Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Justyna

Możesz napisać coś więcej na temat swoich doświadczeń z firmą Medtronic? Dlaczego nie polecasz pracy tutaj - chodziło o niezadowolenie z wysokości zarobków, brak możliwości rozwoju czy niesprzyjającą atmosferę w biurze, a może o coś innego? Z takich ogólnych wypowiedzi ciężko się ustosunkować do potencjalnej pracy w tym miejscu.

Kropka

Omijać szerokim łukiem! Tyle tu mówią o etycznym zachowaniu i wzajemnym szacunku, o tym, jak bardzo zależy im na szczerej komunikacji. Blablabla... (usunięte przez administratora)

missy

Jakie są mniej więcej widełki zarobków (z zaznaczeniem brutto czy netto) w biurze warszawskim na stanowiskach specjalistów lub analityków? Kompletnie się nie orientuję bo jestem z innej branży.

Karol P

Hej, czy w Medtrocnic warto starac sie o pozycje sales rep?

Jolanta
@Karol P

Medtronic Poland znalazł się w w gronie Top Employers Poland 2018. Już samo takie wyróżnienie dobrze świadczy o tym pracodawcy, ale oczywiście poczekajmy, aż jakiś pracownik firmy zechce zweryfikować tę informację. W między czasie może zdradzisz, co jest dla Ciebie priorytetem, jeśli chodzi o pracę? Czy są to może zarobki, czy może w większym stopniu stabilność zatrudnienia?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nova

(usunięte przez administratora) Zamiast wykorzystać potencjał Warszawy, wolą przenieść order entry do Indii- szalona decyja, a ci, którzy ją muszą wdrożyć biegają z obłędem w oczach. (usunięte przez administratora). Czy w następnej edycji Medtronic również zostanie top employerem? ;)

Elka

W MDT pracowalam ponad rok. Ludzie w moim zespole byli calkiem ok. Wszystko inne pozostawia wiele do zyczenia. Zepsute ekspresy do kawy, zmywarki, kawa dosypywana na kluczyk. Poza tym miesieczne spotkania(usunięte przez administratora) gdzie ci mowia o Twoich wynikach, ze trzeba je poprawic, a przeciez zaraz firma ci podziekuje za wspolprace. Kariery nie da sie zrobic. Tylko dla nielicznych. (usunięte przez administratora) U mnie nikt o przerwy sie nie czepial. Nie podobaly mi sie natomiast sztywne godziny pracy: 9:00-17:00. W wiekszosci zespolow mozna bylo sie ugadac i przychodzic co jakis czas na 8:00. A niby wszyscy rowni. (usunięte przez administratora)Dodatek? Owszem. Bedzie dla tych na umowe o prace na czas nieokreslony, a co z reszta? Kompletnie nieprzemyslane wiele kwestii. Zamiast zachecic ludzi, aby zostali do konca tranzycji, wola zatrudniac nowe osoby. Duzo ludzi zrezygnowalo, a wielu zamierza to zrobic...

M?M

Pracuję w firmie Medtronic 4 lata, ani razu nie zabrałem laptopa do domu. To nie jest żaden wymóg, nie ma takiego zapisu w mojej umowie. Było nam to sugerowane w ramach bezpieczeństwa w przypadku pożaru ale nie jest obligatoryjne stosowanie się do tego. Trzeba umieć postawić na swoim, niestety prawda jest taka że połowa supervisorów nie posiada kompetencji, dobrze sprzedali się na rozmowach. Zarobki w MDT są bardzo dobre, ale należy sobie wynegocjować odpowiednie warunki i mieć trochę pokory, słysze w kuchni nie raz od ludzi których niedawno widziałem na treningu dla New Hires, że już należy im się seniorskie stanowisko. Ponawiam prośbę, trochę pokory. Z czasem poznaje się ludzi i jest wiadomo w jakim zespole jest kto przełożonym. Jest mnóstwo możliwości zmiany zespołu. Ta firma zatrudnia 600 osób, normalne jest że trafi się szef idiota tu i ówdzie. Myślicie, że w innych firmach jest lepiej? Medtronic bardzo ceni sobie ludzi z pozytywnym nastawieniem i wiedzą z Sapa, narzekacze nigdy nic w tej firmie nie osiągną i polecam takim jednostkom zmienić pracę. Przeszedłem w tej firmie wiele zmian, ciężkich okresów i jakoś dalej tam jestem. Obecnie mam łącznie 6 lat doświadczenia w Sapie, 2-3 oferty pracy w miesiącu poprzez linkedin i do tej pory jedynie SAP consulting przebijał finansowo ofertę MDT, jednak ja już byłem w tej branży i jak dla kogoś najważniejsze są pieniądze, gorąco polecam! Zaznaczam tylko, że jak ktoś narzeka w MDT, nie wytrzyma tam 2 miesięcy. Nadgodziny, pracodawca ma prawo zlecić pracownikowi nadgodziny zgodnie z zapisami w kodeksie pracy, KAŻDY PRACODAWCA. Medtronic jest firmą bazującą na sprzedaży, jeżeli narzekacie na nadgodziny w Medtronicu, zapraszam do księgowości, tam przekonacie się o zamykaniu kwartałów i ile trzeba siedzieć w pracy. Niestety, co pokolenie staje się bardziej rozczeniowe, jeżeli nie pasują wam pensje 5500 brutto po studiach to dajcie znać gdzie dają lepiej z waszym wykształceniem i jeżeli wszyscy jesteście tacy wykształceni to czego szukacie w tej "okropnej firmie"? Podczas niedawnej wewnętrznej rekrutacji (którą wygrałem, ojej firma taka straszna, nierozwojowa, monotonna, może (usunięte przez administratora) trzeba ruszyć i spróbować coś zmienić po jakimś czasie?) Opowiadała mi jak przegląda te CV ludzi w przedziale 24-27 lat którzy pracę zmieniają co 6 miesięcy, takim nigdy nie dogodzisz:)

George
@M?M

Mylisz się nadgodziny zgodnie z polskim prawem są legalne jedynie w przypadku awarii i zdarzeń których nie da się przewidzieć. Zamknięcie kwartału takim zdarzeniem nie jest.

M?M
@George

George, To co napisałeś to bzdura. Czy pracodawca może nakazać pozostanie „po godzinach"? W skrócie – tak. I nie ma tu znaczenia np. zmęczenie pracownika czy jego prywatne plany. Takie prawo daje pracodawcy Kodeks Pracy, a pracownik ma obowiązek stosowania się do poleceń przełożonych. Są jednak pewne warunki. Dodatkowa praca musi odpowiadać kwalifikacjom pracownika, nie może też przekroczyć dopuszczalnych prawem norm. Nadgodziny nie mogą trwać dłużej niż 150 godzin rocznie (nie dotyczy to kierowców, dla których limit podwyższono do 260 godzin). Ważne jest też, by został zachowany wymóg nieprzerwanego czasu odpoczynku, który wynosi 11 godzin na dobę.

Easy
@M?M

W odpowiedzi na Twoj bazgroły. Wszedzie dają wiecej niż 5500 brutto. Ale po prostu nie szukasz, a takim jak Ty nie opłaca się pomagać i lepiej Ci nie mówić, moze jeszcze rekrutacje za Ciebie przejsc, też mi coś. Warto się obudzić z letargu a nie takie herezje głosisz. :) Proponuje zostać na titanicu do konca. Nie pozdrawiam.

Anka
@M?M

No to musze cie rozczarować bo nie znasz przepisów. Polecam lekturę kodeksu pracy.

Roman
@Anka

Skoro dyskutujecie już na temat nadgodzin, to śmiem twierdzić, że będąc osobą, która jest zainteresowana pracą w firmie Medtronic Poland trzeba liczyć się z tym, że zdarzają się dni, w których należy dłużej zostać. Rodzi się tutaj podstawowe pytanie, jak często zdarzają się takie sytuacje? Jesteśmy w stanie przewidzieć, ile godzin w ciągu tygodnia wypada do przepracowania nadprogramowo? Proszę o wyjaśnienie.

Antonio
@M?M

To że pracujesz w firmie 4 lata oznacza tyle o ile że albo pracę traktujesz jak krowa przeżuwanie trawy na polu, albo jesteś lizusem który ma mega do przodu u swojego SV i tak można egzystować w tej firmie. Ja wspomnę całkowity brak zdolności miękkich wśród supervisoreów, trakotwanie teamu jak grupy w przedszkolu, to codzienność.

@M?M

Hej, consulting serio taki słaby, nie polecasz? W jakiej byłeś firmie?Po doswiadczeniach tranzycyjnych w Medtronicu interesuje mnie management consulting

ID9402293

Pricing = (usunięte przez administratora) Jakimś cudem uchowała się tam TL na Francję, która nie nadaje się do pracy z ludźmi i powinna pracować w izolacji! Odeszło przez nią 9 osób, zablokowane awanse, zgłoszenie (usunięte przez administratora) team leaderki do managera skończyło się obniżeniem pracownikom oceny rocznej a dla niej zero konsekw. Spirala niekompetencji zamknięta. 5 lat temu firma była obiecująca, teraz upada - przenoszą procesy do Accenture, bo taniej. Na plus - ludzie i lokalizacja. Praca raczej dla tanich studentów.

dzdzdzdz

Witam, a jak to wygląda w zespole niemieckim? Atmosfera, kierownictwo? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Roman
@dzdzdzdz

Jesteś zainteresowany pracą w Medtronic? O jakie stanowisko będziesz się ubiegać? Niestety nie znam warunków zatrudnienia w zespole, o który pytasz, ale chętnie dowiem się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jeśli będziesz tak miły i ją opiszesz. Daj znać jeżeli zdecydujesz się na pracę.

@dzdzdzdz

Nie polecam,(usunięte przez administratora)

Zua

(usunięte przez administratora) rzetelna praca w tej firmie nic nie osiagniesz.

Mw
@Zua

Nie wiem, co masz na myśli? W nordykach nie było nikogo na ścieżce sv, więc normalne, że wzięli kogoś z innego. W nordykach jest akurat mega atmosfera, wszyscy są zadowoleni z sytuacji.

Holger
@Mw

Bzdura, na te 6 mies mogli wybrac kogos z nordykow !

team spirit
@Mw

a ktoś spytał? długo tu pracujesz, masz super relacje w zespole i super wyniki, może weźmiesz tę fuchę wartą 11 tyś. miesięcznie?, nie każdy jest tak bezczelny by od razu iść na scieżkę menadżerską, a tymczasem w zespole belgijskim podobno dopiero teraz się ocknęli że były osoby co robiły 4 zamówienia tygodniowo, to co one robiły? - karierę robiły!

ex-Medtronic

Oczywiscie mialo byc w cudzyslowiu bo to nieprawda. Chcialem pokazac tylko katastroficzne myslenie na temat tej firmy.

Ex medtronic

90% ludzi zwalniaja w 2019 roku. (usunięte przez administratora)stosuja kruczki prawne zeby nie przyjac wypowiedzenia

Stopklatka

Czy ktos pracuje w Medtronic na stanowisku administratora Salesforce? Zastanawiam sie czy opinie o roli ktora nie jest w dziale operacyjnyn tez beda raczej negatywne. Jesli ktos ma wiedze na ten temat czy moze sie nia podzielic?

A
@Stopklatka

Jesli to nie stanowisko w SSC tylko w lokalnej organizacji to aplikuj :) u nas nie ma tych zlych supervisorow i targetow ;) oczywiscie wszystko troche zalezy od tego jak sie trafi, a to stanowisko o ktore pytasz jest pewnie globalne, wiec nikt Ci nie powie jak sie na nim pracuje, bo nie ma drugiego takiego w Polsce.

Zadwolona z nowej pracy

Ponoć masowo zwalniają pracowników. (usunięte przez administratora) Jezeli zaczynasz kariere to nie w Medtronicu, tylko się zniesmaczysz i zdemotywujesz na starcie. (usunięte przez administratora) Firma rozsyłała zazwyczaj sms, ze przez awarie serwera kazdy musi zostac i pracować z domu. (usunięte przez administratora) Zadowolona ze zmiany.

na szczęście nie pracownik

Rozmowa o pracę była bardzo dziwna. Prowadzona m.in. przez ukrainkę, która chyba nie do końca rozumiała co się do niej mówi, bo jak odpowiedziałem na jedno jej pytanie, to później zadawała to samo pytanie, tylko innymi słowami. Pytania była nudne, przewidywalne, oklepane do granic możliwości. Co więcej, pojawiało się pytanie dlaczego chcę pracować akurat u nich. Udzieliłem odpowiedzi i to samo pytanie padło kilka minut później, zupełnie jakby rekruterki nie słuchały tego co do nich mówiłem. W połowie rozmowy, po tym jak panie zaczęły mówić, że: nadgodziny, częste zmiany godzin pracy (np. 9-17, ale też 11-19), praca w weekendy, pod koniec kwartałów brak możliwości wolnego, zrozumiałem już, że to kołchoz i nic z tego nie będzie (kto normalny mówi takie rzeczy na rozmowie o pracę za marne 3,5k złotych? To działa bardzo zniechęcająco). Panie testowały mój angielski, który jest na poziomie C2, same operując bardzo mizernym angielskim. W polskiej części rozmowy notowały jak szalone, a po przejściu na angielski długopisy przestały chodzić i widać było, że po prostu nie nadążają za tym co mówię, bo próbują tłumaczyć sobie to w głowie. Na rozmowie nie miały nawet mojego CV. Zdecydowanie nie polecam. Niepoważne podejście do procesu rekrutacji.

qwerty
@na szczęście nie pracownik

Why didn’t you bring your CV? That’s lame.

Sap

Jak dlugo musieliscie czekac na kolejny telefon po tescie online?

jo
@Sap

test online w piatek, telefom w kolejny czwartek, rozmoa tydzien poniej i w piatek pozytywna decyzja. Calosc 2.5 tygodnia

Magda

Nie polecam ! SV to istne nieporozumienie, firma nie inwestuje w pracownika, senior to tylko marzenie, ludzie pracują na niego 3-4 lata żeby awansować na zaawansowanego klepacza !! Korpo na najwyższym poziomie.

Troll

Trzymać się od tej firmy jak najdalej !! (usunięte przez administratora) SV nie umieją skleić zdania,(usunięte przez administratora)firma nie daje nic od siebie, żadnych kursów, żadnych podwyżek na seniora to trzeba się napracować jak co najmniej chciałbyś zostać prezesem... w hiszpańskim teamie zarządzają SV same szare myszki które na jakikolwiek pomysł mówią Ok ale rob to po godzinach, sam sobie płac za kurs.. jak się chcesz czegoś nauczyć. Praca monotonna albo klepiesz maile albo dadzą co do robienia statystyki, żebyś miał poczucie ze robisz coś nowego No dramat, (usunięte przez administratora) nie praca. Trzeba nosić laptopa, nie polecam ! Jedynie dla studentów bez doświadczenia!

@Szczepan, każdy z użytkowników forum ma prawo do wyrażania własnego zdania. To, że Tobie praca w firmie Medtronic Poand nie odpowiadała nie musi od razu znaczyć, ze opinie pozytywne innych użytkowników to kłamstwa. @Dlaczego, czy nadgodziny w tej firmie są obowiązkowe czy tylko dla chętnych? 200% dodatku za niedziele brzmi zachęcająco.

Szczepan

Ehhhhh od czego by tu zacząć.... Przeczytałem kilka opinii i wydaje mi się że kazali jakiemuś SV słodzić tutaj na temat MDT żeby samych negatywów nie było :) Ja pracowałem w mdt ponad cztery lata i to była równia pochyła... Na początku było spoko bo w SSC było może 40-50 osób, wszyscy się znali i nie było takiego korpo. Zarobki i socjal jak na tamte czasy były super, ale potem nastąpił regres.... Osoby które przyszły do pracy w 2018 dostały mniej na początek niż ja w 2014. Pierwsza umowa zamiast na trzy miesiące jest na siedem a następna zamiast na czas nieokreślony jest na rok. Kasa na święta i wczasy pod gruszą w dół o 60%-70%. Organizacja urosła do gigantycznych rozmiarów (z 550 osób chyba), mega rotacja i mega korpo. Co miesiąc przychodzi 20-30 nowych osób (usunięte przez administratora) Śruba jest dokręcana non stop i target który jeszcze w poprzednim roku był na zielono w następnym jest poniżej średniej. To akurat tez jest wina samych ludzi, bo nazatrudniają małolatów zaraz po studiach którzy myślą że jak wklepią dwa razy więcej orderów niż reszta to managerami zostaną i bedą świat zmieniać, i tak siedzą i klepią (usunięte przez administratora) Potam management na to patrzy i dochodzi do wniosku że no da sie jeszcze podnieść targety, bo skoro są ludzie którzy tyle klepią to dlaczego reszta by nie miała.... Procedury zmieniają się jak w kalejdoskopie bo co jakiś nowy dyrektor sie pojawi to wprowadza swoją wizję. Dla normalnego pracownika oznacza to że musisz non stop pamiętać o jakiś nowych pierdołach... Ehhh dobra już mi sie odechciało pisać jak sobie tą mozolną robote przypomniałem.... Nie polecam normalnym ludziom. Dla napalonych małolatów którzy myślą że zmianią świat klepiąc ordery robota jak marzenie...

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.