Schenker Sp. z o.o. Oddział

Kielce

Opinie o Schenker Sp. z o.o. Oddział

anonim 2011-01-16 11:48:51
Dorka- nie wiem w którym pokoju pracujesz? ale...nie opowiadaj ludziom głupot.Firma Schenker w Kielcach jest taka sama jak każda inna firma kurierska-czyli-NIENORMALNA.Być może praca w biurze jest spokojna ale praca kierowcy który pracuje u "przewożnika" po 10-13 godzin za 1400 zł i oficjalnie na "pół" etatu nie jest rzeczą fajną.Być może wielu rzeczy nie wiesz? nie widzisz??a może podpowiedzieli Ci to abyś tak właśnie napisała "zacni" szefowie" pan "zmaniakowany" i niepowazny-[usunięte przez moderatora]? a może [usunięte przez moderatora]??.Pozdrawiam-zycze Ci szybkiego awansu
Kielce = zadupie jak huj... 2011-02-21 12:13:49
Na prawde całe Kielce i woj. świętokrzyskie to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] !!!
anonim 2011-02-21 13:05:21
Drodzy koledzy kierowcy odradzam prace w rejonie Schenker Kielce z panem Cedro brak profesjonalizmu .!!!!!!!! zero partnerskich relacji z kierowcami i przewoźnikami.
do agat 2016-02-18 11:07:47
jaś jeszcze jeździ :)
mega super kierowca
kurier 2016-02-27 19:23:17
Jas to super pozytywny gość :) Najlepszy przewoźnik w Shenker.
pawel 2016-05-20 12:56:16
a wlasnie czy ktos orientuje sie jak wygladaja zarobi u nich jako dostawca? Chodiz mi tu tylko i wyplacznie o prace na terenie kraju nie za granica, dzieki.
Zostaw swoją opinię o Schenker Sp. z o.o. Oddział - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schenker Sp. z o.o. Oddział