logo Korporacja Prawno Finansowa FENIKS

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS

Bydgoszcz

Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS

t59 2011-06-13 06:38:53
A czym konkretnie się zajmujesz?
LOBO 2012-08-12 12:33:09
Dla mnie jakość strony www (błędy i niedoróbki) w konfrontacji z peanem pochwalnym na cześć swoich informatyków świadczy o niskiej jakości firmy.
Kierownik GRUPY 2013-07-24 12:32:01
Jeżeli szukasz informacji o firmie i rynku
napisz maila z Cv (usunięte przez administratora)
otrzymasz zwrotnie prezentacje i ankietę i podejmiesz decyzję
otrzymasz informajce o umowie i wynagrodzeniu
i rynku
Jacek
blif 2013-11-30 02:29:44
Chciałbym coś wiedzieć na temat, pracy, konkretnie opinie byłych pracowników. Na czym polegały wasze zadania ?
OLKA 2013-12-01 19:13:37
Witaj ! Raczej Tobie nie polecam pracy w Korporacji Feniks. Dużo kosztów, małe pieniądze i większości spraw nie przechodzi, albo klienci sami rezygnują bo 2 miesiące zastanawiają się nad tematem.....
Jacek 2014-01-15 20:56:41
FAKTY
Koszty: ulOtki ksero na UE- Katowice 200 szt 8 zł abonament GSM 29 zł/mc bez ograniczeń - wydruk 41 stron do jednej umowy x 8 gr/str =2,48 klej do ulotek ok 5 zł i nie jade do klinta dalej niz 40 km ok 100 zł paliwo większość danych do łsuzebności dostępne w necie
Przydchody: za kazda umowę 250 zł zaliczki x 4 umowy = 1000 zł i rpowiazja od wypłaty odszkodwnia 5% czyli z 300 000 = 15 000 zł
PYTANIA ? PISZCIE
DORADCA 2014-04-22 20:54:40
Byłem doradcom w FENIKSIE i i przekazałem wiele spraw do feniksa odnośnie służebności przesyłu i co i nic pomimo że już minęło 2 lata osoby które wniosły sprawy nie odzyskały żadnych pieniędzy a panie w feniksie ich olewają jak dzwonią do nich pytając o swoje sprawy .ZYCZE POWODZENIE OBECNYM I TERAŹNIEJSZYM WSPÓŁPRACOWNIKOM ,
Zostaw swoją opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS