Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

Egipcjanin

Polecam, nic dodać, nic ująć.

Manu

Dobra firma, polecam

Grzegorz
@Manu

Fajnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, jednak Twój wpis jest bardzo krótki. Może napiszesz coś więcej na temat pracy w ELFBUD? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, i czy pensje są na satysfakcjonującym poziomie. Napisz proszę dlaczego polecasz tę firmę, będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Toffik

Pracuję od 2 lat, dobra firma, można wszystko dogadać: urlopy, wolne, zmiany itp. Dają możliwość rozwoju, a to jest duży plus. Polecam

Membran

Pierwsza klasa, pracują w Elfbudzie już dwa lata, firma jak najbardziej OK i do polecenia, a w szczególności dla osób które chcą się rozwijać, firma daje sporo możliwości, wiele rzeczy można dogadać. Polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Danny

Dobry pracodawca, zero komplikacji. Pracujesz, nikt się nie czepia, fajna atmosfera, spoko ludzie. Polecam

Pracowity MAN

Polecam ELFBUD bez najmniejszego zająknięcia. Pracuje już 4 lata i nigdy nie było najmniejszego problemu z czymkolwiek. Przychodzisz z pracy do domu i masz głowę w swoich sprawach, a nie myślisz o pracy, dlatego jest to pierwsza klasa. Polecam każdemu kto chce po prostu pracować, a nie się denerwować w każdy dzień pracy. SUPER !!!

Czy napisałby ktoś jak wyglądają warunki na stanowisku frezera cnc, warunki pracy, socjal, stawka, warunki na hali. Doświadczenie na produkcji 5 lat przy maszynach numerycznych cnc rok na sterowaniu w środowisku CAM jako ustawiać programista 3-osiowych centrach obrobczych. 1,5 roku na sterowaniu heidenhein maszynach 3-osiowych z ustawianiem maszyny doborem narzędzi i ustawieniem parametrów obróbki oraz programowaniem, dodatkowo jako operator maszyn 5 - osiowych również że sterowaniem hedenhein. Co firma proponuje z takim doświadczeniem dla chłopaka wiek 25 lat i czy warto podejmować pracę w firmie (usunięte przez administratora)?

ZastanawiamSie

Są tam dalej przyjęcia?

Rafcio

Witam, pracuję tutaj już od półtora roku i sobie chwalę pracę jak i samą firmę. Jestem na działalności, nigdy nie było kłopotu czy to z rozliczeniem czy urlopami, można także dogadać zmiany jak robimy nadgodziny. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę tutaj. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Janowie :-)

Grześ

Cześć. Chcialem zapytac czy ktos pracuje w sosnowcu poprzez firme elfbud z piekar slaskich badz okolic?

Martin
@Grześ

Cześć może ja bede pracował niebawem(Piekary ŚL) Pozdro

Anubis

Pracuję tutaj 5 lat, bardzo dobra firma, nie narzekam, pieniądze zawsze się zgadzają, zawsze na czas, urlop można wziąć kiedy się chce, nie patrzą jak spod byka. To co mi czasem znajomi opowiadają co jest w niektórych firmach dla mnie wygląda jak czarna magia, kto to słyszał, że w dzisiejszych czasach nawet urlopu nie pozwalają wziąć... Zdecydowanie polecam ELFBUD, także za możliwość rozwoju, można awansować stanowiskami dość szybko. Supwr sprawa. Polecam !!!

UruBuruGangsta

Naprawdę dobra firma, inna niż wszystkie w których pracowałem, relacja pracownik - pracodawca na wysokim poziomie. Wszystko jest tak jak przedstawione na rozmowie, praca bez zbędnych problemów, przychodzi się i się pracuje bez stresu. Pracują tutaj już 2 lata i śmiało mogę polecić tą firmę

Mały Nicky

Witam, w Elfbudzie pracuje się bardzo dobrze, absolutnie nie mam zastrzeżeń, no chyba, że miałbym wymyślać coś na siłę. Współpraca na wysokim poziomie, jak jest mówione tak jest nie ma żadnych niedomówień, a co ważne jak wypadnie w życiu osobistym coś nieoczekiwanego bez problemu można wziąć urlop, nikt syczy i źle na to nie patrzy. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie, ja pracuję na działalności w Sosnowcu. Pozdrawiam Moje sugestie dla ELFBUD: Oby tak dalej !!! Lubię atmosferę w ELFBUD za: Spoko ludzie !!!

Kamil
@Mały Nicky

A jak stawki? Realne do oferty? I po ile godzin można pracować?

Mati360

Pracuję jako monter, można pracować dużo godzin ale nie trzeba, we wcześniejszej firmie co pracowałem to dosłownie zmuszali do nadgodzin, tutaj jakoś jest normalne podejście. Brygadzista i kierownik pod którymi pracuje nie ryją beretu tylko się normalnie dogadują, trzeba zrobić to i to koniec tematu, zero problemu. Praca jest po to, żeby pracować a nie, żeby po pracy się zamartwiać jak to będzie na następny dzień. Zdecydowanie polecam ELFBUD !!!!!!!!! Moje sugestie dla ELFBUD: Nic nie zmieniajcie Lubię atmosferę w ELFBUD za: Współpraca między pracownikami a kierownikami

Kinek

Dobry pracodawca, zarobki na wysokim poziomie. Polecam

Lopi

Firma ok, a jak praca wygląda w Sosnowcu pytanko do spawaczy normy są ?pachwiny piony? Pozdrawiam

SpawaczCAT
@Lopi

Tak, pracuje, jak pisałem wcześniej wszystko jest spoko, lepiej opłaca się na działalności. Dzwoń umawiaj się na próbki i dawaj, nawet nie ma co się zastanawiać bo tu jeszcze niewiele wolnych miejsc zostało to lepiej się spiesz.

Lopi

Jak wygląda praca w Caterpillar w sosnowcu jako spawacz?

Lopi

Witam, pracuje jakis spawacz 135 przez ElfBud w Caterpillar w sosnowcu ? Jak tam robota wygląda pozdrawiam

Lopez

Witam, pytanko do spawaczy z Caterpillar jak wygląda praca tam czy wysokie normy ? Coś ktoś więcej na ten i ogólnie ? Pozdrawiam

Lopez

Pracuje ktoś w Sosnowcu w Caterpillar przez Elfbud, jak wygląda spawanie tam i jakie próbki trzeba zrobić ? Czy jest orka jakieś normy wysokie ?

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD