurczaki i kurczaki. Nawet osoby ze znajomością angielskiego czy nawet i holenderskiego trafiają na kurczaki, bo aktualnie brak zapotrzebowania na inne pracę i trzeba upychać gdzie się da. Nowy pracowniku, który chcesz wyjechać do tej pracy zastanów się kilka razy zanim będziesz chciał z nimi współpracować. Jest na prawdę wiele agencji godnej polecenia, ale HOLANDIAJOBS omijaj !!!!

Czy jak złożę papiery do pracy, to bez znajomości od kilku lat z górą i ustawionymi tam ludźmi, mam szanse dostać się do biura i pracować jak normalny człowiek na Umowę o Prace? Wiem, że ostatnio doszedł tam Pan, który po znajomości zasiadł w biurze i żyje jak w masełku. Czy nie znając nikogo mam też taką szanse? Czy tylko umowa na czarno jak do tej pory?

Upokorzony
@Kandydat

Masz szansę na darmowe, dwumiesięczne szkolenie, zapraszamy.

@Upokorzony

Wartościowe te szkolenie chociaż? Czego dotyczy? Miałeś za ten czas zapłacone?

Newbalance
@Kandydat

Nie masz nic płacone...poczytaj komentarze wcześniej..Nie ma podstawy nie ma nic...tylko prowizja od wysłania kandydata (słaba) a z tym też ciężko... Poświęcasz czas ale... nic nie dostajesz za to...nawet ubezpieczenia nie dostajesz....umowa na czarno "prowizyjna" na początku..

K.W

Nie polecam, stawki dla rekruterów coraz niższe, coraz większe wymagania np pracuj cały dzień bez jakiegokolwiek podstawy...,pogarda ze strony Account Managerów w stosunku do kandydatów... Naprawdę,nie wypada...(usunięte przez administratora)

??
@K.W

Długo już tam pracujesz?

@K.W

Robić zarzuty z ekranu i zachowywać.Ja mam wszystko zachowane.Z takim czymś tylko do PIP ,są zdjęcia rekruterów wszystkie pogardliwe wpisy a szczególnie ich słynne heheszki.Maile które dostajesz też trzeba zachować.

Nowy rekruter

Witam, mam zostać rekruterem w tej firmie. Chciałam się dowiedzieć ile czekaliście na szkolenie? I ile mniej więcej uda się zarobić? Pozdrawiam ????

@Nowy rekruter

Dzień dobry. Pracowałam w tej agencji prawie rok. Nie polecam. Brak podstawy, system jedynie prowizyjny. Ciągły strach o to, że nie zarobi się ani grosza. Ja oraz moje koleżanki codziennie przychodziłyśmy do biura i rzetelnie pracowałyśmy, czasami także wieczorami odbierałyśmy telefony od chętnych do pracy, a mimo to nasze zarobki sięgały około 600 zł miesięcznie. Utrudniony kontakt z ludźmi z głównej siedziby w Radomiu. Dane jakie mieliśmy odnośnie pracy w Holandii, zakwaterowania itp. różniły się od rzeczywistości, przez co sami nieumyślnie wprowadzaliśmy ludzi w błąd. Naprawdę szkoda czasu, nerwów i zdrowia. Pozdrawiam.

Witam w klubie.

Olga

i z tymi danymi to za każdym razem tak ludziom robili? wiadomo co było tego przyczyną? pytam, bo z premedytacją by sobie chyba renomy psuć nie chcieli? i tych 6 stówek nie rozumiem, za ile godzin pracy?

Łucja
@Nowy rekruter

Niepokojące trochę te słowa co piszecie a powiesz mi jak wygląda rekrutacja w tej firmie? ile ma etapów czy zawsze jest przez telefon? czy jest tu konieczna świetna znajomość języka obcego?

xyz
@Łucja

NIe wymagają języka obcego. Jedyne co wymagają to tego, byś dobrze umiał kłamać i okręcić swojego kandydata tak, by chociaż zarobić. Musisz nauczyć się oceniać ludzi po wyglądzie - to podstawa u niektórych accountmenagerów. Rekrutacja wygląda mniej więcej tak, że dzwonią do ciebie na rozmowe - za 5 min masz dokumenty na mailu, które musisz odesłąć i tadam! Pracujesz. Jesteś zostawiony sam sobie i róbta co chceta.

@xyz

@Emil

Swoją postawą wyrażasz ignorancję dla opinii ludzi, którzy walczą o godne warunki pracy i nie chcą być nabici w butelkę. Polacy także przywożą do każdego kraju własną mentalność - z każdego miejsca pracy robią (usunięte przez administratora), nawet jeśli nie muszą, polscy "managerowie" są jak pitbulle, a Polacy harują jak konie za najniższą krajową, co wcale nie poprawia im warunków życia. Cisną się po pokojach wieloosobowych, jak po celach. Nie walczą, nie mają związków zawodowych i mają podobne założenie co ty - za wszystko co złe odpowiadam sam i w rezultacie w Polsce dominuje przekonanie, że bardziej jest potrzebna psychoterapia niż ogromna poprawa warunków życia: pensji, mieszkalnictwa komunalnego z prawem do dziedziczenia, dostępu do służby zdrowia (w Polsce spadła średnia długość życia, TO - 20% w porównaniu do innych krajów UE). Słowo "powiodło" jest tu nie na miejscu. To nie ruletka. Wyjeżdżając do pracy z granicę musisz mieć absolutną pewność : gdzie jedziesz, jakie są warunki mieszkalne, gdzie śpisz i z kim, ile godzin pracujesz, kto jest Twoim opiekunem na miejscu itp. Tylko mamlanie i nie rozumienie warunków, lub ich zawaluowany, niejasny przekaz przez agencję czy pracodawcę może spowodować takie problemy. Więc jak kogoś chcesz rekrutować musisz 10 x sprawdzić czy to co mu mówisz jest rzeczywistą prawdą, czy prawdą przekazywaną przez głuchy telefon. Dobrze jest mieć zdjęcia miejsca pracy i zakwaterowania. Dobrze robić badanie psychologiczne i nie wysyłać ludzi potrzebujących natychmiastowej pomocy psychiatrycznej do pracy fizycznej. Patrząc na Wasz zespół tak jak już pisałam wcześniej - nie wyglądacie na ludzi wykształconych w branży i kompetentnych. A CZYTAJĄC te opinie TUTAJ tylko potwierdzam tę hipotezę, A jeśli jesteś pracownikiem tej agencji naprawdę to proponuję Ci zacząć myśleć o tym co się dzieje, to nie jest wysiłek na który nie stać człowieka, bo został wyposażony w mózg. Wrzucanie hasełek jak w/w komentarzu pokazuje Twoją ignorancję i pogardę w ogóle na ludzi.

Oj oj
@Emil

Emil Ty się nie wypowiadaj bo jako AM pracujesz nie długo za to po znajomości...wiemy o kogo chodzi... Oczekujesz od ludzi pracy 24h nie dając im umów...tak 24h wg Twoich śmiesznych "przykazań rekrutera", które sam stworzyłeś i powysyłaleś do rekruterów... Śmiech na sali,lepiej wróć do" Pytanie na śniadanie "razem z babeczkami bo do tej pracy się nie nadajesz....Hipokryzja pełną gębą...Mam nadzieję, że zamkną w końcu tą formę a was dosięgnie odpowiedzialność,za te umowy i traktowanie rekruterów.

@Emil

Sumienie cię nie gryzie za ten wpis.No chyba że sumienia nie masz i wykorzystywanie ludzi to dla ciebie nic takiego?Ile procent pracowników trafia na normalną uczciwa pracę ???Z ilu pracowników wyśmiewano się typu a niech zap....słabną na rowerze 20 km dziennie do pracy , ile razy pewna pani wyśmiewała się z warunków mieszkaniowych typu "na pewno w gorszej dziurze mieszkał w Polsce a teraz ma Hilton itp...brak empatii.

Zostaw merytoryczną opinię o HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 17 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.