Opinie o Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy w Bydgoszcz

zenada Nowy wpis

wały wały wały...

Badi Nowy wpis

Nie polecam. Stanowisko statystyk medyczny. Nabór III etapowy, pierwsze dwa etapy jednego dnia. Test na komputerze, ok 7 zadan na 45 minut. Exel, zapisywanie plików w pdf i pakowanie do rar z hasłem, napisanie prostego pisma (co ciekawe z imiennym podpisem Inspektora [dyrektora] - lepiej zapamiętać imię wielmożnego, bo potem nie dostaniesz roboty). Do tego prezentacja w PowerPoint. Po przejściu tego etapu (jeśli nie przejdziesz, to dziękują od razu), za kilka minut rozmowa - w porządku wydaje się Dyrektor Wydziału, sympatyczny człowiek. Natomiast pozostałe dwie Panie w komisji to Pani kadrowa i jakaś druga od administracji, będąca tam w mojej opinii nieporozumieniem. Nic nie wnosi, poza głupimi minami, zniechęca do naboru, na który nawet nie mogą znaleźć tylu kandydatów, ile jest proponowanych stanowisk. Sama praca po rozmowie okazuje się nieciekawe, zmiany 24/7 za najlepiej najniższą krajową - jak powiesz 4 z przodu to pytają brutto czy netto - w 2024 roku xD Do tego podkreślają, że nie ma żadnej ścieżki awansu, więc siedzisz tam jak cięć na dyżurce 24/7 z dumną nazwą statystyk medyczny (coś na poziomie asystentki stomatologicznej wg klasyfikacji zawodów medycznych i pokrewnych i starszego magazyniera). 3 etap to miała być rozmowa z tym całym inspektorem, ale jak jaśnie Pan was wcześniej skasuje, to nie dostaniecie zaproszenia na audiencję - tak było w moim przypadku. Podsumowując, szkoda czasu.

Jaca Nowy wpis
@Badi

Popieram! Konkurs wygrywa ustawiony kandydat......Przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji a i tak wybrany zostaje kandydat, który odpada na 1 etapie nie wykonując żadnego zadania. Szkoda czasu.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy rekrutacji na stanowisko Księgowa? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

MonikaKa Nowy wpis

Jest prowadzony nabór na to stanowisko, ale raczej bardziej to stanowisko kasjerskie jak księgowe....Wykształcenie średnie, wymagania niewielkie. Tak mi się wydaje. Ogólnie płace w sanepidzie nędzne, jednak nie wiem jak w wojewódzkim. Sądząc po liczbie odsłon oferty na stronie WSSE, raczej nie biją się o pracę w tym miejscu. Zgłosili ofertę pracy do Urzędu Pracy....

Sanepid

Na przykład w Łabiszynie dużo osób przyjechało z Niemiec kilka dni temu i chodzą po marketach czy oni nie roznoszą koronawirusa?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy? Czy kandydat na stanowisko STATYSTYK MEDYCZNY (OK) (NR 0679) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Zły

Szef to zwykły (usunięte przez administratora) nawet w wigilię nie potrafi puscić szybciej bracownikow do domu aby mogli ten dzien spedzic w gronie rodzinnym pracownicy nic nie robią ale być muszą zalosne a sam pojechał do domu wstyd zalosny szef (usunięte przez administratora) nie szef (usunięte przez administratora) caly czas robi wszystkim pod gorkę bedą skargi i donosy caly czas na ciebie(usunięte przez administratora)

admin

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy