Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Ile jest zmian w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Jerzy

Produkcja jedna zmiana. Ocynkownia dwie zmiany.

Koronawirus

Podobno na zakładzie są wywieszane kartki z zaleceniami żeby sobie rąk nie podawać itp. A może by tak wypadało ten zegar w końcu naprawić żeby się wszyscy na koniec dnia nie tłoczyli w jednym miejscu.

Bezbłędny
@Koronawirus

Lepsze jest oprócz przywitania to że dotykamy tych samych klamek, tych samych narzędzi i korzystamy z tych samych kibli. Zawsze będziemy bliżej niż metr. Jest Nas sporo jak nie rozwieźć korona wirusa jak każdy jeździ w cztery strony powiatu? Zadał ktoś sobie to pytanie?

Koronawirus
@Bezbłędny

Tak zgadzam się. Moim zdaniem powinni wszędzie powystawiać drzwi i dać każdemu na stanie TOI TOIa i zakaz opuszczania stanowiska.

Kostek

Jaka realna stawka na początek? czy oprócz spawacza jakaś inna praca? np. elektromehanik? 1 zmiana? Ilu mnij więcej pracowników u was pracuje?

Agnieszka

Dzień dobry Czy przyjmujecie kobiety bez wykształcenia zawodowego

big
@Agnieszka

kobiety nawet bez wykształcenia, pracują na każdym stanowisku,ale ze względu na panujący mobing nie polecam tej firmy

Katarzyna
@big

A już myślałam, czytając początek Twojego posta, że będzie tak dobrze. No ale niestety - przeliczyłam się. Ja wszyscy wiedzą mobbing to stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Jeśli w Joskin ma on miejsce, to trzeba zgłosić ten fakt odpowiedniej instytucji. Ktoś z Was, pracowników, myślał o takim rozwiązaniu?

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szczery

Te baranie zapijaczony firma stoi na tak wysokim poziomie że trzyma takich buraków i(usunięte przez administratora)jak Ty. Weź najlepiej wyliz (usunięte przez administratora) tym wszystkim co ich tak bardzo zachwalasz posrańcu bez ambicji

Bezbłedny

Wszechobecny mobing to podstawa tej firmy. Sprawdzają wszystko. Kiedy idziesz do kibla czy wracasz i przychodzisz punktualnie z przerwy. Czy odbijasz siè 18 minut po14. A ci z telefonami to w ogóle nie mają problemow z podpier.... Wszystko dla premii. Zal mi ich

Rowerzysta

Witam. Może dział utrzymania ruchu pomyślał by nad jakimś zadaszeniem dla rowerów? Dużo osób dojeżdża jednośladem a przy intensywnych opadach nasze pojazdy niszczeja.

Artur

Witam serdecznie wszystkich........Firma joskin stoi na bardzo wysokim poziomie jezeli mial bym proponowac prace to jako spawacz........ ale tylko u jednej osoby u ZBYSZKA bo na drugiej spawlni jest czlowiek ktory zle podchodzi do ludzi i oszukuje starego a przedewszystkim nie ma szacunku do osob starszych mam nadzieje ze go spotka kara

nowicjusz
@Artur

U Zbyszka na hali prosta robota, dla nowicjuszy, jak ktoś trochę się wykaże, albo nie przypadnie do gustu Zbyszkowi to i tak trafi do łysego.

jysfgnhnmhtsnht
@Artur

Niektórzy ponoć na lakie. tęsknią za...….,a teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłom i udają ………...

No

Na firmie znów zaczyna się robić mało sympatycznie

Lolek

Po opiniach cieszę się że pracuje w metaltechu w Mirosławcu jako lakiernik???? myślałem nad tą firmą Ale już nie chce

raffael

cześć jak to jest z pracą w handlu w Joskin, dobre warunki?

Paulina
@raffael

Niewiele osób ostatnio pisze na ten temat na forum, ale mam nadzieję, że znajdą się takie, które chciałyby odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Jesteś zainteresowany pracą w Joskin Polska - co sprawia, że bierzesz tę firmę pod uwagę jako swojego potencjalnego pracodawcę?

Spawacz Sam

Chyba tylko na ludzi z biurowca, magazynu i portierni nikt nie narzeka.

Paulina
@Spawacz Sam

A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum? Nie wynika to zbyt jasno z Twojej wypowiedzi. Może napiszesz, jakie widzisz plusy i minusy pracy w Joskin Polska. Warto pisać takie konkrety na forum, bo wtedy osoby chcące podjąć pracę widzą, jak pracodawca przedstawia się w oczach pracowników.

Hej beja

Trzymaj się Jaek

Tomasz.T

Przepraszam was za moje zachowanie ale to pani K kazała mi was gnębić a teraz sie na mnie wypieła, ale w sumie to dobrze bo już nie szło wytrzymać od jej halitozy.pozdrawiam

chlop za noteci
@Tomasz.T

A gdyby kazala ci strzelać to byś strzelal bezkregowcu?

Hfghhyy
@Tomasz.T

Teraz wyszło szydło z wora ......jedna i druga strona jest winna.Tylko że jednej strony już nie ma a druga się zachowuje że jest jakby nigdy nic się nie stało ......ale ktoś musiał dać pozwolone aby tak postępować wobec podwładnych.A pan Ma....im gdzie jest czemu się nie wypowie też lakiernią kieruje.

wefww
@Hfghhyy

Była pani dyrektor pani G. to była klasa …….

fwwffee
@wefww

Racja ,Racja,Racja………………………………..

kjrgoiweigownhj
@fwwffee

Tak , o to były czasy ……….,ale bylej dyrektor Pani G już nie ma ,szkoda ona była na tym stanowisku z powolania a nie z przypadku

Pihry

Widzę że nic się nie zmieniło cały czas macie problemy ze sobą.

Informuję że wpis który został umieszczony przez Tomasz .T nie jest moim wpisem tylko ktoś podszywa się pod moją osobę . I informuje również tą osobę o tym że złożyłem zawiadomienie do prokuratury w Trzciance o podszywanie się pod moją osobę w środkach masowego przekazu

Mentor
@Tomek

Hehe tomaszów t i pani k jest wiele ,idz sobie nawet z tym do prezydenta ,a wiesz ze szykuje się zbiorowy pozew przeciwko tobie?

hkf
@Mentor

Mogą znaleźć po adresie IP smartfona lub komputera.

Grzegorz Siano
@Tomek

Trzoda telenowela tam jest na maksa u wos

Mentor
@hkf

A jak ktoś używa programu VPN ze zmiennym ip to możesz szukać nas gdzieś w afryce

Lakiernia teskni

Gdzie podział się majster.

Spoconymajstermalarni
@Lakiernia teskni

Pan Berlinek został awansowany na starszego gientarkowego drugo zmianowego :) i po co kozaczył ? . Teraz ciągnie chorobowe i zapewne szuka nowego miejsca gdzie mógł by wykazać się swoimi niesłychanymi umiejętnościami sprzedawania i du*y lizania.

Lakiernia teskni
@Lakiernia teskni

Szkoda Grubaska, taki fajny specjalista był, podobno z Mardziolkiem firmę zakładają, jak firmy doprowadzić w 2 lata do upadku

George Saint
@Lakiernia teskni

Ładna wiejska telenowela tam jest widzę ...

Maniek

I co parowo warto bylo byc taka pala? Pamięta BYDLAKU karma zawsze wraca???? Ps. wsumie to mógłbyś zorganizowac pożegnalnego grila, chętnych do spotkania pewnie by nie zabrakło ????

Ziomek
@Maniek

Pewnie z 3ech ziomkow z checia by przyszlo,a reszta to juz tylko po swoje premie chamie!!!

Ziomek

Gruby kiedy impreza pożegnalna hehe? Wszyscy czekaja!!! Przynajmniej teraz sobie nie leć!!!

Monter

Grubasek stracił koszulkę lidera, jeszcze tylko Lowelek odpada i w Joskinie będzie normalnie. Madziu szukaj pracy, może były szef lakerni pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka