Opinie o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk w Warszawa

Alex

To jedziemy na Woodstock! :)..Dobrze,że Pan Robert jedzie! Będzie przynajmniej dobra organizacja i fajna praca!..Pozdrawiam fajna Firmę Pana Pietrzyka ( biuro Ochrony Dragon R.Pietrzyk )

Bartek

W styczniu rozpocząłem współpracę z Dragonem, jestem zadowolony z warunków pracy.

TOMEK

POLECAM TĄ FIRMĘ, OCHRONA DRAGON WIARYGODNA. MOZNA PRACOWAC I BYC ZADOWOLONYM.

Ela

Witam wszystkich,Ja mam 5zł netto więc co mam mówić a Wy mówicię,że 8,50 netto to mało?..Lub,że może być!..Toż to super stawki,porównajcie stawki w innych firmach..Pozdrawiam.E

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmie i byłem zadowolony,umowę dostałem od razu,kasę zawsze na czas miałem,więc naprawdę było w porządku

Asia

Ja na recepcji w tej firmie mam 8,50 netto-Warszawa umowa równiez jest ok z pełnym zusem,wypłaty na czas.Pozdrawiam wszystkich miło.Asia

Mały

To się kolego popisałeś jeśli twierdzisz,że rewelacji za 7-8 zł do ręki nie ma! To przyjdż do nas i pracuj za 5 zł.Uważam,że jak na dzisiejsze warunki rynku ochroniarskiego są to bardzo atrakcyjne stawki!Pozdrawiam.

Zapała

U nas w Krakowie płacą 7zł do łapy więc rewelacji nie ma na Śląskim regionie mają lepiej.Plus jest taki,że obiekty są dobre i wypłaty mamy na czas.

Młoda

Znalazłam ich ofertę na olx.pl i zastanawiam się czy przyjęli by młodą osobę. Czy ktoś mógłby opisać mi jak u nich jest teraz? Oczywiście zaznaczam,że szukam pracy na pewien okres,a nie na stałe.

Stasiek
@Młoda

W żadnej firmie ochroniarskiej nie ma rewelacji ale W Biuro Ochrony Dragon R.Pietrzyk dostaniesz legalna pracę,umowę z pełnym zusem i innymi prawnymi wymogami,wypłatę na czas.Co do stawek 8.00 zł netto przytulisz za roboczogodzinę.Jeśli robisz swoje to masz fajną i spokojną pracę.Pracuje juz tutaj siudmy rok.Inni pracują średnio minimum 4-5 lat.1/4 pracowników firmy dłużej ode mnie,są tacy.któzy pracuja po 9 i 12 lat.Obiekty sa spokojne więc i praca na poziomie.Kadra nadzoru jest koleżeńska każdy z resztą mając dobre stawki i dobrą pracę dba o nią.Stara zasadę robię swoje i jadę do domu.W regionach również sś dobre warunki i w miarę znośne stawki.Moż dorobić przy imprezach masowych ,koncertach i eventach.Jesli masz odpowiednie kwalifikacje możesz pracować za na prawdę dobre pieniądze przy ochronach Vip lub specjalistycznych zleceniach jeśli się domyslasz.W patrolach nie wiem jak jest ale skoro są stale załogi to chyba jest git.Z tego co wiem to najlepiej pracą w regionach Wrocław,Gdańsk,Katowice i Łódz w Warszawie już wiesz.Poznań jest stabilny.Firma składa się z całej grupy kapitałowej więc jeśli jesteś z Polski to w większych miastach powinieneś dostać dobrą pracę.Minusem jest to,że firma nie dba o swój pijar ale jest rozpoznawalna.Pozdro.Stasiek

Robertson

Ciekawa praca, wcześniej robiłem szkolenie w SCACIE w Elblągu więc przygotowanie do zawodu na pewno już mam. Wszystkim innym też zalecam, naprawdę przydatna rzecz.

Biuro

WOODSTOCK 2016 !!! Czas leci szybko, a kolejny Woodstock już blisko. Razem z Pokojowym Patrolem przypominamy wszystkim o woodstockowych zgłoszeniach! Jeżeli chcesz dołączyć do Niebieskiego Patrolu wyślij swoje zgłoszenie na: biuro@dragonochrona.com.pl Przypominamy, że osoby kwalifikowane wysyłają nam skan kwalifikacji, skan szkolenia w zakresie członka służby porządkowej i skan dowodu osobistego. Osoby niekawlifikowane wysyłają nam skan szkolenia w zakresie członka służby informacyjnej i skan dowodu osobistego. Jeżeli masz pytania, dzwoń - 22 637 89 11, 22 666 29 52 (biuro) W sprawie pracy możesz kontaktować się również z nami pod numerem 502 455 855 i 791 258 298 Serdecznie pozdrawiamy!!!

Antoni

@Ciekawy, to jest strona Biura Ochrony Dragon Robert Pietrzyk, ul. Rozłogi 14a/98 w Warszawie - szczerze polecam pracę. Pod tą firmę często podszywa się Dragon Polska, ul. Wólczyńska 1 w Warszawie. Ich lepiej unikać. Zresztą wyżej masz opinię ex dowódcy z wyjaśnieniem.

Antoni

Tzw DRAGON POLSKA UL WOLCZYNSKA1,WARSZAWA-WLASCICIELE TO EWA KILJANCZYK I ANDRZEJ PIASECKI.KOLEJNA FIREMKA,KTORA PODSZYWA SIE POD GRUPE KAPITALOWA BIURO OCHRONY DRAGON R.PIETRZYK UL.ROZLOGI14A/98-WARSZAWA,KRADNAC IM NAZWE I PODSZYWAJAC SIE POD ICH DOROBEK..ZENADA!KOLEGA POWYZEJ MA RACJE,UNIKAJMY TAKICH OSOB!Pozdrawiam.

ex dowódca

Odradzam!!! Szef to złodziej i oszust. Póki pracujesz i dajesz się traktować jak śmieć jesteś dobry, a kiedy chcesz odejść to bezprawnie potrącają ci kasę z ostatniej wypłaty, a powód znajdują według uznania tak samo jak kwotę którą ci kradną. A to nie wyprasowana koszula którą oddajesz (mam rachunek z pralni) a to że nie oddałeś czapki której nigdy ci nie wydano, lub że porzuciłeś pracę mimo że wymówienie wręczyło się miesiąc przed odejściem. Jestem w plecy prawie 400 złotych, które złodziej szef potrącił mi z ostatniej wypłaty. Chcecie tyrać za grosze (dowódca 6,50zł/h, obchodowy 5,50zł/h) i tracić ciężko zarobioną kasę, zatrudniajcie się w Warszawie u złodzieja Piaseckiego. Pozdrawiam.

ex dowódca

Juras

Myślę,że bardzo porządna firma jak i jej Szef..Zawsze z ludzmi choc wiadomo nikomu nie jest dzisiaj łatwo..A to co zazdrosne osoby wypisują to stek bzdur..Pozdrawiam wszystkich pracowników Grupy Dragon R.Pietrzyk i jej Szefa,życząc dalszych sukcesów i nie przejmowaniem się tym co rózni degeneraci i zakompleksieni ludkowie próbują wykreować hejtujac same klamstwa..Polecam z czystym sumieniem prace w tej firmie..Pozdrawiam Jerzy

Mario
@Juras

Jak na te czasy to bardzo dobre stawki!..Dobra firma.M

Andrzej P.

Zgadzam się..I stawki mają nawet spoko 6-7.50 na rękę to w sumie lepiej niz gdzie indziej..

Porządna firma

Alicja

...Prosze przeczytac tego scrima..Pozdrawiam..Ala Ale szambo!!! Nawet synowie portiera ( widlamy) radza zeby od rynsztoka tzw firemki z redutowej"trzymac sie z daleka!!!..Odpie....lic sie od chlewu ,,redutowej" dobra rada,dzieki!.. zdjecie uzytkownika Alicja - 2015-11-02 00:54:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) ..Pan Miroslaw Sz byl zatrudniony jako jeden z portierow u Pani Prezes Krystyny Bar w firmie Polsecur sp.zoo ( KRS:0000126970).Prosze osobiscie sprawdzic i ocenic kto mowi prawde a kto ja zaklamuje!!!.Tak jak mowilam mam xero wszystkich dokumentow,jesli ktos jest zainteresowany to prosze o tel do mnie lub na e-meila,na priv przesle xero..Potwierdzam Pan Miroslaw Sz. okradl nas z naszych pensji,skradl nazwe pietrzykowi i podszywa sie pod jego dorobek,w tamtym czasie mial koncesje ale na inna nazwe,ktora wygasla z mocy ustawy( zainteresowani wiedza o jaka ustawe chodzi)ale nie dragon!!!( nazwa ta zostala nadana przez pietrzyka gdy wzial z ogloszenia p.Mirka na wspolnika,zlozeniem odpowiedniego formularza w Centr. Ewidencji)...Rozumiem jego synow,ze bronia ojca ale klamstwa zawsze wyjda!..Wszystko co wczesniej pisalam jest prawda,same fakty mowia za siebie!Moge to w kazdej chwili udowodnic stosownymi dokumentami,sa swiadkowie i osoby poszkodowane przez Pana Miroslawa Sz,ktore to potwierdzaja! i nie trzeba ich specjalnie szukac( Pan Mirek pisal donosy na pietrzyka doslownie wszedzie,to tez moge udowdnic w momencie gdy ten za niego wyplacil nam pieniadze,dal etaty,zadbal o nas jak czlowiek i prosil zeby nie skladac pozwow do sadu przeciwko p.Miroslawowi gdyz tak sie nie godzi itp,pisal rownie na Pana Karola R,Roberta K. i Dariusza M.,nie lubie pietrzyka ale za prawda zawsze stane..Pozdrawiam wszystkich Panow z ochrony..Ala zdjecie uzytkownika Alicja - 2015-11-02 01:09:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) ..Dla niedowiarkow,dla ulatwienia gdyby ktos chcial sprawdzic kto mowi prawde a kto klamie( inne fakty rowniez latwo udowodnic!!! i wszelkie klamstwa Panow Miroslawa SZ ,Przemyslawa Sz. i pozostalych synow obalic i udowodnic,ze sa kretaczami,wybielajac sie wprowadzaja innych w blad kosztem pietrzyka,Pan Miroslaw nigdy nie byl w zadnej sluzbie mundurowej!!! to najlatwiej udowodnic!!! )...POLSECUR SP Z O O (KRS: 0000126970, NIP: 1130010109, REGON: 006232591)Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Bar Krystyna Elżbieta Prezes Zarządu..To tyle,Pozdrawiam milo.Ala

Alicja

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk?

Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk