Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

R

pozwolę sobie poruszyc kwestie obsługi klienta / dłużnika. Sama prowadziłam call centre i nie raz do takiego dzwoniłam. Z własnego doświadczenia wiem jak przebiegają rozmowy - klient sie wkurza - ok - ale telefonistka zawsze musi byc uprzejma i spokojna - taka niewdzięczna praca - takie wymogi. Jednak ostatnio trafiłam na Panią tak nieprzyjemną że krzyczała i nie dała nawet dojść do słowa. Nie wysłuchała odpowiednio, więc i nie zrozumiała nawet treści sprawy w jakiej dzwonie. Obsługa więc bardzo nieprofesjonalna i wręcz opryskliwa. Nie licząca się z rozmówcą. Również dotyczy to góry. Po prostu szkoda słów.

K
@R

Jak prowadziła Pani call center to dobrze Pani wie że pracownicy upodobniają się do swoich przełożonych. Wiec jak szefowa jest okazem chamstwa do tego jest opryskliwa i wiecznie naburmuszona to jakie mamy być?

fips

Może zamiast oceniać IQ co niektórych osób napisalibyście, jak jest tutaj jeśli chodzi o warunki pracy? For-net daje możliwość rozwoju pracownikom, organizuje jakieś szkolenia, kursy, czy cos w tym rodzaju? Z czasem można liczyć na awans albo dostać premię? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

do alek

Nie zawsze mąż jest dobrym partnerem do robienia interesów. Zwłaszcza że ma IQ nie wiele wyższe od szympansa.

true

Za dużo tu plotek. Prawda jest taka że po "odejściu" "wartościowego" człowieka aż chce się tu pracować.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Gosia

Jest nowy dyr. operacyjny - czytaj: jeden z pracowników dostał awans

alek

Prawda że firma nie daje awansu. Oto powyższy przykład że osoby coś reprezentujące z sobą odchodzą i będą odchdzić. Pewnie to nie pierwsza i ostatnia wartościowa osoba rezygnująca z tej firmy.

No i widzisz łysek cwaniakowałeś, wymądrzełeś się aż w końcu cię wy....li. Zwalniałeś innych a teraz zwolnili ciebie już dawno powinni to zrobić. To kiedy impreza o którrj poprzednicy pisali?

obserwator

widzę, że wpisy nadal są kasowane, nie rozumiem po co cokolwiek pisać jeśli za chwilę nikt tego nie przeczyta po PANIE Z SEKRETARIATY -K-ÓW skasują go.......

ola

Po co druga sala przecież była już Kalifornia.....

Agnieszka słyszysz kogo wywalili? Tyle wazeliny i nieuczciwości żeby szef wszystkich szefów z zera zrobił dyrektora a tu taki żart losu:) Będzie potrzebna druga wielka sala w Mielcu i bardzo długi weekend dla świętowania porządków w For-netcie.

No nareszcie ale można było czekać

monika

Nikt nie odszedł ostationio tylko dzisiaj wywalili członka. I to juz naprawde koniec. Co do piwa to musimy znaleźć naprawde duży lokal bo bedzie na pewno chętnych kilkadziesiąt osób z firmy i byłych pracowników do świętowania

rere

I dzisiaj odeszla ponoc jedna osoba wysoko postawiona. Szkoda naprawde.

ania

Ha ha. To już jest koniec i nie ma już nic jesteś już wolny możesz iść.

re
@ania

Psy szczekaja karawana jedzie dalej, nowy pakiet trafil do Mielca, a byli pracownicy wiedza wszystko najlepiej. I tak trzymac!

re2
@re

Zgadzam się że karawana jedzie dalej i pewnie chcą żeby jechała szybciej i dlatego muszą zrzucič zbędny ciężar po drodze.

Nie mam z nim doczynienia bezpośrednio ale moim zdaniem to taki łysy cwaniaczek

kp

mialo byc "czyli" a nie czy , mala literowka

kp

był ktoś na rozmowie ws. mlodszego specjalisty ds. windykacji? jakie zarobki proponuja netto czy na reke?

Podobno niedługo będzie jeszcze jedno wolne stanowisko:członek zarządu/dyrektor operacyjny.Można aplikować nie wymagane są żadne umiejętności poza udawaniem pracy i gadaniem o niczym.

były
@ja

Juz mnie nie ma w tej firmie ale jak tego "wszechwiedzącego" członka wywalą to chętnie z wami pójdę na piwi, bo na pewno będziecie to opijać. Dajcie info jak już bedzie po.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na młodszego specjalistę do spraw windykacji, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska w tej firmie? Warto aplikować?

Ja pracuje i patrzę co jakiś czas co sie dzieje na tym forum ,, u nas jest ciagle rekrutacja do działów najcześciej na windykatora a tak to cieżko sie dostać na administracje bo jest duzo cv

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

For-Net S.A.