Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

Bingo

Bardzo dobra firma, wypłata na czas, urlopy bez problemu, dobry kontakt z przełożonymi, podwyżki co roku. Polecam !!!

Barbara
@Bingo

Różne są te podwyżki? Czy średnio co rok podobne kwoty? ;)

Wawlow

Spawanie konstrukcji nocą, zastanówcie się

Sylwia
@Wawlow

Ale nad czym się tu zastanawiać?

wawloww
@Sylwia

no ludzie biora te prace

Michał D

Witam pracuje dla firmy Elfbud jako spawacz w firmie Manbus Starachowice i z czystym sumieniem polecam tę firmę kasa zawsze na czas bardzo dobry kontakt z właścicielem który jest bardzo słowny jak mówi tak jest .Jeśli ktoś się wacha co do pracy dla Elfbud to polecam w 100%..

Lolita

Czy można ugadac 1 zmiane na rano.w Starachowicach jako spawacz?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Malinowy

Czy na hali są wydechy??? I czy firma oferuje bezpłatne zakwaterowanie jeśli tak to jakie warunki?

ZIutek

Kazdy zachwala ta firme na amen , a moze ktos odpowie konkretniej ile mozna zarobic w tej firmie jako spawacz?

Spawacz
@ZIutek

W Starachowicach działa ta firma szukają spawaczy na działalności 45 zł netto i na zlecenie 33 netto od kilku miesięcy potrzebują chyba nie ma chetnych

Ziutek
@Spawacz

Dlatego pytam czy na własnej działalnosci wyciągnie się tam 7k na czysto po opłaceniu tych składek

annonymous

Czy spawacz wyciagnie tam na reke 7-8k?

Zbigniew
@annonymous

Też bym się chciał dowiedzieć czy tyle płacą. Masz duże doświadczenie jako spawacz bo ja dopiero zaczynam i nie wiem czy od razu zgarnę taką kwotę. Jakbyś coś więcej wiedział to napiszesz?

annonymous
@Zbigniew

ok. Ja pracuje 4 lata. 2 lata spawałem MAG 135 przyczepy czarna stal , a teraz 2 lata nierdzewke TIG maszyny

Piotr Spawacz

Firma godna polecenia, zarząd zawsze dostępny, każdą sprawę można z nimi załatwić polubownie, Pieniądze zawsze na czas, bez kombinacji.

Świeżak

Witam, Czy firma rekrutuje spawaczy bez doświadczenia na terenie Częstochowy ?

Swiety

To jak w końcu jest w tej firmie?? Jutro mam rozmowę praca w Orzeszu..

Dziwny komentarz, skąd wiesz, gdzie się umówił. A jak praca jest w Janowie Lubelskim, to też trzeba jechać do Częstochowy? Jakoś nie sądzę.

Tomasz

Profesionalne podejscie do pracownika mozliwosc nadgodzin oraz atrakcyjne wynagrodzenie Polecam .

EUgen

Firma naprawdę spoko, bardzo słowna, konkretna. Jak mówią tak jest. Wypłata na na czas, z urlopami nie ma kłopotu, nawet zmiany idzie dogadać. Są podwyżki, w sumie to już druga, więc praktycznie co roku. Polecam

spaq

Witam czy praca w elfbud orzesze na dzilanosci jest ok? jak tonwyglada nie oszukuja?

Pracus
@spaq

Ja pracuje i jest wszystko ok, wyplata zawsze na czas wszystko się zgadza. Wiesz jakie stawki teraz proponują dla nowozatrudnionuch w NT?

Pablo

Ja pracowałem dla Elfbud i jestem mega zadowolony. Nigdy nie było żadnych problemów z płatnościami, w sumie to przed terminem płacili. a w zakładzie to nie wiadomo na kogo trafisz. Trzeba robić swoje i tyle. Ktos chce zrobić kiche dobrej firmie żal wam (usunięte przez administratora)sciska i tyle. Pozdrawiam

Rozeta1

Warunki pracy OK, płatności OK. Polecam

Dorota
@Rozeta1

Rozwiniesz trochę te tematy? Jeśli to nie problem :) Jak wyglądają płatności? Ile wynosi pensja? Jak z innymi warunkami pracy? Jak np. grafik, atmosfera w Elfbudzie?

Paulina

Hej, poproszę o info na temat zakwaterowania w Elfbudzie. Czy pracodawca organizuje zarówno zakwaterowanie, jak i dojazd do firmy? Proszę oczywiście o jak najbardziej aktualne informacje. Zależy mi, żeby dowiedzieć się czegoś o tym miejscu pracy, pozdrawiam.

WeldMaster

Bardzo dobra firma, wszystko tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej zero rozczarowań, oczywiście polecam

Magdalena
@WeldMaster

Bardzo przyjemnie czyta się opinie o takim właśnie charakterze. Po przeczytaniu Twojego posta na pewno wiele osób w końcu zdecyduje się na spróbowanie swoich sił w firmie ELFBUD. Wspomniałeś o rozmowie kwalifikacyjnej. A możesz powiedzieć, jak ona konkretnie przebiega?

BestWelderEver

Witam, po dość długim czasie zdecydowałem się na dodanie opinii na temat tej konkretnej firmy, pracuję tutaj już równo dwa pełne lata i przyznam, że nigdy nie miałem żadnej przykraj czy to nietaktownej sytuacji lub jakiegokolwiek niedomówienia. Porównanie do moich poprzednich firm w których pracowałem to jak porównanie fiata do mercedesa, nawet szkoda się rozpisywać, a i tak każdy będzie wiedział o co chodzi. Firma jest profesjonalna pod każdym względem, już sam sposób rekrutacji wygląda całkowicie odmiennie niż gdziekolwiek indziej, później rozpoczęcie pracy wraz z wdrożeniem na stanowisko, nie musiałem biegać po hali i prosić się o pomoc. Całe kierownictwo pomaga, a nie sprawia same kłopoty. Jeśli dobrze pracujesz, Jesteś odpowiedzialny, nie opuszczać dni bez wcześniejszego poinformowania, czyli po prostu zachowujesz się jak człowiek to masz pracę jak marzenie. Wszystkie urlopy o jakie prosiłem, otrzymałem, wszystkie dni wolne na życzenie, co coś się stało, otrzymuję. Wypłata na konto zawsze przed terminem i zgodna z tym co pracowałem, nigdy nie miałem żadnego błędu. Jeśli dzwonisz zapytać się o coś to zawsze odbierają telefony, czy to potrzebne coś do urzędu czy do innych rzeczy wszystko otrzymujesz natychmiast w ten sam dzień na nic nie czekasz. Praca wiadomo, pracować trzeba ale jak pisałem wcześniej jeśli robi się to dobrze, później zbiera się tego owoce. Zdecydowanie polecam !!!

Jarecki EN

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Elfbudem. Jasne warunki pracy, wszystko można dogadać, dobry kontakt z kierownictwem, kasa na czas. Szczerze polecam

Skadi

Bardzo dobra firma, jedna z najlepszych w jakiej pracowałem. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, możliwość nadgodzin, nie ma kłopotu z urlopami, przelewy na czas, kierownicy OK. Polecam, w szczególności dla ludzi poszukujących normalnej pracy za normalne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD