Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Kj gjvvnn

Jest oki firma jest spoko

Wlkp

Witam to ja ten gruby z malarni odważna z ciebie osoba szkoda tylko że anonimowo.Ale informuje że spotkamy się składam zawiadomienie o zniesławienie.

Gsghsja

W Belgii płacą za urlop a u nas ,nie bo pewnie firmy by zbańczyła taki wydatek to by był.

Kkkkkkkkk

Już fajki palą na zakładzie a zaraz będzie (usunięte przez administratora) mama????????????????????

nigdy sie nie sprzedam
@Kkkkkkkkk

Uwaga na gruba rurę z malarni! Konfident nr 1 w tej chwili na firmie ale tuz za nim plasuje sie Magda na lowelku (nawiasem mówiąc ostatni ludzie Lecha)

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ihhjkk

Pani k.p farba do włosów fioletowa jest w modzie.

ex pracownik

podobno rafalski z podkulonym ogonem chce przyjść z powrotem , niby zadowoli go nawet miska ryżu . pozdrawiam

Hhhhjj
@ex pracownik

Niech zgłosi się Do piekarni elba

ghjkfgh
@ex pracownik

Nie on, tylko jego szwagier wrócił.

Gsghsja

PaniG.K to była klasa ,na wielu poziomach.

Jshxhjjzj

Średnia godzina pracy w Bel to 25 euro a w Polsce......3,5 euro.,czysty zysk ale dla kogo.........

Kj gjvvnn

Be...usy uczą nas porządku,niech posprzątają te samochody co do nas z są przywiezione na handel,ha ha .

Niby tak

Pa pa panie Leszku : )

Hiwd

W joskinie podwyżki są jak ufo- mówi się o nich ale ich nie widać

kasy byk w paski

No tak tata nas odwiedza to porządek zrobi kto wie morzem z cwaniak na spawalnicze i menadźerem

Inwentaryzacja

Słyszałem ze pani od spawalni nie ogarnia roboty i wszystko jej się sypie i ma (usunięte przez administratora) w papierach ,podobno dużo maszyn rozpłynęło się w powietrzu ?

Krasy Byk w Paski

kurcze wypłata znów cienka jak kęndziorek na klacie 2500 przy stawce 22/h kpina

Co te link wnosi do tematu? Na jakie pieniądze można liczyć w handlu? Ktoś, coś napiszę?

ghjk
@Zainteresowany

Gościu tłumaczy dlaczego jesteśmy parobkami w europie, pracujemy w zagranicznej firmie, a wypłaty jakie mamy?

omon
@Zainteresowany

Poniżej przecietnej, nie zawracaj sobie głowy pracą w handlu, podstawa trochę ponad najniższą krajową a prowizja poniżej pół proc...

@omon

Ok i to jest jakiś konkret. Dzięki

Powiedzcie mi kiedy usuną tego ba ra na, chodzi to niech chodzi ale poco zawraca (usunięte przez administratora) udziela się jak nie ma pojęcia! Chodzi od stanowiska do stanowiska i przeszkadza!

Bdgjj

A jak tam puzon

Lesiu

Szanowna Pani chce Pani konkretnej sytuacji proszę o to ona na pytanie Lesia kto to malował pracownik odpowiedział nie wiem chyba na pewno malarz efekt był taki że Lesiu tak gościa szykanował że chłop się zwolnił a Leszek zaczął od notorycznego nachodzenia a potem zrobił dla chłopa stanowisko że był tylko on sam a ludzie którzy pracowali w sąsiedztwie mieli zakaz odzywania się do niego oto konkretna sytuacja . pozdrawiam Lesiu

Paulina

@iks, @Hgghhghh, @Nick, @Bghhggh proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Joskin Polska Sp. z o.o. @@iks forum to nie służy do obrażania innych osób. @omon w komentarzu wspominasz o tym, że firma nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Co masz na myśli? Jaką konkretną sytuację opisujesz?

@Paulina

Proszę pani redaktor podawanie konkretnych zdarzeń wiąże się z tym ze można pozbyć się premii na co najmniej 6 mies ponieważ nie trudno wtedy skojarzyć faktów kto był przy zaistniałym sytuacji dlatego piszący tu ludzie posługują się ogółami , bo jak bym napisał ze ukarano mnie ostatnio za to bo zrobiłem to ,to od razu wiadomo ze to ja a wtedy zacznie się prawdziwy cyrk pan leszek będzie mnie odwiedzać co minutę i w tedy wykończy mnie psychicznie bo nie łatwo jest pracować pod stałą obserwacją tego oprawcy. W firmie jest jest tak ,więcej ,więcej ,szybciej ,szybciej, lepiej, dokładniej ! i mało mało i mało !

omon
@Paulina

Widzę, że firma zainteresowała się tymi wpisami i zleciła Pani kontrolę forum i podawanie konkretnych sytuacji uznając wszystkie komentarze za bezpodstawne... Tak jak pisał @Nick podawanie konkretnej sytuacji jest strzałem w kolano. Powiem tylko, że premia jest obcinana z byle jakich powodów, po prostu kierownik wstał lewą nogą to na poprawę humoru obetnie komuś parę zł, zostanie poklepany po ramieniu przez szefa i już ma lepszy dzień. Szczerze mówiąc praca w tej to stracone miesiące. Jednym słowem ogromne rozczarowanie...

bbb

Grubo 9 ofert pracy na olx.zwolnili ludzi a teraz szukaja;) To chyba tylko w Joskin mozliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka