Opinie o ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. w Komorniki

Krzysiek

Wczoraj wysłałem CV - Dobra decyzja ? Doradzicie coś w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli na takową zaproszą ?

Praca jak w każdej firmie ma swoje wady i zalety. Oczywiście, że nie ma lekko i komuś się praca tam może nie podobać, lecz generalnie wypłaty są w terminie, umowa jest, nikt nad tobą z zegarkiem nie stoi - masz po prostu zrobić swoje. Ja tam nie narzekam, bywałem już w miejscach, gdzie pracownik był pomiatany cały czas i nie miał czasu nawet kanapki zjeść. Jak nie jesteś leniem, i potrafisz zakasać rękawy robiąc swoje to będziesz zadowolony ze stabilnej roboty.

Sławek B.

Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Prezes wymaga podpisania odpowiedzialności finansowej . Praca na magazynie - same braki. Brak spójnego systemu komputerowego - zgadujesz co sprzedajesz. Większość części TVH - blokowane konto, klienta . Nie popłacone faktury. W soboty pracujesz za darmo !!!! Praca w serwisie wymaga oczu do okoła głowy. Brak mechaników i elekrtyków. Brak wiedzy , brak katalogów serwisowych. Wózki naprawiane przez kilka miesięcy jeden. Brak klientów. Kierowca jeździ w nadgodzinach i łysymi oponami. Bez terminowego serwisu i koniecznych napraw. Oczywiście wypłata tylko podstawowa !!! Cud, że ta firma istnieje 40 lat . No , ale Pan prezes kasuje co miesiąc 8 tysięcy złotych wypłaty, to coś tam się kręci, oby dla ludzi starczyło :)

AP Kaczmarek
@Sławek B.

Pracowałem tam ! Dokładnie tak jak kolega napisał !!! Magazyn to porażka ! Tak, same braki ! Odpowiedzialność finansowa do podpisania na 7000 euro ! Skąd wzięła się ta kwota ??? System komputerowy - j.w. zgadujesz co sprzedajesz ! TVH - zgadza się ! W soboty pracujesz za darmo !!!!! Wózki naprawiane kilka miesięcy i targowanie się z klientami o kwoty do zapłacenie. Byłem świadkiem odwiedzin komornika. Kiedyś dostałem do domu trzy telefony. Sekretarki , bo się właśnie zwalniała ! Działu Części i Serwisu, bo nie miał kto pracować :) Kierowca miał makabryczne nadgodziny !!! Tak bez serwisu , na łysych oponach bez hamulcy wysłany w góry !! Ludzie się zmieniają co miesiąc !!! , a za ich nadgodziny nie płacą !!! Mam kontakt z pracownikami przed i po mnie pracującymi :) Byłem ostrzegany przed tą firmą. Poszedłem i pracowałem. Teraz ja ostrzegam !!! Omijać szerokim łukiem !!!

Ulka

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko tu piszecie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. na stanowisko Pilnie zatrudnię Mechanika - Serwisanta? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

jj
@Dawid

potrzebuje, ale takich darmowych i najlepiej jakbys sie za duzo nieodzywal bo cie jeszcze zjada ze za duzo umiesz i wiesz hahaha

serwisant

robiłem kiedyś kilka zleceń serwisowych dla tej firmy, podstawowa wiedza na temat wyposażenia elektrycznego wózków na zerowym poziomie, niezdolność do prostej diagnostyki, najczęściej zgadywanie i próby podmiany losowych podzespołów, może się jakoś uda, terminy na wczoraj i najważniejsze by koszt był najniższy, próby całkowitego przeniesienia odpowiedzialności/ryzyka na podwykonawcę choć refakturowanie usługi na poziomie 300-500%, obecność starszego pana w niemieckim uniformie jest nie do zniesienia, ciągle gada o polityce i kościele, bardzo męczący, nie rozumiem jak oni funkcjonują ...

will

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Prezes nie ma pojęcia o czym mówi, brak logiki w wypowiedziach. Wygląda to tak jakby sam nie wiedział o co mu do końca chodzi. Dałem sobie spokój.

Ony
@will

Po rozmowie odniosłem dokładnie to samo wrażenie. Zakres obowiązków, przedstawiony, co chwila inny. Brak ładu i składu. Jakbyś to Ty miał przedstawić co chciałbyś w robocie robić.

Henryk

Tak dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie?

Agata

@Sławek B. czy za soboty nie wypłacają wam wynagrodzenia? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? A może warto to zgłosić gdzieś? @klient dlaczego masz takie zdanie na temat właściciela? Powiesz coś więcej o tym? Pamiętaj, aby na forum nikogo nie obrażać, Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim zostawisz swoją opinię na temat firmy ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.

er

@kaja teraz juz tej oferty nie ma..jest na stanowisko mechanika/ elektromechnaika na przyklad we Wroclawiu oferuja aakcyjne wynagrodzenie,samodzielną i odpowiedzialną pracę,możliwość rozwoju zawodowego,przyjazną atmosferę pracy w firmie

grzybek

eeee bzdury jakieś/kompromitacja.praca jak każda inna.chcesz zarobić to sie przyłóż do roboty,wiedza jest ważna, ambicje a jak masz w d.... to idz do kiosku pracować posiedzisz i poczytasz tylko pretensje do siebie, a nie całego świata. leniuchów w koło na pęczki

x

Widać, że firma dba o to, aby sobie dopisać kilka lepszych komentarzy. A tacy święci...

Poszukujący

Na OLX jest "sprzedawca internetowy Komorniki". Ale tak ogólnie to jak tam właściwie się pracuje? Opinie o nich to jakiś koszmar i to również od kontrahentów.

Poszukujący

Witam, To jak tam w końcu jest z tymi warunkami pracy w Komornikach? Widzę, że szukają sprzedawcy internetowego i zastanawiam się czy warto tam aplikować. Dzięki

LORES Igors Mihno

WITAM ! ODRADZAM jakąkolwiek współprace wyłudzają kaucje której nigdy nie oddają,wogóle jaki patent walą złodziejski kasuja za transport krocie w moim przypadku była to kwota za w maxie 100km 2000zł umyślnie doworzą inny sprzet wózek np taki który nie wjedzie na hale(oczywiście w rozmowie wstępnej wszystko wypytają jaki np. wózek wysokośc itd ) zabierają go odrazu lub po kilku godzinach przywoża drugi i robi sie niewiadomo jak koszt juz nie 2tys tylko 4 tys pozdrawia pana Prezesa ja nie odpuscilem i ide do Sądu z tym a ile firm oduściło tego dokładnie nie wiemy Nieładnie panie PREZESIE kwitując ZŁODZIEJE

Nie martw się, nawet jeżeli kogoś znaleźli, za 3 miesiące będą szukali kolejnego :) W związku z dynamicznym rozwojem oczywiście :)

Niesamowite.. Pewnie w związku z dynamicznym rozwojem ;)

dd

znów szukają Handlowca na Śląsk, hahaha

W.

Elektroprogram to nie sklep samochodowy, tylko firma dostarczająca gotowe rozwiązania z zakresu logistyki wewnątrzzakładowej. Czy warto? Opinie są zróżnicowane. Od "Zdecydowanie nie" do "Z pewnością nie"

nabuchodonozor

rady dla przyszlych pracownikow; jesli jestes fachowcem i na poczatku wyciagnesz z gardla prezasa dobre warunki placy/pracy a potem bedziesz dzialal na maxa podnoszac obroty to jest szansa ze dasz rade i mozna niezle zarobic. Zadanie jest mega trudne bo prezes ciezki. Dostal niejako w spadku dobrze prosperujaca firme i skutecznie ja rozwala. Szkoda. Z braku wiedzy i opornosci na nia.

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. - Komorniki

ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Młyńska 58
    62-052 Komorniki
  • NIP: 7772561191 KRS: 0000193585

ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.