Opinie o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łakoć Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Łakoć Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łakoć Sp. z o.o. w Skoczów

stela

Jak obroty spadają, to się szuka dziury w całym... Nie mają pilniejszych i ważniejszych zadań, to szukają potknięć swoich pracowników i dają upust emocjom zwalniając w aferze raz po raz... Szkoda tylko, że takie działania nic tu nie pomogą, Łakoć może wymienić wszystkich guzik to da! Detal leży i umiera.

ojtam ojtam

Nic z tego wszystkiego nie rozumiem... Łakoć jest ogromną hurtownią z zaangażowanymi w wykonywaną pracę ludźmi, począwszy od magazynierów, przez przedstawicieli, biuro, zakupowców, dyrektora od PH (który jest między młotem a kowadłem, mającym też granice wytrzymałości), zaufanych klientów, którzy po mino licznych wpadek Łakocia, nadal robią zakupy w tej hurtowni.... czyli ma potencjał, tak go marnuje... Nie słucha ludzi, którzy dla niego pracują. Nie słucha ludzi, którzy z nim współpracują. Nie bywa na rynku. Stoi w miejscu od jakiś 8-6 lat. (zapraszam do Biedronki, żeby zrozumieć jak zmienił się handelek) :-) Szkoda, tyle pracy, tylu ludzi zmarnować.... żeby coś powstało, jedno musi zniknąć.

ekipa

Pani Prezes niech Pani coś zrobi z tym idiotą dyrektorem, bo my ph mamy już go dosyć...Prosimy

abra
@ekipa

Już szukają dyrektora sprzedaży:-)

no co ty

Ale skoro pracujesz uczciwie to nie masz powodu do obaw, a pih nic nie pomoże :-). Może chcą mieć uczciwych pracowników, a nie kombinatorów, udających, że pracują.

hektor100
@no co ty

Firma Lakoc daje umowy o współprace!!!!Co innego jest umowa o pracę, kiedy pracodawca może rozliczać Cię z wymiaru czasu pracy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łakoć Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
de

Będzie się działo,a namierzanie gps ludzi na własnej działalności,to już podlega pod prokurature.Chcą mieć niewolników a nie pracowników. Przydało by się nasłać PIH...

Mrs. W........A
@de

Brawo Ty !!!

edyta

Bardzo proszę o kontakt wszystkich którym firma Łakoć wystawiła wezwania do zapłaty po zakończeniu współpracy za to że otrzymali nienależne im zaliczki. dermovate@onet.pl

li

Sama prawda.

in

Do potencjalnych nowych pracowników.Nie ma sprawiedliwości w tej firmie. Z jednej strony toleruje się i wspiera ph którzy przesiadują na stacjach, albo notorycznie o godz.13 zjeżdżają do domu, bo nie mają z kim dziecka zostawić.Najlepsi są ludzie, którzy w godz.pracy pilnują własnych interesów,którzy non stop dopisują towary do zamówień,na których są skargi.Toleruje się ludzi generujących spadki.A z drugiej strony przyczepia się o wszystko do ludzi,którzy sumiennie i rzetelnie wypełniają swoje zadania.Zabiera się sklepy bez żadnego powodu i oddaje innym pracującym na etacie,którym płaci się solidne pieniądze za śmieszne pieniądze. Mam gdzieś ich koła ratunkowe. Śmieszna firma w której kierownik marketingu nie potrafi liczyć,a generalny nie zna się na handlu.Niedługo zostaną tu sami cwaniacy i nieudacznicy.Nie polecam.

bl
@in

to mówiłem ja Jarząbek

pb

Generalny ma sraczkę, a durpol wyluzowany,bo dogadany.Chyba że dostanie stanowisko generalnego to zostanie.A to by go interesowało

kolba

To może czas iść w ślady innych? Skoro dyro niebawem odchodzi !

cit

Można mieć już dosyć tej atmosfery.

cit

Można mieć już dosyć tej atmosfery.

om

Rafał D.figurant jakich mało. Zero decyzyjności,zero samodzielności,zero ambicji...Wielki dyrektor

oko

Ładnie ich uśpił no ale ma wszystko nagrane.

papa

Jeszcze nie ale będzie bardzo blisko, też u dystrybutora.

aa

Czyżby,dzisiaj ostatnie zebranie z dyrektorem?

pb

Już będzie Sam od 1 czerwca. Ciekawe jak sobie poradzi jak dyr sprzedaży odejdzie, a znam go .... będzie odliczanie wsteczne. Oj szkoda tej firmy.

jojo

Jak tam po wyjezdie do Wisły? ;) ;) ;)

dp

Generalny chyba robi wszystko,żeby pozbyć się konkurencji. Cienias boi się o swoją du.. i wszystko zwala na handlowego.Ciekawe jak długo szefowa będzie prxymykała oko na jego brak kompetencji,buractwo i prostactwo.

bryk
@dp

dp ale w Łakociu nie ma handlowego więc trochę przesadzasz :-)

papa

Już się dogadał z konkurencją ponoć idzie na handlowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Łakoć Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Łakoć Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łakoć Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łakoć Sp. z o.o.?

Łakoć Sp. z o.o.