Opinie o EMBIQ Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EMBIQ Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w EMBIQ Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMBIQ Sp. z o.o. w Lublin

Zyks

Pracuje tu i jest naprawdę ok. Rodzinna atmosfera i elastyczne godziny, fajna kasa i umowa o pracę.

xxx

Ja jestem ciekawy jaką mentalność mają ludzie którzy piszą złe opinie na temat tej firmy. Jestem jej pracownikiem od dłuższego czasu, jest bardzo duże zróżnicowanie technologi, płac, bardzo dobra atmosfera, coraz wyższe zasoby techniczno/intelektualne. Dodatkowo występuje bardzo mała rotacja pracowników, płace systematycznie rosną. Ze swojej strony bardzo polecam firmę, a te komentarze proszę potraktować z dużym dystansem...

Tytus

Czy firma aktualnie ma jakieś oferty pracy? Interesuje mnie praca ale nie mogę nic znaleźć!

@Tytus

Dzień dobry! :) Miło nam, że jest Pan zainteresowany pracą w EMBIQ :) Niestety nie możemy tutaj umieścić linków do aktualnych ogłoszeń, więc prosimy o kontakt na adres rekrutacja@embiq.com - przekażemy informacje mailowo :)

Piotrek

czy firma aktualnie rekrutuje? prowadzi jakieś staże?

@Piotrek

Dzień dobry, (usunięte przez administratora) Jeśli będzie Pan zainteresowany, prosimy o przesłanie aplikacji na rekrutacja@embiq.com Pozdrawiam!

@Piotrek

Panie Piotrze, część naszej odpowiedzi do Pana została usunięta przez administratora, przypuszczalnie dlatego, że zawierała informację o rekrutacji i link do naszej strony. Zapraszamy zatem do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, którą bez problemu znajdzie Pan poprzez wyszukiwarkę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie EMBIQ Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Paulina

Był ktoś z Was ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w EMBIQ Sp. z o.o.? Jak wrażenia? Dostaliście wymarzoną pracę?

kj

Świetnie, że mozna u nich liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę. W końcu o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, bo teraz wszędzie starają się wciskać pracownikom śmieciówki, a tu takie miłe zaskoczenie. Wiadomo jakie dają benefity? Pozdrawiam

to co pisali byli pracownicy, którzy przenieśli się do innych firm, zostało bardzo skrzętnie usunięte, bo niewygodne treści się usuwa i zastępuje laniem wody, żeby przypadkiem pewne niedogodności nie wyszły na jaw, także nie znajdziesz tutaj niestety prawdziwych informacji.

Embiq Spółka z o.o.

,mnbv - daj nam szansę, złóż cv na rekrutacja@embiq.com :)

Embiq Sp. z o.o.

W chwili obecnej nadal poszukujemy programistów na platformę Android, jednakże nowym wymogiem jest posiadanie minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do aplikowania pod adresem: rekrutacja@embiq.com.

Embiq Spółka z o.o.

@765 - prowadzimy nieustającą rekrutację - pilnie poszukujemy Programistów Android, Python/Django, a i dla iOs Dewelopera biurko by się znalazło. Pozdrawiamy.

Mi tam pasuje, dobra firma, dobre relacje, dobre zarobki jak na Lublin.

Embiq Sp. z o.o.

Witaj Wert Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska Programista iOS, Programista Android, Programista Python/ Django. Wszystkie osoby zainteresowane rozwojem kariery w naszej firmie zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@embiq.com.

Embiq Sp. z o.o.

Na staż przyjmujemy jedynie osoby, które w dalszej perspektywie chcą i mogą zostać zatrudnione u nas na stałe. Oznacza to, że nie oferujemy bezpłatnych staży, ani tym bardziej takich, w czasie których stażysta „parzy kawę”, zamiast zdobywać realne doświadczenie. W związku z tym mamy określone oczekiwania wobec stażystów. Muszą wykazać się wiedzą i umiejętnościami, więc przechodzą normalny proces rekrutacyjny, obejmujący zarówno rozmowę, jak i praktyczne zadanie do wykonania. Od tej zasady nie ma wyjątków. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i czujesz, że masz do tego odpowiednie kwalifikacje, napisz, proszę na adres: rekrutacja@embiq.com

Embiq Sp. z o.o.

Witam, Prowadzimy stałą rekrutację i bardzo chętnie zatrudniamy osoby, które odbyły u nas staż. Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) można przesyłać na adres: rekrutacja@embiq.com

Embiq Sp. z o.o.

Witaj Anno! Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć również na Twoje pytania :) Na wstępie chcielibyśmy Cię zapewnić, że ciekawe projekty, o których możesz przeczytać na naszej stronie internetowej i na Facebooku, to nasza codzienność :) Nie brakuje nam zawodowych wyzwań, ani tym bardziej zleceń – wręcz przeciwnie, często to klienci muszą odrobinę poczekać aż przystąpimy do realizacji ich projektów. Trudno więc mówić o dodatkowych obowiązkach dla deweloperów :) Owszem, zdarzają się nam projekty badawczo-rozwojowe i realizujemy wewnętrzne szkolenia, jednak są one wykonywane w czasie pracy i normalnie wynagradzane. Jeśli jednak zdarzy się, że ktoś zrealizuje nadgodziny, to oczywiście odpowiednio za nie płacimy. Poza tym, zawsze gdy jest taka możliwość, staramy się rozdzielać zadania wśród naszych pracowników tak, aby uwzględnić ich preferencje. O wszystkich tych kwestiach najlepiej jednak porozmawiać na rozmowie rekrutacyjnej :) Przechodząc do Twojego ostatniego pytania, informujemy, że zdecydowana większość naszych deweloperów zatrudniona jest w oparciu o umowę o pracę. W naszym gronie jest jednak kilkuosobowa grupa studentów i im proponujemy inne formy zatrudnienia, dostosowane m.in. do ich stażu oraz do ilości czasu, jaki mogą poświęcić na pracę w naszej firmie.

Embiq Sp. z o.o.

Witaj! Miło nam, że interesuje Cię to, jak wygląda praca u nas. Odpowiadając na Twoje pytanie wyjaśniamy, że projekty są bardzo różne. Wśród nich są takie, nad którymi jedna osoba pracuje przez jeden, dwa tygodnie, a są też takie, które angażują większy zespół (np. sześcio lub siedmioosobowy) przez kilka miesięcy. Jeśli masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy :) Pozdrawiamy!

dym

niestety konto stało się komercyjne - moderowane. Kropka.

kadyr

Zniknęły wszystkie negatywne opinie... Uderz w stół, a nożyce się odezwą. A szkoda, że zniknęły, bo było tam bardzo dużo trafnych spostrzeżeń.

r.

nie do końca rozumiem, o co chodzi tutaj w tych wpisach. Bylem ostatnio na rozmowie w firmie i mam pozytywne wrażenia. Rozmowa była profesjonalna i rzeczowa, atmosfera w ich biurze tez wydawała się ok. Normalna firma, normalni ludzie. Jeśli mnie przyjmą to bede zadowolony.

@r.

poczekaj aż popracujesz...

Mijuy

Nie ma co narzekać, przecież są młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Od chwili powstania w 2009 roku prowadzą prace badawczo-rozwojowe na zlecenia głównie w obszarach informatyki mobilnej, ale też i serwerów użytkowych, kompleksowej budowy usług internetowych, a także konstrukcyjnej sprzętu- każda działalnośc z czasem się rozwija.

Zostaw merytoryczną opinię o EMBIQ Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w EMBIQ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EMBIQ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMBIQ Sp. z o.o.?

EMBIQ Sp. z o.o.