Opinie o AMED Biuro Techniczno-Handlowe w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AMED Biuro Techniczno-Handlowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AMED Biuro Techniczno-Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMED Biuro Techniczno-Handlowe w Raszyn

Czy AMED Biuro Techniczno-Handlowe ma ściśle ustalone godziny pracy?

N I E POLECAM Nowy wpis

Atmosfera tragiczna. Zero szkoleń, pomocy i zainteresowania ze strony zarządu.

Teresa Nowy wpis

Hej, czy firma nadal zatrudnia pracowników? Napiszcie, czy wszystko okej w AMED, bo może czegoś nie wiem, a jest to powód, dla którego nie ma tutaj żadnych wpisów na temat pracy. Ogólnie zależało mi na informacji o zatrudnieniu w firmie. Głównie o tym, czy rekrutacja składa się z jednego czy większej ilości etapów.

Nick Nowy wpis

Bardzo fajna firma, polecam pracę w AMED. Pracowałam i byłam bardzo zadowolona.

Czy kandydat na stanowisko Technik Serwisu – Serwisant sprzętu medycznego w firmie AMED Biuro Techniczno-Handlowe ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Barnaba

Firma prosperuje bez zmian? Trochę to dziwne, że przestaliście korzystać z forum pracowniczego??

Iwona

@Gimo a skąd takie informacje o zwrocie kosztów szkoleń w AMED Biuro Techniczno-Handlowe? Możesz powiedzieć dlaczego tak twierdzisz? To ważne, żeby pojawiały się tutaj potwierdzone informacje, żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania.

Gimo

Co pewien czas pojawia się ogłoszenie na 4 województwa z Dolnym Śląskiem i Wlkp. Taka rotacja jest , czy wymagania są aż nadto wygórowane ? Poza tym podobno jak chcesz odejść na własną rękę to musisz zwrócić koszt szkoleń , potwierdzi ktoś ?

oskarek

@edek nie sądzę, by to był ogromny problem. Do Raszyna jedzie się minutę dosłownie, to jest jeszcze przed Jankami.. a firma fajna, bo działają dość szeroko. Zajmują się sprzedażą wyrobów zużywalnych dla sterylizatorni głównie. Ciekawe ile zarabia handlowiec tutaj

niezadowolony

Pracowałem w tej firmie pół roku. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Ja nie byłem zadowolony. Pensja na czas. Księgowa to jakaś pomyłka, oby się nie narobić. Do księgowości się co najmniej nie nadaje, mogłaby już dać miejsce młodym ludziom, ile jeszcze spier..... Nie Polecam.

zawód - syn :)

serw

Właściciel jest jaki był zawsze, tryudny w negocjacjach, wymagający i oszczędny (wersja szkocka), personel biurowy mniej to odczuje, bo nie jeżdżą tylko siedzą na tyłeczkach, bardziej handel i serwis, bo jak nie mieszkają w domu, to woleli by mieć to odwzorowane w kasie. Ale cóż rynek trudny, konkurencja spora, to jak się chce utrzymać biznes trzeba być twardym i liczyć kasę.

zoz

A z kim teraz można się w Katowicach kontaktować?

Stary

Mik - 2012-06-26 22:17:45 Wygral Stary kilka przetargów i myśli ze mu wszystko wolno a ludzi wprowadza w błąd i płaci mizerne Odradzam zwłaszcza w KatowicachTradycyjnie bardzo prymitywne działanie ... \"pozdrawiam\" konkurencję z Poznania.

Mik

ph

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Wygląda na, że ktoś kto się nie sprawdził i rozwiazano z nim umowę musi gdzieś odreagować. Ja jestem zadowolona. Atmosfera fajna. Pensja na czas. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Polecam sprawdzić samemu i wyrobić sobie własne zdanie.

Mazur

Co za bzdury ta firma to tylko jeden Dziadek ,który żyje ze swej opinii z lat 80 jego synalek to porażka.oszukują w prowizjach i obiecanej kasie. Odradzam wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o AMED Biuro Techniczno-Handlowe - Raszyn

• Jak się pracuje w AMED Biuro Techniczno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy AMED Biuro Techniczno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AMED Biuro Techniczno-Handlowe
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Władysława Umińskiego 3 lok. 8
    03-984 Raszyn