Opinie o Fundico Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundico Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundico Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundico Sp. z o.o. w Tarnów

DARIUSZ

Wszystkich chętnych na pozew zbiorowy, ale i nie tylko przeciwko temu cwaniaczkowi zapraszam na: rafal3th @ gmail com W e-mailu napiszcie od razu: - wasze imię i nazwisko, - kwotę jaką zainwestowaliście, - jak długa jest zwłoka, - link do waszego facebooka, - opcjonalnie kontakt telefoniczny do siebie to skontaktuje się z każdym z osobna. Jest specjalne miejsce do rozmów na temat tego cwaniaczka także zostawcie wszyscy wiadomość.

lopekkrakow@gmail.com Nowy wpis
@DARIUSZ

Jestem zainteresowany przyłączyć się do pozwu zbiorowego : MOJE DANE : Leopold Jacek kwota inwestycji : 10 000 tyś.zł zwłoka od 04.2021 tel.do kontaktu :661 587 779

leopoldjacek@op.pl Nowy wpis

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna gdyż od chwili zainwestowania kwoty 10 000 tyś .zł zgodnie z umową firma nie wywiazała się z obowiązującej umowy nawet nie raczac odpowiedzieć .Złozyłem zawiadomienie do UOKiK gdzie akta zostały zarejestrowane pod Nr.RKO-10/2021 i tez nawet nie zareagowali .Nadmieniam iż moja umowa była zawierana z firmą z siedziba w Krakowie ul.Pawia 9

Sławomir Nowy wpis
@leopoldjacek@op.pl

Szkoda pieniędzy i nadszarpniętego zaufania. Próbował Pan interweniować osobiście w siedzibie firmy, tłumaczą jakoś całą tą sytuacje?

leopoldjacek@op.pl Nowy wpis
@Sławomir

Moje działania zaczałem oczywiscie od wypowiadania poszczególnych umów ,które zawarłem lecz wszystkie pozostały bez echa a ostatnią umowe którą wypowiedziałem ,otrzymałem zwrot poczta z uwagi na jak mi napisano : iz pod tym adresem nie ma takiej firmy czyli FUNDICO Sp. z o.o. Kraków ul.Pawia ,natomiast również z głosiłem do Urzedu Ochrony Konsumentów ale to noc na razie nie dało

Kilka osób pisze o problemach z odzyskaniem pieniędzy. Ktoś jeszcze ma podobny problem? Wiadomo czy tamte kwestie zostały uregulowane?

DARIUSZ
@Anna

Dalej bardzo dużo osób jest poszkodowanych i nie zostały inwestycje uregulowane. Będą kolejne sprawy w sądzie.

Janusz
@DARIUSZ

Jesteś w takiej sytuacji? Ile już czekasz?

Mikro
@Janusz

Ty też? ;/

Natalia
@Mikro

Kolejna osoba? Orientuje się ktoś ile tak w sumie ich jest? Bo skoro podobno poszedł pozew zbiorowy to pewnie ponad 10 jest? Czy jak to wyglada

DKkuba01

Nie polecam problem z odzyskaniem kasy w terminie

Mati
@DKkuba01

Witam, mógłbyś mi przesłać więcej informacji na maila lub tu coś więcej napisać? Zainwestowałem nie dawno u nich i trochę się obawiam. Jakbyś mógł opisać sytuację i czy ci w końcu wypłacili to byłby wdzięczny. mateuszonline@interia.pl

Mati
@DKkuba01

A udało się finalnie odzyskać?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundico Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katarzyna

Nie wypłacają zainwestowanych środków

matt

Do Fundico zawzięcie zachęcał mnie pan Mikołaj Figura. Opowiadał bajeczki i zapraszał na spotkanie o marketingu firmy razem z właścicielem Mariuszem. Po pierwszym ostrzeżeniu w KNF czym prędzej uciekłem. A oni razem z telefonistką panią Marią dalej naganali ludzi. Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Fundico Sp. z o.o. - Tarnów

Fundico Sp. z o.o.
  • Czerwona 7