Opinie o ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. w Komorniki

Karney Nowy wpis

Nie polecam

ja Nowy wpis

Nie, a już na pewno nie dla pracowników , jeżeli szkolenia organizuje np Clark to jeździ tylko zarząd ( w 95%)

Czy ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

były Nowy wpis

można się spodziewać wszystkiego ale nie dotrzymania umowy.....

Patryk

Witam. Czy firma wprowadziła jakieś ograniczenia w przyjmowaniu klientów z względu na Covid 19 ?. Zmieniły są godziny pracy, lub są jakieś restrykcje związane z obsługą klientów w biurze ?.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. na stanowisko Pilnie zatrudnię Mechanika - Serwisanta? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Nova

Zawsze na czas, zawsze z wszystkimi niezbędnymi narzędziami i częściami. Bardzo sobie chwalę ich serwis. Dzięki nim nasz magazyn funkcjonuje bez żadnych przerw.

Natalia

Czy firma poszukuje również ludzi do biura ?. Poniżej się wszyscy na temat magazynu i serwisu wypowiadają, więc pytanie czy osoby do pracy biurowej, obsługujące sprawy logistyczne czy związane z obsługą zamówień te są potrzebne ?.

Elektro
@Natalia

Oczywiście że pracowników biurowych również zatrudniamy :). Bez nich nasza działalność byłaby niemożliwa. Nie ma tam wielkiej rotacji bo mamy sprawdzonych i zaufanych pracowników, lecz CV na adres biurowy można wysłać. Na pewno zostanie ono rozpatrzony gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.?

Pm

W Elektroprogramie tak naprawdę nikt nie zna angielskiego raczej niemiecki i to perfect. Angielski przyda się na pewno i biznesowy i potoczny. Na rozmowie nikt nie weryfikuje znajomosci angielskiego (był ktoś kto mógł to zrobić ale już nie ma)

Grzegorz

Szukam własnie roboty - w CV mam serwis maszyn. Nie tego typu konkretnie, więc musiałbym przejść jakieś szkolenie z zakresu technicznego wózków widłowych. Czy firma robi takie szkolenie czy szuka ludzi którzy już po prostu działali z tego typu maszynami ?

@Grzegorz

Jak już pracowałeś przy maszynach to sobie poradzisz. Wiadomo że budowa trochę inna, ale przecież silniki w większości maja podobną budowę, pneumatyka podobnie. Szkolenie oczywiście na pewno przejdziesz - to obowiązkowo aby poznać maszyny. Jak masz wiedzę to na pewno zostanie to docenione.

Podłączam się do pytania - po okresie próbnym jest umowa na czas nieokreślony dawana czy też trzeba trochę dłużej tam popracować ?.

@Zainteresowany

Standard. Pierwsza umowa próbna na 3 miesiące, po sprawdzeniu, kolejna na pół roku, po czym dostajesz na czas nieokreślony. Lecz zdarzają się odstępstwa od tego. Zależy od stanowiska.

Bogdan
@Magazyn

A jaka stawka/podstawa na początek i jak zmieniają się te warunki w trakcie kolejnych umów? Polecasz podjęcie pracy w Elektroprogram?

@Bogdan

Konkretnych kwot nie mogę ci podać niestety. Tak samo z kolejnymi umowami, lecz powinieneś być zadowolony. Czy polecam - jak najbardziej, zapraszam. Ja jestem zadowolony i z pracy i z wypłaty.

Jacel

Firma do bani oszukuja ludzi wlasnych I kljientow nie placa zetelnie za prace orqz za godziny nadlidzbwe dawny pracownik

Obierzyświat

Miałem okazje pracować tam dłużej niż trzy miesiące, więc okres próbny przetrwałem, i nawet chyba z dwa lata tam spędziłem. Raj na ziemi mlekiem i miodem płynący to nie jest, roboty jest dużo, wymagania spore, więc nie każdy może się tam odnaleźć ale dają stabilne zatrudnienie dla tych którzy chcą pracować i utrzymywać rodzinę. Ja sam z roboty byłem zadowolony. Moja wypłata zawsze była w terminie.

Uprzejmy

Nicko zgadzam się w 100 % jak można samemu podkolorowywać swoja firmę przecież nawet jak się ktoś zatrudni to po okresie próbnym i tak zwieje bo w 3 miesiące można się już sporo naoglądać totalnej niekompetencji i oby tylko .. wystarczy brak jednej wypłaty w terminie A tu jest to normalką... O innych rzeczach z grzeczności nie wspomnę... od tej firmy 3 kroki w bok dla własnego bezpieczeństwa... tyle w temacie...

Nicko

Widzę, ze za chwilę rejestr dostępnych imion się skończy dla tych sfałszowanych opinii o firmie. Powiedzic, ze firma zenujaca to mało. Klienci uciekają, serwis praktycznie nie istnieje, rodzina właścicieli skłócona wewnętrznie, pensje (niskie, nierynkowe) bywają z poślizgiem. Wszystko orarte na, mówiąc delikatnie, mijaniu się z prawdą. Jak z oddziałami, których w praktyce nie ma. Obawiam się ze dni są policzone. Szczerze ostrzegam przed firmą potencjalnych nowych pracowników i klientów.

Elektroprogram
@Nicko

Szanowny Panie...Nicko Najlepiej występować jak Pan w nieistniejący do identyfikacji sposób i oczerniać ludzi którzy w tej firmie działali, działają. Czytelnik sam może ocenić poziom wypowiedzi Nicko . Konkurencja jak widać od lat brzytwy się chwyta. Kto inny śledzi komentarze na GoWorku? Elektroprogram istniał , świetnie sobie radzi i jeszcze raz dziękuje obecnej i byłej kadrze za miłe słowo.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma jest dobrze oceniana przez pracowników choć wiadomo, że ideałów nie ma!

Magazynier

Witam. Na magazynie jest roboty masakrycznie dużo, to fakt - lecz po prostu trzeba umieć to ogarnąć. Ruch w firmie jest ogromny, cały czas nowe maszyny wjeżdżają na serwis, po serwisie trzeba je wydać, do tego ogromna ilość części. Można się pogubić. Lecz jak ktoś jest ogarnięty to sobie z tym spokojnie poradzi, ponieważ jest dobry system komputerowy którego wystarczy dobrze i konsekwentnie pilnować. Ja sobie bardzo chwalę tą pracę, i cieszę się iż udało mi się tu dostać. W porównaniu do poprzednich miejsce to tutaj mam sielankę :).

magazynier2
@Magazynier

W Elektroprogramie sielanka? buahhahahaa dobry żart!

Jaki dress code obowiązuje w ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.?

Witaj :). Zależy w którym dziale. Ja na magazynie to wiadomo że nie poszaleję, z względów BHP po prostu trzeba mieć robocze ciuchy, lecz w biurze panuje raczej swobodna atmosfera. Są czasami wydarzenia, gdzie trzeba się dobrze ubrać, lecz na co dzień szef raczej wychodzi z założenia że pracownikom ma być wygodnie. Ale najlepiej będzie jak sama / sam się przekonasz jak u nas jest :).

Dominik

Praca jest, pensja jest, z wszystkimi się można bardzo dobrze dogadać. Ja pracę w Elektroprogramie sobie chwalę.

W wielu miejscach pracowałem i Elektroprogram jest jednym z najlepszych do tej pory. Z wszystkimi można normalnie pogadać. Z godzinami pracy można się dogadać jeśli coś musisz załatwić w godzinach pracy. Pensja też na poziomie. A jak ktoś nie chce pracować, no to będzie tylko narzekać. Wszystkim pozostałym polecam tą robotę.

Sławomir
@Adam

Pisząc o godzinach pracy masz na myśli, że grafik jest na tyle elastyczny, ze można go ułożyć według własnych potrzeb? To ważne dla osób które chciałyby łączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką.

Artur

Ciężka praca, lecz dobrze nagradzana. Z serwisami czasami trzeba jechać na cały dzień, ale za to pensja na poziomie. Po komentarzach widzę jakby ludzie nie widzieli różnicy między odpowiedzialnością za prowadzeniem całej firmy a odpowiedzialnością za naprawę wózka widłowego. Kto chce pracować ten dostaje bardzo dobre warunki.

Wiktor

nie bede sie rozpisywal ale prawda jest taka że praca w Elektro to byla pozytywna szkola życia. I z zalożycielem i z nastepca. Ludzie z pasja i jesli widza że ktos pracuje a nie szuka gdzie sie oprzec to potrafia pozytywnie zaskoczyc. Zarobkow gdzie indziej nie porownywalem bo jakby nie mialem potrzeby , bylem zadowolony. Idiotyczna decyzja o wyjezdzie do Irlandii i 2 lata w bloto. Teraz bym tam wrocił na serwis bo wiele sie nie zmieniło w diagnostyce i moich umiejetnosciach ale jak to zrobic? mieszkam nawet blizej Elektro .aplikacje puscilem ale czy beda wakaty?

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. - Komorniki

ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Młyńska 58
    62-052 Komorniki
  • NIP: 7772561191 KRS: 0000193585

ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.