Opinie o Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Sławków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Sławków

Administrator Nowy wpis

Firma Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe poszukuje kogoś na stanowisko Pakowacz. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 4200 PLN mogą potem wzrosnąć?

zibi Nowy wpis

a gdzie BHP w tej firemce gdzi sie nie przestrzega podstawowych regol brak kontroli

Endriu Nowy wpis

Witam ja tez pracowalem w marleszu dwa lata.i muszę napisac żeby prowadzic firmę trzeba mieć jaja.nie mogę napisac ze bylo lekko ale gdzie jest?.firma to wyzwanie i albo sie prowadzi twardą ręką albo sie jest miętkim w (usunięte przez administratora) wyrazy szaczunku oraz kondolencje z powodu smierci pana leszka goniewicza dla zony .corki magdy.syna.oraz rodziny.pozdrawiam endriu.

MANDY Nowy wpis

rozpoczne od poczatku cwaniaki juz kilka lat temu chcialam napisac te litanie bo robi mi sie slabo jak to czytam , zyjemy w Polsce mamy tu demokracje..nikt was nie zmusza do pracy w marleszu jest wiele innych firm do ktorych mozecie przejsc ..droga wolna, aa no nie bardzo ? bo co ? bo wyksztalcenie nie takie ? bo inni by was nie zatrudnili ? zaczne od firmy , plac ,maszyn w sprawie kasy z tego co sie orientuje w 2011 tak sie zarabialo . ktos z was jakie koszta ciagnie za soba jeden pracownik ? moze to nie pracodawca a panstwo was okrada ? warto poczytac ,maszyny - ok , pasowaloby wymienic a ktos z was wie ile kosztuje nowa maszyna ? kupe kasy ! ale co was to obchodzi...fajnie sie marudzi.. cos co mnie najbardziej irytuje to wypowiadanie sie o kims jesli sie go nie zna, jest cos takiego kak DYSTANS PRACODAWCY DO PRACOWNIKA jesli go zlamie coz..respekt i szacunek znika..a przelozony to nie kolega . Leszek - "zapomnial kim byl w latach 80-tych " jestescie smieszni.. zapierdzielal bardziej niz robot, zakladal firme i jechal na etacie ..dorobil sie czegos z niczego . To powod az tak ZAWISTNY zeby go tak obsmarowac ? myslicie ze teraz co ? siedzi w domu z gazeta w rekach ? NIE ! nie ma czasu zeby sie spokojnie kawy z rodzina napic bo caly czas telefon. Mariola-to ze wypowiada sie inteligentnie to nie swiadczy o tym ze was traktuje z gory , ale skoro tak sie czujecie to powiem dlaczego - wasz mozg wysyla wam informacje ze nie rozumiecie polowy slow i czujecie sie "TEPI" Wojtek - zmienil sie strasznie , ale awansowac na kierownika ? to nawet ratownik zacznie sie topic na tak glebokiej wodzie .. nagle musial sie wiele nauczyc , jeszcze wiecej zrozumiec ..i daje rade calkowicie nie w swoim zywiole . nie majac swojej firmy , nie znajac kogos prywatnie na przyszlosc pomyslcie jak cos napiszecie ..... ps. jak maja was nie traktowac jak idiotow ? pisze sie MOZE a nie MORZE chyba ze sie wybieracie na urlop ale to chyba nie to forum . POZDRAWIAM MANDY ;-)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na stanowisko praca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
MANDY

burza

a w ogóle ta firma ruszyła za jakąś rekrutacją???

romano

jak wiaodmo jest to Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe, które już działa jakiś czas na naszym rynku, wię cmoim zdanie sa dobrym i partnerem i jako klient moge sie poztywnie wypowiedzieć, co prawda nie wiem jakie warunki pracy tam u nich panuja, ale podejrzewam, ze tak zupełnie najgorzej to nie jest.

hehe

no co do tej polityki to lipa tak poprostu jest wlasciciel ktoremy pyklo zero podejscvia do ludzi zewnad:)

chętny

Złożyłem papiery w lutym, czekam na rozmowę, czy jest coś pozytywnego oprócz negatywnych wpisów?

nicki ninaj1

a jak chcesz wizasc urlop na zadanie to albo masz nadebrany albo poprostu tzreba uzgodnic 2 tyg wczesniej [usunięte przez moderatora] konsekwencje sa takie jak strata premi w wysokosci 40% lub zakaz przychodzenia do pracy w sobote albo brak mozliwosci robienia nadgodzin ^^

pppp

kolego SS pracuje tam juz pare latek kasa sie zgadza wszystko na czas :) jedyny uszczerbek na zdrowiu to psychika az nie chce sie wracac tam na nastepny dzien no ale co sie dziowic pracownicy sami sobie sa winni donosza sami na siebie zeby stac sie lizusami, a wiadome jest to ze jak jest klimat to i inna robota a nie ciagle malo i malo i coraz gozej no ale boimy stanac na wprost szefa i domagac sie o podwyzke co do pani M to nie wiem kto moze miec do niej problem nie wiem jaka ma szkole gdzie pracowala wczescniej szczerze to malo mnie to obchodzi poprostu ta osoba co pisze na jej temat powinna sie zastanowic czy lepiej miec lepsza kase byc np ksiegowa itp itd czy pracowac sobie w sklepie miec malo obowiazkuw i na wszystko w.yjebka ;p a nie strach przed popelnieniem bledu co skutkuje konsekwencjami JAKBY KTO PYTAL BEDZIEMY BAC SIE DALEJ POZDRAWIAM!!!!! ps.czasem warto zaryzykowac

SS

Opisałem tylko dobre i złe strony tej firmy w moim odczuciu, pracowałem w wielu firmach, także produkcyjnych i można trafić dużo gorzej pod względem wykonywanej pracy jak i finansów.Gość pisze ,że (usunięte przez administratora)... już rok na umowie zlecenie/o dzieło, to dlaczego typ nie podbije do prezesa i nie porozmawia o umowie o prace?albo nie zmieni pracy jak jest tak źle? nasuwają się dwie opcje albo sraczka albo jest po prostu za słaby na stanowisko.Ktoś tam następny obraża sprzedawcę sklepu panią (usunięte przez administratora).,-pewnie skończyła studia i zaczyna się przebijać.Przecież nie od dziś wiadomo że atmosferę tworzą pracownicy więc jeśli nie będziecie się szanować to będzie jeszcze gorzej.Daleko mi od rodziny 'Soprano' ale jak się czyta niektóre komentarze to się gówno w dupie gotuje.Bez odbioru.

kolega (usunięte przez administratora) powinien w swoim wpisie wyrazić wdzięczność że dostał jakiekolwiek wynagrodzenie za prace, a organizacja, motywacja i dyscyplina pracy oparta na strachu przed zwolnieniem to fikcja Z NIEWOLNIKA NIGDY NIE BĘDZIE PRACOWNIKA

poprostu prosto

poprostu prosto:) - 2013-09-01 15:49:07 witam! kolega wyżej się troche pomylil -terminowe wynagrodzenia -TAK w 100% -od reki platne soboty i niedziele?? -hmm jaknajbardziej o ile drugi wlasciciel firmy nie wywali was za to ze cos sie psuje a po drugie tylko wybrane osoby z rodziny lub zwierzaki bo tak sie traktuje tych innych moga przyjsc:) -organizacja pracy? -jaknajbardziej nie majster mowi co innego przychodzi kierownik wynajduje mniej potrzebna prace do zrobienia a na koniec przychodzi szef jak bedzie w swym krolestwie i cie zjebie ze to nie zrobione i maszyny stoja wiec to nie jest dobra organizacja pracy :) -po okr5esie probnym umowa o prace -hehe jak dostalem sie do tego obozu bo juz innego wyjscia nie bylo kazali mi przyniesc stroj rooczy i po przepracowanym miesiacu dali mi umowe smieciowa hehe prawie rok tam pracuje a ubrania nie ma:D nie dziwie sie poniewaz wlasciciel ciagle w tych samych ciuchach chodzi wiec tym wyjasniam sobie ze ja nie mam:) -stare wysluzone maszyny - jak kolega wyzej wszystko rozwalone:)a tak na marginesie to majster pan na litere P jest wszechstronnie uzdolniony i robi remonty na biezaca :)a jak cos nie wychodzi to te ...... zepsuly:) poprostu strach przed wlascicielem -brak wentylacji na hali - a co to jest? nikt o czyms takim nie slyszal jedyna wentylacja to 2 nowsze wozki widlowe na rope ktore strasznie kapca i niszcza płuca pracownikow, a co tam moze sie nikt nie dowali samowolka na maxa :) -kamery i zbyt nachalna obserwacja kierownictwa -zgadza sie na hali zakazuje sie wnoszenia telefonow rozmawiani z innymi i spacerowania za ta sa nominacje czyli 5% z premi nie obowiazuje to pewnych os ktore robia sobie przerwy miedzy przerwami po 20min ew w nadgodzinach po ok 40min :)ale tego sie nie zauwaza :) -niskie wynagrodzenia -nie podoba sie na twoje miejsce jest 50 innych,ale z t

poprostu prosto:)

witam! kolega wyżej się troche pomylil -terminowe wynagrodzenia -TAK w 100% -od reki platne soboty i niedziele?? -hmm jaknajbardziej o ile drugi wlasciciel firmy nie wywali was za to ze cos sie psuje a po drugie tylko wybrane osoby z rodziny lub zwierzaki bo tak sie traktuje tych innych moga przyjsc:) -organizacja pracy? -jaknajbardziej nie majster mowi co innego przychodzi kierownik wynajduje mniej potrzebna prace do zrobienia a na koniec przychodzi szef jak bedzie w swym krolestwie i cie zjebie ze to nie zrobione i maszyny stoja wiec to nie jest dobra organizacja pracy :) -po okr5esie probnym umowa o prace -hehe jak dostalem sie do tego obozu bo juz innego wyjscia nie bylo kazali mi przyniesc stroj rooczy i po przepracowanym miesiacu dali mi umowe smieciowa hehe prawie rok tam pracuje a ubrania nie ma:D nie dziwie sie poniewaz wlasciciel ciagle w tych samych ciuchach chodzi wiec tym wyjasniam sobie ze ja nie mam:) -stare wysluzone maszyny - jak kolega wyzej wszystko rozwalone:)a tak na marginesie to majster pan na litere P jest wszechstronnie uzdolniony i robi remonty na biezaca :)a jak cos nie wychodzi to te ...... zepsuly:) poprostu strach przed wlascicielem -brak wentylacji na hali - a co to jest? nikt o czyms takim nie slyszal jedyna wentylacja to 2 nowsze wozki widlowe na rope ktore strasznie kapca i niszcza płuca pracownikow, a co tam moze sie nikt nie dowali samowolka na maxa :) -kamery i zbyt nachalna obserwacja kierownictwa -zgadza sie na hali zakazuje sie wnoszenia telefonow rozmawiani z innymi i spacerowania za ta sa nominacje czyli 5% z premi nie obowiazuje to pewnych os ktore robia sobie przerwy miedzy przerwami po 20min ew w nadgodzinach po ok 40min :)ale tego sie nie zauwaza :) -niskie wynagrodzenia -nie podoba sie na twoje miejsce jest 50 innych,ale z tych 50 moze nie zostac nikt:) -system premi - max stawka szaraka w tym zakladzie to ok 7.50zł +premia uznaniow

SS

Pracowałem w tej firmie 3 lata,Jak każda firma tak i ta ma swoje dobre strony jak i złe,zacznę może od tych pierwszych: +terminowe wynagrodzenia +od ręki płatne soboty i niedziele +organizacja pracy +po okresie próbnym umowa o prace minusy -stare wysłużone maszyny -brak wentylacji na hali -kamery i zbyt nachalna obserwacja kierownictwa -niskie wynagrodzenia -system premiow -traktowanie pracowników (zwłaszcza tych z rodziny) takich sytuacji nie powinno być Ogólnie z perspektywy czasu pozytywnie oceniam pracę w Marleszówce,natomiast jeśli chodzi o właściciela to coby nie mówić gość odbił się od dna a niewielu się to udaje.Dziś sam prowadzę firmę i na niektóre rzeczy patrzę zupełnie inaczej.

Jak można nazwać panie od kontroli kimś kto kontroluje, trzeba mieć trochę pojęcia i oleju w Łebie do kontroli a nie sieczke w mózgu i lizać szefostwu dupe na każdym kroku i donosić na pracownika, woda wodą a niebawem pewnie karzą butle z tlenem nosić żeby nie oddychać ich powietrzem, chory zakład jednym słowem...

Maszyny leją olejem hala zapylona bo brak odciągów totalny bród wszystko wysmarowane a panie od jakości zwracają uwagę pakowaczą że brudzą opakowania i do tego jakie zdziwione ale co poczniesz jedna stara mało zorientowana co się dzieje a ta młodsza gruba chyba za dużo żre a jak wiadomo obżarstwo utrudnia prace i tak małego rozumku. Ale one i tak są niezłe w porównaniu z tą ze sklepu ociężałą umysłowo.

to znowu ja :)

tak dokładnie zgadzam się z ostatnimi komentarzami dziadostwo szlam tylko patrzeć jak będzie wody brakowało to z szamba wypompują:) DOBRA TO TERAZ ZAJMIJMY SIĘ JESZCZE JEDNYM FAKTEM A MIANOWICIE KIEROWNIKA I JEGO PIĘKNE SWEET FOCIE hmm bardzo możliwe ze niedługo trafia na stronę marlesza tylko szkoda ze zdjęcia palet(zwłaszcza tych do Kaliningradu), budynku raczej wyglądu zew. jesteście takie cwaniaki to pokażcie jak zakład wygląda od środka każda maszyna leje olejem wszystko upierdolone ze tak to napisze gdzie nie spojzec syf brud smród i wszystko co najgorsze 99.9%pracowników nowych odchodzi po pierwszym dniu i dalej się szczycicie jacy to nie biznesmeni jesteście ZŁOMIARZE !!!!!!!! szkoda ze ludzie z kontroli nie wchodzą na hale tylko biorą co maja brać od pana G przepraszam małą litera g bo na duża trzeba zasłużyć:) a nie kraść by do czegoś dojść czolowy producent jak nie ma go w pierwszej 10 :) z powazaniem Rafal S bo nie boje się tego napisac

Deszczówka do polerowania to zbytnia rozrzutność można by ją zbierać do mycia dla roboli. MOCZ tylko i wyłącznie MOCZ do polerowania !!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Sławków

Marlesz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
  • łosińska 6