Opinie o Auchan Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Bydgoszcz

molna

Niedawno rozpoczęłam pracę w Auchan jako pracownik sali. Atmosfera jest fajna. Ludzie ze sobą współpracują. Jeśli chodzi o zarobki to faktycznie są słabe. Ale jak czytam że ktoś Bóg wie jak tyra itp, to aż mi się ciśnie przez zęby żeby przypomnieć że to market, a idzie za tym fakt że jednego dnia jest zapierdziel, drugiego luz, wszystko zależy od ilości i jakości klientów, bo nawet jak nie ma ruchu, a trafi się ze trzech upierdliwych dziadów wymagających znania każdego regału w sklepie na pamięć, to się odechciewa pracować. Tym którzy tak narzekają na pracę polecam iść popracować na liniach produkcyjnych- tam biorą wszystkich jak leci i czasem nawet nie potrzeba rozmowy kwalifikacyjnej. Jak tu narzekacie na umowę w niepełnym wymiarze to popracujcie na śmieciówce przez kilka lat. Docencie to że pracujecie fizycznie a mimo wszystko traktują was po ludzku.Przerwa należy się niezależnie od wymiaru czasu w jakim pracujesz. Są gorsze i lepsze miejsca niż Auchan. Pracować trzeba wszędzie. Za leżenie nikt nie chce płacić. A nigdy wszystkim się nie dogodzi, a jedna czy dwie (usunięte przez administratora) to nie cały sklep, ludzie są różni. Polecam Auchan jako pracodawcę. Zmieniłam pracę na Auchan, zmieniłam ją na lepsze ;)

....

praca do wykładania towaru czy też praca na kasie za najniższą krajową tyle w temacie

Osobnikowy

Przejęcie Real'u przez Auchan było genialnym posunięciem. Niby jedna fuzja a bardzo dobrze wpłynęła na wizerunek firmy. Teraz mają konkurencyjną ofertę w porównaniu do innych sieciówek a nawet mogę spokojnie powiedzieć, że górują nad innymi. Bardzo cenię sobie jakość ich produktów. Szczególnie pieczywa. Wy macie jakieś ulubione ?

@Osobnikowy

tak- czerstwe

moranka

cześć kochani i kochane, wiecie może czy prosto czy trudno dostać się na kaske w auchan? bo w sumie mam w mieście ten sklep, a obecnie na kasie pracuje w innym ale chce się stąd zwolnić bo atmosfera jest słaba, tylko wiecei żeby się zwolnić to chciałabym mieć chociaż szanse i wizję na pracę gdzieś indziej...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auchan Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
vandg

Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od Auchan, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

Lusi
@vandg

Pytanie czy praca tam przy wykladaniu towaru jest na jedna zmiane na rano np.od 8 do 12

jagoda64

Ciekawe jak bedzie w Opolu, bo ide tam do pracy, napewno nie tak jak w Wawce tam to super zarobki

Tak dają bony dwa razy w roku dofinansowanie do urlopu letniego ale co do wypłaty to żenada jak możesz dobrze zarabiać na pół etatu? Nie dostaniesz innej umowy a uzerasz się z klientami często. Do tego to pakowanie w reklamówki kurde inne sklepy mają worki płatne i sklepy żyją a tu państwo szanowne stoi i czeka aż zapanuje, i ciągle mało im tych worków, lepiej to zlikwidować i dać ludzia kasę lub zainwestować w nowy sprzęt kasjerski.

Jaaaa

nie wymagają doświadczenia nawet lepiej jak go nie masz to chętnie nauczą bez zadnych przyzwyczajen z innych sklepow.

Znajoma

A ja mam nadzieje ze kiedys te opinie przeczyta pan dyrektor i zastanowi sie... Jak mozna w tak duzym sklepie miec tania sile robocza aby zatrudniac na pol etatu a z biura grafik dostajesz juz od maja jak na caly etat, dziewczyna ta nie pasuje w szatni jest ciagle rozmowa na ten temat, ze po takim czasie efektywnosci brak, ze jestesmy zmeczone ale nikt oficjalnie tego nie powie. Zenada.

Ja mam nadzieje ze juz koniec z zatrudnianiem studentow w auchanie bo wam sie tak chce pracowac jak psu orac. Wyjscie na papieroska dobre....masz 15 minuti pal ile dasz rade. A weekendy chce sie miec wolne a to znoe nauki duzo itp o nieeee widac ze juz zmadrzeli i was wywialo ze sklepu :)

Co do dreczenia to uwazasz ze jest normalne aby ciagle kogos podgladac robic mu ankiety z ukrycia, ankiety robi ochrona, tajemniczy klient, podstawiane koszyki, niedlugo sprzataczki beda nas oceniac. A tak w ogole to zenada aby tylko na dwoch lub trzech kasach byly przenosne skanery trzeba sie nadzwigac ostro nic nie robią aby to poprawic aby bylo lżej. Dziewczyny tez na wszystko sie zgadzają a w szatni to dopiero gadane jest :) Atmosfera jest super tylko szanone Panie psują co tylko sie da.

Ona

Na kasie to zalezy teraz i tak na 1/2 etatu zatrudniają grafiki jedynie zmieniaja co jakis czas wiecej godzin z ludzi glupich robią czlowiek sobie cos zaplanuje pod grafik i musi zmieniac plany dziewczyny z biur są fatalne to kazdy wie ze mają nas za nic, ogolnie na kasach fajna ekipa i nie doceniają tego co jakis czas jest nowa grupa dziewczyn jak znajda cos odchodzą.

I nadal nic siedze tam i czasem mam dosyc... Ankiety z ukrycia robia oceniaja co tobisz a czego nie jakby z wysoka lub z ukrytej kamery to bylo widac zenada, koszyki z podmienionymi towarami tajemniczy klient niedlygo bedzie strach isc do pracy i tak co jakis czas ktos cos sobie poszuka i odchodzi ja nie mam znajomosci to mecze sie to jest przykre jak traktuje sie kasjerki .

Ja.

Zgadzam sie z opiniami nie polecam tego pracodawcy chociaz narazie sama tam siedze ale szukam intensywnie czegos innego (ale kazdy wie jak jest z pracą) umowa na najnizsze etaty pracujesz normalnie 8 godzin lub 7, te w biurach szkoda gadac ( usunięte przez moderatora) Nie polecam i nie zachęcam do wysylania tam cv wiem co mowie jestm na bieżąco i mam dosyc, obym jak najszybciej odeszla.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska