Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

:-D

Nawyki z poprzedniej pracy pozostały....

Hgggjhj

Uwaga!!! Salceson jest w cenie

ZAl

Hooo hooo hooo boli bo wam kursantów nie przynosiła Pani M ???????????????? ???????????????? co zrobić nie wszyscy mają tak dobrze przez żołądek do❤

HejtUs

OGÓLNIE NIE JEST ŹLE SWEGO CZASU UCIEKALI A TERAZ WRACAJĄ. PŁACIĆ PŁACĄ NA CZAS ROBOTA JEST ALE TE KUR. GANIANIE JEDEN DRUGIEGO TYLKO PODKABLOWAC DONIEŚĆ TEGO WYTRZYMAĆ NIE MROŹNA. WSZYSCY CO DŁUŻEJ PRACUJĄ TO ZA KIEROWNIKÓW SIE MAJA. AYMOSFERA DO (usunięte przez administratora) W OCZY PIKNIE A ZA PLECAMI JUŻ NA CIEBIE SWINIA KWIKNIE !!!

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PR

wczoraj czytałem wywiad z właścicielem i mówił, że płacą więcej niż w okolicy. Czyli chyba nie jest źle? Ktoś coś powie więcej jak się pracuje tam w marketingu? Silny team?

Paulina

@Putin a czy to nie jest kwota na okres próbny, a potem można liczyć na podwyżkę? Może też do tego dochodzą jakieś premie i benefity? Czy tylko płaca Wam się nie podoba w firmie? To istotne na wątku, żeby to ustalić.

Tak

Jest ok

Paulina

@Putin a czym jest to spowodowane? Ludzie nie chcą pracować? Jest za dużo miejsc pracy? Możesz wyjaśnić?

Putin
@Paulina

Za dużo miejsc pracy niema, ale napewno jest więcej niż kiedyś, firmom brakuje bardziej dobrych pracowników, bo ktoś kto się zna i ma wykształcenie nie będzie robił za 2.5 tys. brutto.

Jurek
@Putin

Prawda ! ta firma myśli ze 2500zł to jest super zarobek

Paulina

@xyz Rozumiem, że w ostatnim czasie było sporo zatrudnień. To oznacza, że firma Joskin Polska się rozwija? Czy będą przewidziane jeszcze jakieś nabory nowych pracowników do Joskin Polska? Jakbyś coś wiedział to daj znać na forum.

Putin
@Paulina

Teraz wszędzie brakuje pracowników , nie tylko w Joskinie.

xyz

Oczywiście - znaleźli się w fantastycznej ilości. W związku z tym jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia inwestycji związanych z rozbudową pomieszczeń biurowych :D.

Niezainteresowany

Jak tam nowi konstruktorzy oraz handlowcy się znaleźli ?

Okjjlkjhuh

Związek zawodowy , Związek zawodowy, Związek zawodowy.

Paulina

@ghjk to tak łatwo się dostać na to stanowisko? Czym jest to uwarunkowane? Mało osób chce pracować na tym stanowisku? Praca jest bardzo ciężka. Widzę, że do pracy na to stanowisko również przyjmują emigrantów zarobkowych (http://www.joskin.com/upload/Jobs/OPERATOR-SRUTOWNIKA-01-2017.pdf). Mógłbyś użytkownikom powiedzieć coś na ten temat?

PIHRY

Panowie jest jakieś stanowisko dla mnie .Pozdrawiam

ghjk
@PIHRY

Przyjdź i powiedz że chcesz robić na śrutowniku to odrazu będziesz przyjęty.

bobek
@PIHRY

Kolego jak masz dobry fach w ręku to trafiłeś w 10 takich potrzeba

Zz

Zmień lekarza ten cię oszukuje

@Zz

No i na tyle Cię stać a lekarz to jest ten sam który i Ciebie leczy więc po ostatniej wizycie u niego powiedział mi że ta choroba która Cię ogarnęła to jest nie uleczalna

Napletus

To się pozwalniajcie jak wam nie pasuje a nie siedzicie jak szczury. Trochę ambicji niedorajdy.

@Napletus

Witam kolego niedorajdą to myślę że to ty jesteś bo jak by nie Joskin to by Ci przyszło obornik w kupki składać jesteś pewnie z tych co się zwą lizaki no może to za łagodne określenie bo jak byś był jednym z pracowników którzy muszą znosić te jazdy kolarzy to byś inaczej pisał a ty po prostu walisz z ucha czyli UCHO OD ŚLEDZIA To nie obrażaj nas my pracujemy na takich jak ty i inni tobie podobni więcej szkoda pisać o takich ludziach jak ty bo dla większości pracowników Firmy Joskin jesteście po prostu karierowicze którzy by dojść do władzy to własnego brata sprzedacie opamiętajcie się bo kij ma dwa końce tacy byli i co marnie skończyli pozdrawiam i miłego wypoczynku na urlopie

Zz
@byczek

Frajer

@Zz

No i następny kolarz może i jestem frajerem ale piszę to co widzę i słyszę a ty zmień podejście do ludzi a staniesz się lubianym a nie znienawidzony po prostu spójrz w lusterko i zadaj sobie pytanie czy ja jestem dobrym człowiekiem czy ja mogę spojrzeć kolegą w oczy i powiedzieć nie sprzedałem cię .

Dużo zakładów pracy daje coś grosza na urlop ,przydało by się bo w domu bieda a chciałbym zabrać dzieciaki nad morze :(

byczek

Kolego nasz zakład pracy nie płaci za urlop , a powiem ci dla czego a dla tego bo co roku mamy naginane prawo bo powinno być że 10 dni urlopu i jest coś takiego jak socjal który wypłaca za urlop ale u nas mamy 9 dni i nam się nie nie należy choć przepis mówi że powinniśmy mieć 14 dni roboczych ciągłości urlopu i tu masz całą prawdę o groszach za urlop

byczek

Witam serdecznie czytelników strony . Kochani nasza firma przekształca się w porządną firmę która nie zniosła pewnych nawyków wprowadzonych przez naszego kochanego P. L M . Pani K . zaczyna się chować po kontach by wyłapać ludzi którzy przychodzą do pracy i odbijają kartę w ubraniu cywilnym , to jest przestępstwo tak nie wolno bo premia wiśenka spadnie i zostanie pestka , kochani gdzie my pracujemy jak świat światem po przekroczeniu bramy zakładu należy się odbić na zegarze a nie przebrać się i dopiero się odbijać ,ludzie my nie pracujemy pod ziemią . tu nas widzą kamery o której odbijam i o której jestem na stanowisku . Koledzy powiem tak w zakładzie jesteśmy prześladowani zrobili nam cholowe wyścigi kolarskie jeden kończy jazdę a drugi za nim zaczyna mamy cały peleton . Kolega z beczek no nie powiem miły facio w towarzystwie kolegów a jak zmienia otoczenie to jest jak kameleon zmienia zdanie jak ta jaszczurka po prostu pracuje się zajefajnie atmosfera zajefajna koledzy kolarze super tak dalej a firma będzie kwitła pozdrawiam i czekam na opinie moich wywodów wiem że co nie którzy napiszą że to kłam ale to będą ci co robią za kolarzy i lizaki

Kasia raz ruda raz blondynka zawsze ten sam poziom

Czy to prawda że największy konstruktor i wizjoner firmy, prawa ręka ojca prowadzącego, pogromca rynków wschodnich, wspaniały wynalazca rzeczy nikomu nie potrzebnych opuściła szeregi tej rodzinnej firmy w której panują idealne warunki pracy. Jak to się stało?????????? Julian masz swoje zdanie szacunek. Brawo TY.

Oscypki

Brakuje osób do sprzedawania oscypków w Górach,ale już ponoć są chętni ale ulga........ turyści się najedzą do syta.

Psyhoterapeuta
@Oscypki

Odstaw dragi

Oo
@Psyhoterapeuta

Lubię dragi,i pierogi

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka