Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

Radzias

Pracuję w elfbudzie już 2 lata, poleciłem do pracy już 3 osoby, ja jak i moi koledzy jesteśmy zadowoleni. Podwyżka jest co roku, urlop wybieramy kiedy chcemy, kierownictwo się nie czepia, każdy robi swoje i jest spoczko. Polecam

Aklbert

Ale zasłona dymna. Zadymiło filmem i super ofertą ,łącznie z podanymi stawkami zapraszam do współpracy - brakuje a sami przekonacie się że to daremny pracodawca!

Jacko

Jako ośrodek dla spawaczy pierwsza klasa, instruktor the best !!! Jako pracodawca daja rade, wszystko na czas. Polecam

Raki

Nie mam zastrzeżeń co do pracy w elfbudzie. Hajs sie zgadza i jest na czas. A jak komuś sie niechce robić to nigdzie mu nie będzie podobało. Tyle pozdro

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Moris

Byłem na szkoleniu w elfbudzie i bardzo sobie chwalę całe szkolenie jak i instruktora ze względu na podejście so osób które się szkolą, widać że chcą Cię nauczyć spawać, wystarczy się trochę postarać i możemy to wykorzystać. Miałem przyjemność pracować w elfbufzie zaledwie 2 miesiące, jednak to co mogę napisać i co rzuca się w oczy najbardziej to to, że nie robià z niczym problemów, ani z urlopami, ani z dojazdami wszystko idzie dogadać. Polecam jak najbardziej :)

Aktualność
DOBRZE PŁATNE ZAWODY BEZ STUDIÓW

Konrad

ELFBUD to bardzo dobry pracodawca!!

Aktualność

26 zł/h netto (na rękę) z zakwaterowaniem
30 zł/h netto (na rękę) bez zakwaterowania
40 zł/h netto z zakwaterowaniem
44 zł/h netto bez zakwaterowania
- firma podwykonawcza lub brygada:
46 zł/h netto bez zakwaterowania**

SOSNOWIEC - spawacz MAG 135
Miejsce pracy: Sosnowiec
Przewidywany czas pracy: stałe zatrudnienie
Szczegóły oferty:
Spawanie elementów do maszyn budowlanych
w metodzie MAG 135

WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO
Miejsce pracy: Częstochowa
Przewidywany czas pracy: stałe zatrudnienie
Szczegóły oferty:
Montaż elementów stalowych z rysunku technicznego
18 zł/h netto (na rękę) z zakwaterowaniem
24 zł/h netto z zakwaterowaniem

JAK APLIKOWAĆ ???
Zadzwoń pod numer: +48 733 229 100
Wyślij email na adres: biuro@elfbud.pl
Napisz do nas poprzez facebooka

Z   A   P   R   A   S   Z   A   M   Y
Wow

Mam pytanie jak zrobię tuv na blachy doczołowo czy też pod to łapią się pachwiny ?? Czy na tym certyfikacji muszą być wpisane pozycję z pachwiny ?

@Wow

Witamy. Blachy czołowo czyli poziom II obejmują spawanie pachwinowo czyli poziom I jeśli ma Pan takie zaznaczenie na certyfikacie. Prawidłowo powinien Pan zrobić I i II poziom i otrzymać certyfikat na poziom II z zaznaczeniam poziomu I. W razie pytań służymy pomocą ELFBUD

Demo

Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie, dużo materiałów, dużo się spawa, instruktor podchodzi i tłumaczy, jak tylko zrobimy błąd to od razu z nim poprawiamy i dokładnie objaśnia na czym ten błąd polegał i co mamy zrobić, żeby go poprawić. Naprawdę polecam

Johny85

Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, ogólnie bardzo mi się podobało podejście instruktora, cały czas podpytywał, cały czas podpatrywał i jak coś szło nie tak to od razu podchodził i tłunaczył. Tam gdzie się spawa jest czysto, zawsze sprzątane, niby mnirj ważna rzecz, ale raczej w (usunięte przez administratora) niechciałbym się szkolić. Ogółem pełen profesjonał. Polecam

Jacek
@Johny85

Podpytywał, podpatrywał bo się uczył.

auriel

Szkoliłem się w elfbudzie i mogę polecić. Dobrze przeprowadzane kursy, jak ktoś chce rozpocząć pracę w spawaniu to polecam ten ośrodek.

MonteCristo

Super ośrodek, naprawdę pierwsza klasa, poziom nauczania oraz podejście wymiata totalnie, polecam każdemu kto chce zacząć spawać. Wszystko konkret, osobiście jestem baaaaardzo zadowolony.

Marti

Bardzo dobrze szkolą, może się wiele nauczyć, oczywiście jeśli się chce. Instruktor cały czas na spawalni i non stop się spawa. Pracy mają sporo, można się zateudnić zaraz po szkoleniu, osobiście pracowałem i nich po szkoleniu zaledwie 4 miesiące, ale było takie spawanie, że mogłem się wiele nauczyć. Polecam

Spawaj dużo a będziesz dobry

Zatrudniają dużo spawaczy, sam u nich pracowałem, płacą w terminie, idzie dogadać urlop, kierownicy się nie czepiają. Wiadomo dużo zależy też z kim się pracuje, może być tak, że firma jest dobra, ale niektórzy pracownicy zamiast pracować o tylko chcą szkodzić innym i tutaj właśnie elfbud robi robotę, bardzo dbają o atmosferę w firmie i to naprawdę odzie odczuć jak się tam pracuje. Czekam na dobrą ofertę od nich i możliwe, że wróce z zagranicy bo już nie chce mi się tu siedzieć. Ze słyszenia wiem, że dużo spawaczy wraca do elfbudu, także to o czymś świadczy :-) osobiście polecam tą firmę jako pracodawcę, ale też jako ośrodek ponieważ ja jako spawacz ze sporym doświadczeniem otrzymałem fajną wskazówkę id instruktora właśnie z elfbudu, która nie raz się przydała. Młodzi którzy zaczynają spawać właśnie u nich mają szczęście, że zaczynają się uczyć z taką osobą. Polecam.

Aneta

Widzę, że skupiliście się głównie na opisywaniu firmy ELFBUD pod względem kursów jakie oferuje. A jednak jest to forum opinii o pracodawcy i dobrze byłoby, gdyby również pracownicy wzięli udział w dyskusji i napisali coś o pracy w firmie. Zapewne zagląda tutaj wiele zainteresowanych pracą i szukają właśnie informacji o zatrudnieniu w tym miejscu. Czy jakiś pracownik firmy napisałaby coś na ten temat? Wiele osób będzie wdzięcznych.

Wujo

Wszystko jak najbardziej OK. POLECAM

VeniVidiVici

Szkolenia pierwsza klasa, pełny profesjonał, absolutnie nie mam nic do narzucenia, spawa się przez całe szkolenie, instruktor podchodzi praktycznie za każdym razem, co chwile doradza, sam bierze uchwyt i pokazuje kilka razy, daje swoje sugestie, jak zobaczy, że coś robisz, źle od razu sam podchodzi. Spawa się ile fabryka dała. Znalazłem pracę praktycznie po zakończeniu szkolenia, tylko musiałem na certy zaczekać tak to byłoby jeszcze szybciej, ale rozglądałem się już podczas szkolenia, uważam, że sporo się nauczyłem i dzięki temu mogłem zacząć pracować bez większych problemów, wiadomo, że nie jestem jeszcze super extra spawaczem, ale mogę powiedzieć, że już po 2 miesiącach pracy spawam dobrze, taką opinię dostaję od przełożonych więc jestem zadowolony. Teraz na szkolenie wysłałem kuzyna bo jak zobaczył, że ogarniam tak szybko u nich to sam się zgłosił na to szkolenie. Polecam z czystym sumieniem, wcale nie dziwię się, że na szkolenie czeka się 2 czy nawet 3 miesiące, jak mają tyle ludzi z poleceń. No ale jak dobry ośrodek to ma ludzi a jakby był słaby to nikt by nie przychodził, proste.

Stachu

Przecież tego kursant nie pisał. To oczywiste. Jeżeli chcecie zasięgnąć prawdziwej opinii o Elfbudzie, to zapraszam na facebook'a. Znajdziecie bez problemu ludzi po tym kursie i realne opinie, a nie komentarze dodawane prosto z elfbudu.

Spw

To oczywiste ze po kursie nie bedzie sie od razu spawaczem to nierealne. A oni wysylaja jeszcze do roboty gosci ktorzy nawet tarczy w szlifierce nie potrafia zmienic. To tylko plecenie bzdur ze jak ktos chce to sie nauczy, owszem ale nie w miesiac czy dwa.

Mirmidon

Spoko ośrodek, można się wiele nauczyć, instruktor umie nauczyć. Dużo się spawa, prawie non stop więc to jest dobre. Dobrze wybrać tiga z nierdzewką bo na to potrzeba teraz dużo spawaczy, na temat maga się nie wypowiadam bo tym nie spawam. Polecam.

Prawy

TIG to jest wyższa skoła jazdy. Zacznij spawać najpierw MAG-iem, jest to prosta metoda. poznasz zasady spion pachwinowych, doczołowych, podstawy spawania przetopu, spoiny wielowarstwowe i nabierzesz podstawowych nawyków spawaczy, poznasz jak nie robić wad spoin. Może nauczysz się żłobić? . Dopiero wtedy zapisz się na kurs TIG-a. Jak masz zdolności manualne i jesteś bardzo dokładny i sumienny to wtedy będziesz dobrym spawaczem w TIG-u. I śmiało będziesz mógł otworzyć działalność i zarabiać dobrą kasę.

Spawacz 3890
@Prawy

Tak ale to będzie trwało około 2 do 5 lat w zależności od twoich chęci i wyczucia ruchów manualnych

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD