OPEC Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o OPEC Sp. z o.o.

Marian

Ścieżka awansu?? Ze co?? Awansują ci co mają plecy!! Reszta to mięso, nic nie warte i na nic nie zaslugujace.

Dzej

Syf i tyle. Zero szacunku do ludzi, pieniarze jak na kasie w biedronce.

ak

najważniejsze @Gerwazy, że firma od samego początku nie zniechęca, a wręcz przeciwnie :) a to, na ile pracownik sobie pozwoli, to jego sprawa..

Luki

aktualnie zwalniaja ludzi, atmosfera wewnatrz napieta, oczywiscie zwalniaja pracownikow fizycznych czyli jeszcze bardziej uwidacznia sie przerost administracji, niedlugo juz nie bedzie mial kto na nich wszytskich robic. Co do wynagrodzenia, to poprostu brak szans na podwyzke!!

Paj

Mysle ze chodzilo o firme OPEC z Gdyni, to zgadzam sie z pierwszym postem na ten temat.

odrri

zgadzam sie z przedmowca, wyzysk

bidon

pracujesz 10 lat zarabiasz tyle co na poczatku, nie liczac podwyrzek inflacujnych. przychodza mlodzi i zarabiaja wiecej niz ty a nic nie umieja, komuna

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie OPEC Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o OPEC Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPEC Sp. z o.o.