Cartamundi Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Cartamundi Polska Sp. z o.o.

roman6119 2013-03-22 08:18
W tej firmie lepiej są traktowani pracownicy ze zlecenia niż zatrudnieni na stałe.[usunięte przez moderatora] Kierownictwo nie zna się na produkcji.
romix61 2013-03-22 10:50
W pełni się podpisuję pod poprzednią opinią. Gość wie co mówi. Ryba psuje się od głowy.
niunia2 2013-03-29 19:55
Ciekawe skąd wzięli falcerki? To coś nowego . Chyba że kierownictwo myśli że falcerka to to samo co rollem czyinna maszyna tnąca. Nie deajcie się zrobić na szaro. Ceńcie się.Powodzenia.
ex worker 2014-08-23 10:53
Prawda całkowita. Kierownictwo wyższe to specjaliści od excellów i fałszu.
asd 2014-10-05 19:14
nie polecam nikomu pracy w tej firmie , chyba że chcesz sie poczuć nikim , kierownictwo nie wie nigdy nic , każdy dba tylko o siebie a niektórzy operatorzy to debile
xxxx 2015-03-25 15:24
Na poczatku wszystko ok :) a pozniej ? Jedna wielka nienawisc, zawisc, zazdrosc, zero organizacji jakiejkolwiek, rzucanie sie do gardel, obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gnojenie, plotki jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIc dodac nic ujac ! Ktokolwiek kto bedzie chcial isc tam do pracy ODRADZAM !!!!
wiem gdzie parkujesz 2015-04-22 16:32
Najwspanialsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem!

Ludzie (jak wspomniano) z umową o pracę są bardziej gnojeni i ośmieszani niż Ci ze zlecenia(oni również są gnojeni), oprócz tego wysoko wyszkolona kadra kierownicza które zna się tylko na waleniu w uja, szmaceniu i poniewieraniu pracownikami z hali, nie mają za grosz honoru ani wstydu. Doświadczeni operatorzy z wieloletnim stażem są poniewierani. Zaczynając pracę w tej firmie proponuję kupić tubkę wazeliny (albo ze 2) aby przyśpieszyć proces "rozwijania" swoich umiejętności, oprócz tego pracują tam wspaniali ludzie oprócz kilku ewenementów których należy omijać szerokim łukiem, o socjalu firmy nie wspomnę.

Polecam pracę w tej firmie ludziom którzy nie lubią myśleć mają problemy z czytaniem i nie odróżniają lewego buta od prawego, pozostałym odradzam już lepiej sprzedawajcie różańce pod kościołem więcej zarobicie.
-"Nie wiem" M.G.
xDxD 2015-04-28 12:29
Tam nie patrzą jak to pracuje tylko kto kogo lubi. Jesli operatorzy Cie nie lubia karza kierownikowi Cie zwolinic, a kierownik to cieple kluchy bez wlasnego zdania. Kilka osob wylecialo dlatego ze reszta byla zazdrosna o to ze ktos wyglada lepiej, ma to czego inni nie maja i tp. bo to banda zakompleksionych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i te stare i te mlode :) tam ludzie są od poniewierania bo nawet jedna osoba robi na dwoch lub trzech maszynach a ci z umowa o prace siedza dupskiem w krzeslach. I generalnie to kazdy kazdemu obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a wszyscy sie tam bardzo dobrze znaja bo sa jak wielka rodzina. STANOWCZO ODRADZAM prace tam, chyba ze ktos wogule nie ma zamiaru sie odzywac tylko patrzec w karty i robic swoje
xyz 2015-06-16 15:05
Koleżanka mi opowiadała, że tam jakaś Wieprzyca podrywała jej chlopaka, a później śmieszna afera w pracy ha ha wszystko przez zazdrość. Ale z opowiadań wynika, że praca tam to całkowita porażka.
Dymion Ball 2015-06-25 14:46
Cartamundi KULĄ (koszulka w majteczki i guziczek pod grdykę is trendy) się toczy, w zależności jak go RESZTA potoczy. Niesamowite i niespotykane chamstwo, prostactwo, łgarstwo itp..... Lata na zlecenie przepracowane i papa.
Domaaa 2015-06-28 20:44
I podrywam dalej, całe życie będę to robić.
PS: już byłego :D Pozdrawiam.
Domaaa 2015-06-28 20:47
I podrywam dalej, całe życie będę to robić.
PS: już byłego :D Pozdrawiam.
Misieq 2015-07-06 11:11
hyhyhyhy ale śmiesznie tutaj widze , polecam prace zarobki 10/10 kierownictwo 10/10 praca ogółem 10/10
dr pager 2015-07-11 00:40
Bezpodstawne opluwanie innych ludzi? Smieszne. Trzeba najpierw miec ku temu racjonalne powody... a to w jak nie dojrzaly sposób zachowuja sie ludzie ktorym "podziekowano" za prace jest tak tragiczne ze az smieszne... osoby ktore zostaly zwolnione to nie przez to ze operator tak powiedzial (bzdura) tylko za nieróbstwo :) a jak komus zarobki nie pasuja to po co sie przyjmowal? Bez komentarza
Misieq 2015-07-15 16:43
Tonący brzytwy się chwyta jak to mówią , to nadal sie usprawiedliwia chamskiego zachowania Kierownictwa wobec pracownika
denis 2016-07-09 11:45
Mao' podejrzewam, że musisz sledzic albo na stronie pracodawcy oferty lub tutaj czasem sprawdzać berząco,być może niebeawem sie coś pajawi a jakie stanwosko cie intersuje?
prince 2017-01-24 07:58
Jest kwestią czasu kilku miesięcy jak firma nie pomyśli o podwyżkach dla pracowników produkcyjnych ,zacznie ich tracić.Takie są obecnie realia rynku pracy.W tej chwili zarobki minimum nie kuszą. Obecnie standartem staje się minimum 2300-2500 brutto.Wiem że spora grupa już rozgląda się za lepiej płatną pracą.
ttz 2017-01-24 18:52
Pojawiło się ogłoszenie operator sekcji pakowania ręcznego ale z wpisów powyżej widzę że raczej nie ma sensu aplikować. Mam pytanie na jakie zarobki na produkcji na takim stanowisku można liczyć ? czy praca jest zmianowa czy na jedną zmiane ?
P 2017-01-31 17:32
Nie wiem jak teraz ale ja w tamtym roku zrezygnowałem po 8 latach z pracy w CM Polska z powodu małych zarobków.Małe zarobki coraz więcej wymagań. Brak możliwości rozwoju np. brak szkoleń podnoszących kwalifikacje operatorów. Na początku obsługujesz jedną linie produkcyjną potem dorzucają Ci drugą i dają 1zł podwyżki netto:D:D:D hahaha. A gdy idziesz po podwyżkę to masz spotkanie z "górą" która mówi CI że to źle zrobiłeś że musisz coś dać od siebie potem dostaniesz podwyżkę, a najlepszym hitem jest "W branży poligraficznej mało się zarabia a jak Pan chce więcej proszę zatrudnić się w branży motoryzacyjnej" i przekonanie "Zwierzchników" , że CM Polska ma jedne z większych wynagrodzeń w branży hahahah.
Operator robi tam też za utrzymanie ruchu i mechanika:D
Było też tam parę plusów ale nie za dużo:D
Proponuje Ci byś poszukał innych opinii na temat CM Polska bo oczywiście mój osąd może nie być obiektywny.
Nie było mi tam źle ale kasa maaaaaaaaaaaarna.
Pozdrowienia dla ludzi z CM
Ps.:Odejście to była jedna z moich lepszych decyzji w życiu:)
mm 2017-02-09 07:15
Praca jest na 2 zm.
Zostaw swoją opinię o Cartamundi Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cartamundi Polska Sp. z o.o.