Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

Fire Nowy wpis

Bardzo dobra firma, zdecydowanie polecam, pracuję z nimi już 4 lata i sobie wszystko chwalę.

Wiola Nowy wpis
@Fire

Po 4 latach masz już podpisaną umowę na stałe? Czy kasę zawsze przelewają na czas, a może nawet przed terminem się udaje? Jeśli możesz napisz jakieś szczegóły, jak szefostwo i ewentualna pomoc ze strony współpracowników jak ktoś jest nowy.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Spawacz w ELFBUD?

Guru

Mam przyjemność współpracować z elfbudem już 3 lata, podejście do współpracy niespotykane w innych firmach, poleciłem już 2 kumpli, którzy prqcują ze mną i też sobie chwalą. Polecam

MWaldi Nowy wpis

Firma godna polecenia, jestem zachwycony współpracą, to co powiedziane tak zrobione.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
AbhuDabhi

Współpracuję z tą firmą już 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Polecam

Nikos

Witam. Proszę powiedzieć jakie jest podejście do mniej doświadczonym spawaczy.. Interesuje mnie prac w tej firmie i nie wiem czy się nadam

Spawacz

Czy pracuje ktoś jako spawacz w Łozienica ok.Goleniow, czy praca jest tam na stałe? Czy tylko kontrakt na kilka miesięcy?

piokom

Firma rzetelna i wypłacalna na czas a nawet w dzień wystawienia faktury jeżeli jest prawidłowo wystawiona pieniądze na koncie pozdrawiam były pracownik

@piokom

Dobrze wiedzieć! Możesz dać też znać jak jest z atmosferą w firmie? Pracownicy dogadują się ze sobą? Można liczyć na nich jeśli potrzeba jakiejś pomocy?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez ELFBUD dla pracy jako Spawacz MAG są dla was satysfakcjonujące?

Spawacz

Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem ?

Spawacz

Konkretny i dotrzymujący słowa człowiek. Nie ma żadnego problemu z wypłatą. Dziękuje za współprace, pozdrawiam

annonymous
@Spawacz

a daja zakwaterowanie?

Rabon

Jak najbardziej polecam. Współpracuje z tą firmą już kilka ładnych lat i nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem zawsze jest wszystko na czas tak samo jak z kontaktem telefonicznym również nikt nikogo nie ignrouje. Prace również sobie bardzo chwale. Znam masę ludzi którzy również pracują już długo przez tą firmę i również są zadowoleni tak więc szczerze polecam.

Anonymous

Czy jest możliwa praca u nich na 1 zmianę?

Otto

Bardzo dobra firma, współpraca na najwyższym poziomie. Nie ma kłopotu z urlopami, pieniądze zawsze na czas, bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam.

Grzegorz

Duże mają obsuwy z wypłacaniem? I od kiedy to tak się dzieje? Przykro mi się to czyta, bo zauważyłem, że szukają spawaczy za 46 zł / godz. Z tym, że na samozatrudnienie, co mi nie leży. Pytanie więc, czy ta stawka jest realna i czy można robić na UoP?

Paulina

Cześć, sytuacja zmusiła mojego tatę do przebranżowienia się, widziałam to ogłoszenie praca dla spawaczy. Jest napisane, że oferują pracę po profesjonalnym szkoleniu, czyli nie potrzeba żadnego doświadczenia? Ile trwa to szkolenie?

ei8ht

Bardzo dobra firma, współpraca przebiega bardzo pomyślnie. Pieniądze na czas, nie trzeba się prosić o podwyżki co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Bez kłopotu można dogadać urlopy i dni wolne. kierownictwo OK, zawsze pod telefonem. Polecam.

Spawacz MAG 135.

Miałem przyjemność współpracować z firmą ELFBUD przez okres 3lat. Przez ten okres firma dała się poznać jako rzetelny i uczciwy kontrahent i w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Nigdy nie zdarzały się opóźnienia co do uregulowywania wynagrodzeń za wykonaną pracę, wszystko odbywało się na czas. Sam kontakt z biurem również oceniam na bardzo wysokim poziomy. Wszelkie rozwiązywanie spraw zawsze przebiegało bezproblemowo, a rozmowa zawsze odbywała się na kulturalnym poziomie. Polecam firmę ELFBUD w 100% z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Pablo

Polecam. Pieniążki na czas i miła obsługa pracownika

Emu

Współpraca z Elfbudem jest na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Są podwyżki, pieniądze zawsze się zgadzają. Polecam.

Barbara
@Emu

jak często dostaje się podwyżki? :-)

Halina
@Emu

Że są podwyżki super, ale co ze stałą pensją? Jak wygląda podstawa?

Panacota

Firma jakich mało, współpraca na innym poziomie. Polecam.

Jaro83

Bardzo dobra firma, wszysrko zgodnie z ustaleniami, podwyżki, nadgodziny, urlopy, nie ma z tym kłopotu. Bardzo polecam!

Justyna
@Jaro83

No to super jak dotrzymują słowa :) A na jakie podwyżki można liczyć?

Bingo

Bardzo dobra firma, wypłata na czas, urlopy bez problemu, dobry kontakt z przełożonymi, podwyżki co roku. Polecam !!!

Barbara
@Bingo

Różne są te podwyżki? Czy średnio co rok podobne kwoty? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD