Opinie o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk w Warszawa

Jaro

..A ja mam pomysla niech grucha-przemo sz. zrobi niedoszlemu zomowcowi mirkowi-portierowi sz. scrima tej "legitki" i umiesci u siebie na stronie fb zeby wszyscy sie przekonali co do za"mundurek" inkasent-miro nosil,bo chlopaki z MPO i szacun im za ciezka robote tez nosza "uniformy"...Niech inkasent to zrobi a grucha potwierdzi( mundurek portiera u p.Krystyny Bar)..pozdrawiam..J

Szymon

...niech Ci pokaze legitymacje..Nie czaruj rzeczywistosci!!!..

Mikołaj

Pan M.Sz . Jest byłym pracownikiem słuzb mundurowych są na to dowody a syn fakt wypomniał mu ze po pjiaku nie wolno się afiszowac stopniami i takiemu gosciowi jak on to po prostu nie wypada tak to jest w elicie. Ale ty tego nie rozumiesz !!!

Szymon2

...Nie dostal się nawet do ZOMO i nie spelnil swoich marzen,gdyz to bylo jgo marzenie zostac ZOMOWCEM, spytaj Pana Mirka Sz!!!! Wiec nie gadaj glupot jesli nie wiesz lub jestes oszukiwany kiedys wlasny syn mu zarzucil,ze po pijaku powoluje sie ze, jest kapitanem,pulkownikiem itp itd!!!! Sa na to swiadkowie!!!! Wiec nie nie p...ol i nie osmiszaj Panow Sz juz do konca..Pan Mirek Byl portirem-dyzurnym u Pani Krystyny Bar na to tez sa swiadkowie i dokumentacja.Ni wrabiaj Inaksnta ani Gruchy syna jego w historie wyssane z palca co do pietrzyka to mam to nosie kim jest czy byl..pzdr( Grucha przestan wkopywac wlasnego ojca i siebie osmieszac)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Szymon

.. A ja mam pytanie czy Przemo-Grucha i Miro-Portier sa rowniez wlascicielami zakladu Dragon-Podpaski produkujacymi podpaski,tampony itp artykoly? ;) Pytam powaznie..Bo z tego co Przemo-grucha,krywajacy sie pod roznymi tu pseudonimami:)pisze to sa wlascicielami wszystkiego co ma nazwe Dragon( bo maja wylacznosc na wszystko!)..Czyli zakladu produkcyjnego deski klozetowe ze pomorza rowniez?..no jajca z nimi ja ch..j

A ja dopóki grucha lub jego tatuncio miroslaw sz. sie z nami nie rozliczy INKASENTA pozdrawiac nie bede ani nikt z mojej grupy..W poniedzialek jedziemy na redytowa do Inkasenta po pieniadze!..Pozdrawiam innych wykolowanych przez gruche i Inkasenta!!!

Beka

Pozdrawiam własciciela BIURA OCHRONY DRAGON (usunięte przez administratora). !!!!!!!!!!

Zoja

..Przemku M. skąd u Ciebie tyle zajadłości??..Ogarnij sie chłopaku bo tym co robisz szkodzisz nie tylko sobie ale i ojcu p.Miroslawowi.Sz..Efekty są odwrotne od zamierzonego celu..Zajmij się swoimi sprawami,sięgnąłeś juz dna rynsztoku..pa

Zygmunt

Niestety ale wszystko to prawda!..Wlasciwie czubek gory lodowej!..Potwierdzam!!! Alicja podala prawdziwe fakty!..A Pan Miroslaw rzeczywiscie byl dyzurnym na portierni u Pani K.Bar i jezdził zdezelowana ładą..Szambo to delkatnie powiedziane..Pozdro..

Max

Ale jaja popytam ludzi z branzy z tamtego okresu bo jak to prawda o Redutowej to nie złe szambo ludzie by ich olali całkowicie Pozdro

Lena

Kinia ma racje a swoją drogą jacy śmieszni są Ci panowie Szulgowie ukrywając się pod różnymi nickami,..i że z taką zajadłością starają się zaistnieć podszywając się pod innych kradnąc dorobek innej firmy!..Mega złego o nich słyszałąm i napewno ani ja ani inne grupy któe znam już dla nich nie wykonają żadnego zlecenia..Ostatnio Mateusz L mi opowiadał jak ich grupa czekała na pieniądze a panowie pieniądze przeznaczone na wypłatę wpłacili na lokatę i dopiero po 7 tygodniach im wypłacili jak Ci zagrozili prokuratorem!..U Pana Pietrzyka pieniądze wypłacane są zaraz po imprezach i tak jest od lat tu Michał ma rację i również pozdrawiam uczciwego Dragona!..Nie tego z redutowej!!!..

Alicja

Szymonie,OJOJOJ czy jak tam chcesz sie nazywac:)moze Przemyslawie Sz.Zanim zarzucisz komuś kłamstwo lub scieme sprawdz dobrze informacje,ktora sie poslugujesz..Otoz mozna zalozyc dzialanosc gospodarcza np w 1995,2005 itp itd pod nazwa XX juz dnia nastepnego,za tydzien,miesiac,rok itp mozna wnioskowac o zmiane nazwy firmy np na YY skladajac odpowiedni formularz do Centralnej Ewidencji Firm i Dzialalnosci itp..Aktualny wydruk ukaze firme z data rozpoczecia dzialalnosci juz z nowa nazwa firmy( kazdy to moze sprawdzic!)Min na podstawie tego dokumentu mozna starac sie o wydanie stosownych pozwolen,koncesji itp itd..W tym okresie pan Miroslaw Sz. mial tzw,,mala koncesje" na inna firme na pewno nie Dragon gdyz nie mial pieniedzy na wykup pelenej,a pozniej zmienily sie przepisy i utracila ona waznosc,brak lic 2 stopnia to juz inna opowiesc.. ( chcesz podesle Ci na priv xero nie tylko tego dokumentu,ktory swiadczy,ze po prostu klamiesz!!! Lub Ciebie oszukuja! )Z tego co wiem Dragon to stara ksywka pietrzyka jeszcze z czasow wojska,to jego sprawa..Pan Miroslaw Sz. byl jednym z kandydatow do wspolpracy z ogloszenia ktore dal pietrzyk w tamtym czasie a Pan Miroslaw Sz. pracowal jako dyzurny na portierni u Pani Krystyny Bar,ktora go wyrzucila z pacy za lenistwo i machloje jak rowniez byl inkasentem w firmie provident gdzie rowniez zostal wyrzucony,nie w nikam za co ( na priv moge Ci ukazac za co)pietrzyk jako jedyny wlasciciel i zalozyciel poczatku calej grupy Dragon wybral Pana Miroslawa Sz.,ktory na pierwsze spotkanie przyjechal stara,czerwona zardzewiala lada,ktora nie chciala odpalic, na spotkanie pod MC Donalds na Wroclawskiej..Chcesz sprawdzonych infomacji,kontaktow z ludzmi itp,chcesz o tym porozmawiac to ok ale na priv..Kto prowadzil biuro wiem najlepiej gdyz to ja bylam ta osoba,kazdy w sieci uzywa roznych Nicków jak Ci wiadomo wiec nie powoluj sie na cos lub kogos bo naprawde osmieszasz siebie,Pana Miroslawa Sz i tzw fime z Redutowej,ktora kradnac dorobek pietrzyka i podszywajac sie pod nich stara sie udowodnic hejtami jacy jestescie wspanial,nie zaczarujecie rzeczywistosci! bo sie nie da..Moze i pietrzyk nie jest swiety,sama go nie lubie ale zlodziejem nie jest..Powtorze gdy Pan Miroslaw nas okradl i oszukal( nasze pensje itp)pietrzyk nam wszystko wyplacil dal etaty,zadbal o nas,zabronil skladac pozwy do sadu przeciwko Panu Miroslawowi Sz. pomimo ,ze ten pisal na niego donosy,anonimy nie tylko do msw i policji zreszta porozmawiaj z bylym wlascicielem firmy KBG czy z Panem Karolem.R na ktorego rowniez pisal anonimy i donosy!!!! ( xero na priv) czy zalega czy nie zalega z wyplatami nie moja sprawa,paszkwila kazdy moze napisac czego najlepszym dowodem jestes Ty i"redutowa" :) Gdyby tak bylo jak mowisz nie istanial by wogole na rynku..To,ze nic konkretnego nie wiecie na temat prawdziwej firmy Dragon swiadczy tylko o tym i potwierdza,ze w branzy wogole sie z Wami nie licza!..Oprocz robicie syf podszywajac sie pod wlasciwego dragona a wlasciwie cala grupe o ktorej nawet nie wiecie bo i skad:)Moim zdaniem powinienes martwic sie tym co i komu i ile zalega ,,redutowa" ludziom..W przeciwienstwie co do Ciebie wszystko moge udokumentowac nie tylko swiadkami,osobami ktore i tak prawde o Panach Miroslawie i Przemyslawie mowia nie tylko z pod Rzeszowa,Mielca czy Krosna ale Bydgoszczy itp itd..Najlepiej bedzie jak zajmiecie sie swoimi problemami!..a Nie cudzymi hejtowac kazdy moze i pisac to co piszecie ale prawdy nie da sie ukryc " redutowa" jak Ty to nazywasz firma jest niczym a w/w Panowie nikim na rynku i w branzy zaistnieli na chwile dzieki pietrzykowi to wszystko..Ale krasc,podszywac sie i chwalic sie cudzymi sukcesami to potrafi..Opowiedz cala prawde wszystkim jesli stac Cie ,Was na to..Moj nr tel od lat sie nie zmienil ani moj adres e-mail wiec jesli chcesz podesle Ci odpowiednie xero dokumentow i innych dla potwierdzenia tego jak bardzo sie mylisz,klamiesz lub oklamija Ciebie!..Na koniec ochraniacie jedno siede na sobieskiego gdzie przez 10 lat ochranial to pietrzyk,zrezygnowal i wypowiedzial umowe tylko dlatego,ze jego ludziom kazano grabic liscie i sprzatac odchody po psach!..Na jego miejsce weszla,,redutowa" Czy stac Was na cos takiego!!!?..Zeby ujac sie za ludzmi a nie patrzec na pieniadze!!!?..Chyba nie skoro wciaz hejtujecie takie glupoty i rzucacie oszczerstwa i klamstwa..Zadzwon do mnie,otworze Ci oczy..Pozdrawiam milo..Ala

Alicja

..Posłuchaj nie chce tutaj wchodzić w jałowe dyskusje!..Prawdy ani rzeczywistości nie zaczarujecie!!!..Chcesz porozmawiać,to proszę na priv..Żenujące jest tylko to,że podszywacie się w dorobek innej firmy w sumie całej grupy..Ale to poł biedy!..Hejtowanie i ukazywanie siebie jako wspaniali poniżając innych to juz jest po prostu dno jakie osiągnęliście!..( śmieszne nie tylko dl amie jest to,że potrzebowaliście kilku dni żeby znów jakimś g...em odpowiedzieć,prawdy nie zmienicie!..)Pozdrawiam ciepło..Ala..

jarosław

Kinia komentarze ludzie z polski ich scigają to nie są komentarze skoro jak jest podane kradną to są zwykli (usunięte przez administratora) ten cały dragon z redutowej nie wiedziałem ze się podszywają pod tego dragona to zwykłe k.....wo. Pozdrawiam uczciwego dragona bo prawdę powiedziawszy to teraz nie wiem który jest Ok

ojojoj

Na te tematy mogą się wypowiadać osoby które pracowały w latach 1998 .1999 . 2000 a Pani od kiedy pracuje ? Proszę dopytac takich ludzi i wtedy opiniowac ten temat i poznac prawdę

@ojojoj

Pracowalam od 1997 roku przez 10 lat..wiec wiem najlepiej gdyz prowadzilam biuro..To wszystko co wypisuje sie o pietrzyku za ktorym sama nie przebadam ( min za surowosc w podchodzeniu do wykonywania pracy itp ale to juz na priv jesli chcesz porozmawiac )Pan Miroslaw Sz. byl wzietym czlowiekiem z ogloszenia! taka jest prawda!..w 1998 roku wczesniej go w Dragonie nie bylo!..a gdy probowal okrasc pietrzyka i innych zostal odsuniety przez niego kradnac mu nazwe i podszywajac sie pod jego firme..( Agencja RP Dragon jak pamietasz inicjaly od nazwiska wlascieciela nie od Mirosla.Sz czy Przemyslaw Sz,ktory wtedy mial chyba z 16 lat..)Pan Mirek okradl mnie i innych pracownikow nie wyplacajac nam pensji wtedy pietrzyk zatrudnial okolo 70 osob i przyjal nas do siebie spuszczajac pana Miroslawa.Sz..Wyplacil nam zalegle pieniadze dal etaty i zadbal o nas ze nie poszlismy na bruk,mam ksero wszystkich dokumentow z tamtych i nie tylko lat wiec wiem najlepiej..Chcesz to na priv moge Ci podeslac..Jaki pietrzyk na punkcie pracy jest to wszyscy wiemy! To,ze gonil nas i casem byl az za bardzo przewrazliwiony nie znaczy ze niczego przy nim sie nie nauczylismy czy nie zaistnielismy wlacznie z rodzina pana Miroslawa Sz. i jego syna Przemyslawa .Sz..A na koniec powiem Ci tak od 2 miesiecy ludzie z pod Rzeszowa,Mielca razem 84 osoby probuja namierzyc Pana Przemyslawa Szulge ,ktory podszywa sie nadal pod Grupe Dragon pietrzyka nie wyplacajac im ani zlotowki ( sprawa w sadzie)..Cala grupa przeszla do pietrzyka to tak na marginesie,Gdy my chcielismy skladac sprawe do sadu preciwko Panu Miroslawowi Sz o kradziez i oszustwo ( naszych pensji) pietrzyk sam nam mowil zebysmy tego nie robili przyjmujac nas i za niego wyplacajac pieniadze,taka OJOJOJ jest prawda..Chcesz porozmawiac z innymi ludzmi lub ze mna to chetnie ale na priv..Pozdrawiam serdecznie Ala..

Alicja

Nie masz racji OJOJOJ,masz mylne informacje wszystko co mowisz jest odwrotnoscia szulgi bez pietrzyka byli i sa nadal nikim..Podszywaja sie pod Grupe Dragon i robia syf nie placac pieniedzy,prawdy nie da sie ukryc,zreszta na rynku wogole nie sa postrzegani no chyba jako oszusci to fakt..Wiem,ze pracujesz dla przemusia-synusia gruchy wiec co masz innego mowic,pozdrawiam cieplo..Ala

Diamo

Krzychu gdybys lewizny wraz z tymi co pier...la glupoty nie odwalal to bys nie musial pier...ic tym farmazonow,przestan chlac o cpaniu nie mowie to moze bedziesz gdzies jeszcze istanial co do redutowej to wszyscy wiedza ze to zlodzieje pogadaj z chlopakami z rzeszowa..pietrzyk starego szulge kiedys przygarnal,ktory probowal go okrasc to wszyscy tez wiedza a na temat gruchy jego synusia przemusia to juz sam wiesz jak jest wiekszy oszust niz tatus...pozdro.diamo

Kefir

Jakie są obecnie stawki w tej firmie ?

Kerim

Organizacja DNO fachowoscDNO uczciwosc DNO zlodzieje i cwaniaki oszukuja ludzi na kase nie polecam Woodstock 2016 cwaniactwo i brak kompetencji je...c. ich w (usunięte przez administratora)

Adas
@Kerim

Adas..Dlatego tak dużo ochroniarzy z niebieskiego patrolu chciało pracować w grupie Dragon R.Pietrzyk.U nas przynajmniej dbali o ludzi a każdy wiedział o co chodzi.Organizacyjnie i logistycznie było bez zarzutu.Wojskowe namioty,łożka kanadyjki,materace a reszta grupy spała pod białym namiotem nie na ziemi..I co najważniejsze dostalismy pieniądze za prace i przejazdy za raz po robocie!!!..Pozdro dla kierownictwa Dragon R.Pietrzyk

Maciek
@Adas

To prawda u Pana (usunięte przez administratora) zawsze pieniądze są na czas i organizacja perfekcyjna..Pozdrawiam..M

Ja tam sobie ich chwalę,dobra kasa sporo u nich zarobiłem,pieniądze lepsze niż gdzie indziej i w miarę na czas uczciwie wypłacone..Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk?

Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk