Opinie o Spomasz Zamość w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spomasz Zamość. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spomasz Zamość o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz Zamość w Zamość

Marrsob Nowy wpis

Witam czy są przyjęcia do pracy na stanowisko spawacz?

Spomasz Nowy wpis
@Marrsob

Metodą TIG, proszę pytać telefonicznie na sekretariacie zarządu

Olga Nowy wpis

czyli multisport w pakiecie a jakies jeszcze inne dodatki lub benefity? wiadomo tak właściwie na jakie stawki obecnie tu można liczyć i za jaką konkretnie pracę?

Czy Spomasz Zamość zapewnia kartę multisportu?

Spomasz Zamość S.A. Nowy wpis

Tak

Krzys

Hej, jakie trzeba mieć szkolenia aby ubiegać się o prace w tej firmie?

Spomasz
@Krzys

Zależy jakie stanowisko Pana interesuje

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spomasz Zamość? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Prezes Zarządu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Spomasz Zamość? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Spomasz

Nadgodziny są rejestrowane a następnie wypłacane wedle ustalonych stawek.

Lola

To biuro to masakra Pan który tam pracuje zaczął od razu na mnie krzyczeć i wyniosle się odnosił nie dając nawet zabrać głosu Myślę że ktoś powinien wziąść się za tą instytucję i nauczyć ludzi tam pracujących kultury osobistej i odbycia z innymi po za tym niby chcą znaleźć pracę ale i tak samemu trzeba iść i składać cv więc w gruncie rzeczy samemu szukasz tej pracy a pieniądze lepiej nie pytać

@Lola

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszył przełożonego. Ukaz cara Rosji Piotra I z dnia 9 grudnia 1708

Radek

@Lola Dziwna opinia. Firma w internecie zbiera dobre opinie ale zawsze może zdarzyć się rożnie i nie widzę powodu od razu oskarżać firmę.

@Radek

Dobrze powiadasz : w internecie .

Robert

Możecie podpowiedzieć mi coś o pracy dla konstruktora technologa? Czy warto aplikować? Tak dawno nikt nie pisał zastanawiam się czy wszystko jest ok?

Lidia

@hindus a jesteś pracownikiem Spomasz Zamość? Możesz opowiedzieć o systemie motywowania pracownika w firmie? Czy Twoim zdaniem taki system funkcjonuje w tej firmie?

hindus

z tego co widze to bardzo firma postawiła teraz na rozój działu jakosci i to moim zdaniem jest bardzo na plus. Szukają obecnie m.in. kogoś jako Kontroler Jakości, nie wiem cz widzieliście całą ich oferte?

UFO

Chodzi o pakiet , którego finał był pod WORD-em ?

saksofon

rotacje to tam maja jak w kole fortuny tylko fortuna kołem się toczy dla farciarzy z udziałami hahahahahaaaaaaa

swjak_

szukaja frezera i hartownika jak wertujesz ogłoszenia ale czy warto ,jezeli nie jestes udziałowcem to nawet nie parz w tym kierunku to wyzysk liczony checia zysku

sobiepan_

a ta firma to jeszcze kałacze myslalem ze to juz upadło tak jak 99%firm w pl,albo sprzedadza a jak nie to siła odbiora polska żeczywistosc

czesław_____

hmmmmmmm ten Lew to kawał sukinkota meczy ludzi ale trafi na swego mam go na oku hahahahaaaaa

UFO

Pogonić dziadostwo, zostawić wyłącznie udziałowców.

czecho-slowak

cichutko zadnych komentarzy czyli jest przewspaniale sielanka nadal trwa i tak trzymac komuno wroc hahahaaaaa

czeslaw_______

gdzie ta jola? stary obrobil karpia z lusek a skora daleej nie wygarbowana albo oszukuje albo inpotent!!!!!!!!!!!

czesiek_

szybka jola dawaj do spomaszu staremu trzeba przed swietami skore na flecie wygarbowac hahahaaaaaa

szybka_jola

jak to po co sa komentarze po to by je czytac jesli chcesz skarbie robie bardzo dobre rekodzielooooo mrrrrrr...............

swojak____

masz (usunięte przez administratora),a zaplaca ile zechca i nie wazne czy bedziesz zadwolony masz sie cieszyc ze masz prace zaden ludwig jakis tam tylko moje autorstwo hahahaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz Zamość - Zamość

Spomasz Zamość
1.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szczebrzeska lok. 19
    22-400 Zamość