Medline Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Medline Sp. z o.o.

Gość 2014-04-14 21:17
Delikatnie rzecz ujmując - zawracają(usunięte przez administratora)i nic z tego nie wynika. Szkoda czasu i pieniędzy na dojazd. I wszystko w tym temacie.
gość 2014-06-25 01:00
to zawsze będzie "rodzinna" firma z Zielonej Góry - i na takie traktowanie i zarobki możecie liczyć
Anonymous 2015-03-01 16:36
Rekrutację prowadzi arogancki goguś z pozoru miły i elokwentny, ale to tylko pozory. Jest niekompetentny i nie zna się na tej pracy ale udaje eksperta. Tak jak ktoś napisał wyżej - szkoda czasu i pieniędzy. Uważajcie na tą śmieszną firmę!
ola la 2015-04-29 11:56
rodzinna firma a szefowie to niezbyt inteligentne dzieciaki właścicieli, zarobki kiepskie, szkoda zawracać sobie głowy tą firemką
Henryk 2015-10-19 10:58
Strata czasu. Post pisany powyżej jest kłamliwy. Firmie brak profesjonalizmu.
Alfa 2016-05-06 11:27
Medline Sp. z o.o. poszukuje z tego co mi wiadomo przedstawicieli medycznych i brzmi to prawdę mówiąc całkiem sensownie, ktoś pracuje w takiej roli i powie jakie premie?
Były pracownik Medline 2017-03-31 07:02
W przekonaniu tzw. zarządu firmy pracownicy powinni dziękować, że mają tak fantastyczną pracę. W rzeczywistości "zarząd" to dzieci we mgle, a zarobki są kompletnie nieadekwatne do obowiązków. Pół firmy to rodzina lub ich bliscy. Do tego ten, kto przestaje być pracownikiem staje się wrogiem, a pracownicy obecni mają oficjalny zakaz prywatnych kontaktów z taką osobą. Małostkowość, chciwość i paranoja - jak najdalej od takich firm.
Zostaw swoją opinię o Medline Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medline Sp. z o.o.