Global Trade S.C.

Gdynia

Opinie o Global Trade S.C.

xxx 2012-06-14 15:54:49
straszna rotacja
miki 2012-06-14 20:11:27
pracowałem w tej firmie ... i oto moja opinia :-)
* pracodawcy dwoch gogusi którzy nie szanują ludzi, pensja zależy od ich widzimisia i nastroju
* atmosfera w pracy... to podziały na obozy - ci przysłowiowi lepsi ktorzy juz maja jakis staż i \"plebs\" z którym sie nikt nie liczy
* średnia wieku panienek to 25- 30 lat które uważają iż wszystkie rozumy pozjadały :(-) i panowie którzy właza szefom w [usunięte przez moderatora]
*a jeszcze jedno... pomieszczenia socjalne- po żal się boze- np wc to trzeba uważać aby syfu sie nie nabawić bo gogusie oszczędzają na sprzątaniu i każą pracownika sprzątac
ogolnie mowiąc polecam jak ktos chce byc ponizany .....i zarabiac groszę
kiepski 2012-06-28 19:22:17
NIE POLECAM!!!!!
POWODÓW SETKI...
MAJA CIE ZA [usunięte przez moderatora].mimo iż nikt nie zna twoich kwalifikacji
TRAKTUJĄ JAK [usunięte przez moderatora] ... pracujesz po godzinach i co .....nie dostaniesz ni grosza
WŁAŚCICIELE TO [usunięte przez moderatora] PRZEZ DUŻE \\\\\\\"I\\\\\\\"- nie mają własnych pomysłów TYLKO ŚCIĄGAJĄ POMYSŁY KONKURENCJI
chcesz pracować w syfie z myszami i szczurami i zapchanym kiblem to wybierz global trade
A jeśli chcesz mieć coś chinskiego co zepsuje ci sie po tygodniu to kupuj u nich ---SPRZEDAJĄ SYF Z CHIN
Kiepski
malwinka 2014-02-16 03:29:42
Czy ktoś się może orientuje czy Centro i Kari mają taką samą politykę firmy i podobnie traktują pracowników? Pracował ktoś może w Kari? Proszę o opinię. Podobno to jedna firma tylko dwie inne strategie.
aniela 2016-04-18 22:48:53
atmosfera nie ma żadnego znaczenie, trzeba się skupić na robocie in tyle. a poza tym to mają u mnie plusa jako że są wyłącznym importerem produktów yeekang
Zostaw swoją opinię o Global Trade S.C. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Trade S.C.