Opinie o Cartamundi Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cartamundi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cartamundi Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartamundi Polska Sp. z o.o. w Kraków

Ps

Hejka, wiecie może jaka dzisiaj panuje w tej firmie atmosfera i jak warunki? Potrzebuję dużo informacji

...
@VP

Pracowałam tam i szczerze mówiąc atmosfera jest strasznie napięta tak jak mówisz... na początku w pierwszy dzień będą udawać dla ciebie milutkich a później zacznie się obgadywanie.. i donoszenie do kierownika.. ;)

Nie wiem dlaczego ludzie piszą takie opinie, operatorki są fajne, miłe, pogodne i pracowite, nie widziałem żeby któraś z dziewczyn krzyczała, wydaje mi się że ludzie którzy piszą takie opinie są laserami i potrafią tylko nadawać. Atmosfera jest super.

Zakładam, że i Pracownik i Z aktualnie pracują w firmie? A długo już tam jesteście, jeśli wolno spytać? Z tego, co znalazłem w necie, firma rzadko ogłasza nowe rekrutacje, co może sugerować, że ludzie są tu przeważnie zadowoleni z pracy i zostają na dłużej. Zgodzicie się z tym? A jeśli tak, to moglibyście napisać, jakie są według was główne powody takiego stanu?

Anonim Nowy wpis

Hejka, jaka panuje dzisiaj u was atmosfera? Która grupa wam najbardziej odpowiada? Bo wiem że są dwie. Jak widziałam komentarze niżej z przed roku to niektórzy mówią że w jednej grupie atmosfera tragiczna, czy opisze ktoś jak to wygląda?

;) Nowy wpis
@Anonim

Na zmianie pana Andrzeja atmosfera bywała różna.. nie narzekałem.. wiem bo rok temu pracowałem. Wiem że jest jeszcze druga zmiana chyba pana Michała ale nie wiem właśnie jak z tą drugą zmianą, może faktycznie ktoś się wypowie? Jak to jest? Czy tam jest aż tak źle?

Rysiek Nowy wpis

Na stanowisku planisty produkcji nie wymagają doświadczenia, a za to choćby znajomości zagadnień planistycznych i materiałowo – poligraficznych. Jeśli zdecydowałbym się zatrudnić to jak przebiegają szkolenia, nauka nowych systemów? Widziałem, że używają choćby SAP-a, z którym jeszcze nie miałem styczności. Pytam z uwagi na komentarze o słabej atmosferze, ciekawi mnie jak pomocny jest zespół na początku.

Ps

@Ps

Na zmianie kierownika Michała i brygadzisty Mariusza atmosfera jest jak najbardziej ok. Tej drugiej zmiany poprostu nie znam więc nie będę się wypowiadać. Jak w każdej produkcji - robota musi być zrobiona, ale w naszym gronie panuje raczej luźna atmosfera.

Matt
@Z

A trudno tu o wykonanie roboty, jak piszesz? Są tu jakieś normy, a jeśli tak, to czy trudno je osiągać? I jak z przyuczeniem do pracy, od razu oczekiwano by po mnie takiej efektywności, jak od doświadczonego pracownika? U znajomego w innej firmie, pokazali mu co i jak i oczekując, że po jednym dniu wszystko załapie i nie będzie nikomu gitary pytaniami zawracał, a potem zdziwienie, że papierami rzucił. Mam nadzieję, że tu by tak nie było?

@Matt

Czasami jest zlecenie na tzw "wczoraj" i wtedy (głównie chodzi mi tu o dział prac ręcznych) działamy na zwiększonych obrotach???? Jakieś normy są. Znają je operatorki prac ręcznych i kierownik, ale to dlatego żeby wiedzieć czy dana produkcja poprostu się opłaca ???? Bywa tak, że maszyna pakująca złapie awarie i trzeba ręcznie to zrobić. Spiąć poślady i działać ???? Życie... Nigdzie nie jest idealnie. To, że my sobie zaplanujemy to jedno a rzeczywistość potem i tak sobie wszystko zweryfikuje. Maszyny natomiast żyją swoim życiem. Operatorzy znają je jak swoje przysłowiowe "dziurawe kieszenie" i najlepiej wiedzą ile są w stanie maksymalnie z nich wyciągnąć. Jeśli do nas przyjdziesz, nie musisz po pierwszym dniu wiedzieć wszystkiego. Poprostu pokaż, że Ci zależy. Pytaj innych pracowników jak sobie poradzić na danym stanowisku, obserwuj co się dzieje. Nie ma ludzi idealnych. Cały czas trzeba się uczyć.

VP
@Ps

Atmosfera na pracach ręcznych na obydwu zmianach jest napięta , krzyki , nerwy i humorzaste operatorki to standard , właśnie zakończyłam współpracę to wiem co piszę

@VP

Z jakiego powodu te krzyki, to jest głośna komunikacja między sobą? Można jakość podpaść operatorkom, lepiej z Nimi dobrze żyć?

VP

Poprostu krzyczą na ludzi , ubikacji jest mało i na przerwach czasami nie zdążysz się wyrobić , minutka spóźnienia i już krzyki, po czym operatorki idą sobie na papierosa , obgadywanie , donoszenie na porządku dziennym

@VP

Z jakiego powodu miałyby krzyczeć? Inna osoba napisała, że Panie nie krzyczą, więc skąd ta różnica zdań? Odbijacie się jakoś na przerwy czy wspomniane Panie stoją z zegarkiem w ręku i liczą czas? Jak długie macie te przerwy tak w ogóle?

...
@VP

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cartamundi Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cartamundi Polska Sp. z o.o.?

nick

Ja się pytam jak można dla pracowników udostępniać toalety bez desek poniżenie człowieka i jeszcze do tego na kartach napis made in Belgium śmiech żenada jak tak można żeby kible bez desek 18 wiek grupa bałwanów

@nick

Nie ma nikogo technicznego u was, komu można zgłosić te braki? Albo kierownictwo - co mówią jak się zgłasza takie rzeczy? Poza tym reszta pomieszczeń socjalnych jest ok u was?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Cartamundi Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak możesz liczyć na stacjonarny i możesz używać do bólu

Poszukują czy może raczej potrzebują kandydata na mechanika .Czy ktoś powie coś o firmowym UR ,czy dysponuję nowoczesnymi narzędziami ,czy maszyny są na gwarancjach serwisowych . Szukajæ kogoś do wsparcia czy może raczej jest to stanowisko za osobę która się zwalnia .Dziękuję za odpowiedź .

Honorata

Widziałam ich ogłoszenie na stanowisko kosztorysant. Jak atmosfera wygląda na takim stanowisku? Czy można liczyć na przeszkolenie z programu SAP lub jakiekolwiek inne szkolenie na początek? Pisaliście tu sporo o umowach i pojawiały się zlecenia. W ogłoszeniu oferują umowę o pracę. Czy na tym stanowisku też się mogę spodziewać umowy zlecenie na pierwsze miesiące?

GFdd

Pracowałem tu kiedyś ale zastanawiam się nad powrotem, jakieś dwa lata temu zmieniłem prace. Ciekaw jestem czy coś się zmieniło od tamtego czasu. Jak atmosfera?

@GFdd

Jeśli byłeś na zmianie Michała to wracaj :) Jest naprawdę fajnie :) tamtej zmiany nie znam więc się nie wypowiem

as
@Z

Ja akurat pracowałem na tej drugiej zmianie i nie polecam !! Atmosfera tragiczna

@as

:( A dasz znać coś więcej na temat właśnie tej zmiany? Uniknąć jej w razie czego nie da?

wwo
@Paulina

Te wszystkie negatywne komentarze to o tej drugiej zmianie. Jak zaczynasz pracę to jesteś przypisana do konkretnej zmiany i ciężko o przeniesienie.

W

Cześć, ostatnio miałam "przyjemność" pracować w tej firmie i wciąż został niesmak. Każdemu kto chciałby tam pracować stanowczo odradzam. Już pomijam kwestię wynagrodzenia, ale atmosfera tam panującą jest okropna. Panie brygadzistki traktują większość ludzi jak tanią siłę roboczą, oprócz tego wiecznie są niezadowolone podnoszą głos, wręcz krzyczą, pada bardzo dużo przekleństw, obgadują wskazując na Ciebie palcem, są wyłącznie po to żeby wyrzyć się na kimś. NIE POLECAM !

@W

Serio aż tak? Nie no ale po co miałyby od razu wyklinać, tzn., ja rozumiem, że ludzi do roboty trzeba ganiać to logiczne. Nie brałaś tego wszystkiego zbyt mocno do siebie? Bo jakby serio było tak źle jak to opisujesz to jednak takie rzeczy wypada zgłosić. Zrobiłaś to?

@Paulina

Wszystko można robić, "poganiać " ludzi do pracy itd., jak najbardziej to rozumiem. Pracując tam zobaczyłabys jak to wygląda, młode osoby przychodząc do pracy wychodzą po najwyżej kilku dniach, chociaż większość po jednym dniu już nie wraca. Podobno już ktoś to zgłaszał kilkakrotnie, ale nic się nie zmieniło z tego co widzę z poprzednich komentarzy sprzed kilku lat nawet.

@W

Nie mylcie pojęć. W tej firmie nie ma kobiet brygadzistek. Są tylko operatorki. Brygadzistami są faceci (na obydwu zmianach) Brygadzista jest ponad operatorami

@W

Decydując się na pracę chyba na wstępie wiadomo za jakie pieniądze się tam idzie ! Do pracy się idzie pracować ,a nie siedzieć z nosem w tel. Czasami trzeba szybciej popracować i niestety podnieść (usunięte przez administratora) że stołka ! A jak komuś gorąco to może niech się przyjmie do pracy w lodziarni ???? pozdrawiam !

@K

Jasne że wiadomo za jakie pieniądze, nie było nic napisane że jest to za mało czy za duzo, również nie wspominałam że w czasie pracy wolało by się siedzieć na telefonie, tak czy inaczej ich nie wolno wnosić na halę a co do temperatury to wydaje mi się że szybkie tempo w temperaturze 35-40 stopni nie jest odpowiednie. Polecam czytać ze zrozumieniem następnym razem, zanim się coś napiszę...

@Z

A kiedykolwiek jakaś brygadzistką tutaj była? Czy w tej firmie kobiety się do tego po prostu nie nadają? Co trzeba umieć, żeby takim brygadzistą tutaj się stać?

@Paulina

Nie wiem czy była. Co trzeba mieć żeby stać się brygadzistą? Też nie wiem. To co wiem to, że obydwaj pracują w firmie od samego początku i mają w małym palcu obsługę większości maszyn. Można wywnioskować, że chyba wiedza i staż pracy ma tu znaczenie. Najważniejsze jest to, że to są naprawdę bardzo życzliwi goście.

b
@W

To wszystko prawda, ta sytuacja trwa od dobrych kilku lat. Przez zachowanie operatorek oraz kobiet zatrudnionych na umowę o pracę, rotacja pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie jest ogromna. Zdarzały się dni że do pracy nie przyszło 6,7 a nawet 10 osób ze zlecenia .

@b

Kurcze słabo to wygląda. Myślicie, że przez to zaczną być sceptyczni co do przyjmowania kobiet tutaj czy coś? :/ Panowie to problemów nie robią?

@Paulina

Nie ma takiej opcji. W tej produkcji potrzeba zarówno kobiet jak i mężczyzn. Tutaj możesz być spokojna. Jeśli chcesz to spróbuj, złóż papiery i popracuj trochę. Zawsze można zrezygnować

Sk

Taka jest prawda że są trzy zmiany a nie dwie. Kierownik jest chamski i niemiły. Nie polecam tej pracy. Bardzo duża rotacja.

Agata
@Sk

Chyba każdemu może się zdarzyć bycie niemiłym czy opryskliwym w pracy?

Sk
@Agata

Zdarzyć się może każdemu, ale na zmianie B to codzienność.

Dokładnie zgadzam się w 100% zmiana b nie polecam za żadne pieniądze

@Sk

Zmiany są DWIE. Trzecia tzw nocki jest uruchamiana w czasie kiedy na tzw cięciu jest bardzo dużo pilnych zleceń. Na te nocki chodzą tylko 3 albo 4 osoby

Franciszek
@Z

To zawsze te same osoby czy macie rotacje?

@Franciszek

Jest rotacja. Nocki obstawia ekipa, której w danym tygodniu przypada druga zmiana.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cartamundi Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zadowolony

Cześć , To pewnie zależy od stanowiska na jakie aplikujesz. Ale ogólnie polecam prace u nas jest świetna atmosfera, szansa na rozwój ,praca na solidnych urządzeniach, klimatyzowana hala, zadbane zaplecze socjalne co do zarobków to zależy jaki jesteś dobry . cały czas coś się dzieje.

b
@Zadowolony

Chyba pomyliłeś firmy ??

wjgg

Firma może i nie jest pionierem branży poligraficznej, pod względem innowacji i nowych technologii produkcyjnych też jest wiele do zrobienia. Ale prawda jest taka że firma daje szanse każdemu także tym bez jakiegokolwiek doświadczenia na urządzeniach poligraficznych zapewniając szkolenia. Wielu narzeka co jest przecież standardem dzisiaj, skoro jest tak źle to czemu tylko narzekacie a nic nie zmienicie w swoim CV, czyżby są jakieś obawy?

....

Ta praca to dramat dobrze że nie muszę już tam pracować .... Najgorsza praca ever

Maciek

Jaka panuję atmosfera, nastawienie pracowników. System premiowy itp, jakieś benefity? Stan urządzeń.

Q
@Maciek

Mi osobiście ta praca się podoba, umowa zlecenie lub umowa o pracę. Premia frekwencyjna tylko dla pracowników na umowę o pracę. Tracisz gdy bierzesz L4 lub urlop na żądanie. Dodatkowo dwie premie świąteczne.

Krystyna
@Q

Umowa o pracę w Cartamundi jest na czas określony czy nieokreślony? :) Najbardziej interesuje mnie zatrudnienie na stałe i stabilna praca, dlatego pytam :D

@Maciek

Atmosfera beznadziejna ..zero szacunku do pracownika ..premii nie ma żadnych ,maszyny są stare i wiecznie się psują

ghost
@K

maszyny stare,ale za to samochody nowe i wypasione hehe

@Maciek

(usunięte przez administratora). Krzyki wyzwiska i wieczne niezadowolenie z pracownika ...nie polecam pracowałem krótko i psychicznie nie wytrzymałem nikt kto się szanuje nie będzie tam długo pracował ...nie ma premi żadnych chyba że dla operatorów na co pracuje własnymi rękami pracownik

N
@Krystyna

1 umowę dostaje się na 3 miesięczny okres próbny. Potem na rok a następna chyba już na czas nieokreślony.

Krystyna
@N

Czy mogłabym jeszcze dopytać o warunki zatrudnienia przy przedłużaniu umowy z pracownikiem w Cartamundi? :P Czy się jakoś zmieniają? Stawka rośnie, dochodzą jakieś benefity, uprawnienia? Czym firma zachęca do dłuższej współpracy?

@N

W życiu nie słyszałem większej bzdury .Umowa jest na zlecenie i co miesiąc przedłużana ... A jak się podpadnie słynnej pani ze zmiany b to długo można nie popracować ... o przedłużeniu umowy bądź nie decyduje kaprys Beaty ... Zwykłej operatorki ...

Marika
@W

Głupoty to ty eygadujesz,i wprowadzasz ludzi w błąd! Godzinę temu podpisałam umowę i dziwne bo mam do końca marca więc? Pypam po co pisać skoro się nie wie

Jarek
@Marika

To że masz umowę na 3 miesiące, wcale nie oznacza że będziesz tam tyle pracować. Sama zobaczysz po kilku dniach.

Marika
@Jarek

Pracuje do tej pory i nie narzekam. Jeżeli ktoś szuka pracy gdzie można leżeć i pachnieć to, wszędzie będzie to samo

@Marika

A to umowa już Ci się skończyła? Przedłużałaś? Te same warunki czy coś się pozmieniało?

Jak długo trwa proces awansu w Cartamundi Polska Sp. z o.o.?

Życzliwy

Aż się nie zwolnisz i nie pójdziesz dalej.

@Życzliwy

a tak na poważnie? bo ja jestem ambitną osobą i myślę o rozwoju i awansach jeszcze przed zatrudnieniem do was :)

Brajan
@Paulina

Sam jestem ciekaw a pracuję tu już ponad 5 lat .

Kinga

Mimo wszystkich złych komentarzy nie mam złego zdania o tej firmie. Pracowałam tam 5 miesięcy i coś o niej mogę powiedzieć. Mimo tego że kierownik jest jaki jest to nie jest aż tak źle. Jeśli chodzi o panią Ele jest to fajna osoba, wiadomo że czasem musi podnieść głos, jeśli ktoś jest wobec niej w porządku ona również jest wobec Ciebie. Temperatura niestety dochodzi do 40° na hali w lecie, również toalety są obskórne. Praca tam jest dość szybka jak to praca na produkcji. Trzeba niestety uważać na to co się do kogo mówi. Bo niektóre sytuacje są odwracane przeciwko Tobie i są przez to awantury.

Dawid
@Kinga

Do atmosfery można się przyzwyczaić, bo w końcu człowiek jest elastyczny, ale mnie bardziej chodzi o kasę, a wszyscy piszą, że tylko minimalna czyli najniższa krajowa. Serio tak jest? Nie ma możliwości na żadną podwyżkę?

Kinga
@Dawid

Wiesz co jest 18.30h brutto. Soboty też są pracujące dla chętnych i dostajesz za nie 25%. Szansa na podwyżkę jest na takiej zasadzie że możesz dostać umowę o pracę ale wtedy pracujesz na maszynach i kasa jaką tam zarabiasz to 2500. Więc nie dużo więcej.

ważniak
@Dawid

Za nadgodziny płacą więcej więc będziesz mógł dorobić ale trzeb siedzieć dłużej w robocie.

@Kinga

Nie zgadzam, się z opinią. Pani Elżbieta, jest, bardzo bezczelna do pracowników, krzyczy, na każdym kroku, przyczepia się na bieżąco do Nowego Pracownika. Bezczelna, jest obgaduje notorycznie.

W

Zgadzam się ... Robi co chce z ludźmi i obraża na każdym kroku wszyscy e koło o tym wiedzą nawet kierownik i nic z tym nie robią ... Jest beszczelna i beznadziejna ciągle przeklina i wyzywa (usunięte przez administratora) to mało powiedziane

Ola.S

Nie polecam tam pracy !!! (usunięte przez administratora) jakich mało. (usunięte przez administratora) brud, smród szczególnie w toaletach. Kierownik beznadziejny kawał (usunięte przez administratora) Osoby z maszyn też nie za szczególne, oprócz kilku. Operatorzy w miarę są okej. Jeśli chodzi o linię tzw "Beck" to jest beznadzieja. Elka drze mordę, Agnieszka też wiecznie chodzi na burmuszona. Totalna klapa. Wyrzucają osoby za byle co. Jeśli się ktoś nie spodoba lub odezwie nie tak jak powinien to od razu lecą do kierownika i on zwalnia. Nikt nie ma prawa mieć swojego zdania.. ????

@Ola.S

Zgadzam się z opinią. ))

Pacman

Nie polecam! Jestem studentem i chciałem dorobić. W ogłoszeniu była informacja że, jest to praca dla każdego. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Pracuje się przy linii produkcyjnej , tempo pracy ogromne. Już pierwszego dnia pracy, wymaga się od nowego pracownika żeby pracował tak samo jak ludzie którzy pracują tam lata.Panuje tam wielki chaos , panie które nadzorują pracę są bardzo nie miłe, nie szanują podległych im pracowników. Na porządku dziennym są nieprzyjemne komentarze . Rotacja pracowników jest ogromna.

@Pacman

Zgadzam się z opinią, 100% racji. Fatalne warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cartamundi Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cartamundi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cartamundi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cartamundi Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cartamundi Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Półłanki 18
    30-740 Kraków

Cartamundi Polska Sp. z o.o.