Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

NowySpawacz

Witam, chciałem zapytać jak wygląda spawanie w Caterpillar w Sosnowcu i jakie próbki trzeba przejść czy orka jakaś norma? chce sie zatrudnić przez elfbud proszę o jakieś opinie porady? Pozdrawiam

TOP10Spaw

ELFBUD daje radę, mnie osobiście odpowiada praca w tej firmie, nigdy nie myślałem o zmianie. Jeśli firma jest w porządku to pracownicy także i tutaj właśnie tak to wygląda, widać że mają inne podejście, no ale dzięki temu biją sobie plusy, przychodzi wiele nowych osób z poleceń bo jak wiele ludzi jest zadowolonych z pracy to poleca innych, osobiście także polecam tą firmę. Moje sugestie dla ELFBUD: Tak dalej !!! Lubię atmosferę w ELFBUD za: Relacje między firmą a pracownikami

Ambitny

Firma ok, kasa na czas, zawsze się zgadza, zatrudniają na działalności, przychodzi do nich dużo nowych spawaczy z innych firm ze względu na warunki pracy, jest dokładnie tak jak umówione, dlatego wielu ludziom to pasuje. Ja także polecam pracę w tej firmie. Pozdrawiam Moje sugestie dla ELFBUD: Tak trzymać !!! Lubię atmosferę w ELFBUD za: Praktycznie to wszystko, najlepsza firma w jakiej pracowałem.

MoleWole

Pracuję tutaj już 2 lata, i zero problemów z czymkolwiek. Najlepiej opłaca się na działalności, wiadomo najlepsza kasa, polecam osobom, którzy chcą po prostu oracować bez żadnych problemów. Lubię atmosferę w ELFBUD za: Da się dogadać zmiany i urlopy, nigdy nie było z tym problemu, pracuje dużo młodych osób.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Made by Spaw

Dobra firma, pracuje tutaj już rok poleciłem już 2 spawaczy i montera, chłopaki też sobie chwalą. Z tego co się orientuje do elfbudu przychodzi dużo osób z innych firm bo dają lepsze warunki. Wcale się nie dziwię, sam tak zrobiłem hehe. Polecam dla ludzi, którzy chcą przyjść do pracy, zrobić co swoje i iść do domu, bez nerwów bez problemów. A właśnie można się tez sporo poduczyć bo kierownictwo jest spoko a spawacze pomagają. Polecam

Damia Kce

Witam czy jest ktos kto pracuje przez ta firme w Sosnowcu na dzialalnosci ?

SpawaczCAT
@Damia Kce

Jak pisałem wcześniej koledze ja pracuje w Sosnowcu w CAT przez ELFBUD, tak na działalności. Dużo lepiej się wychodzi niż na umowe, na początek możesz na umowe ale zobaczysz ze sam zmienisz bo większa kasa.

MozeNowy

Pracuje ktoś w Sosnowcu? Chciałbym się dowiedzieć jak tam ludzie brygadzisci?

SpawaczCAT
@MozeNowy

Jeśli masz na myśli CAT to ja tam pracuję przez ELFBUD. (usunięte przez administratora) tam gdzie ja pracuje są w porządku, na pracę przez ELFBUD namówił mnie kumpel z poprzedniej pracy, on akurat jest na innej hali ale także mówi że spoko. Jeśli chcesz iść do CAT to tylko prze ELFBUD nawet się nie zastanawiaj, kasa na czas, można sadzić nadgodziny, na do dogadać urlopy, kierownicy nie ryją(usunięte przez administratora)za przeproszeniem. Pracuje tam z innymi to za to samo dostają mnie, z tego co sie orientuje to ELFBUD płaci najlepiej na CAT.

Maciek

Spoko firma, pracuję już parę miesięcy i z niczym nie ma problemu, praca daje radę ogólnie nie na się napisać złego słowa. Polecam

Speedster

Jestem spawaczem w elfbudzie już dość długo i sobie chwalę tą firmą, pracy jest dużo, godzin można zrobić też sporo, wypłata zawsze na czas, kierownicy są fajni.

Anonim 15
@Speedster

Witam mam pytanie . Pracujesz może w Elfbudzie w Sosnowcu ?? I czy rzeczywiście są takie stawki cały czas jeśli się pracuje na swoją działalność??

Wszystko OK, nie mam nic do zarzucenia, pracuję już prawie 3 lata jako monter. Polecam

Dobra firma, pracuję tu od 2 lat. Wypłata na czas, są urlopy normalne, że da się zaplanować, brygadziści są ok.

Bełko

Pracuję w Bełchatowie w Elfbudzie, nie narzekam, stawka jest dobra, a kierownicy swoje ziomy, praca od 7:00-15:00 w sobote jak kto chce. Zalatwilem prace już 2 znajomym i tez sa zadowoleni, widze ze caly czas szukaja ludzi. Polecam

Czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś wskazówki?

MonterX

Jestem monterem w elfbudzie prawie dwa lata i mogę polecić pracę, czemu? Wszystkie wypłaty są zawsze na czas, za godzinę zarabiamy więcej niż płacą w innych firmach, nie stwarzają problemów z urlopami, kierownictwo daje radę, pracować trzeba jak wszędzie. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z niczym. Zatrudniają już sporo osób i widzę, że nowe też przychodzą.

Ryszard

Może ktoś wie czy firma potrzebuje pracowników?

@Ryszard

Tak, potrzebujemy pracowników, aktualne oferty pracy znajdują się na: www.facebook.com/osrodekszkoleniaspawaczy

Sssssspawacz

Mają bardzo dobre stawki i warunki pracy. Zazwyczaj płacą więcej niż inne firmy w tej samej miejscowości. Terminy wypłat są dotrzymywane, to jest bardzo ważne bo na działalności to różnie bywa w innych firmach. Praca jak praca, spawać trzeba, ale kierownicy przynajmniej nie robią z siebie nie wiadomo kogo, więc zajmujemy się spawaniem i zarabianiem a nie użeraniem się. Także z czystym sumieniem polecam, pracuję tu już prawie 4 lata.

Abuser

Dobre miejsce na start, żeby nauczyć się spawać, tym bardziej, że proponują pracę. Robiłem tam szkolenie już dosyć dawno, ale byłem teraz na odnowie uprawnień i pytałem chłopkaów jak im idzie to byli zadowoleni, instruktor się nie zmienił, sposób nauki także, jazda non stop, więc da się wiele rzeczy ogarnąć. Pracę mają, kasę płacą. Polecam

Aktualność
Wszystkich zainteresowanych pracą lub szkoleniem z dofinansowaniem nawet do 100% prosimy o kliknięcie w poniższy link:

Merowing

Dobry ośrodek, robiłem u nich szkolenie, akurat nie pracowałem, ale pracuje u nich mój szwagier i nie narzeka, sam się zastanawiam nad przejściem. Instruktor u nich do nauki spawania to mistrz, mistrz nad mistrzami. Z ludzi totalnie nie umiejących nic spawać robi spawaczy, ok, może nie mistrzów świata od razu, ale na swoim przykładzie wystarczająco, żeby zacząć pracę. Polecam

Engl

Robiłem kurs w elfbudzie, a po tym jak cert stracił ważność robiłem weryfikacje. Uważam, że ośrodek elfbud jest dobry. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD