Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Mam potrzebę spotkania się osobistego z Panem Victorem Joskinem !!!myślę, że uda mi się to ....Te problemy które są w firmie Joskin Trzcianka muszą ujrzeć światło dzienne .Pozdrawiam Pana Victora ale nie może w tej firmie dochodzić do tak drastycznych sytuacji .

Pamietliwy
@Marcin

Pani dyrektor nie dopuści do owego spotkania, a jeśli już nawet jakims cudem do tego by doszło to i tak przetłumaczy to co szef chciałby usłyszeć. Zawsze tak było! Karma do tej pani prędzej czy później wroci, zresztą mam nadzieję że do jej bliskich współpracowników rowniez

@Pamietliwy

Też tak myślę, ale sprawa jest w Trzciance tak nagłośniona, że wszyscy czekają na jej koniec .Myślę żeby wyjść z twarzą dla całej firmy dojdzie do tego spotkania .a co do tłumacza to chce iść ze swoim bo też o tym myślałam. Dzięki za pomocną opinię ????

@Pamietliwy

Ale myślę tak ,ze rządzący z tej firmy nie mają sobie nic do zarzucenia ,działali zgodnie z prawem ????????i dlaczego nie mieliby dopuścić mnie do Pana V.Joskina ,przecież będzie to miłe jak mieszkaniec Trzcianki spotka się z Panem Viktorem i podziękuje mu ,że stworzył tak wspaniałą firmą, zatrudnia tak wielu pracowników daje zarobić im na życie a ,że rządzący są beznadziejni to też niech o tym wie.

Blablacar

pisz na e-mail do: Murille, Venciane lub Didiera

@Blablacar

Witam ????.Proszę o podanie nazwy całego e-mail.Pozdrawiam

Tommy Hilfiger

Mobbingu w zakładzie zaczęło niestety przybywać a zwłaszcza na ocynkowni tam ludzie boją się odezwać żeby nie znaleźć się na czarnej liście dzieje się to z automatu. Atmosfera w pracy jest niezwykle wazna. Człowieka mają za maszynę która nie ma znac pojęcia odpoczynku. Reżim wprowadzany przez kierujących rodzi konflikty. Ale jak w każdym składzie są też normalni ludzie którzy ratują te chore sytuację.

Kiki Szok
@Tommy Hilfiger

Ocynkownia to całkiem inny świat, zapomniany przez firmę Joskin. Tam jest tak źle, że gorzej już się chyba nie da. A mobbing wprowadzony, szczególnie przez jednego brygadzistę, który nie daje ludzią normalnie pracować i funkcjonować przechodzi wszelkie granice.

Znajomy
@Tommy Hilfiger

To nie umiecie się odezwać nagłośnić sprawę ludzie jak sobie dajecie tak macie... Dobra rada..... Jeżeli sobie dasz robić co chcą z tobą to tak będzie...

@Tommy Hilfiger

Co się dzieje na magazynie że w przeciągu 2 tygodni z pracy rezygnuje 2 pracowników? Niedługo nie będzie miał kto dostarczać towaru bo nikt nie chce tam pracować.

Aga
@Tommy Hilfiger

Zgadzam się z Panem .Chociaż nie pracuje w Joskin jestem żoną jednego z pracowników właśnie na tym dziale .Doszło do tego ,że od pół roku ratuje męża z ,,ciężkiego stresu ,,co doprowadziło mojego męża prawie do śmierci .Gdyby nie moje umiejętności pielęgniarskie doszłoby do tragedii .Ciężki okres był przed nami walczyliśmy z mężem ciężko bardzo ciężko!!!! .Stworzyliśmy warunki do tego żeby mógł wrócić do pracy no i wrócił .I spotkała nas bardzo przykra sprawa mąż po chorobowym dostał wypowiedzenie z pracy .Nadmiernię ,że cała ta sytuacja przez Panią Dyrektor.no cóż trzeba żyć dalej .Tylko nie wiem czy ta pani dyrektor spokojnie śpi wiedząc co zrobiła ...........(a doskonale wie!!!!) Jest na dobrej drodze życiowej .ja przeciwnie do niej nie umiem być wredną i mściwąi życzę jej powodzenia ......

Mikazuki
@Tommy Hilfiger

Mało tego że sprzedawczyk sprzedaje ten co lata po stanowiskach to jeszcze wiecznie śmierdzi bo na kacu .

@Aga

Ta pani dyrektor to nie człowiek!!!

@Spawacz

I nikt jeszcze nie zrobił z nią porządku???przecież jej zachowanie ociera się o sąd. Pozdrawiam

Mój mąż pracował tam 10 lat i po tej pracy jest wrakiem człowieka z 3 grupą inwalidzką a ma dopiero 44 lata .Za stan zdrowia mojego męża możemy podziękować tylko pani dyrektor kasi .Zastanawiam się czy ta śmieszna ,pożal się Boże pani dyrektor nie ma więcej osób na sumieniu może trzeba się tym zainteresować !!!??Firma dobra ,dbająca o pracownika tylko ludzie nieodpowiedni na stanowiskach

Kazimierz
@Marcin

To po co pracował tak długo? Jak praca i atmosfera nie odpowiadała, to trzeba było zmienić pracę... A nie siedzieć 10lat w firmie.

@Kazimierz

Najgorsze jest to ,że kochał swoją pracę. Tu nie chodzi o to ,że mu się praca znudziła tylko jak widać jest osobą odpowiedzialną i sumienna .

@Kazimierz

Dodam,że obecna pani dyrektor nie była dyrektorem przez 10 lat .Było dużo jej poprzedników, którzy nie wprowadzali tyle zamętu o czym teraz się słyszy. Firma Joskin kiedyś miała bardzo dobrą opinię a na dzień dzisiejszy .....????no właśnie widać po opiniach

Damian
@Marcin

Ja tu nowy na forum w poszukiwaniu opinii o pracodawcy, bo się za robotą rozglądam. jest problem z bezpieczeństwem pracy?

@Damian

Wykończanie psychiczne czasami jest gorsze od nieszczęśliwego wypadku .!!!!

Dodam tylko tyle jestem osobą, która walczy o życie ludzkie taki mój zawód i będę walczyć dalej ....!!!!A jak już będę po spotkaniu z Panem Victorem oczywiście dam znać wszystko opiszę jak poszło.

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MZ

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) takie warunki na spawalni. Czekamy tylko aż szef przyjedzie i się skończy. Miarka się przebrała.

@MZ

Nic nie zrobisz, jedno wielkie kolesiostwo. Trzeba zacisnąć zeby i udawać że nie widzisz nie których rzeczy bo inaczej cie zniszczą. Szef nic nie zrobi bo w ogóle nie ma pojęcia co się wyprawia w tej firmie.

@Spawacz

To jak nie ma pojęcia to może trzeba mu powiedzieć, bo inaczej nigdy się nie poprawi. Żeby się przyjąć też trzeba mieć znajomości skoro tak rządzi w kolesiostwo?

@Spawacz

Słuszna uwaga ,nie nie zrobi szef do momentu kiedy nie stanie się tragedia do której już prawie doszło w tym zakładzie......gdyby nie moje umiejętności zawodowe Prokurator siedziałby na tej firmie .A może wybiorę się do tego szefa i powiem mu o wszystkim????Zawalczę o to żeby już nikt nie ucierpiał zdrowtnie na tej firmie

Wiktoria
@Marcin

Co takiego się właściwie stało? Opowiesz co udało Ci się zrobić, że na firmie nie siadł prokurator?

@Wiktoria

Wszystko było opisane publicznie na Facebooku nie mam zamiaru do tego wracać bo wywołuje to zbyt dużo u mnie emocji .Powiem tylko nie dopuściłam do tragedii do której doprowadziła by pani ,która tam rządzi nie zna się podstawowych zasadach bycia panią dyrektor. Pozdrawiam

@Wiktoria

A może pani kasiuA nie Wiktorio !!!! nie będę walkować jednego tematu wciąż i wciąż!!!!! Może spotkamy się w sądzie??? Powiem tak jeśli Marcin w ciągu dwóch tygodni nie dojdzie do siebie to będziemy miały okazję spotkać się twarz w twarz Pozdrawiam

Bubu

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) i na dodatek co niektórzy mają jedną zmianę na ocynkownia a reszta ludzi ciągnie dwie zmiany jak dla mnie to śmiech na sali dziwię się tylko tym ludzia że jeszcze się nie zbuntowali i awantury nie robią że tamte osoby cały czas chodzą na pierwszą zmianę a reszta siedzi cicho i chodzi na dwie zmiany

Helena
@Bubu

Chodzenie na dwie zmiany oznacza, że pracują przez dwie zmiany, czy że mają raz jedną zmianą, a potem druga? Kto wgl obsadza te zmiany, menager czy jednak ktoś na jeszcze wyższym stanowisku?

@Helena

Helena na ocynkowni są dwie zmiany czyli tydzień chodzą na rana a tydzień na popołudnie ale co nie które osoby chodzą tylko na pierwszą zmianę jak dla mnie tłumaczenie tych osób cytuje ( ja mam małe dziecko i nie mogę chodzić na na dwie zmiany czyli na popołudnie ).Praktycznie co druga osoba ma dzieci i im nie przeszkadza chodzić tydzień tak tydzień tak .Ale cóż są tacy co się uważają za lepszych i włażą w (usunięte przez administratora) w kadrach

@Bubu

No mój mąż akurat pracował tam przez 10 lat i pracował na pierwszej zmianie I dzieci nie mamy I nie czuł się lepszy I nikomu nie wchodził w(usunięte przez administratora)wręcz przeciwnie !!! Za co go niesłusznie zwolnili .Chodzi chyba o to żeby pierwsza zmiana wytrzepała normę

@Helena

Z tego to wiem w tym zakładzie nie ma żadnego managera tylko pożal się Panie Boże pani dyrektor ,która czuje sie druga po Bogu i niszczy ludziom życie

@Marcin

Marcina to znam z jakieś 30 lat razem się wychowaliśmy na jednym osiedlu i na tej samej ulicy mieszkaliśmy parę domów dalej mieszkałem

@Bubu

Jak dla mnie to nie tylko super mąż ale i człowiek i myślę, że kto jak kto ale Marcin w pracy się nie ociągał wręcz przeciwnie !!! (usunięte przez administratora) I dostał takie podziękowanie za 10 lat pracy .

@Marcin

Znam Marcina na tyle bardzo dobrze że złego słowa nie mogę na niego powiedzieć a że pracował w tej firmie tyle lat to mu mogę pozazdrościć . A teraz to niech Marcin podziękuję tym swoim pseudo znajomym ze swojej zmiany że tak mu życie uprzykrzayli .Marcin nie daj się tym cymbałą i walcz o swoje a nimi się nie przejmuj oni nie są warci żadnych słów szkoda twoich nerwów . Zapamiętaj te osoby tezy kiedyś będą na twoim miejscu i będą szukali pomocy wtedy ty odwróć się do nich za przeproszeniem (usunięte przez administratora) !!

@Bubu

Dobre słowa są zawsze w cenie .Racja dzisiaj nie ma dobrych współpracowników a w tym zakładzie w szczególności!!!!!A tak jest chyba na każdym dziale z tego co słyszę jeden drugiego utopi w łyżce wody .Pozdro

@Bubu

Gdyby zakład doceniał ludzi pracujących a nie tych którzy mają ciągłą biegunkę i prostatę (I pół czasu w pracy spędzają w WC)I ich narzędziem pracy nie jest młotek tylko telefon nooooi oczywiście tych którzy tylko podpieprzają współpracowników a głównym ich zajęciem jest ,,zmienianie pani dyrektor podpasek ,,zakład miałby bardzo dobrą opinię bo daje naprawdę dobre warunki pracy a tak przykro mi powiedzieć ale zakład spadł na psy .!!!!!

Kaziu

Jestem jeszcze tak że u Zbyszka na spawalni chodźi mi o pana Grencla chodzi każdego sprawdza i donosili ?

@Kaziu

Ten o którym mowa to faktycznie taka parówa bo myślałem że to dobry chłop?

ZKwiatek
@Kaziu

Donosi do dzisiejsze czasy. Pan grenzel to chodząca kamera w firmie joskin.

Piekarz
@ZKwiatek

Oo znajome nazwisko Grenzel czyżby to były piekarz z Wemaru ????????bo jak tak to współczuję wam chlopaki

Elżbieta
@ZKwiatek

Ale donosi w jakich sytuacjach? Możesz podać przykłady? Że np. no nie wiem, ktoś się obija i już idzie do szefa z tym?

Spawacz

Większość ludzi w tej firmie to zwykłe dwulicowe (usunięte przez administratora) A szczególnie na spawalni narobili se brygadzistów i latają jeden za drugim jak niespełna rozumu

MZ

Nic się z tego fora niedowiecie bo brutalna prawda jest z automatu usówania jedne wielkie kumoterstwo (usunięte przez administratora) i kolesiostwo na spawalni

Jaka atmosfera jest między działami w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Olo

Sympatyczns

Gogol

Generalnie dobra firma i wystarczy mieć umiejętności żeby mieć dobrą pracę!

Ktoś tam
@Gogol

Tak, tylko pokazując że się ma umiejętności w tej firmie trzeba się liczyć czasami z dużą zawiścią ze strony tych co boją się stracić swoje stanowiska, no ale tak jest wszędzie, trzeba się z ludźmi naużerać.

Anna Marzec
@Gogol

Firma godna polecenia :) bhp na wysokim poziomie. Są zasady Kazdy wie co ma robić .Zaklad funkcjonuje perfekcyjnie.placa ok Solidna firma na poziomie polecam :)

Artur
@Anna Marzec

Miło się czyta takie opinie, a są w firmie jakieś benefity ? Lub może spotkania integracyjne ? Takie wyjścia zawsze budują lepszą atmosferę.

Roman

Jak wygląda praca na montażu?

Koko

Trzeba w tej firmie trochę lat przepracować aby zrozumieć specyfikę tej firmy.....ludzie którzy tu pracują a zwłaszcza na wyższych stanowiskach mają swoje zasady.... a to że co nie którzy (usunięte przez administratora) właściciela to inna bajka ale prędzej czy później to i tak dojdzie do tego że właściciele się dowiedzą... a tak ogólnie firma spoko ludzie na spawalnię wporzadku... a co do zarobków???? Musi być więcej na te produkty co ta firma robi...a zwłaszcza na spawalni.....

@Koko

A podasz jakieś konkretne sumy jeśli chodzi o zarobki w Joskinie? I czy są tu też jakieś benefity pozapłacowe, bony albo coś w tym stylu? Jeśli tak to na jakich zasadach to działa? Czekam na Twoją odpowiedź.

Czy w obrębie jednego działu w Joskin Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Ojciec Mateusz

Liderem możesz zostać jedynie jeśli zakolegujesz sie z panią dyrektor i jej świta inaczej jesteś zwykłym popychadlem i nie masz nic do gadania

Matka Daje
@Ojciec Mateusz

Tyle wzięłam że aż chce się żyć :) a ile dopiero wezmę hahah

@Matka Daje

Po treści twojej opinii wnioskuje że jesteś jednym z żołnierzy swojej pani, kwestia czasu kiedy wam się ta "wladza" skończy????

@Spawacz

Hej, pracujesz w Joskinie? Jakie są tu obecnie stawki na start i czego wymaga się od pracownika? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego Twoim zdaniem? Jak myślisz? :)

Tatiana

Czy w biurze premie są raz na rok czy co miesiąc?

Atb

Podwyżki są jak ufo mówi sie O nich ale ich nie widac

Tom
@Atb

Jakie można oczekiwać stawek na godz jako spawacz. Bo chciałbym złożyć papiery

Elżbieta
@Atb

Na początku roku podniosła się płaca minimalna, czy w Joskinie też zmieniły się wynagrodzenia? A może jakieś premie? Chciałabym wiedzieć, jak aktualnie wygląda kwestia wypłat.

kozak

A na spawalni u zbyszka jak wygloda

Czy pracodawca Joskin Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Roben

Nie

Co jaki okres czasu w Joskin Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Tutaj nikt się nie ubiega o podwyżki, sami przyznają przynajmniej raz na rok, albo przy podpisaniu kolejnej umowy.

@Odpowiedź

Czy prócz podwyżek można też liczyć na awans, a pracodawca wspiera pracowników w rozwoju kariery?

Odpowiedź
@Marek

Nie wiem jaką karierę chciał byś robić, jeśli chodzi o biuro i jakieś kierownicze stanowisko to bywało że co niektórzy wylatywali z hukiem, najmniej mogą obawiać się zwykli pracownicy i oni też są trochę wspierani np. kursy suwnica, widlak itp.

bogus

Ubiegac to sie mozesz nawet codziennie, ale jeśli nie przypadniesz '''gorze'' do gustu to nic ci to nie da. Tak naprawdę licza się tylko znajomości.

bigman

podwyzka zależna od chumoru taty i rudej zarazy ale bardziej od zarazu bo choc stary da to ona może wstrzymac

Bocian

Co 10 lat

Kajajajh
@bigman

No i jest sezon na pomidory

big

nie ma stałego okresu wszystko zależy od widzi misia naszych ,,jaśnie nam panujących brygadzistów "podczas walnego zgromadzenia dają bądź zabierają to co masz no i najważniejsze słowo ma ojciec narodu Joskin Viktor

Tomasz

Witam. Jestem zainteresowany pracy jako spawacz. Jaka jest stawka ??- I czy warto

big
@Tomasz

towarzysze z Ukrainy mają od 19-20 pln Polacy tak samo rewelacji nie ma premia oczywiście uznaniowa po 3 miesiącach jak staniesz przy palniku to maski z głowy nie ściągniesz wiele oczu Cie obserwuje i ile byś nie zrobił ,,to zawsze możesz zrobić więcej" socjal tragedia tylko woda ,herbata czy coś to we własnym zakresie,na stanowisku całkowity zakaz palenia,spożywania jakichkolwiek posiłków i napojów-typu kawa itp jedynie tolerują mineralną,szkolenia ponad podstawowe tylko we własnym zakresie jak masz możliwość idz gdzie indziej mobing na każdym kroku

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka