Opinie o Forte Sweden w Rogierówko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Forte Sweden. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Forte Sweden o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forte Sweden w Rogierówko

klara

Czy ktoś się może orientuje, czy potrzebują teraz pracowników produkcyjnych?

kiedys ph

pracowalam w forte sweden jakis czas temu. ciezka sprawa, cięzki produkt, słaby marketing. pieniądze były kiepskie ale ekipa dośc fajna, tylko jeden facet był beznadziejnym terrorysta, dosłownie mobbing w pracy pewien Dariusz ,ale juz nie pracuje, całe szczęscie! Gościu na niczym się nie znał i przeszkadzał w pracy. Pozostali pracownicy bardzo spoko, dyrektor handlowy tez ok. :)

gość

Słyszałem ze nie ma problemu. Dobra płaca minimalna kwota za pracę w młodym wieku od 2400 netto

młoda

Dlaczego tak ludzie nagle odchodzą

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Forte Sweden po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
uuuu77

no wiadomo ze przez agencje zatrudniają bo kasa najważniejsza ...a jakie tam babsko pracowało ze juz nie pracuje....Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk

hmm

Praca tylko przez agencję. Obywatel G odszedł do lepiej płatnej pracy. Teraz nie jest tam ponoć tak źle.

nick

FORTE-(usunięte przez administratora) nic więcej,nie polecam nikomu,nawet najgorszemu wrogowi.!

mam to w nosie

To babsko podobno już nie pracuje :)

mam to w nosie

Dokładnie,ja tak traktowałam tą pracę ...Jako tymczasową na szczęście tylko niecałe 2 m-ce.Byłam w tej komfortowej sytuacji że miałam "załatwioną "pracę ale właśnie za 2 miesiące.Nie wiem jak jest teraz,być może coś drgnęło na lepsze...Wtedy terror siała wyżej wspomniana pani,gdyby mogła to pewnie byłaby zdolna do okładania ludzi batem...W każdym razie takie robiła wrażenie,jakby poniżanie ludzi sprawiało jej przyjemność.Musiało mieć babsko jakieś kompleksy bo normalny,szczęśliwy człowiek tak nie postępuje

mam to w nosie

Pracowałam tam niecałe 2 m-ce ,Istny dom wariatów z popieprzoną kierowniczką na czele D.R. Walnięta baba która nadawałaby się za kapo do Oświęcimia,tylko szukała żeby komu (usunięte przez administratora) za nic.Nie wiem jak teraz ale wtedy (w 2001)w piątki pracownicy dostawali pączka albo drożdżówkę na śniadanie ...pffff,wielka mi szczodrobliwość...ciacho i podłe traktowanie na poziomie neandertala...aaa i raz w m-cu litr mydła albo jakiegoś innego badziewia...O fałszowaniu przeterminowanych dat na opakowaniach nie wspomnę...Te kobiety,stałe pracownice to faktycznie mało przyjemne łagodnie powiedziawszy i w ogóle większość zastraszona,dajcie spokój szkoda życia na pracę w tym syfie i dawanie się poniżać pseudo kadrze kierowniczej za psie grosze...

była

bo nie chciał być potraktowany tak jak ja

oszukana

ostatnią rzeczą jaką się szanuje w tej firmie jest człowiek. Jestem nikim jeżeli nie masz znajomości. Słabo płacą (usunięte przez administratora)

BYŁY

TA FIRMA NIGDY NIE MIAŁA DOBREJ OPINI.

Popol

Trochę dziwna sprawa, że doszło do jakiś złodziejaszkowatych spraw... Trochę to burzy wizję Forte Sweden jako super firmy..

nieznajoma

wczoraj zginelo mi w pracy 200 zl z portfela ktos otworzyl moja szafke kluczem i ukradl zglaszam to na policje i do kierwonictwa jutro zlodzieje

xxx
@nieznajoma

niestety czesto sie to zdarza ale nikomu nie udowodnisz nie nos do pracy takiej sumy.. chyba ze masz sejf.. przykre ale pradwdziwe

golii

nie wiem po co jest to forum kazdy wypisuje co mu na sercu lezy a ci z gory i tak tego nie czytaja (usunięte przez administratora). Tych starszych pracownic to sami sie boja,zenada...one chca czegos nauczyc?! Kto to wymyslil i kto w to wierzy?! (usunięte przez administratora)

dosia

Odp na bmiik Ciezko pracować mozna w normalnej atmosferze a nie w towarzystwie (usunięte przez administratora)o stosownym wynagrodzeniu juz nie wspomne. (usunięte przez administratora)

xxx
@dosia

Dosia jeśli praca w firmie Forte Sweden ci nie odpowiadała kobiety nie pasowały to dlaczego tego nie zgłosiłaś są przecież brygadziści jest pani kierownik zgodzę się z tobą jest to praca ciężka ale wszystko jest dla ludzi i jeśli ktoś chce pracować to będzie to robił. A co do kobiet stałych to wcale im się nie dziwę że tak reagują, one chcę nowe osoby czegoś nauczyć a to nie lada wyzwanie, a wiadomo bez współpracy nic się nie osiągnie. Firma jak każda pokaż mi firmę produkcyjną gdzie zarabia się 2000 zł netto nie ma takiej!! Morał z tego taki wszędzie dobrze gdzie nas nie ma !!!

@xxx

(usunięte przez administratora)Zgodze sie ze dobrze tam gdzie nas nie ma ale jak juz jesteśmy chcemy aby traktowano nas z szacunkiem co stalych pracownikow tej "firmy"przerasta.

dj
@dosia

Zgadzam sie z Toba, totalne dno. Kobiety takie ze czlowieka cofa szczególnie takie trzy [usunięte przez moderatora] ... Hehe

dosia

Pracowalam tam przez 2 miesiące. Masakra! KObiety które pracuja tam juz kilka lat to strzępki czlowieka, poza tym są wredne i dwulicowe, źle znoszą nowe osoby. Ale cóż sie dziwic, boja sie ze ktoś im odbierze etat a z tego co widać to ludzie bez dalszych perspektyw. Harówa za grosze w nie milej atmosferze i ciaglych wrzasków o przekleństw ale cóż sie dziwic- w firmie fort sweden raczej nie trzeba grzeszyć inteligencja a raczej jej brakiem. Pozdrowienia dla klasy biednych robotnic.

bmikk
@dosia

tu nie chodzi o etat tylko nowe osoby czyli kobiety nie dają rady wogóle..tu trzeba pracowac a nie olewać wszystko..najlepiej powiedziec o kobietach..nikt sobie nie zdaje sprawy ile trzeba mieć siły żeby wciąż uczyc wszystkich na nowo a i tak nie daja sobie wogule rady..obecnie teraz kto podejmuje prace w firmie Forte Sweden to wydaje mu się ze tam luzik bluzik ..lepiej nie wypisujcie tu tylko naprawde nauczcie się cięzko pracować..

xx

Jeśli pracujesz przez agencje pracy to nie masz nic tylko umowę na tydzień, żadnej opieki medycznej ani możliwości zakupu karnetu multisport jedyne co masz co 1 litr mydła raz w miesiącu i to wszystko

taki sobie

szczery - 2012-12-10 18:43:49 w firmie forte pracuje banda patałachów,nierobów,zboczonych mechaników,wrednych bab i egoistów..Olać tą firmę,szkoda czasu i siły tracić na ten syf..lepiej puszki zbierać po parkach. więcej by z tego było kasy. Nie bądź naiwny,nie daj się omamić kłamcą!!!firma jak firma nigdzie cie nie usadzą. Pracować trzeba wszędzie zawsze się znajdzie ktos komu będzie żle..ale zaraz pisa to na necie lepiej idz do spowiedzi bo nie ładnie tak pisać na kogoś..a Ty za kogo się uwazasz skoro tam juz nie pracujesz tzn ze nie byłaś/ eś nic wart..

Zostaw merytoryczną opinię o Forte Sweden - Rogierówko

• Jak się pracuje w Forte Sweden?

Zobacz opinie na temat firmy Forte Sweden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forte Sweden?

Forte Sweden
1.5/5 Na podstawie 123 ocen.
  • Kościuszki 1
    62-090 Rogierówko