Opinie o Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol w Bydgoszcz

Andrzej Nowy wpis

@Janek Światłowodek z całym szacunkiem, ale Twój komentarz opisuje jakieś absurdalne sytuacje.. naprawdę ze strony szefa spotykają pracowników takie zachowania? to się dzieje na codzień czy jakoś zależy od humoru?

Janek Światłowodek Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie Eltel. Pracodawca zachodzi od tylu pracownika, by z zaskoczenia strzelić mu soczystego parola w ucho. 16 godzin pracy dziennie, a w nagrodę za nadgodziny Pan Parolek kupuje kebaba pracownikom, za którego później potrąca im z pensji. Za brak posłuszeństwa i niesubordynacje, bydgoski boss światłowodów zamyka niepokornego pracownika w swoim biurze i każe masować sobie stopy. (usunięte przez administratora) przez duże P to małe słowo, by opisać to, co dzieje w tym tworze, który jakimś cudem nazywa się firmą.

arek Nowy wpis

firma jest malutka, więc żadna dziwota, że nie oferują się w sieci :) takie firmy najłatwiej utrzymać pod względem załogi.

aktoriakrobata Nowy wpis

ta firma w zasadzie to już prawie nie istnieje i pisanie cokolwiek nie ma sensu , opinie negatywne są uzasadnione nie bez przyczyny, o konkurencji tutaj nie ma mowy , firma która zatrudnia kilku ludzi na czarno nie jest żadną konkurencją na rynku,...

Aplikowałeś do firmy Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
poeta

Odp. do AA - Lubie takie strony oglądać, bo na każdej z takich stron widać jak konkurencja pisze opinie negatywne. Ktoś musi dobrze Waszą firmę znać jak wie stan sprzętowy itd, chyba ze są to całkowicie zmyślania i tylko przemawia zazdrość. Mam stałą radę którą wpisuje na każdych takich wypowiedzi ,, nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe "

szkoda czytać te pierdoły nic konkretnego tylko wyzwiska, to jest strona dla informacji a nie do załatwiania prywatnych nienawisci

AA

Eltel i ten śmieszny właściciel o wygórowanych ambicjach to wielka parodia , nie ma sensu pisać , jedna mała kopareczka i samochód i kilku ludzi na czarno , to cala firma , pewnie koniec już nieubłagany NIE POLECAM !!!

LLA

podobno firma Eltel ma zakończyć działalność i ogłosić upadłość , coś słyszeliście o tym ?

Józef

potwierdzam , że to najgorsza firma w jakiej zdarzyło mi się pracować , mam nadzieję że upadnie wkrótce :)

kierowca

To najgorsza firma w jakiej zdarzyło mi się pracować , mam nadzieję że upadnie wkrótce :)

prezes Eltela to kapitalistyczny wyzyskiwacz dla żartów zwany "pracodawcą", praca na czarno , płaci głodowe pensje , no i ta słoma co mu z butów wystaje ....

lp

też tak słyszałem , mają zakończyć działalność , brak zleceń , brak sprzętu , brak kompetentnych pracowników na czarno a prezes burak i (usunięte przez administratora)

yxz

mówi się w branży telekomunikacyjnej , że Eltel traci grunt pod nogami , dni tej firmy już są ,policzone,....

Trzeba jeszcze tego właściciela Eltela ze słomy otrzepać, bo wyłazi z każdej kieszeni.

kasia

będzie kontrola niezapowiedziana , pod katem zatrudniania na czarno i niepłacenia podatków ,....aż strach się bać co to będzie , tej firmie można dużo zarzucić !!!

smoła

no ładnie w tym Eltelu się dzieje ??? , słuchy chodzą że US i PIP , mają przeprowadzać kontrole , pod względem zatrudniania na czarno i nie płacenia podatków ,pewnie niedługo Eltel zniknie z rynku a prezes co mu słoma z butów od dawna wystanie pójdzie siedzieć !!!

gal

eltel traci grunt pod nogami zwłaszcza że właścicielowi ciągle słoma z butów wystaje , zatrudnia jednego na umowę a resztę pracowników na czarno , PIP poinformowany , czas tej firemki jest już policzony

tak mamy , niedługo będzie kontrola PIP i właściciel firmy co mu słoma z butów wystaje , będzie miał sprawę skierowana do sądu za zatrudnianie na czarno ,i będzie musiał zapłacić wszystkie składni na ZUZ wstecz za wszystkich pracowników nie mówiąc już o karach finansowych , dalsze losy firmy Eltel są niepewne...

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol - Bydgoszcz , praca tylko na czarno , właściciel firmy to typowy burak bez honoru , firma nie rzetelna , ale jeszcze nie upadła !nie polecam !

znawca

uwaga , firma zatrudnia na czarno ,....2000 zł na czarno to jałmużna panie prezesie cwaniaku ze słomą w butach,...

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol?

Eltel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Parol
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • BIELICKA 76C
    85-135 Bydgoszcz